854
The Settlers 7: Paths to a Kingdom
  • gfreak
    #254
    egészen pontosan leírtad, ja :D
  • ratgab
    #253
    Lehet egy hülye kérdésem? Ez milyen jellegű játék (még sosem játszottam a settler sorozattal), olyasmi mint a stronghold, hogy várost, falut építesz, bányászol, fát vágatsz, kaját állítasz elő, néha harcolsz ha kell?
  • MerlinW
    #252
    Működik, teljesen.
  • lexi1004
    #251
    Az első pálya? És az utána lévő pl?
    De izgi
  • Landro
    #250
    kösz, már töltöm is
  • [Rush]
    #249
    igen, nálam az első pálya ment simán...
  • Landro
    #248
    Szia, már kipróbáltad a Razor1911-es verziót?
  • [Rush]
    #247
    Mér a steam-eshez lesz?
  • Chrisss
    #246
    Persze, csak ahhoz nem volt crack.
  • [Rush]
    #245
    már rég kinn van belőle a clonedvd...
  • Serpa
    #244
    (SC-t a steamen 2 nap és 15 óra múlva "szabadítják" a világra)
  • manome
    #243
    Aha végre sikerült feltörni már alig várom h lejöjjön kiváncsi vagyok milyen.Ha megtetszik akkor kidobok rá h meglegyen eredetiben is a játék. Ja splinter cellt nem tudjátok mikor várhato és mi hir van rola.Elvileg tul rövid :S
  • [Rush]
    #242
    jött egy ilyen is közben.... The_Settlers_7-Razor1911
  • Sanko
    #241
    thx....közben rájöttem :D
  • Zach Elf
    #240
    De van geológus. Prestige ponttal tudsz "szerezni", és akkor ha kimerült a bánya, akkor geológust dolgoztatsz a bányákban, ha megint feltöltődtek, tudsz megint munkásokat dolgoztatni. Csak az a baj, hogy követ nem lehet így újratermelni:)
  • MerlinW
    #239
    4-5. küldetés után jönnek azt hiszem.
  • TDantes
    #238
    Ja...akkor mindegy.
  • Sanko
    #237
    a kimerült bányákkal lehet valamit kezdeni? geológus vagy hasonló nincs?
  • MerlinW
    #236
    Ahhoz, hogy elinduljon a demo, logikusan érintetlen Launcher kell és a hosts file-ban sem szabad benne lennie az Uborkás bejegyzéseknek.
  • TDantes
    #235
    Letöltöttem a demo-t, hogy megnézzem milyen. Na, és ez se indul .A demo se indul el. Ezt a An internet connectin kezdetű szöveget írja ki.
    Pedig, rendszergazdaként telepítettem, úgy indítottam el, ismételten megcsináltam mindazokat amik az AC topic-ban le voltak írva.

    Pedig ez csak egy demo, ez legális dolog, akkor mégis mi baja van?
  • bigapó
    #234
    nagyon sok szöveg nincs benne, kiszótárazod azt a párat igy legalább tanulsz is valami nyelvecskét :)
    nehezebb igy, de egy idő után megtanulod mi mire való, meg ugye megjegyzed a nevét is. de a házaknál azt is jelzi, hogy mit termel neked pl, szóval van itt elég segitség.
  • MerlinW
    #233






  • TDantes
    #232
    Aha. Na akkor majd meglátjuk. Kíváncsi vagyok rá. Csak az zavar, hogy semennyire se tudok angolul, boldogulnék-e így.
  • MerlinW
    #231
    Jó nagyon. Van egy kicsi Settlers 2 utánérzése, gyönyörű zenéje van és roppant hangulatos grafikája. A karakterek és az animációk gyerekmesések - de ennek is megvan a maga varázsa. Szerintem erős 8/10 a játék.
  • TDantes
    #230
    ,,Paths to a Kingdom még mindig ugyanolyan bonyolult, mint a tizenöt évvel ezelőtti részek, s még mindig nem igazán szeretek vele játszani."

    Hát én ennek inkább örülök. A hatodik Setlers-et próbáltam, az annyira nem tetszett. No meg a negyedik részt, az első játékaim egyike volt, a negyedik az nagyon tetszett. Lehet, csak az idő szépíti meg az emlékeket, de szerintem a hatodik, egyszerűbb lett.

