854
The Settlers 7: Paths to a Kingdom
  • dwalker666
    #694
    Sziasztok,

    én nagy nehezen, de elindítottam a játékot. Az a problémám, hogy az első pályán az első feladatot nem tudom megcsinálni. Amikor residence-t meg kunyhót kell építeni, nem tudok, mert nincs nyersanyagom. Pedig a storehouse tele van. De amikor rámegyek a kunyhóra felül látszik hogy minden nyersanyagom 0.
    Eredeti a game.

    Köszi
  • ronnydown
    #693
    What does mean "neketezni"?
  • papa84
    #692
    Hali!
    Ma vettem meg a játékot és nem tudok bejelentkezni a játék indításánál, pedig tudok neketezni.

    Mi lehet??

    Előre is köszi
  • Syasya6
    #691
    Sziasztok!

    Kérdésem az lenne, hogy szerintetek érdemes e bele feccőlni és megvenni a játékot, mert ahogy láttam, hiba hiba hátán van... Én a töröttel játszom/tam eddig, nagyon bejött, visszatért a régi settlers érzés, viszont 4 vagy 5 pálya végigjátszása után kilép a program s pát int. Olvastam, hogy a további patchekhez nincs törés, így zsákutcába futottam én is :)
    Szóval, most két lehetőség van, vagy hagyom a fenébe, vagy megveszem és játszom tovább... Véleményeket kérek szépen! :)
  • zsozso29
    #690
    Én megvettem a DLC 3, nem bántam meg nagyon jók az új pályák az ígért 20 órás játékidő, nekem kb. 25 óra volt. Annyi hogy nem tartalmazza az előző DLC-ék, 6 Multis pályáját az külön kell megenni, ha kell. Remélem még lesz DLC hozzá. :p
  • Csibusz
    #689
    Halii, csak én veszem úgy észre, vagy ennek a résznek tényleg egy kicsit butább a grafikája, mint a 6nak? Mert fel van húzva maxra szép is nem azt mondom, hogy nem. Csak nem olyan éles, felbontás is 1400x900.
  • donatus13
    #688
    De multiban továbbra se tolja senki abból a 19 ezer ladderesből:)
  • l0b1g
    #687
    na a legújabb DLC-ben, ami a 3-as számot viseli, van új minikampány is 5 pályával, egyenként legalább 2 óra játékidővel. ezen kívül van 2 óriás pálya is, amolyan mellékküldetés, egyenként 5 óra játékidővel. van úgy technológia is, okkultizmus, nagy poén. plusz az első két dlc is adott vagy 6 ú pályát melyet játszhatsz skirmish-ben... szerintem megéri az a pár euró...
  • zsozso29
    #686
    Aham, akkor nem kell a dlc, azt hittem új szingli pályák is vannak benne.
    Én most vettem meg galaxisban mert 5000ft adják, és nem bánom mert nagyon szeretem, eddig a crackelt verzióval toltam, ahhoz képest látom elég sok mindent javítottak-újítottak, a legjobban a sebesség gyorsítás tetszik, és persze a mentés menete egy szempillantás alatt történik.
    Mellesleg ma reggel megérkezett a 1.11 patch.
  • MrTwister
    #685
    Ubishopban vettem én is! Nem látok több szervert, ezek a dlck tkp. többjátékos mapek semmi több!
  • donatus13
    #684
    Steamen, vagy ubishopban tudod megvenni őket.
  • donatus13
    #683
    Dlc vel több szervert látsz?
  • zsozso29
    #682
    Aham, honnan vetted meg? mert magyarba nem találom.
  • MrTwister
    #681
    Nekem, mindegyik! :-)
  • zsozso29
    #680
    Dlc megvan valakinek?
  • MerlinW
    #679
    Mit?:) 1.05-ös verzió sz@r volt. Tele volt bugokkal, élvezhetetlenné téve a játékot. Most 1.10-nél jár, nem tudom mi lett javítva és mi nem.

