10466
  • uscGhost
    #2956
    1. Nekem nem origi ezért ment offlineba
    2. ilyen pluginról nem is hallottam
    3. minden embert ismertem a szerveren/barátok voltak, szóval nem tudom mért rongáltak
    4. neszóljábe hogy szeróra van pénzem mc-re meg nem, mivel ilyen paypal vagy mivel lehet megvenni a f*szom se hogy kell használni...
  • huti20
    #2955
    Srácok melyik az a bukkit plugin amivel rendesen lehet repülni azaz lebegni? :D
  • W4z3
    #2954
    Köszönöm Petka. :)

    Ha valamit át kéne fogalmazni stb. szóljatok. Én így tudtam kifejteni mire gondoltam :D. Ötleteket szívesen várok!
  • Petka
    #2953

    Mehet fejlécbe jó nagy piros betűkkel!
  • tooman
    #2952
    Sziasztok!
    Melyik a legjobb NEM tört szerver?
  • W4z3
    #2951
    Az SG fórummotor tudtommal nem enged ilyen szintű szűrást, sőt szerintem egy fórum motor sem.
  • Pistike 007
    #2950
    esélye mint kézzel bedrockot törni
  • Bexter
    #2949
    nem lehetne hogy napi egy reklám menjen csak?
  • Grr1234
    #2948
    Nagyon kedves tőled, de most őszintén, az ilyen retardált pöcsök szerinted fogják/képesek használni? :)
  • W4z3
    #2947
    A nagy eszemmel nem adtam linket.
    |>|LINK|<|
  • Fabio Capello
    #2946
    bezony, nem árt vigyázni a griffekkel, még a végén leszállnak a házadon, a francessenbeléjük
  • W4z3
    #2945
    Nos, összeraktam 1 Google docs-ot amibe mindenki beleírhatja a szervere adatait stb.

    Ha hamachis a szerver akkor a Hamachi adatokba értelemszerűen írjátok bele a hálozat elérhetőségeit

    Megkérnék mindenkit hogy ne csessze szét a dokumentumot. Ha ez előfordulna akkor csak az szerkesztheti majd aki írt nekem egy e-mailt pár adattal és majd megadom neki a jogot hozzá / beírom én.

    Üdv, W4z3.
  • atosz15
    #2944
    ghostnak mondd.... ha hülyevolt offline szerót tolni antigriefing-tool nélkül akk nekem ne sírjon....
    am meg nekem is offline szeróm van és már jó pár hete semmi rongálás nemvolt ottse ahol nincs levédve, ha meg nincs fél perce egy játékosra, hogy levédje a cuccát, akk minek a szerver?
  • Petka
    #2943
    jeee skyhosting, a mienk egy pár porttal feljebb van :D
  • Dane14
    #2942
    Ha szeretnél egy lagg mentes környezetű és griff védet szervert akkor ez a te szervered!0-24 órától megy a skyhosting.hu által!12 slotos white-list -es de az e-mailt folyamatosan nézegetjük!

    E-mail: [email protected]
    Weblap: www.hero-craft.tk
    ip: 91.82.84.205:25601

    Írj egy bemutatkozó e-mailt és már játszhatsz is!
  • Petka
    #2941
    Ember nyugodtan akarna játszani és nem az idejének felét azzal tölteni, hogy konfigolja az antigrief pluginokat meg állítgassa a jogosultságokat minden idiótának.

