854
The Settlers 7: Paths to a Kingdom
  • nagy1miklos
    #734
    Sziasztok volna egy kérésem felétek.
    Megvettem a játékot de a magyar nyelvű leírás amit ígértek hozzá csak egy letöltési link volt a dobozban ami viszont már nem él. Ha valaki tudna segíteni például egy scannelt változattal vagy egy még működő linkkel annak nagyon tudnék örülni.
  • Fabio Capello
    #733
    2011. dec. 06. 20:22

    Nem volt ez egy kicsit megkésett információ? :P :D
  • HoReSz1975
    #732
    Warez ide: Settlers 7 Warez
  • donatus13
    #731
    jobbgomb az asztalon a parancsikonon de a sg fórumokban tilos a warezről tárgyalni.
  • zoleee20
    #730
    akarom mondani a razor-féle
  • zoleee20
    #729
    Feltelepítettem a játékot, peccseltem, crack-eltem, és arazor-féle intro jön be, nyomok egy esc-et, majd bejön a legelső kép miközben tölt, majd hibaüzi, és kilép. Több helyen olvastam már, többek között itt is, hogy adminisztrátorként kell futtatni. Azt pontosan hogy lehet megcsinálni?
  • Caki
    #728
    Sziasztok! Segítséget szeretnék kéri abban,hogy megakadtam azon a pályán,ahol 4 pontot kell összeszedni: Nem tudom mit kell csinálnom,mert a másik fél mindíg összeszedi a 4 pontot pillanatok alatt! Vagy ha valaki tudna végigjátszást,azt megköszönném!
  • Zogu
    #727
    Egyszer már próbálkoztam. Újra kísérletet teszek arra, hogy egy multizós társaságot összehozzak. Pl. szombaton és/vagy vasárnap, esetleg hétköznap este, ha valaki ráér jelentkezzen. Szívesen multiznék. Ha valakinek kedve van, hát dobjon egy emilt. Igen gyér a felhozatal. Napokat kell várni egy csapatra.
  • Csibusz
    #726
    Sziasztok, semmiféleképpen sem lehet játszani multit a hetedik résszel? Mindenhol néztem már.. Igen törtről beszélek
  • Braikingboss
    #725
    GTX 460-as van. Akkor próbálkozom a drivereKkel kösz:D
  • Faterx
    #724
    Szia!
    Ha nvidiád van csinálj tiszta telepítést 260.99-es driverrel.
    Legalább is nekem Gainward 9600 GT GSO van és mióta lecseréltem a drivert azóta nincsenek BSOD-ok, kilépések nem-bootolások ("szakemberek" és egyéb lezser hozzászólók már le akarták velem cseréltetni a tápot/vid.kártyát/alaplapot).
    Persze ha más kártyád van, nyilván más vid.drv kell. Nem mindíg a legújabb a legjobb.
    1 a biztos, hogy általában a driverek csodákra (+/-) képesek és ingyen vannak.
  • Braikingboss
    #723
    Üdv. Olyan problémám lenne hogy a játék egy idő után kéken vibrál szaggat majd kilép a windows hogy hibát észlelt ezért leáll. Valami vga probléma lehet de nem tom mit kellene csinálni. Más játékokkal nincs gond szal nem a vga haldoklik. Drivert is raktam fel újabbat azal is ezt csinálja. Valami ötlet??
  • kutyu007
    #722
    Sziasztok! Tud valaki linket ajánlani, ahonnan tudok plusz térképeket találni? Nem találok sehol.
  • valaminick
    #721
    Megoldottam, köszi még egyszer, hogy szóltál.
  • valaminick
    #720
    jaa most latom hogy 9 ig...
  • valaminick
    #719
    huu nagyon köszi nemt tudod meddig lehet akcios mert csak delutan tudok raugrani.
    köszi
  • FSpofon
    #718
    Settlers 7 Deluxe Gold Edition €9.99
    reggel 9ig hajrá a koránkelőknek :D
  • Faterx
    #717
    Igen, megEZ
  • Pio
    #716
    Természetesen NEM tartalmazza az alapjátékot. A mindent egyben csomag Steamen EZ.
  • donatus13
    #715
    enyém dobozos
  • Faterx
    #714
    De Steames?
  • donatus13
    #713
    Nekem megvan igen de megmutatom neked sorban :D
    Alap The Settlers 7: Paths to a Kingdom
    DLC-k : The Settlers 7: Uncharted Land Map Pack
    The Settlers 7: Conquest - The Empire Expansion DLC
    The Settlers 7: Downloadable Content Pack III
    The Two Kings DLC
  • Faterx
    #712
    Köszi, de neked meg van ? Fontos lenne tutira tudni, merthogy melyiket vegyem meg? Itt cca 5400Ft cdgalban 7k. a gold.
  • donatus13
    #711
    benne van igen
  • Faterx
    #710
    Sziasztok!

