10466
  • Fabio Capello
    #3317
    ahhoz képest hogy nonstop,

  • Laza
    #3316
    Jah, és az ingyenesekhez képest a szolgáltatási szint is 0 (a weboldal szerint) ... se térkép, se semmi.
  • Laza
    #3315
    Ki a fene akar fizetni egy MC szerveren, amikor dögivel van ingyenes ahol szinte bárhová építhetünk?
    Ráadásul törttel is fel lehet menni ... valaki ellopja a játékot és fizet azért, hogy a Te szeródon játszhasson? Agyrém ...

    Persze mindent lehet, csak nem feltétlen itt reklámozni.
  • uscGhost
    #3314
    Zsír :D

  • uscGhost
    #3313
    De támogatásér lehet plussz telket kapni... Tehát kap 1 telket és annyi nem építhet csak oda...
  • Grr1234
    #3312
    Top komment... :DD

    aki nem értené
  • nagydee
    #3311
    lesz orra a malacoknak

    új malac
  • xXtamasXx
    #3310
    Lehet, hogy van rá pénze csak fenntartja a lehetőséget, hogy ha valakinek tetszik akkor támogatja
  • uscGhost
    #3309
    De ha nincs rá pénze mer támogatást szed akkor minek neki szeró?
  • atosz15
    #3308
    de az meg az ő szervere, ő dönti el, hogy mi hogy legyen....
  • Petka
    #3307
    Akkor mehetek rombolni?
  • uscGhost
    #3306
    Elég ratyi már boccs :D támogatásér lehet + telket kapni? Én szerómon oda épít a player ahova akar xD És támogatást se szedek, ha nincs elég pénzed szerverre és így gyűjtögetsz, inkább ne is erőltesd.. :D Ez az én véleményem, nem akartalak megsérteni vele.
  • Dane14
    #3305
    Itt most nem egy hamás borzalomról van szó hanem egy jól működő lagg mentes jól kidolgozott 0-24 órás szerverről van szó!

    Neve:Hero-Craft
    Honlap:www.hero-craft.tk
    E-mail:[email protected]
    White-List:VAN (minden nap ellenőrizzük a e-mailt!)
    IP:91.82.84.205:25601

    Gyere és gameljünk együtt!
  • nagydee
    #3304
    na ja, csak én attól félek, hogy az első ilyen az a glowstone alapú állandó lámpa lesz és akkor jól megszívjuk a fáklyákkal...
  • nagydee
    #3303
    szerintem kisebb, egyébként szerintem a tök sem a legsikerültebb dolog a játékban, nyilván amikor berakták, akkor ott jópofa volt, de az, hogy azóta is alapállapotban tökfej-lámpás skinnel jön számomra kicsit idegesítő, a méretéről nem is beszélve. (mondjuk legalább ritka)

    nyilván ez az én véleményem és nem vagyunk egyformák...

    a farmolásra én is nagyon kíváncsi vagyok, a magam részéről abban reménykedek, hogy olyan dolgok lesznek, amiből/amikkel gyártani lehet, nem pedig csak kaják.
    pl. bambusz, len, vagy esetleg valami amiből olajat vagy alkoholt lehet csinálni (mondjuk a cukornád arra jó lenne) üzemanyagnak. (a kőolajat, amiről sok fórumon beszélnek én nem tudom jól működően elképzelni)
  • W4z3
    #3302
    Én azt szeretném hogy nethernek kitalálnának valamit...
    Nether szett v vmi hogy legyen értelme gombán kívűl lemenni...
  • Malakai
    #3301
    Mi, legyen nagyobb kocka?
    Vagy kissebb? Ami egy blokk az egy blokk. A tök(lámpás) is egy kocka.

    Egyébként sokféle egyéb dolgot, rengeteg mindent belerakhatnának, mármint növényeket, amik hasznosíthatóak valamire (étkezés csak egy dolog). Gondolom sokan többet várnak ezen a téren. A farmolást majd meglátjuk, mármint, hogy kakaóbabon, tökön és dinnyén kívül esetleg bekerül-e még valami új.
  • W4z3
    #3300
    Mi a bajod a dinnyével?...
  • gerguson
    #3299
    java platform működése leállt.
  • nagydee
    #3298
    oda, ahova az exe-t másoltad, elvileg kirak egy errolog fájlt. abban elvileg benne van, hogy mi a baja.
  • nagydee
    #3297
    miért pont dinnye?
    annyi minden lehetett volna, erre dinnye.
    ráadásul 1x1x1 kocka a dinnye.

    nem értem...

    kell nekünk egyáltalán dinnye?
    dinnye
  • gerguson
    #3296
    A gondom az hogy elkezdem játszani és játszok kb 2-3 percet és kidob a játék..Mit tegyek?Nem tudok játszani.
  • uscGhost
    #3295
    JA
  • LeWyTy
    #3294
    LEGYEN MÁ 1.8
  • komonyi
    #3293
    Hát alapból sehogy, de lehet hozzá ezt a shopos cuccot, van munka plugin is, meg még egy csomó más pluginnal kompatibilis.
  • uscGhost
    #3292
    Ok beraktam, gyere fel IP: GhostCraft.skeleton.hu (ne netbe írd XD)
  • W4z3
    #3291
    Duckshop

    Táblás boltocska. Tudom hogy kell használni és probléma nélkül működik nálam.

    Lehet pénzért illetve bármilyen más itemért is eladni.
  • W4z3
    #3290
    AuthMe

    Nekem tökéletesen működik :D. A boltrendszereket még nézegetem.
  • uscGhost
    #3289
    Az lett xAuth :D
  • W4z3
    #3288
    AuthMe-t használtam én.
  • uscGhost
    #3287
    Egyelőre az xAuth-al van problémám ugyanis nem akar működni.... -.-'''''''' valaki ismer valami másik loginnolós plugint?
  • W4z3
    #3286
    Most olvasom hogy nekem táblás bolt kell. Azt még egyáltalán nem probáltam de gyorsan összedobok egy házi szervert és megnézegetem.
  • W4z3
    #3285
    Elöször is kell iConomy ehez aztán ez meg vmi kiegészítő hozzá amit még én sem nagyon vágok de ha jól emlékszem ez a legjobb.

    Tehát fel kell rakni az Iconomyt majd ezt a chestshopot. OP-t csak addig kérek amíg megnézem megtanulom + elmagyarázom hogy kell csinálni a boltot aztán én elépítkezem :).
  • uscGhost
    #3284
    És a boseconomyval hogy lehet pénzt keresni? Egyébként még le se szedtem őket :D
  • komonyi
    #3283
    Ehhez se kell láda, ha adminshopot hozol létre.
  • uscGhost
    #3282
    Na igazából én hülye vagyok ezekhez, a boseconomy az valami pénz rendszer ha jól mondom, de nekem nem ládás bolt kell hanem szimpla táblára rákattolás amihez nem kell láda hogy rakjak bele cuccot
  • uscGhost
    #3281
    Szeretnéd mi? XD Logot minden nap ellenőrizném és 1 addolást is meglátok OP off szóval.... először megnézem a pluginokat utána majd beszélünk róla :D
  • komonyi
    #3280
    Na bakker a lényeg lemaradt:D
    iconomychestshop
  • komonyi
    #3279
    Boseconomy.
    Adhatod az opot
  • uscGhost
    #3278
    Ez csak egy kis jutalom a segítségért, ha pénzt is ad a szerverbe akkor örökre OP lehet... :D addolás meg nincs szóval azé mer op ne adjon be semmit ő se