10466
  • Petka
    #3277
    Micsoda feltételek :D
  • uscGhost
    #3276
    W4z3: holnap mikor leszel elérhető? Mert nekem délelőtt suli -.-' és kellene akkor segítség a boltos témában :D úgy gondoltam, olyan kellene hogy a teszkót 2 fele válasszuk az egyik felébe eladni lehetne földet,homokot,követ pénzért a másikba meg venni aranyalmát,clayt,glowstone dustot és egyebet, csak én ilyen plugin nem ismerek, ha segítesz kapsz 2 hónap adminságot a szerverre de csak akkor ha nem adsz be semmit magadnak (vissza tudom nézni)
  • Malakai
    #3275
    Ha át fogtok állni 1.8-ra, akkor szerintem azt már várjátok meg, elméletileg lesz benne állattenyésztés. Ha nem kellenek extra új fajta állatok tucatjával, akkor valószinüleg jobb az eredetit használni.
  • gregus021
    #3274
    És nem tudtok valami modot ami jó bukkithoz és lehet vele állatokat tartani? Mert fogtunk már be állatokat mod nélkül, de mindig eltüntek pár perc után, pedig körbe voltak kerítve.
  • W4z3
    #3273
    Nem.
  • gregus021
    #3272
    Bocsi befagyott a billentyűzetem, azt szerettem volna kérdezni hogy ez a mod telepíthető e egy bukkitos szerverre, singleben már sikerült.
  • W4z3
    #3271
    ModLoader

    AudioMod

    Ezek mind 1.7.3 hoz vannak, korábbi verzió korábbi cuccost követel.
  • W4z3
    #3270
    Lefordítom neked a leírást...


    * Mentsd el a minecraft.jarodat !!Ezt mindenképp tedd meg.!!.
    * Rakd fel a ModLoadert az ott leírtak alapján.
    * Rakd fel az AudioModot az ott leírtak alapján.
    * A resources mappát rakd a .minecraft mappába (( vagy manuálisan is berakhatod a fájlokat ))
    * Rakd az egész letöltött .zip fájlt a mods mappába.(( Ha nincs csinálj.))
    * A META-INF mappát töröld a minecraft.jar ból ha még nem tetted meg.
    * Létre fog hozni magának config fájlokat meg ilyeneket, illetve testre is szabhatsz benne mindent, de nem ajánlom mert el lehet rontani.
  • gregus021
    #3269
    Sziasztok! Lehetne valahogy telepíteni a Baby Animals
  • komonyi
    #3268
    Reklám...
  • Malakai
    #3267
    Nem tudni, hogy dropol-e valamit, ha kivágod.
    Lesz kimondottan gombás biom, gondolom ez az lenne, akkor elméletileg sima gombából is soknak kell lennie ott a fák alatt. :)
    Bár lehet azon kívül is generál néhol óriásgombákat, csak ritkábban...
  • uscGhost
    #3266
    És az mire lesz jó? :D
  • W4z3
    #3265
    Sry a dupláért...

    Az óriás gomba az egyik újítás lesz 1.8 ban vagy 1.9-ben.
  • W4z3
    #3264
    Bocs, csak nem nagyon figyelem a privát üzeneteim :). Válaszoltam.
  • uscGhost
    #3263
    Mi az a óriásgomba? XD
    Amúgy meg válaszolhatnál privát üzire...
  • W4z3
    #3262
    Én erre csorgatom a nyálam jelenleg:


    Amúgy tudom hogy nem fog folyni :(.
  • W B
    #3261
    Ki vállalkozik a Magyar Királyság 1:1 arányban való elkészítésére? :p
  • Malakai
    #3260
    Az 1.8-ban még várhatóan nem folyik, ahogy írtam. A generátor viszont generál folyómedreket, bele vízzel. Ahol lejtős ott gondolom van folyása, vagy zuhatag, ahol viszont nincs ott állóvíz lesz egyelőre.
    Lesznek x ponttól nagyobb vizekig (gondolom én óceán biomig) terjedő folyók és lesznek önmagukba visszatérőek is.
    Ergó inkább mededrekbe generált vizek, mint folyó. :)
  • W B
    #3259
    ájáj!
    Folyók? szóval a vízfelületek már nem össze-vissza lesznek? Szóval ered a folyó, bővül és bővül, aztán egy tóba vagy tengerbe folyik?
  • Bexter
    #3258
    minecrafthungary-n uj map lesz az biztos :)
  • Petka
    #3257
    Én most arra lennék kíváncsi, hogy azokon a szervereken, ahol már elég nagy terület be lett járva, ha frissítenek 1.8-ra új mapot kezdenek? Pl.: Huncraft, Plastik és a többi nagyobb szerver. Mert ugyebár csak olyan helyeken fognak megjelenni ezek a folyók meg falvak, meg stb, ahol még nem volt generálva chunk (vagymi).
  • Malakai
    #3256
    Sajnos a folyók folyni nem fognak egyelőre, de azért már így is jó lesz (ha jól fog kinézni). :)
  • W4z3
    #3255
    Én 1.8-at főleg a creative mód meg a folyók miatt várom :D
  • nagydee
    #3254
    bocsi, rossz gomb

  • nagydee
    #3253
  • uscGhost
    #3252
    Rohadt jó EZ a mód, ajánlom mindenkinek :)
  • Laza
    #3251
    Már semmi :)
  • uscGhost
    #3250
  • Petka
    #3249
    Valami hulladék facebook reflink, de már ez a sokadik topik, amibe bespammelte.
  • Grr1234
    #3248
    Mi az?
  • Petka
    #3247
    Barom :)
  • uscGhost
    #3246


  • TaPeti
    #3244
    Középfokú elég? ;) De majd kiderül, egyenlőre csak kíváncsi vagyok rá, lehet nem sokat fogsz látni, kezdek "leszokni" a Minecraftról.
  • tomonor
    #3243
    A szerver csak 1.8 után lesz online. És ööö angoltudás alapfeltétel, szal jobb ha felkészülsz, ugyanis magyarok társaságát nem szoktam keresni.
  • TaPeti
    #3242
    Tomonor, egyre jobban kezd érdekelni a szervered. Egyszerűen fantasztikus, amiket mutattál a videóidban. Lehetséges lenne, hogy felnézhessek a szerverre? Ha igen, egy IP címet/elérhetőséget tudnál adni? Érdekelne, milyen is a szerver.

    ((Következőkben PeTakii néven fogok itt írni, ez már elavult felhasználó, csak azzal nem enged írni))
  • tomonor
    #3241
    nem kösz, megvagyok én itt a saját szervereimen :)
  • LeWyTy
    #3240
    Vagy mondanám hogy segítenék megépíteni az alapokat ha nem hagytam volna abba a játékot. Mer én elég kreatívnak tartom magam.... de nem csak én.
  • LeWyTy
    #3239
    Gyere a minecraft hungaryra adminnak
  • W4z3
    #3238
    Ezt a módot kb 1 hónapja felraktam és olyan szinten bonyolult volt nekem mert nem találtam leírást hogy le is töröltem :D
  • tomonor
    #3237
    hopp, rossz vidi.