10466
  • Grr1234
    #3036
    gyépé harc
  • Mr Csé
    #3035
    1.7 ben ha ráütök tnt-re miért nem robban???
  • phamerik13
    #3034
    Bocs skacok a káromkodásért nem akartam ennyire... tiltsatok ki ha akartok 1 hétre vagy amenyire akartok :D
  • Petka
    #3033
    Na úgy tűnik ez a topik is sikeresen lesüllyedt a gumi szintjére, házigazda sehol...
  • uscGhost
    #3032
    xD
  • huti20
    #3031
    WAR!!!! :D
  • phamerik13
    #3030
    Ki ez te hát sorvadj má innen, még emberkedik azt kis kocka szemüveges köcsög aki egész nap a gép előtt ül. Ne itt verjed magadat te kutyafejű, megnézném In Real Life mit alkotnál, te... Még le szerencsétlenezel mást, amikor te se vagy valami nagy jampi ... Szégyen... menj szopkodd anyád cickóját olajbogyó
  • uscGhost
    #3029
    Jólvan nemérdekelsz, ne itt veszekedjünk
  • DarkHorSe
    #3028
    Nekem nincs kedvem hozza, pa.
  • uscGhost
    #3027
    Én legalább birom használni az ékezetes betűket XD
  • DarkHorSe
    #3026
    Szerencsetlen :D

    1 hozzaszolas miatt elkezded szidni az anyamat. Tuti valami wannabe troll tizeneves kis geci lehetsz. Ha esetleg megse, akkor azon a szellemi szinvonalom vagy, az biztos :DDD
  • uscGhost
    #3025
    Én nem kurváztam bazdmeg... csicska
  • DarkHorSe
    #3024
    A jo edes kurva anyadat neked is. csak hogy a topiknal maradjunk.

    Majd ha lesz belole normalis verzio kiprobalom. Mondjuk nevetseges, hogy ezert penzt kernek, aztan a proba verzio se mukodik normalisan :DD
  • W4z3
    #3023
    Nekem is volt ilyen, nekem a win7 volt a baj. De engem nem fekete képernyő fogadott hanem egy hibaüzenet.

    Nem hozzászoktam hanem ez az alap elvárás.
  • Ken91
    #3022
    nem a gép... sejtem mi a baja...
    próbálj egy frissebb vidkari drivert.. haveromnál is ez volt... de egy frissebb vidkari driver helyre rakta :)

    am W4z3
    az h hozzászoktál vmihez az egy dolog végeredményben megtudod, hogy mennyit kell fizetni és nem csak az a hosting csinálja ezt... :)
    egyszerű a válasz is erre: nagyon sok hosting indult el mostanában ( bőven a hostok felét én be is zárnám ) és vmivel védekeznie kell a konkurencia ellen :)
  • uscGhost
    #3021
    A jó édes anyukád is hulladék -.- nem tehet róla a játék hogy a géped szar

  • DarkHorSe
    #3020
    Tetoroltem, ugyan olyan szar. Hulladek ez a jatek :D

    Csao, azert koszi.
  • W4z3
    #3019
    minecraft.jar-ban .
  • DarkHorSe
    #3018
    merre van a meta-inf mappa
  • Pistike 007
    #3017
    Képzeld nem. Attól, hogy ért az áramkörökhöz, egyáltalán nem biztos, hogy okosabb nálam. Én arra céloztam, mennyi ideig tarthatott egy ilyet kivitelezni / megtervezni.
  • W4z3
    #3016
    Szerintem töröld a meta-inf mappát, ha azután sem megy akkor rakd újra a minecraftot.
  • DarkHorSe
    #3015
    Nem raktam fel modokat, semmit.
  • W4z3
    #3014
    Raktál fel módokat? Ha igen törölted a meta-inf mappát?
  • DarkHorSe
    #3013
    Miert fagy ki a jatek, amikor el akarom inditani egy fekete kepernyovel?
    Bongeszovel se megy, windows 7 64 bit.

    Van fent java..
  • LeWyTy
    #3012
    Unatkoztam
  • Petka
    #3011
    Nekünk nincs gondunk a skyhostinggal.
  • W4z3
    #3010
    Szerintem alap dolog hogy tudjuk mennyit kell fizetni...
  • Ken91
    #3009
    de talán az a cubehost nem is olyan hülye mint gondoljuk :) legalább velük mindenképp fel kell venni a kapcsolatot és olyan árat tud adni amire nem számítunk... :) nekem tetszik jó marketing hozzáállás am az egyik 3 mc szerver tulaj is tőlük bérli a szervert abból az egyiken voltam (igaz egy órát csak) de nem volt lagg... ( pluginok is voltam rajta és 8an voltunk)
  • W4z3
    #3008
    Eh, ez a cubehost nem túl meggyőző, még árakat sem írnak ki a szervereknél. (( Vagy én vagyok egy állat és nem találom meg :) ))
  • uscGhost
    #3007
    Jaaaa hogy erre gondoltál? :D
    Akkor csak a skeleton marad... drága de megéri és igen a sky 1 szar
  • komonyi
    #3006
    A skyhosting egy reták szar, a skeleton meg túl drága. Van még cubehosting, de azt nem nagyon ismerem.
  • W4z3
    #3005
    Én nyitnék egyet de szerintem nem lenne értelme. Majd valakinek átadja legfeljebb a jogokat hogyha már nem érdekli a játék / nem ér rá.

    Komonyi: Skyhosting.hu
    meg van valami skeleton hosting is, ha googlezel kicsit szerintem rátalálsz, őket nem nagyon ismerem.
  • uscGhost
    #3004
    Érdekes kérdés...
  • komonyi
    #3003
    Milyen minecraft szolgáltatók vannak ami magyar?
  • uscGhost
    #3002
    De mér nem nyit 1 mc szerver topikot valaki? Bevallom én lusta vagyok rá :D meg hát még sose nyitottam topikot
  • LeWyTy
    #3001
    Látod nem?
  • Grr1234
    #3000
    TÉK
  • Malakai
    #2999
    Reméljük, ha ráunt a Minecraft-ra, akkor nem cseszik átadni a jogot valakinek.
  • Petka
    #2998
    Hol van mostanában a házigazda?
  • Grr1234
    #2997
    :(