10466
  • atosz15
    #2835
    te télleg ekkora hülyevagy?
    szted ez így mien?
    papi08:nem voltam fent, csak védtelek :P :DD
    atosz15:levideózzam neked???
  • papi08
    #2834
    Nem megmondtam hogy használd a "válasz erre" gombot?
    ja és: -.-" :D
  • atosz15
    #2833
    -.-'
    szted neked mondtam?
  • papi08
    #2832
    Nekem ne videózz le semmit, köszi :) ;)
  • atosz15
    #2831
    jó bocs igazad van.... van 4 kockás lyuk és ott befed 1 kockát
  • atosz15
    #2830
    levideózzam neked???
  • papi08
    #2829
    nem voltam fent, csak védtelek :P :DD
  • uscGhost
    #2828
    De rak csak te vagy béna...
  • atosz15
    #2827
    "az megvan, de úgy nemjó, lyuk fölé nem is rak, ha kiütöm alóla a blockot akk eltünik" szal így nem működik
  • uscGhost
    #2826
    Te fentvoltál a szerómon? XD Nem rémlik, és igen csak üzemeltettem mivel nincs pénz rá :(

    atosz15: tudom hogy kell használni, de ha lenne kis eszed akkor használnád a netet mivel énis úgy tanultam meg amúgy meg nesze: //wand kapsz egy fa baltát kijelölsz 2 helyet //set (hó száma) ennél érthetőbben nem fogom elmagyarázni sorry
  • byzhouse
    #2825
    rohadt jó ez a játék. 1ik szerveren kaptam házat és pár blockkal arrébb volt 1 bánya :D
  • atosz15
    #2824
    küldd a linket, am meg mit vársz, hogy ha egyből azzal válaszol, hogy nemtudom használni?
    meg ő is változtathatna ám a modorán, ha visszaolvasol egy kicsit, meglátod teis
  • papi08
    #2823
    ha emlékeim nem csalnak Ghost üzemeltet(ett) egy egész jól menő szervert.
    De a lényeg, ha segítséget akarsz kérni, a modorodon változtass egy csöppet.. ;)
  • atosz15
    #2822
    akk nemértelek.... egyépként kinek van olyan húdejó szervere?
  • papi08
    #2821
    Nem épp magamra gondoltam..;)
  • atosz15
    #2820
    minek használjam, ha más nem írt?
    miért kikkel beszélek? attól hogy te régebben mc-zel már kemény vagy?:D
  • papi08
    #2819
    Használd a "válasz erre" gombot, valamint előbb nézz körbe hogy kikkel is beszélsz, pl kinek milyen szervere van, és mióta is játszik a Minecraft-tal:)
  • atosz15
    #2818
    hát ha annyira tudná, hogy kell, akkor elmondaná :D
  • papi08
    #2817
    Szerintem ha segítséget akarsz kérni, ez a modor ("szal hallgatlak") nem ide való ;)
  • atosz15
    #2816
    hogyne birnám használni.... am tudok csinálni, csak ahhoz mellé kell rakni egy blokkot a hóblokk magasságában, ami nekem nemjó, oat akarok mint a vidiben van, szal hallgatlak
  • uscGhost
    #2815
    Mert nem birod használni, én tudom csak nehéz elmagyarázni úgyhogy inkább belese fogok.
  • atosz15
    #2814
    az megvan, de úgy nemjó, lyuk fölé nem is rak, ha kiütöm alóla a blockot akk eltünik
  • uscGhost
    #2813
    Nem igazán kell leállítani.. -.-' worldedit plugin...
  • atosz15
    #2812
    azt gondoltam h progival meglehet, csak a szerveremre csinálok csapdaházat és odakéne, de ha meg progival csinálom lekell állítani a szerót amit nem nagyon szeretnék
  • nagydee
    #2811
    ja, azt hittem csalás nélkül...

    fogsz egy map editort és belerakod.
    csak kérdés mi értelme van...
  • atosz15
    #2810

    akkor ezis biztos generálási hiba 19percnél
  • nagydee
    #2809
    és ha elolvasod a cikket, akkor az is kiderül, hogy terepgenerálási hiba...
  • atosz15
    #2808
  • atosz15
    #2807
  • nagydee
    #2806
    szerintem sehogy, mert a hó nem önálló blokk, hanem az alatta lévő blokk módosítója.
  • atosz15
    #2805
    nem tudja vki hogy lehet olyat csinálni, hogyegy lyukon legyen hó és bele lehessen esni?
  • papi08
    #2804
    A fene :(
    Nem láttam hogy nem rak Ő betűt :( :D
  • uscGhost
    #2803
    Mit jelent az a Év könyvelje? :D (na majd benézek később megyek gta4-ezni :D)
  • uscGhost
    #2802
    Mondom téma lezárva, szerintem összeaddolt ház mert nincs kályha amibe kisütötted volna az anyagokat, nem vagy képes lefotózni honnan szedtd a sok követ... Na és ne vitázzunk ezen téma lezárva! :D
  • papi08
    #2801
    hmm..igazad lehet...xD
  • papi08
    #2800
    Ha érdekel honnan a keret a házra... xD


    "..ezek után könyvelőként dolgoztam...A börtön évek után.." :D
  • Malakai
    #2799
    Nem támogatódásra?
  • papi08
    #2798
    Már nem azért, de az átlag felfogás a szervereknél hogy a szerver van a játékosokért, és nem fordítva. Lehet többen is "játszódnának" a szerveren ha nem kényszerítenétek Őket a Kötelező Támogatásra..:)
  • xalyy
    #2797
    Már bocsánat de... ha senki nem képes támogatni akkor semmi gond lesz ilyen azért lett ez bevezetve... és nem tudom mi evvel a baj ha még valaki ennyire se képes akkor nem érdemli meg hogy játszódjon...
  • papi08
    #2796
    Miattam vitázhatunk olyan dologról amit én építettem égetett és bányászott anyagokból :P :DD