854
The Settlers 7: Paths to a Kingdom
  • Agamemnon
    #814
    Hello dear “The Settlers” fans

    The recent Closed Beta was a great opportunity for all participating players to share valuable feedback regarding the current state of the game, and we’d like to thank you for your involvement. As we went through this feedback, it became clear to our team that the quality wasn’t yet in line with the team’s vision. Therefore, we took the decision to postpone the launch of the game to a later date.

    The additional time will be used to further improve the game and push quality as our main priority for all our players. We will keep you updated in due time and give you more details on the next milestones for The Settlers.

    Thank you for your continued understanding and support.

    Your “The Settlers” Team
  • JonasSandor
    #813
    Igen pontosan 2 hónap múlva jön.
  • Agamemnon
    #812
    Évekig csend, majd szólnak hogy két hónapon belül itt a játék? :)
    A lényeg hogy jöjjön :)
    Utoljára szerkesztette: Agamemnon, 2022.01.14. 16:56:05
  • robicarlos6
    #811
    Új előzetest kapott az ikonikus sorozat rebootja

  • JonasSandor
    #810
    Március 17-én megjelenik a játék.
  • OliApa
    #809
    szuper!
  • robicarlos6
    #808
    The Settlers - jövő hónapban friss infók jönnek
  • OliApa
    #807
    Az option.ini fájlt kellett átírni...
  • OliApa
    #806
    A 16:9 képarány valamiért nem jön össze a beállításoknál... Eredeti Gold verzió.
    Utoljára szerkesztette: OliApa, 2020.12.20. 12:16:51
  • OliApa
    #805
    Ubisoft Connect kellett hozzá.
  • OliApa
    #804
    Szia! Hogyan oldódott meg a probléma?
  • mariakandras
    #803
    Udv mindenkinek! Utoljara a settlers 3-mal jatszottam, megvettem setamen ezt a reszt, ami nagyon tetszik, csak nem tudom atvinni az elso palyat a kampanyban. Megepitettem a kobanyat, favagot sawmillt, gyulik a deszka, de nem tortenik semmi es azt sem talalom, hogy mi volna a cel. Mar a kobanyabol kibanyasztam az osszes kovet. Mit kellene tenni?
  • gregoryan
    #802
    Nah köszi megcsináltad a napomat.. ez nagyon várós.. baromi jó lesz.. remélem lesz jó coop része.. az oda B-na
    gyerekkorom egyik nagy kedvenc sorozata a 4 ig bezárólag utána kissé elfajult nekem..
  • Mozes
    #801
    Hu ez nagyon ott van, a 2 rész világát és koncepcióját hozzá teljesen csak 2019-es köntösben. Nagyon bejön ezek alapján!!!
  • Piko888
    #800
    Remélem visszatérnek a 2. részhez és az alapján fejlesztik, az újabb részek már messze nem hozták az igazi Settlers feelinget
  • Hunor1
    #799
    hali. jövőre jön az új darab! nagyon bejövős lesz! :)
  • JonasSandor
    #798
    add 1 wheat from your star menü to any deposit.
    adjunk hozzá 1 búzát a csillag menüből bármely betéthez
    Ez így mit jelent?,az online-ban van egy ilyen küldetés.
  • Piko888
    #797
    Hogy regisztráltad, ha nem vetted meg?
    Settlers 7 olcsón
    Utoljára szerkesztette: Piko888, 2018.07.21. 16:12:36
  • Lanamaci
    #796
    Játszani nem tudok vele, mert nincs kódom hozzá, de igaz, 3000 Ft-ért lehet kapni játékot, rendelek egy legálisat, a mostanit meg letörlöm. :(
  • Coolfire
    #795
    Akkor meg nem értem a kérdést...
  • Lanamaci
    #794
    Köszönöm szépen a választ, tényleg olcsó, de nekem le van töltve fel van telepítve, regisztráltam az ubisoftnál, stb., mit jelent, hogy van belőle warez?
  • Coolfire
    #793
    Ez egy érdekes kérés valóban,mivel az pénzbe kerül.:) De már-szerintem fillérekért meg lehet venni a goldot.De van belőle warez is.
  • Lanamaci
    #792
    Szeretettel üdvözlök mindenkit. Pici kérésem van, de lehet, hogy teljesíthetetlen, egy aktiválási kódot szeretnék kérni a Settlers 7 játékhoz. Előre is köszönöm szeretettel. <3
  • Zogu
    #791
    Úgy látom, hogy internet probléma van. Na nem nálam, hanem az UBISOFT-nál. Tud valaki valamit?
  • Zogu
    #790
    Ha esetleg még olvasod: lehettek egy csapatban is, lehet több játékos is. Úgy emlékszem, hogy max. négyen lehetnek, mert négy részre vannak osztva a térképek. Több mint 100 órát játszottam vele, de még nem untam meg. Úgyhogy hajrá!
  • Zogu
    #789
    Azt én is nagyon szeretném tudni! Újra kellett telepítenem (alaplapcsere, új proci, stb.) Fel is kúszott szépen, majd elkezdett frissíteni, kb. tíz percig. Azt is befejezte és kiírta, hogy lehet játszani. Sajnálatos módon indításkor kitett egy lapot, hogy az "UBSoft service" nem érhető el, próbáljam meg később. Mikor?
  • gibson9
    #788
    Mi van ezzel a játékkal? Megvan lemezesen a gold edition, de nem tudom elindítani, mert telepítés után frissíteni akar, de nem találja az oldalt. Na mondom behalt a lemezes játékok kora, ezért megvettem uplay-re digitálisan. És ugyan az.. feltelepíti majd nem tud elindulni a szükséges frissítések nélkül. Kiírja, hogy elküld egy honlapra ahol letölthető. Le is szedett egy méretesebb fájlt, de mikor megpróbálom feltelepíteni azt írja, hogy már frissítettem ezzel.. de a játék ugyan úgy nem indul és csak keresi a frissítéseket.. Valaki tud segíteni?
  • Coolfire
    #787
    Szia!
    Nekem megvan a gold edition,de sanos a dlc-kig nem jutottam el.:/
    Az alapjatekot szivesen kiprobalnam viszont.:)
    Iden meg elkeszulhet?
  • Beholder777
    #786
    Sziasztok
    Stoppos szeretné felvenni a kapcsolatot egy olyan emberrel, aki oda-vissza végigjátszotta a The Settlers 7: Paths to a Kingdom c. játék dlc-it. Ha van itt ilyen ember, kérem írjon egy mailt a [email protected] -ra. Köszönöm.
  • Apa27
    #785
    Sziasztok! Szeretném kipróbálni a játékot... Ezt a Settlers 7-et lehet Co-op -ban játszani mikor egymás csapattársai vagyunk? Vagy csak úgy, hogy a haverom a játékan ellenség? Max.hányan lehet játszani vele multiban? A Multi hogyan működik?
  • Agamemnon
    #784
    The Settlers: Kingdoms of Anteria
    http://sg.hu/listazas.php3?id=1403683967
  • marsu
    #783
    Sziasztok, ezt a játékot töltöttem le de a telepítés végén kér serialt, de nem találom sehol. tudtok nekem segíteni ebben??
    lőre is köszi

