10466
  • nexus007hun
    #2876
    sziasztok. (:
    törtösöket és eredetiseket is egyaránt várok a szerveremre. (:
    még elég kezdetleges.. white list nincs.. akárki jöhet.
    első 4 játékos op.-ot kap. (:
    az előző kommentért bocs.. hülyeség. ugyanis hamachi is kell a szerverhez.
    ip : minecraft.crafterworld
    jelszó: minecraft
  • uscGhost
    #2874
  • popyrec
    #2873
    kössz és a módokat hogy lehet betölteni??
  • Petka
    #2872
    Modloader 1.7.2
  • popyrec
    #2871
    Valaki belinkelne nekem egy modloadert 1.7.2 höz thx ;) meg ha lehet prá fasza módot is :D főleg gunbodot :D köszi mert nem igazán tudtam leszedni semmilyen normálisat thx még egyszer
  • W B
    #2870
    A végén a creeper jó XD
  • LeWyTy
    #2869
    Tudom hogy szar... de minecraft
  • Bexter
    #2868
    szar :D
  • Malakai
    #2867
    Nagyon fa... :/
  • LeWyTy
    #2866
  • 38tibi38
    #2865
    Valaki nem ismer 1.7.2-es minecraft szervert?
    tudom,hogy meg kéne vennem de nem vagyok külön kasszán:)
  • LeWyTy
    #2864
    Ott a pont... "pont mint a víz"
  • huti20
    #2863
    A láva forráspontját kell kiszedni.. Ez a titka :D
  • LeWyTy
    #2862
    Pedig úgyan úgy működik a lávával is a vödör.
  • 38tibi38
    #2861
    Egyébként mit is gyújtsak meg a tűzzel?:D Az oké,higy a kaput de melyik részét? Nem akarom,hogy leégjen:D Bár lehet most én égtem be:/
  • Fruta
    #2860
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni hogy hogyan tudok lávát vinni a várárkomba?
    Vizet tudok hordani, de lávával nem tölti tele a vödröt milyen technikát kell alkalmazni?
  • 38tibi38
    #2859
    Köszi
  • Bexter
    #2858
    bocs kapu alatt azt értettem :D
  • Malakai
    #2857
    Kár, hogy nem a portalról van szó.
  • Bexter
    #2856
    Csinálsz flintből meg acélbol tüzgyujtot és azzal :)
  • 38tibi38
    #2855
    Azt hogyan? :D
  • Bexter
    #2854
    tüzzel kapcsolod be
  • 38tibi38
    #2853
    Remek,akkor csak a látszatért éri meg kaput csinálnom :(
  • Malakai
    #2852
    Plugin szerveren.
  • 38tibi38
    #2851
    Hali. Kaput,hogy lehet kinyitni? Láttam egy videót ahol a táblát rá rakja a kapura és azt írta rá,hogy (gate). Én is ezt csináltam de bármit nyomogatok nem nyílik ki. Ugye nem valami másik verzió kell megint?:/
  • Kakaduduka
    #2850
    Illetve a másik kérdésem az lenne, hogy feltettem a Plane modot, működik is rendesen a szerveren is, pontosabban egy baja van. Az hogy lassan reagál. Másodpercekkel később teszi azt amit mondok neki, és így picit használhatatlan. Meg a kétszemélyesbe sem tud két ember beleülni (bár ezt még nem teszteltük agyon)
  • Kakaduduka
    #2849
    Sziasztok!
    Eddig nem írtam, de most van egy problémám. Tuti hogy ide is írták már páran, de lehet az én esetemben különlegesebb a baj. A klasszikus Out of Memory hibát kapom. Érdemes tudni még azt hogy szervert is futtatok közben, ami szintén java, de másik gépen kevesebb rammal nem volt ilyen gond. Tehát ez a hiba, amire a vezérlőpultos java beállításoknál a több ram adása megoldást találtam. Ezt meg is csináltam, 4GB ramot adtam neki, ez egyébként a max. A feladatkezelőben bőven nem használja el az összes ramot, mégis megáll a játék és kiírna az üzenetet. Van esetleg valakinek ötlete mi lehet akkor?