    A Steamen ebben benne van az alapjáték?:
    The Settlers 7: Complete Downloadable Content Pack vásárlása
    4 elemet tartalmaz: The Settlers 7: Paths to a Kingdom™ The Two Kings DLC #4, The Settlers 7: Uncharted Land Map Pack, The Settlers 7: Conquest - The Empire Expansion DLC, The Settlers 7: Downloadable Content Pack III
  • BlueRain
    #709
    esetleg gondoltam arra, hogy külön leszedem az 1.12-es patchet és feltolom, hátha úgy elérek valamit.
  • BlueRain
    #708
    Sziasztok, tudnátok segíteni? Én még csak most jutottam el a 7. részig és gondba vagyok a telepítésel. Én ezt a játékot nem mertem megvenni, mert féltem, hogy esetleg nem működne, sok rosszat hallottam, így hát letöltöttem, így azért mégiscsak teszek egy próbát. Miután feltelepítem a játékot, és el akarnám indítani, elkezd automatikusan frissíteni, de amikor véget ér, kékhalál. Namármost szerencsére nem gányolta szét a gépet és újra tudtam indítani, uninstall, feltelkepítettem újra, próbáltam feltenni az 1.02-es korábbi patchet, ami a Razoros crackhez kell, de azt sem tudom telepíteni, mert elvileg fent van a legújabb, de lövésem sincs, hol, de biztos csak töredékben, mert játék indításnál újra indul az automatikus frissítés az elejétől. Ti hogyan tettétek föl?
  • l0b1g
    #707
    hali, milyen az új DLC, próbálta már valaki?
  • zsozso29
    #706
    Nem! és nem is lesz.
  • Jude666
    #705
    Sziasztok!
    Magyarítás létezik a játékhoz?
  • Mozes
    #704
    A nagy tökölésben rájöttem végül, köszi azért :)
  • Mozes
    #703
    Sziaszto!

    Segítsetek lszi, teljesen leblokkoltam. Hogyan lehet új területek szerezni? Van egy csomó Netrual vár és nem tudom megtámadni így nem tudok ott semmit csinálni!

    Basszus pedig régen nyomtam sokat a játékot erre most azt sem tudom mit kell csinálni :(

    köszi
  • Zogu
    #702
    Jöjjön már össze egy magyar csapat a multira. Pl. jön a hétvége, mindenki ráér, tehát hajrá, hajrá!
  • Zogu
    #701
    Sőt! már fenn is vagyok.
  • Zogu
    #700
    Ma fenn leszek estig.
  • donatus13
    #699
    Majd nyomhatunk egy multit
  • Zogu
    #698
    Nem értem a kérdést. Milyen kunyhóról beszélsz? Ha fölé mész egy építendő épületnek, hát megmutatja, hogy mennyibe kerül és mit lehet csinálni ott. Ha jó helyre teszed le (úthoz kell kapcsolódnia, vagy utat kell odavinni), akkor elindul az építés és kész. Ennyi.
  • Zogu
    #697
    Hahó!
    Van valaki, aki szeretne multit játszani? Írjon priviben!
  • zsozso29
    #696
    Steam 11.000ft az piszok drága + digitális
    Zavvi 4750ft
    Cd galaxis 7000ft
  • lolSL
    #695
    The Settlers 7 Deluxe Gold Edition is now available and includes the following additional content:

    13 exclusive maps: 6 multiplayer maps and 7 single player campaigns.
    A dozen new buildings. Including the Crypt, Order of Knights, Infernal mine.
    Over 30 new locations. Including Field of Mandrake, Treasure Island, Pilgrimage site.
    Castle forge elements allowing players to make their cities unique and customize their castles: 1 gate, 2 windows, 1 bay, 1 balcony and 1 gargoyle.

    Embark on an exciting quest to create, build and manage your kingdom!

    40 eur steamen.