    A megoldás ennél egyszerűbb, ha teheted játsz eredetivel és rakd online módba a szervered. Innentől kezdve a sok csicska nyomorék a hackelt klienseikkel elkerülik a szerveredet.
  • atosz15
    #2940
    kitalálták az antigriefing-toolokat.... -.-'
  • Petka
    #2939
    Igen!!! Ezazzzz :D
  • nexus007hun
    #2938
    Sziasztok!
    Gxertek a szerveremre.
    hamachi: minecraft.crafterworld
    jelszó: minecraft
    törtösöket is várunk a szerverre!
  • uscGhost
    #2937
    Neked nincs hogy ennyire kell egy msn cím? Hotmail.com regizz be és már lesz is egy :) XD
  • popyrec
    #2936
    Valaki adna egy msn cimet nekem ?? jóljönne egy kis segitség modok telepítéséhez ;) thx
  • Pistike 007
    #2935
    Pláne.
  • uscGhost
    #2934
    Nem kőcsákánnyal kéne szétütni azért.
  • szilassi
    #2933
    SEGÍTSÉG!!!!

    Találtam aranyat a játékban (meg redstone-t is), de amikor kibányászom, nem jön belőle semmi. Mitől lehet ez???
  • uscGhost
    #2932
    Én részben azért szüntettem meg a szerverem, mert sok csicska nyomorék rongált... részben meg azért mer nem volt pénzem, de azt bírtam volna szerezni szóval csak a rongálás miatt szünt meg, nem győztem javítani...
  • skate00
    #2931
    Nemtudom hogy van máshol, de nálunk 2 block kiütése esetén is Ban jár.
    Persze anyi eszik soha nincs ha betörnek egy házba mert mondjuk szét akarnak nézni,és nem rakják vissza a kiütött blockot, pedig akkor ki sem derülne kb.
  • byzhouse
    #2930
    úristen
  • Taldarin
    #2929
    Nah, megvettem a minecraftot, van 1 eladó kódom, 2k-ért. Akit érdekel írjon :)
  • komonyi
    #2928
    A nevelés hiánya...

    Ja és megvan az első csira aki sír a reklám miatt:D
  • Taldarin
    #2927
    Amíg érvényben van a hétvégi egyet fizet kettő kap akció, szívesen megvenném vkivel felesben a játékot.

    Vagy én venném meg és eladnám az ajándék kódot mondjuk 2k-ért, vagy vennék kódot 2k-ért. Bankszámlás átutalással rendezném a dolgot.

    Valaki esetleg?
  • berlinboy6329
    #2926
    Én azt bírom,hogy LÁTJA,hogy le van Privateolva az ajtó,LÁTJA hogy az nem az ő háza...De AZÉRTIS kiüti mellette a falat és bemegy összebasz mindent...
    Látja hogy egy jó hosszú létra vezet a magasba..LÁTJA,hogy vki gabonamezője van a föld alatt..De odamegy,oszt nem csak a gabonát,a földet i skiszedi alóla..Meg azt is látja,hogy vki épített a hegybe egy erdőt,glowstonenal kivilágitva,de azét is kivágj az össz4es fát és elviszi az összes glowstonet....Meg látja,hogy valakinek a 32x16x5-ös llyuában kötött ki a föld alatt,ő azért is szétbassza...

    Nem értem hogy lehet valaki ilyen szinten retardált....Nem tudom elképzelni mi jár ezeknek ilyenkor a fejében....
  • Grr1234
    #2925
    Végre egy magyar tört szerver! Erre vártunk ezer éve.
  • HegiD
    #2924


    Magyar tört szerver!
  • Petka
    #2923
    Kéne egy táblázatot linkelni, mint a google+ topikban a meghívóigénylés. Oda beírná mindenki a saját szerverének az elérhetőségét és nem szemetelne a fórumba.
  • uscGhost
    #2922
    Hát sajnos csak ilyen kis fogyatékosok játszanak vele többségben :D
  • skate00
    #2921
    4 player felett viszont már lagg van
  • LeWyTy
    #2920
    A lényegen nem változtat
  • komonyi
    #2919
    Nem az életkor átlaga, hanem a szellemi fejlettség átlaga csökkent:S
  • LeWyTy
    #2918
    Rossz a megfogalmazásod... a Minecraftal!!!

    Lassan 5-8éves az átlagéletkor!! az történt!!
  • popyrec
    #2917
    WTF??