    Én pedig logikusan nem azért veszek 10.000-ért játékot, hogy megvárjam a 2 évvel később érkező 9.999-es javítást hogy játszhassak vele.
  • donatus13
    #678
    Ezt ,hogy érted?:D
  • MerlinW
    #677
    Én eladtam a fenébe a játékot. Miután 1.05 után is játszhatatlan volt, meguntam a várakozást:)
  • donatus13
    #676
    Valakinek nincs kedve játszani egy multi meccset este felé? legalábbis egyetlen szervert nem látok a multiplayeren pedig kiszeretném próbálni.
  • donatus13
    #675
    Nah találtam megoldást egy universal extractor nevű programmal kell futtatni a patchet ha valakinek ilyen gondja lenne használja ezt.
  • donatus13
    #674
    Itt van pontosan a hiba:(
  • donatus13
    #673
    Ennyi hibával egy eredeti játéknál még sosem találkoztam, mindenhol bújóm a fórumokat és csak hibát hibára halmoz az egész, egyszerűen nem értem mit csináltak ezzel a játékkal, egyszerűen nem tudom felpatchelni, már vagy 3 szor újra raktam, letölti a patchet és akkor katasztrofális hibát ír fájlt ilyesmit nem nevez meg... le ok ozom aztán meg Error Code 2 és kampec akár mit kerese megoldást sehol nem írnak...
  • donatus13
    #672
    Működött amit mondtál de miután letöltötte a patchet nem telepíti mert katasztrofális hibát ír:(
  • donatus13
    #671
    Köszi szépen megpróbálom.
  • MerlinW
    #670
    Ha játszottál előtte warez Settlers 7, Assassins Creed 2, Splinter Cell-el, töröld a program files/ubisoft launcher-t (save könyvtárt ments el belőle ha kell) és a windows/system32/drivers/etc/hosts fájlodból az ubisoft szervercímeket, ha vannak. Ezután telepítsd újra a játékot.
  • donatus13
    #669
    Cső, megvettem a játékot és valamiért nem akarja updateolni magát mindig ezt írja ki:
    Trying to get update information to C:\DOCUME~1\DONT~1\LOCALS~1\Temp\ubi144.tmp.
    Found update (Patch, all, all).
    Trying to download update file from http://static3.cdn.ubi.com/settlers_7/the_settlers_7_1.10full.exe. Destination: C:\DOCUME~1\DONT~1\LOCALS~1\Temp\ubi145.tmp.exe.
    Fatal download error (Connect failed).
    Deleting downloaded data.

    Másnak is előfordul az ilyen? tűzfalat ilyesmit kikapcsoltam.
  • nyuszigod
    #668
    Nemtudom segítek e valamit azal ha elmondom hogy hiába butitom le grafikát, akkor is akadozik. :)
  • nyuszigod
    #667
    Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy ezek a videóbejátszásoknál is "laggol" akadozik ugyanugy. A játékban meg kevesebbet...
  • nyuszigod
    #666
    Ja és persze mielőtt megkérdőjeleznénk, eredeti játékom van. :) Zsír eredeti még a szaga is megvan pedig már rég használtam. :D
  • nyuszigod
    #665
    Srácok! Szeretném megkérdezni, hogy miért lehet az, hogy akadozik a menü nálam? Jóformán 3 másodpercenként megakad. :S Csak mert régen még működött. :S Teljesen értetlenül állok a dolgok előtt így. :)

    Gép:
    Win 7
    RAM: 4GB Memo
    CPU: 6Ghz AMD
    VGA: ATI Radeon 3850 / 256MB / DDR3
  • zsozso29
    #664
    Már a 1.10 patch is van hozzá loool
    Inkább a DRM eltávolító patch adnák már ki.
  • MrTwister
    #663
    Megtanultam egy életre!
  • Fenrir
    #662
    Ez minden játéknál így van amihez kell regisztrálni valahol a szériaszámot.
  • MrTwister
    #661
    Ez a válaszod szöget ütött a fejembe és rájöttem, hogy amikor újra raktam a gépet akkor új felhasználóval regisztráltam az ubi-nál, mert a régit elfelejtettem és az új felhasználóra próbáltam ráerőltetni a szériaszámot. Most kértem egy jelszó emlékeztetőt amiből kiokoskodtam, hogy mi lehetett a régi felhaszn. nevem, szóval egy szónak is száz a vége a régi accountommal beengedett és már nem is kérte a szériaszámot! Én meg azóta még az Ubi-nak is írtam, hogy mi a túróért bannoltak, persze szerencsére nem válaszoltak! Tehát MEGKÖVETEM a directgamekeys.com-ot! Semmi gond nincs a szériaszámmal én voltam a balfas*! Saját hibámból tanulok:-) Tehát a konklúzió egy szériaszám egy account!
  • MerlinW
    #660
    Nem lehet, a DRM védelem miatt van így kitalálva.
  • MrTwister
    #659
    Szerintem azt lehet törölni és újat lehet csinálni csak a szériaszám a lényeg nem?
  • MerlinW
    #658
    Csak egy accounttal aktiválható a játék, tehát az eladó Ubisoft fiokjára is szükséged van, ami kényes téma lehet.
  • MrTwister
    #657
    Ha valaki megunta volna a dobozos játékát akkor vevő lennék egyre!
  • MrTwister
    #656
    Szerintem a promóciós kódra gondolt. Na azt nem hiszem, hogy kaptál volna, szerintem olyat egyikőnk sem kapott. Ne is keresd:-)Ha nem lenne CD kulcsa akkor a játék sem menne neki.
  • bigapó
    #655
    de egy értelmes volt: "Kérdésem hol található?"

    Ő maga sem tudta hol van :D