854
The Settlers 7: Paths to a Kingdom
  • pointofview1987
    #214
    sziasztok! lenne egy kérdésem a játékkal a kapcsolatban!
    msot kezdtem a játékot és az első pályán volt egy kis gubanc amit nem tudtam megoldani, mégpedig: gyártottam egy házat, ami mellé tudtam a favágós meg a lécgyáras viskót felhúzni.. és ugye egy raktárat is kellett csinálnom a közelbe (ez volt a feladat).. csak ugye a raktárban nem volt szerszám, ezért a léces faszi csak állt és nézett, mert nem volt hajlandó a távolabbiba elmenni!! ekkor lebontottam a közelebbi raktárat, ekkor már ment is.. ezután felhúztam még1x h közelebb legyen a favágóhoz, de ekkor már nem volt hajlandó elmenni a kivágott fáért a közelebbi raktárba, pedig a favágó oda hordta!!! és fölötte meg villogott a piros (nincs fa) ikon!!.. csomót baszakodtam de nem jöttem rá mi a teendő!!
    kösz a segítséget előre is...
  • lexi1004
    #213
    Nagyon szépen köszönöm!!
  • bigapó
    #212
    köszi, egyre jobb árakon találom meg. lassan tényleg megveszem:)
  • MerlinW
    #211
    ide

    Ez pedig a warez topik
  • Serpa
    #210
    ajánlok egy helyet.
    ~7300ft
  • bigapó
    #209
    hol vetted ennyiért?
  • lexi1004
    #208
    Kedves Merlin!
    " Amit kitettem az csak a feljesztői verzió..." Lehet hogy vaksi vagyok, ha ez igaz akkor előre is bocsánat!
    Érdekelne hogy hova tetted fel ezt a fajta verziót? Jöhet privátba is az üzenet, ha nem publikus.
    Válaszodat előre is köszönöm!
  • Serpa
    #207
    arra neked kell felelni.
    de legalább neked is és neki is lesz egy kópiája
    on
  • MerlinW
    #206
    Míly bunkó vagyok, hogy ez nem jutott nekem eszembe. Hogy nézek most tükörbe?:)
  • Serpa
    #205
    vagy vedd meg neki
  • MerlinW
    #204
    Igaz 8000Ft-ért vettem, de szívesen neked adom
  • zola2000
    #203
    Azt valahol a dobozon keresd :)
  • anatol
    #202
    nem olvastam el az összes hozzászólást de tudna valaki egy cd kulcsot adni a játékhoz? Köszönöm
  • Sanko
    #201
    ok.... amúgy a raktárral van összefüggésben... minden esetre tesztelni jó
  • MerlinW
    #200
    Mert nem eredeti a játék, "törés" pedig nincs még hozzá. Amit kitettem az csak a feljesztői verzió, nem végfelhasználók számára:) Illetve a türelmetleneknek.
  • Sanko
    #199
    miért nem építenek búzamezőt? úttal bekötve, raktár teli cuccal...építők meg csak állnak...
  • zola2000
    #198
    Idövel biztos lehet, csak lehet hogy hónapok/évek kérdése ...
  • MerlinW
    #197
    Kiderül, ha megtaláltuk mind.
  • grimm13
    #196
    ebből hány value lesz ?
  • MerlinW
    #195
    Update a warez topikban!
  • Renjike
    #194
    ez bitang gam lesz csak kel warez :D
  • djsos
    #193
    vagy tudnál küldeni linket!vagy elmondod hogy kell megcsinálni azt?
  • djsos
    #192
    értem köszi!az is meg van,de azzal sem tudtam mit kezdeni!vagyis sikerült csak ahogy be fekszik abba a gépbe!utánna lefagy!
  • HoReSz1975
    #191
    minden megvan, márcsak value.db hiányzik, amit folyamatosan újitani szoktak, mint az AC" -nél, ott már van végleges fájl... ehhez nincs egyáltalán sajnos...
  • djsos
    #190
    köszi!várhatóan mikor lesz normális vezió?vagy crack?
  • hapi
    #189
    Még nem működik a dolog és ha jól sejtem sokkal bonyolultabb mint az Ac2 volt. Szal lehet hogy nem fog sikerülni emulálni a servert...
  • djsos
    #188
    császtok!elmondaná valaki,hogy kell ezt az emu izét felrakni,és hogy elinduljon a játék?előre is köszi
  • HoReSz1975
    #187
    The Settlers 7 Off/Warez
  • Agamemnon
    #186
    Doki azért szóltak le, mert pontosan 2 hsz-el előtted kérdezték meg ugyanezt, illetve pontosan a Te hsz-edet megelőzően érkezett rá a válasz.
  • Doki0927
    #185
    Köszi az infot!
  • grebber
    #184
    Assassins 2-höz sem volt crack sőt normális értelemben véve most sincs.
    Ha sikerül megoldani akkor jól jön majd ez a clone.Ha nem akkor innentől kezdve no pc-re UBI-s game.
    És akkor van két választás vagy megveszed eredetibe ha akarsz ubis játékokkal játszani vagy veszel Xbo360-at és arra warezolsz majd!
  • Doki0927
    #183
    Értem, csak azt nem tudom felfogni hogy minek rakták fel ha nincs hozzá crack.
  • n003
    #182
    " vagy meg kell venni az eredetit?" bingó :| einsteinke
  • Doki0927
    #181
    van annyi agyam hogy visszaolvassak és már megtörtént! akkor hogy indítsam el offline-ban? vagy meg kell venni az eredetit?
  • Doki0927
    #180
    most mi a baj? valami rosszat mondtam?
  • gfreak
    #179
    okkal nem találsz semmit...és most nem arra az okra gondolok hogy annyi agyad sincs hogy utánnaolvass, ne adj isten visszaolvasnál ebben a topikban, hanem arra az okra hogy nincs..
  • n003
    #178
    apakezdődikóhmájgád
  • Doki0927
    #177
    sziasztok!
    most raktam fel az s7-et és segítene valaki egy serialt szerezni vagy cracket, mert egyszerűen sehol sem találok :(
  • foxxi
    #176
    Nem.
  • Higany
    #175
    Sziasztok! Megjelent már warezba? Thx!