854
The Settlers 7: Paths to a Kingdom
  • AnuluWork #774

  • AnuluWork #773
    *Folk Tale
  • AnuluWork #772
    Steamen lehet kapni a Volk Tale-t. Nézzétek meg! Fantasysabb, mint ez, de van pár fícsör, ami egyedivé teszi. :)
  • Carmageddon
    #771
    Hogy kell kinyírni azt az utolsó ellenséget a 60 ezer életűt, van egy ismerősöm és neki már csak azt kéne és az istenért se tudja kinyírnyi, már rakat embert ráküldött.
  • Coolfire
    #770
    Nincs vele gubanc,nem is nagyon volt.Kiadta az UBI az offline patchet is.Ergo van virágos is belőle.:)
  • tfrecc
    #769
    Sziasztok!

    Még mindig gubanc van a DRM védelemmel? Csak mert megvenném a játékot, de csak akkor ha hiba nélkül működik.

    Köszi előre is:
    tfrecc
  • Carmageddon
    #768
    24-es szinten vagyok már.
  • Carmageddon
    #767
    játszik valaki vele pls ez miatt nem jutok tovább aki tudja írja már meg köszi.
  • Carmageddon
    #766
    Itt a kép
  • Carmageddon
    #765


    Itt mit kell csinálni????
  • Carmageddon
    #764
    Most 14-es szinten vagyok, és nem tudom szaporítani az embereimet, meg az épületeket mit csináljak?
    Meg van olyan fasz küldetés is amit nem tudom hogy mit kell csinálni mert 12 óra valamit ír, és az utolsó a nyersanyagokat írja, már vettem belőlük sokat de nem csinál vele semmit.
  • Skill
    #763
    az ok. viszont a dlc meg kieg zavar be.
    galaxisban Settlers 7: Paths to a Kingdom Gold Edition 2000ft
    vagy
    ubisoftnál Bundle The Settlers 7: Paths to a Kingdom - DLC Pack 1 & DLC Pack 2 6 euro

    persze van egy halom még felsorolva ubinál . na az a kérdés melyiket kéne megvenni.

    steamen külön látszik hogy mi a dlc és mi nem. ott viszont nagyon drága. 20 euro ha jól emléxem
  • Carmageddon
    #762
    Interneten is lehet játszani nem kell a dobozosat megvenni.
  • Skill
    #761
    üdv! olvasgatom a topikot . ahogy látom lekéstem a steames leárazást.
    hol érdemes megvenni most?
    nézem cd galaxist , steamet, ubisoft shopját de nehéz kiigazodnom.
  • Carmageddon
    #760
    Sok küldetés van ott most.
  • Carmageddon
    #759
    Az online részbe elakadtam a 8.-as szinten, mit kell csinálni?
  • ronnydown
    #758
  • pedro1184
    #757
    Sziasztok.ha lessz valaki olyan kedves megirná nekem a cd key codot mert a sajátom valamerre elkoborolt és nem találom.elöre is köszönöm
  • Coolfire
    #756
    Nincs,de ahogy offline lett,egy uplay crackkal pöccre indul az 1.12-es patchhal,dlc unlockerrel együtt.:)A csúnya topikban leírtam a barkácsolás menetét.:)
  • Serpa
    #755
    A "borotvással"? (mert úgy láttom annál újabb nincs)
  • Coolfire
    #754
    Én is megvettem Karácsonykor-erre most tudok a virágossal is játszani...ehhh...
  • Serpa
    #753
    Ha nincs net, akkor automata offlineba vált a uplay, ha van net akkor bekell állítani uplayben(settings).

    (megjegyzem én nem tudom kipróbálni, szöveg alapján írom)
  • Faterx
    #752
    Na ezt én is kipróbálom... be sem kell online jelentkezni? (Bolti)
  • Serpa
    #751
    Már játszható offline is.
    alul olvasható
  • Redwing
    #750
    A játék még most is megy. úgy értem a multizni lehet rendesen. Viszonylag sokan vannak. A legtöbben 16 és 20 óra között. A kemény mag esténként játszik általában. Én viszonylag jónak számítok, általában nyerek a multiban, de van 1-2 ember (talán összesen 5) akit elég nehéz legyőzni. De már ismerem őket illetve a stratégiájukat így azért könnyebb. Ez a dlc meg gold nem sokat ér. Én mondjuk szinte csak empire-t játszok ott ugye fix pályák vannak, tehát a gold pl nem add semmit hozzá se a dlc. Viszont empire-ben van statisztika meg ranglista. Sima multiban már vannak új dlc mappák. A gold az összes dlc-t tartalmazza.

