854
The Settlers 7: Paths to a Kingdom
  • Hunor1
    #574
    izem-item
  • Hunor1
    #573
    Hello.Pár napja fedeztem fel ezt a kis remekművet! Nagyon bejön a stílusa és hogy több út is lehet a győzelemhez. Most azon a pályán vagyok ahol ketten vagyunk 1 ellen és 6 victory pont kell.
    Sajnos viszont kb 1 órai játék után ezen a pályán bejön valami hiba üzenet hogy valami 58-as "izem" nincs a datában? utána egy másik "cant parse" aztán kilép..??? Tudja valaki hogy ez mi lehet? Vagy nincs elég memória a játékhoz?? Hogy lehetne ezen segíteni?
    köszi ha valaki segít
  • Pio
    #572
    Tessék ITT 3350 forint. Igaz ehhez nem jár cd, azt le kell tölteni valahonnan.
  • Zogu
    #571
    Tűvé tettem az internetet, de 8900.- + szállítás alatt nem találtam. Hol van (volt) 7500-ért?
  • Zogu
    #570
    Köszi a válaszokat.
    Vajon lesz magyar kiadás, vagy magyarítás? Persze nem olyan bonyolult így se, de azért jobb lenne magyarul.
  • Endre
    #569
    Az eredetivel semmi gondot nem tapasztaltam, simán rezzenéstelenül fut, semmi álldogálás mentéskor. A neten sincs semmi gond. Igaz már a harmadik patcht töltötte le automatikusan induláskor a megvétel óta.
  • TDantes
    #568
    Hát , nálam a demo nem ment, mert fent volt a feltört AC2. Azt lekellet takarítani, aztán ment.

    De ha elmegy a neted, mert cseszekedik a szolgáltató, akkor persze nem jászhatsz.


    Ettől eltekintve, szerintem nem lesz vele gond.
  • Zogu
    #567
    Köszi a választ.
    Több helyen olvastam, hogy az eredeti játékkal "internetes" gondok vannak a védelemből kifolyólag. Ti tapasztaltatok ilyesmit?
  • Endre
    #566
    Az akármik a játékostársak, akik szintén epire módban szeretnének játszani. Ha megvagytok négyen automatikusan elindul.
  • Zogu
    #565
    Még egy nyűg! Nem igazán indul el az "Empier" mód. Azt írja ki, hogy keresi az akármiket. Namár most a dvd-n van egy-két olyan könyvtár, amit nem telepít fel, .app kiterjesztéssel. Azokkal mit kell csinálni? Egyáltalán miért vannak azok ott, ha nem telepít belőle semmit. Lehet, hogy az az 1.5-s path? Mert azt már fekraktam.
  • Audi20V
    #564
    Ez az egyetlen megoldás. 7500 ft, tekintve a szavatosságát, nem olyan sok érte.
  • Fenrir
    #563
    Nincs megoldás, az autosave miatt akad be, ezt a peccsek javítják. Ha fel tudod rakni a legfrissebbet akkor meg tudod oldani, ha nem akkor töröld le a játékot vagy vedd meg.
  • Zogu
    #562
    Halihó Emberek!
    Megoldást kértem, nem azt, hogy a pénztárcámban turkáljatok!
    Még egy kicsit húzós az ára. Ennek fényében nem is olyan rossz az a pár másodperc szünet. Szinte észrevehetetlen.
  • Fenrir
    #561
    Én pont emiatt vettem meg a játékot mert így nem lehetett vele játszani :)
  • Audi20V
    #560
    Vedd meg eredetiben, az 1.05-re patch-el automatikusan és ezután fog menni rezzenés és fagyás nélkül.
  • Zogu
    #559
    Helló Fiúk, helló Lányok!
    A játék úgy 8-10 percenként lemerevedik (mint mikor mentek)kb. 15-20 mp-re, azután újra elindul és hasajt. Tud valaki valamilyen megoldást, mert ez így uncsi. Gondolom az autómata mentés kapcsolgat be, de ennyiszer? Én nem találtam azt, ahol lehet állítani a mentés sűrűségét, mint más tisztességes játékban.
  • sasa5671
    #558
    A Settlers 7 szövegei már fordíthatók, de nincs visszacsomagoló, tehát nem ér az egész semmit.
  • MerlinW
    #557
    Nincs.
  • KMKM
    #556
    Hali van magyarosítás hozzá?
  • Endre
    #555
    Ha valakit érdekel: a játék a 9103-as porton kommunikál, tehát a routeren ezt kell megnyitni.
    A Neten szétkerestem az agyam, semmi infó, aztán elolvastam a readme-jét és ott benne van
  • r4pt0r
    #554
    Ejha a 9. pályán rájöttem hogy kapok játék közben treasurokat. :D (de itt is csak a végén mert a 3 perces victory visszaszámlálásnál körbenéztem)
  • Endre
    #553
    Na végre sikerült multiban játszanom, de nem volt nagy élmény, az ellenfelem 10 perc után feladta mikor a harmadik pontomat szereztem meg és neki csak egy volt addigra. Nem vagyok nagy penge, de aki multira adja a fejét legyen tisztában az összefüggésekkel, abból ebben a játékban van elég:)
  • Pio
    #552
    Igen, elvesznek. De utána minden egyes tényleges cserére is kell 1 kereskedő, viszont ő már nem veszik el.
  • Fenrir
    #551
    Megvettem a játékot, amúgy teljesen korrekt a DRM-et leszámítva. Azzal is csak egyszer volt problémám amikor a napi bontás volt.