    Igenis az a jó a Settlers-ben, hogy akarok egy házat: akkor megy az emberke, felássa az alapot, megy a másik visz deszkát, és felépíti. Persze a deszkához kell egy favágó, meg egy ács aki a kivágott fából deszkát csinál.

    És ez így megy tovább, és tovább.

    De pl: már a Settlers 6-ban, csak kivágjuk a fát, és viszi a raktárba.

    Kíváncsi leszek milyen lesz a 7 , de így a teszt alapján, szerintem azért jó lesz ez.
  • bigapó
    #229
    Amikor azt irta, hogy a 3-al kezdett játszani és addig fogalma sem volt róla mi ez, valamint azóta nem játszott a többi résszel, már mosolyogtam. a hozzászólások is jól tükrözik, hogy nem olyannak kell ezt tesztelni aki nem tudja mivel játszik és ráadásul nem is szereti...

    persze, ennek is megvan az értelme, mert igy lehet egy jó kis negativ kritikát irni és aki hallgat is erre az keserű szájizzel fog leülni játszani, ha le fog egyáltalán, de szerintem (eddig demo alapján), kicsit ki fog virulni pár óra játék után:) jó ez, nem kell temetni.

  • raja
    #228
    "Kicsit hasonlítanak a sztenderd magyar építõmunkáshoz, akik a munkaidõ háromnegyedét evéssel, beszélgetéssel és sörözéssel töltik." Na ez tényleg barom, elküldeném 1 hetet sörözni az építöiparba, valószinü a tollat se birná megfogni :)
  • MerlinW
    #227
    "A probléma, hogy ma már csak olyan emberek játszanak a Settlers-sorozattal, akikkel nem nagyon mennél el együtt egy házibuliba, akik szabadidejükben valószínűleg közgazdasági könyveket olvasnak, s egyébként meg mindig is kitűnőek voltak matekból."

    Ekkora baromságot... tipikus gamekapocs cikk. Nem kell lőni valamiben az már sz@r. Kicsit gondolkodni kell, az már bonyolult. Primitív idióta...
  • grebber
    #226
    Gamekapocs teszt 68%
  • Sanko
    #225
    valami nem stimmel....MENTETT ÁLLÁS betöltése után nem építenek....minden nyersi van az addigi gazdaság üzemel 100% osan....csak ácsorognak az építők....5let?
  • Sanko
    #224
    műxik, köszönöm...4096 volt (dolcsi állástól függ) paypal-al megy, 30 perc volt a kulcs....
  • MrTwister
    #223
    Megvettem a Directgamekeysről. Remélem ezzel nem járok úgy, mint egyszer a Windows 7 kulcsommal amit letiltottak holott állítólag tiszta forrásból volt:-( Nyugtassatok meg, hogy egy pár hét/hónap múlva nem lesz blacklisted a kulcsom. Volt már aki vett tőlük kulcsot és hónapok óta megelégedéssel használja?
  • Csokis
    #222
    Én pedig ezt ajánlom! Olcsó és megbízható hely!
  • Sanko
    #221
    csekkolom
  • MerlinW
    #220
    Tessék, itt van ~3600Ft. Nem "átejtős", többen is innen vették, akikkel a törésen dolgozunk.

    ezt is érdemes figyelni, sok akció van.

  • Sanko
    #219
    márpedig ez ismert hiba a törésnél.....ha esetleg a kulcs elött (ami reméljük igazi) próbáltad az emus dolgott akkor azt ügye le kell szedni....meg a host fileban ne legyen átirányítás magadhoz...
  • Sanko
    #218
    sehol sincs cd key 4k ért max valami átejtősben
  • MerlinW
    #217
    8000-ért dobozost is vehettél volna. CD kulcsot ~4000-ért árulják.
  • pointofview1987
    #216
    a netről vásároltam hozzá kulcsot 7000ftért! szóval ez eredetinek számít.. de nem hiszem h ez eredetiségtől függő probléma.. csak még nem ismerem a játékot!:)
  • hapi
    #215
    vedd meg eredetiben!