854
The Settlers 7: Paths to a Kingdom
  • csokasg
    #534
    steam-ről vagy honnan lett letöltve?
  • ricsuka
    #533
    de nekem nem tokos, én pénzért töltöttem le, nagyokos.
    És abban nincs benne...
  • csokasg
    #532
    nap poénja... :D
    ott van a reg. kód a tok belsejében :P (ha meg nem eredeti akkor rossz helyen jársz:D)
  • ricsuka
    #531
    Sziasztok!
    Valaki tudna egy regisztrációs kódot adni, mert gond nélkül feltelepül, de aztán kijön egy ubisoftos ablak, hogy regisztráljak, stb..., majd nem enged játszani, amíg a kódit nem írom be, de nem fogadja el az enyém....
    Köszi!
  • r4pt0r
    #530
    Ne is mond 6.pályán 2x kikaptam, aztán meg megcsináltam 5-10perc alatt, csak összeszedtem 3 pontot azt kész. Nem volt valami élvezetes pálya. :D
  • Dobronski
    #529
    Vicces. Trading station v mit lerakok, erre stopped working. :D
  • csokasg
    #528
    nekem tetszik igazából ez a rendszer :)
    egy pályával se volt gondom eddig pedig már 11-nél tartok és mindet normal szinten tolom. mindet elsőre megcsináltam (utolsó 2-nél mondjuk játék elején lementettem, körbenéztem a pályát aztán visszatöltöttem)
    tetszik h nem kell teljesen legyilkolni a másikat ahhoz győzz, csak okosan kell játszani :)
  • r4pt0r
    #527
    Sejtettem hogy nem azért nem találtam meg mert béna vagyok, még csak a 7. pályán tartok. És ott jól jött volna a védekezésben.

    De már kitaláltam egy másik taktikot arra a pályára, majd később kiderül. :D

    Egyébként marhára idegesítenek engem ezek a győzelmi pontok, de azért elviselem.

  • csokasg
    #526
    kampányban csak a 10. pálya körül lehet, amúgy meg katt az erődre és ott lehet választani h kit küldj oda :)
  • r4pt0r
    #525
    Hogyan lehet a papokat beküldeni az erődökbe hogy adjanak egy kis védelmi pluszt?

  • bigapó
    #524
    Ubisoft kódolási módszere miatt nem valószínű,hogy lesz magyarítás.
  • jojo
    #523
    magyarosításról nem hallani?
  • Endre
    #522
    Multira senkinek nincs tapasztalata?
  • Dobronski
    #521
    Nem akartam elbaszni 1 órát megint. De újra akartam kezdeni, csak a trainer bekavart neki.
  • bigapó
    #520
    jaja, amit linkeltem az csak egy verzió és easy módhoz, irja is, hogy nem szentirás, csak egy tanácshalmaz, ami alapján neki már sikerült megcsinálni egyszer :)

    az utolsó előtti pályát Én is most magamtól csináltam meg, mondom, hátha rájövök én is mit is kéne csinálni és sikerült is, igaz normalon, nem mertem a hardot bevállalni :)
    Nekem sem kellett sok katona, a két gépi ellenfél nem is támadott meg, csak a Misty swamp-hoz kellett a haderő, azzal lett emg az utolsó Victory Point. Most olvasgatom az E-guide-ot, a készitők tipphalmazát, van benne pár érdekes dolog:)
  • alma2
    #519
    2. kuldetes, ujrakezded es kesz, ha nem talalsz mas alternativat, vagy akkor osszedol a vilag ?
  • Dobronski
    #518
    Megpróbáltam trainer-rel összecsalni 4 goldot, de nem működött. Most trainer nincs elindítva, de faszául megfagy mostmár a játék... kvajó. Zene megy, kamerát mozgatni lehet, csak mindenki áll mint egy f@sz.
  • Dobronski
    #517
    Nemigaz. 2. missio gyártani kéne még1 muskétást, de nincs csak 1 goldom. Így nem megy tovább. :S Mondhatta volna hogy ne költsem el spikeman-re...
  • Endre
    #516
    köszi, értem, én meg vártam az árucserét:)
  • alma2
    #515
    Mar leirtak nem reg. Ez nem egyenlo a kereskedessel, ugy nezd, mintha ez is a fejlesztoi ablak lenne, csak uj csere-bere lehetosegeid lesznek. Vagyis itt csak megszerzed a jogot, az uj "targyakkal" valo kereskedesre, kereskedni tovabbra is a kikotokben lehet.
  • Endre
    #514
    Még egy dolog, hogy müxik a multiplayer? Vagy senkit nem látok a listában vagy nem csatlakozhatok hozzá, holott nyitott játék. A progi eredeti.
  • Endre
    #513
    Sziasztok!