  • Makee
    #2848
    Tedd vissza az AVG-t inkább. :)
  • mumeen
    #2847
    Ja és kivételek közé is betettem...
  • mumeen
    #2846
    Sziasztok!
    Olyan problémám volna,hogy elindítom a játékot,de mikor bejönne a logo,még azelőtt kilép,mindenféle hibajelentés és egyéb jelzés nélkül.Újraindítottam a gépet,letöltöttem egy másik helyről a játékot,de semmi.Azóta nem jó,mióta feltettem az AVAST-ot,pontosabban töröltem az AVG-t.Akkor a net is elment addig,amíg újra nem indítottam.Most mi lehet a gond?
  • papi08
    #2845
    de gonosz valaki..xD
  • uscGhost
    #2844
    Videózd le mert akarok egy jót röhögni!
  • Freddycom
    #2843
    A moderálás színvonala ugyan olyan nevetséges, mint a 3ds max topicban.
  • papi08
    #2842
    A nyilvános megszégyenítés nem az én asztalom, köszönöm ;)
    De az off tényleg sok lett..
  • atosz15
    #2841
    pf :D
    küld el mindenkinek a linket, hogy milyen faszán leoltottál :D
    ha meg nem hiszed el, hogy 18 éves vagyok, azért, mert rövídettem 2 szót, az már csak a te bajod :D
    ami meg a másik dolog, hogy inkább te vagy az a tipikus 14 éves stílus, aki játsza itt a komoly gyereket, azmeg más dolog h ha 4-5 hsz-el korábbira válaszolsz, ok a válasz erre, de h ne tudd eldönteni h egy hsz-hova kapcsolódik.....
  • W B
    #2840
    Kéretik moderálni a fórumot.
  • papi08
    #2839
    Az elég rossz jel ha az ember 18 éves korában sem képes normálisan leírni egy-egy szót, de ezt most felejtsük el. Azt nem értem hogy ilyenkor miért lesz mindenki 18 éves?!..fene tudja..Nem játszom a hűdekomolygyereket', ez az alap szint nálam.
    "a válaszerre hülyeség meg még mindig nem érdekel, aztis csak ilyeneknek találták ki, akik nem tudnak gondolkozni, hogy ez most mégis kinek íródhatott XD" valószínű most vérig sértetted az sg 95%-át..de végre itt egy sötétben fénylő elme, kinek nem kell a válasz erre gomb! Háromszoros hipp-hipp-hurrát a fénylő elmének! ;)
  • atosz15
    #2838
    nem most múltam 18, hanem szeptemberben leszek, de majdnem ráhibáztál, am meg játszatod itt a nagy hűdekomoly gyereket, hogy nem rövidítgetsz, de m1 :D
    a modorról pedig már elmondtam a véleményem, a válaszerre hülyeség meg még mindig nem érdekel, aztis csak ilyeneknek találták ki, akik nem tudnak gondolkozni, hogy ez most mégis kinek íródhatott XD
  • W B
    #2837
    "válasz erre"
    Alapvető funkció az SG-n.
  • papi08
    #2836
    A személyeskedést el is felejtheted, de akkor játszunk így:
    Az írásaidat olvasva (szted,szal) kb 12-13 éves lehetsz, a modorod ahhoz képest hogy segítséget kértél eléggé letámadó, ez így elég illetlen dolog, de ennyi idős korában az ember nem lehet tisztában az illem kérdéseivel. És most jön a jól megszokott "most múltam 18 éves" duma. Ez egy fórum, szóval az alapvető fórumhasználati elveket tessék betartani (válasz erre gomb). Illetve a sértegetést is be lehet fejezni, nem tesz jót a megbecsülésednek. ;)
    Részemről zárom a témát. ;)