    Jó a játék, bár ha ütőképes gazdaságot akarunk létrehozni akkor azért pár órát bele lehet ölni 1-1 pályába.

    A kereskedelemnél amikor a kereskedőket útra küldöm akkor azok csak arra vannak, hogy azokat a szerződéseket megszerezzem? (pl aranyat fáért, stb)
  • Dobronski
    #550
    Hahaha. 5 perc volt telepíteni a w*a*r*e*z*t...
  • Csokis
    #549
    "mert csak kikapcsolt tűzfal, és kilőtt vírus ellenőrzés mellett telepíthető"

    Ez jó nagy butaság.
  • Fosztogató
    #548
    Nekem még kicsit drága, ezért várok és a demót nyomom.
    Mellesleg a tört verzióval nem lehet online nyomni (ha egyáltalán sikerül elindítani.)mert csak kikapcsolt tűzfal, és kilőtt vírus ellenőrzés mellett telepíthető. Nekem nem sikerült. Tényleg jól meg van csinálva!
  • Endre
    #547
    Razor 1911 könyvtárban vannak a kellékek a törtnél.
    Én is törtet néztem meg először és 2 nap után megvettem, mert ebben tényleg van munka.
  • Endre
    #546
    Na megvan a kampány, a 12. küldetés elég húzós volt, de 2 óra 40 perc alatt levertem az ellent és a pontok is megvoltak. A Neten szívesen nyomnám, de vagy nem látok senkit vagy nem enged csatlakozni a dög, pedig nyílt játékra indította aki at látok. Ötlet?
    Router mögött vagyok ez lehet az oka?
    Ámbár eddig simán csatlakozam bármilyen játékkal csak host nem lehettem, mert csak a routerig jutottak el a jelentkezők.
    Ha igen tudja valaki melyik portot kell forwardolni?
  • bigapó
    #545
    ehhe, az mekkora szopacs:)
  • Fosztogató
    #544
    Üdv ricsuka!
    Ez egy fizetős oldal, nem a jogtiszta játékért, hanem a gyors letöltésért fizettél!
    (kéne lennie valahol egy Crack könyvtárnak...)
    Nem akarja valaki a neten kipróbálni az erejét?
  • SANTANTICA #543
    módósítsd a mapot a céllal hogy kell 25 pont....aztán hideg kaja 3 napra....
  • r4pt0r
    #542
    Max 15 a 3 perc miatt. Én se akartam pontokra hajtani, de akkor meg vesztettem. Ezért idegesít ez a pont bizbasz, nem lehet nyugodtan játszani. :D
  • Pio
    #541
    Ja, nem sok idő, ha csak pontokra hajt az ember, de nem 5-10 perc... ;-)
    Amúgy én alapból győzelemre hajtottam, de utána mindig végigjátszottam az adott pályát az ellenfél sárba tiprásáig... :)
  • r4pt0r
    #540
    Csinálsz kőbányát 3at elkezded kajával etetni őket, csinálsz 1 hunter 1 butchert, csinálsz 1 export officet.

    -az alap egységgel + 1-2 plusszal amit tudsz venni aranyért elfoglalsz 3 területet (elehet)
    -köveket csakis prestige cuccokra használod
    -és megcsinálod a questet

    vársz 3 percet és nyertél

    Ez nem sok idő. :D
  • Zach Elf
    #539
    Ha oda is adnánk a miénket (akinek legális), de mondjuk ki lenne olyan hülye?, még akkor se érnél vele semmit, mert egy kulcsot egyszer lehet felhasználni...
  • ricsuka
    #538
    minden fájl megvan, fel is lett telepítve, csak amikor indulna az a nyomorék regisztrációs kód hiányzik...

    Szóval nagyon megköszönném....
  • bigapó
    #537
    hát mivel meg sem fogom nézni ezt az oldalt csak tippelek, de ha nem kaptál emilt vagy ilyesmit akkor szépen átbasztak. ez még torrentel is jobb lett volna, az ingyé van.
  • ricsuka
    #536
    http://www.idownloadall.com/index.asp?PID=be9874dd-29e7-40c5-a5a6-d9c906d4c0ae&q=settlers+7
    Innen

    A kódot akkor megtudnád adni?
  • Pio
    #535
    Azért az 5-10 perc erősen túlzásnak hangzik.. :)