    Ha ez segít leírok 3 alapvető stratégiát.

    A storehouse-ból viszonylag sok kell. Pl minden farmhoz-malomhoz-malacoshoz kell egy. Lehetőleg minnél közelebb. Ez azért fontos mert a termelés így sokkal gyorsabban megy.

    Minden pálya más. Tehát más és más pontszerzési lehetőségek vannak. Alapvetően ismerni kell a pályákat. ha van 1 jó stratégiád az biztos nem fog működni minden pályán. Mondok egy pl-t van egy olyan pálya amin van egy kereskedelmi lehetőség hogy 7 köpeny vagy mi meg 5 kaja akkor nem kell szerszámot csinálni. Ha ennek a közelébe vagy akkor érdemes megszerezni, lehetőleg nagyon hamar. tehát egy építesz egy exportot meg az a köpeny vagy ruha épületet húst adsz neki és küldöd a kereskedőt. Ezután gyorsan kell nyerned hadsereg segítségével. Ha Export office-t építesz akkor gyorsan kell nyerned mert a Templomosok idővel a megszerzett technológiák segítségével legyűrnek.

    Tehát a stratégia tipusok.

    1. Templom.

    Sok sima kaja kell. Legalább 2 sőrfözde kb 6-8 sima kaja csináló. Az elején gyorsan kell, hogy minél több egyszerű technológiát megszerezz. Pl a halas az kifejezettem jó. Már ha van elég halászati lehetőség. Ha inkább defenzív akkor erős várfalra lesz szükséged és lovas hadseregre. Ezek a technológiában is ott vannak érdemes megszerezni. Ha templomos vagy mindig figyelj a védekezésre.

    2. Export office.

    Gyors győzelem. Sok hús. Minnál gyorsabb és nagyobb hadsereg. Közben megszerezni az exportos pontokat.

    3. Stronghold.

    Ritkán válik be. Kis pályán van értelme. ugyanaz mint az export csak nem mész rá a kereskedelmi útvonalakra. Érdemes lovakkal támadni a semleges területeket. Tehát felfejleszted 2-es szintre és akkor kezdesz területeket hódítani. Aztán ahogy kiépül minden lesz ágyús is. Gyorsan kell mert ha a templomosok utolérnek hadseregbe akkor vesztettél, tehát még elötte kell őket legyőzni vagy a területeik elfoglalásával legyengíteni. A fővár ha fel van húzva a kő várfal és van technológiája amit erősítí a várfalat akkor 20 alatt ne is próbálkozz.

    Harcászat.

    Fontosak a parancsnokok. Asszem 6-7 fajta van. Mindegyik másra jó. Az első lovas, tehát ha lovakat vagy ilyen sima kopaszokat teszel hozzá akkor erősebbek lesznek. A 2. és 3. Tüzérség. A 3. a jobb tehát ő tüzel a legjobban. Egy példa: Alapból 4.8 a tüzérség ágyútüze. Ha megszerzem a templomban a tüzérségi technológiát és a 3. parancsnokot és lehívom hozzá a dobost vagy mit. amiből csak egy lehet egy hadseregnél akkor 4.8 + 4.8 lesz a tüzérség ereje. Azaz kétszer akkora. Viszont ez nem vonatkozik a várfalra. Arra az utolsó kapitány a jó.

    Ha támadnak minket és felvan húzva a várfal vagy sima tornyok vagy bármi akkor addig mi is támadjuk meg őt. Mert amíg ő a várfalat támadja addig ránk nem tud tehát ekkor célszerű megtámadni.

    Ha a területekre szerzeteseket küldünk a növeli a a fal erejét 10-20-30%-kal.


    A legfontosabb dolog, hogy figyeljük meg az ellenfelet. Hogy építkezik különös figyelemmel a storehousokra. Milyen stratégiát követ. Ebből sokat lehet tanulni. Én is így fejlődtem. Gyorsabb mintha mi magunk tapasztaljuk ki. Persze ez is elengethetetlen.