    The Settlers 7 Deluxe Gold Edition
  • kutyu007
    #782
    Na azért annyira ne segítsetek, közben rájöttek, hogy storehouse-t kell építeni.
  • kutyu007
    #781
    Sziasztok! Próbálok uj területen építgetni ezt-azt, de ezt az üzit kapom: economy not reachable. Mi lehet a baj?
  • 4850 hd
    #780
    hi kernek egy kis segitseget megvetuk haveral a jatekot de nem tudunk egymashoz csatlakozni valami session conect error blabla de nem is latom a hostot invitalni tud ,de maset latom es tudok is csatalkozni tuzfal nincs nem vagom mi van pleas help segitsetek kurva jo a jatek de a lenyeget elbaszak
  • GyaxyBoy
    #779
    Sziasztok!

    Ki játszotta végig a Settlers 7 kieg részét?
    A perils of the coast pályát ki csinálta meg? Kellene help.
  • Carmageddon
    #778
  • Carmageddon
    #777
    Megvettem a 3000 forintos épületet de nem is csinált semmit akkor minek kellett felépíteni?
  • Carmageddon
    #776
    Azt a 60 ezres életű dögöt hogy kell kinyírni?
  • GyaxyBoy
    #775
    Sziasztok!
    Megvettem én is és a játék megy, de az FB-t nem tudom össze csatlakoztatni vele. Belépek a játékon belül a FB-re, ráklikkelek az első kis sorra, bejön az FB és kiírja, hogy

    HIBA!

    Hiba történt. Kérjük próbáld meg később.


    De akár mikor megyek rá, (2 napja szarakodok vele), mindig ez jön be.
    Ötlet, javaslat?