10466
  • uscGhost
    #3196
    És egy olyan is jóljönne hogy egy adott területet kijelölök és ott nem spawnolnak mobok.
  • uscGhost
    #3195
    Emberek! Kellene kis segítség! Tudtok mondani olyan plugint amivel táblákra írok valamit és akkor lehet venni ha rákattintuk pl virágot (és persze akkor valahogy pénz is kell a playereknek) meg egy olyat amivel egy területet lelhet védeni úgy hogy ha levédem akkor egy ember tudjon ott tevékenykedni de más ne bírja lerombolni a dolgokat? Kössz
  • uscGhost
    #3194
    Nemrossz :)



    LETÖLTÉS
  • Malakai
    #3193
    Oda kellett tennem a szerintemet, a tévedés eshetőségét fentartottam. :)
  • uscGhost
    #3192
    Pontosan arra gondoltam és szerintem WB is
  • Malakai
    #3191
    És te miért nem? Csak sok idő (nagy), egyébként szerintem túl nagyra csinálták talán, bár a formák gondolom így jöttek ki.

    Viszont itt egy működő, mozgó (irányítható) lépegetőről volt szerintem szó.
  • uscGhost
    #3190
    De ez nem lépeget csak áll egyhelybe -.-'
  • gregus021
    #3189
    Én nem tudom de egyesek igen... Link
  • uscGhost
    #3188
    Akkor építsd már meg mert kíváncsi lennék rá :D
  • gregus021
    #3187
    Sztem már most is...
  • W B
    #3186
    o.O
    Milyen céllal is lett kitalálva a játék? Pár év fejlesztés múlva, már lépegetőt is össze lehet majd rakni blokkokból..
  • uscGhost
    #3185
  • Pistike 007
    #3184
  • Petka
    #3183
    Mert panaszkodtak páran, hogy unalmas már, hogy állandóan warpolgatunk meg valaki mindig nappalra állít meg elállítja az esőt.
  • uscGhost
    #3182
    De mért szopattad be az embereket?
  • nagydee
    #3181
    derék.

    én biztos maradnék, masírozzon vissza a tököm...
  • Petka
    #3180
    Nulláztam mindenkinek a profilját, úgyhogy az új spawn helyre kerül vissza 40km-re a várostól.
  • nagydee
    #3179
    de ha öngyilkos lesz valaki, akkor visszakerül az ágyikójához nem? vagy ez multiban nem így működik?
  • Petka
    #3178
    Nem tudom, lehet kicsit túlvállaltuk magunkat, mert 1 óra alatt 5000 blokkot tudtam menni :D
  • uscGhost
    #3177
    Nagy melegbe te se bírsz rendesen figyelni dolgokra látom :D
  • Pistike 007
    #3176
    Chuck meg pláne
  • Pistike 007
    #3175
    u r Chuk Norris
  • uscGhost
    #3174
    Ja igen félreolvastam XD És ezt mért tetted?
  • uscGhost
    #3173
    Azt hogy csináltad? Admin vagy?
  • gregus021
    #3172
    Bocs, csak egy utolsó kérdésem lenne. Sikerült beállítani a group manager-t, de az LWC-t, hogy tudnám úgy beállítani hogy mondjuk csak a Mod1 csoport tudja kinytni a Mod2 ne?Előre is THX
  • Petka
    #3171
    Na elvettem minden cuccot mindenkitől a szerverünkön, letiltottam mindenféle teleport/warp parancsot meg inventory recovert. Nincs jump, se time, weather és elteleportáltam mindenkit 40000 blokknyira a városunktól :D. Igazi survival event :D
  • Laza
    #3170
    Köszi, késő volt már, nem vettem észre hogy kimaradt egy betű :)
  • uscGhost
    #3169
    Szerintem ha nem értesz hozzá hagyd, más se ért hozzá már írtak volna.
  • Grr1234
    #3168
    NE IT, ÚGYSEM AKAR INNEN SENKI SEM ODAMENNI, VÁGOD ...

    Át lehetne írni az IT-et ITT-re? Bocs, szúrja a szemem. :D
  • gregus021
    #3167
    Am próbáltam at essentials group managerjét beállítani. Owner csoprtbs tettem magam, de semmilyen paransx nem működött, és ha beírtam, akkor a játék semmit nem írt ki. Szerintetek mi lehet a baj?
  • Bexter
    #3166
  • uscGhost
    #3165
    Na csak ki lett írva végre... :D
  • Petka
    #3164
    Én 2 sörért beállítom neked.
  • gregus021
    #3163
    Bocsi lehet ha hülye kérés, de megkérhetnék vkit hogy teamvieweren keresztül megcsinálja a permissions-ös cuccokat vmilyen moddal?
  • Petka
    #3162
    Inkább az essentials plugint használd, azt talán könnyebb beállítani és az is kompatibilis szinte minden más pluginnal.
  • gregus021
    #3161
    Tudnátok adni egy magyar permissions tutorialt, vagy segítene valaki? Előre is köszi
  • gregus021
    #3160
    OK majd jelentkezem megpróbálom beállítani...
  • W4z3
    #3159
    LWC nél akkor az a baj.

    Permissions nélkül 'szem ilyen összetett dolgokat nem lehet megoldani.

    Alapból az OP Mindenhez kap jogot.
    Csinálsz mondjuk egy Admin csapatot és akkor annak beállítgatod hogy miket akarsz. Vagy csinálsz egy Tulaj csoportot és OP ból kiszeded azt a parancsot tehát ilyeneket lehet asszem.

    Nagyon permissionst nem állítgattam de szerintem így meglehet oldani.
  • gregus021
    #3158
    Wool Giverben nem állítottam sőt újra is elepítettem de azóta sem jó. Az LWC-nél a másik személy is OP, de azt szeretném megcsinálni ho mongyuk csak én, vagy csak én meg még mongyuk 1 ember tudná megnyitni. Ezt meg lehetne oldani permissions nélkül? Ha nem akkor lenne kettő kérdésem permissions-zel kapcsolatban: Be lehet állítani úgy ho vkinek mindenhez legyen joga és ne kelljen egyesével beírni?És ha ezt lehet, akkor be lehet úgy állítani, hogyha mondjuk vkinek 1 kivételével minden modot akrok, akkor ne kelljen mindent beírni annak a kivételével, hanem beírnám neki azt amivel mindent megengedek neki, és egy másik cuccal azt írom be hogy azt az 1-et ne engedje?
  • W4z3
    #3157
    gregus021:

    Wool Giverrel kapcsolatban:
    Senki nem állított át benne semmit? És nem raktatok fel egy másik plugint ami bezavarhat?

    LWC: A másik személy OP? Ha igen akkor az is lehet a baja.
    Ha nem akkor nem tudom. LWC-t nagyon nem nézegettem.