    Hát most így ennyi. Ha van kérdés csak nyugodtan.
  • mbdracula77
    #749
    köszi!
    lehet h én vagyok a gyps de a cd kulcsnem csinál semmit. Az lehet h már megvannak nyitva és tudom használni csak én vagyok a vak???
    Ha neked működik hol vannak azok az extrák? Van még egy kérdésem a dlc 1,2,3,4, tartalmaz több extrát mint a gold?
    Előre is köszi
  • Coolfire
    #748
    Ha gold,akkor ua.,mint a telepítő-ha jól tudom.Én emailban kaptam a vásárlás után az Ubisofttól.
  • mbdracula77
    #747
    hello
    Segítséget szeretnék kérni abban h dobozos s7-em van de az extrákat mem tudom megnyitni mert kér egy redeem kódot. Hol találom azt a kódot. előre is köszi.
  • Agamemnon
    #746
    Ha csinálsz neki SG-s topicot, majd dobd be ide :)
  • Coolfire
    #745
    Olyan szinten még nem vagyok,hogy multizzak,de szoktak lenni elég sokan.:)
    Még tutorialban is lever néhol.:D
  • GyaxyBoy
    #744
    Köszi!
    Sokan tolják neten még akkor a 7-et?
  • Coolfire
    #743
    Igen,mindent tartalmaz.Megvettem a goldot,letöltöttem és kaptam egy keyt.Bent a játékban a redeem codehoz bemásoltam,és felodott mindent.
    De a dobozos is igy működik.
    Csak kézikönyvem nincs hozzá.
    Nem tudok róla,hogy kalapálnának nyolcadik részt.
  • GyaxyBoy
    #742
    A settlers 7 gold editionban, benne van az összes DLC és patch?
  • GyaxyBoy
    #741
    Van kilátásban settlers 8?
  • zsozso29
    #740
    Szia! Nekem dobozos van meg, rá is van írva hogy magyar kézikönyvel, de mikor bontottam ki annó nagy meglepetésemre nem volt benne csak a dvd lemez. Még 5000ft vettem a simát + a 3-as DLC-t 2-3000ft, most meg a gold edition 2000FT. ááááááhhhh
  • Coolfire
    #739
    Halika!Ha valaki még jár erre,és Mo.-n vásárolt dobozosa van,nem lepne meg a magyar kézikönyvvel?Mert lekaptam ubiéktól 5.19-ért a goldot,de ők nem adnak.:(
    Előre is köszi!
  • a.carkey
    #738
    [URL=http://www.indiedb.com/games/folk-tale]Hamarosan! "Folk Tale"[/URL]
  • Apa27
    #737
    Sziasztok! Lenne egy kérdésem!
    Nekem nincs meg a The Settlers 7, de egyre jobban gondolkodom rajta, hogy megvegyem.
    A Steam-en néztem The Settlers 7 és találtam mellette egy olyat, aminek az a neve, hogy The Settlers Rise of An Empire Gold Edition és olyat, hogy The Settlers Heritage Of Kings.
    Nos az lenne a kérdésem, hogy ez a két utóbbi The Settlers-es játék is a The Settlers 7 játék valamiféle kiegészítője, vagy valami hozzá kapcsolódó része, vagy teljesen különálló játékok?
    És egyáltalán ez az utóbbi két játék kapcsolódik egymáshoz, vagy sem?
    Másik kérdésem a The Settlers 7-ről lenne: Valaki leírná tömören, hogy ez milyen játék? Én a The Settlers 3-al játszottam, annál le is ragadtam, ezt viszont egyáltalán nem ismerem.
    Van ebben is több nép/nemzet amik közül választhatunk? Vagy Ez a játék kimondottan a Kampányokra épül? Jó vele a Multi? Élvezhető? Olyan mint az Age of Empire 2?
  • nagy1miklos
    #736
    Leginkább az angol nyelv nem megy.
    Ezt a linket adták meg a dobozban ahonnan letölthetném a magyar nyelvű leírást: ogi.hu/letoltes/s7h-pc
    Nincs semmi konkrét dolog ahol elakadnék,még a razoros verzió van a gépen csak szerettem volna elolvasni a leírást hozzá.
  • donatus13
    #735
    Mi az ami nem megy ?