    Nem világos a kereskedő képernyő.
    Kijelölök egy területet, gyártok egy 1 es meg egy 2 es palit a lóval a, a zászló elmozdul a kijelölt szektorba és a csere nem jön létre. Mit kell csinálnom? A piac az tiszta, ott rohangál a palim a cuccal. A 12 küldetésnél nem megy a dolog, pedig kurvára kéne a búza.
  • alma2
    #512
    a stronghold upgrade utan tud mas katonat kikepezni, ha nagyon az elejen jarsz meg a jateknak, akkor nem engedni meg.
    Ha megvan a kello victory point, es megvan a kello kulonbseg/tobblet az ellenseg pontjaihoz kepest, akkor visszaszamol es vega a palyanak.
  • totus
    #511
    Hy!
    Elakadtam azon a mapon mikor 3 victory pontot kell összeszedni!megvan a 3 pont de utána mit kell csinálni??Meg kell támadni dracorian-t vagy mi?Ja és ezen a mapon lehet már lovas katonát csinálni,lovardát már lehet,de abból hogy lesz lovas katona,??A 2 alap katonát tom csak gyártan a bárdost meg a puskást!Help
  • alma2
    #510
    Ma sikerult delutan leulnom a jatek ele, 2:07 perc alatt hardon az utolso palya. Most nezem linkeltek be "how to"-t Igy nem irom le a sajat verziomat bar lehet hatekonyabb. Mondhatni ellenseg megtamadasa nelkul megnyertem torony magasan. Persze semleges teruletet foglaltam. Sot szinte army nelkul is meg lehet nyerni, par perccel hosszabb jatekmenet utan. Mar pont keszultem kuldeni a gyapjut plusz egy victory pontert is.
    Semmi extrat nem vettem eszre hardon, ai buta, max annyit erdekesseg volt, mikor mar szamolt vissza a vegso gyozelemhez, lehet hogy veletlen tortent, pont elfoglalt egy trade helyet igy kapott egy prestige pontot es ove lett a sun king. Gyorsan leraktam kb 10 villanypoznat, ujra kezdodott a visszaszamlalas aztan nem is erolkodott tovabb.
    Nekem nagyon bejott a jatek 10/10.

    tipp:
    Harcnal nagyon erdemes hatba tamadni, amig a tornyokkal kuzd gyakorlatilag lemszarlod a sereget, csak jol kell idoziteni.
  • bigapó
    #509
    jó a tipp amit Raja adott, ott megtalálsz mindent, lényegében tedd-ezt tedd azt leírás.

    adom a többihez is a linket.

    Kampány végigjátszás segédlet
  • Pio
    #508
    Tényleg, el is felejtettem, hogy presztízzsel is lehet szerezni ott pontot, annál könnyebb pedig a világon nincs... :)
  • raja
    #507
    itt mindent megtalálsz http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/6061083365/m/6611015758
  • Pio
    #506
    Megnézed, mik az opciók pontokra és kiválasztod a 3 leggyorsabban elérhetőt.
    Ott ha jól emlékszem van egy elvehetetlen pont, húst kell küldeni a farkasembereknek, ezt nagyon egyszerű behúzni.
    Ezen kívül könnyű goldban és seregben is az ellenfél felé kerülni, mert ő a goldot mindig katonákra fordítja akiket mindig harcolni küld.
    Érdemes a kezdő sereggel elfoglalni 2 zónát, hogy legyen minden nyersanyagod és tudj hova építkezni, de utána ha tényleg csak a győzelemre hajtasz, akkor a gép által elérhető zónákban húzd fel a kőtornyokat és hajts gyorsan a goldra/seregre, eléred a limitet és meg is nyeerted a pályát.
  • Marci0115
    #505
    valaki leirná nekem egy megoldást a 6. pályára, amikor 3 victoryt kell szerezni? napok ota probálkozok :(
  • TDantes
    #504
    PCGuru teszt: 80% Na végre.
  • Dobronski
    #503
    Ja, és köszi! (dupla bocs)
  • Dobronski
    #502
    Én is próbálkoztam, akkor a prestige-t erre kell elkölteni. Mind1.
    Bétában is ezzel szoptam.. azt.. de azt hittem megoldják.
  • bigapó
    #501
    az első a jobb megoldás mivel nem biztos, hogy egymás mellett van szén és vasérc, de a storehouse felfejlesztéssel és egy helyre szállittatással megoldódik a gond.
  • csokasg
    #500
    majd visznek csak lehet ugye nem jut oda...
    az mondjuk egy megoldás ha felfejleszted a storehouse-t 2es szintre és oda gyűjtöd a szenet de akkor meg a többi műhely aminek kell szén az fog szenvedni :)
    másik megoldás szénbánya mellé rakni a "vasas"-t ill szénbányát/kohót lerakni a "vasas" mellé
  • Dobronski
    #499
    Lenne egy problémám! Tudjátok minden bánya, tanya stb. egy storehause-hoz van kötve. Nekem olyan problémám lenne, hogy van, hogy hiány van 1-1 helyen. Pl. szenet máshol bányászom, más sh-ba viszik, de a "vasas"-nak kéne, de abban a sh-ban nincs ahol ő van. :S
  • Line
    #498
    Most hogy megvan az új gépem gondoltam végigviszem a fallout 3 at meg a mass eff. 2 őt. Álmomban se gondoltam volna hogy a stratégiák nem engedik. :) Tényleg gratu a készítőknek.
  • Line
    #497
    Amugy nagyon el vagyunk kényeztetve. Jó kis starcraftozás után ezzel lelazítok és már tudok is aludni akár 4 liter kóla után is. :)
  • Line
    #496
    Legujabb driverek. :) Ne viccelődjél már. Told fel eszközkezelőből a 9.3 at lehetőleg cd ről....
  • Zach Elf
    #495
    Jé tényleg van. Akkor elnézést:) Elég rég kapcsoltam be a játékot, csak emlékezetből írtam:D Most megnéztem azért is, és neked volt igazad:)