17
  • opeca
    #17
    Mekkora lol már ez az Ubisoft...

    Azt már mondtam, hogy az egyik Splinter Cell-nél olyan védelmet raktak az első verzióba amit feltörtek, de aki eredetibe vette meg az nem tudott játszani?:DDDDDDD

    Láma banda
  • Szefmester
    #16
    Mntha a Blood Bowl tovább bírta volna.. vagy egy hónap kellett neki.. és a patcheknek is mindíg kell, már vagy egy hónapja kint van egy friss javítás (a játék legalábbis szól) de még sehol nincs kint törve..
  • Indigo
    #15
    +1
  • Kindred Blades
    #14
    És én hogy le lettem tolva, amikor meg mertem említeni, hogy ilyenek elő fognak fordulni.
    Na mindegy, új generációs Ubisoft játékot továbbra sem veszek, van annyi kiadó, akinek odaadhatom a pénzem, és cserében nem ba..nak ki velem.
  • Narxis
    #13
    Itt rekonstruálták, hogy mi történt:

  • Narxis
    #12
    ennyi
  • Atkamon
    #11
    Hát azért azt nem mondanám... Egész délután voltak fennakadások, és per pillanat most sem tud senki belépni...
  • tommygear
    #10
    "Így tegnap délelőtt óta a frissen megjelent és elég sokat csúsztatott Assassin's Creed II és a Silent Hunter V PC-s változata sem játszható, mivel nem elérhetők a szerverek."

    ehh, még 1 cikket se tudtok normálisan összelopkodni?
    2 órás leállás volt azóta minden megy normálisan
  • kozik
    #9
    A vége kamu. Lakótársam korábban kezdett játszani és ő is pofára zúgott.
  • morden
    #8
    Nincs valami hétvégi felügyelő aki, ha hibát észlel akkor kijavítva és szól a főnöknek hogy hello ezt történt. Nagyon szigorúan vehetik kint a hétvégi munkát, igazából ez a megdöbbentő, hogy normális cégnél aki a piacból él az hanyatt-homlok rohannak kijavítani a cuccot/ informálódni...
  • Narxis
    #7
  • DAK3
    #6
    nemlehet minden tökéletes... ök is emberek ök is hibázhatnak/nak!!! de ez rohattul ciki váááááááááááááááááá aszitem lesek a székröl a röhögéstöl de azok akik megvették.... szoval nice job... ezaz ubi közeledik a csöd muháháhháááááá mindigis utaltalak titeket.... de mostmár!!!! vááááááááá grat ubi szánalom fujj fujj fujj uborkasoft....!!!
  • Lost Lont
    #5
    Igen, ez az. Az szívja meg, aki megveszi eredetiben. Aki meg nem, az meg örül. Igazán kidobhatnák már az összes ilyen vevőt hátráltató védelmi rendszert.
  • FoodLFG
    #4
    jáj. Azt is el tudom képzelni, hogy rosszakarók meghekkelték a szervereket (de legalábbis erre fognak majd hivatkozni >:D). Szegény legális játékosok pedig önhibájukon kívül jól pofára estek.

    well done! (:
  • LeventeV
    #3
    elkurtak, nem kicsit... nagyon. mar reg fel kellett volna adni ezt a vedelmi rendszert... sot mar a tokeletes vedelmi rendszert magat fel kellett volna adni, egy konnyen belathato dolog miatt: hiaba irnak egy "tokeletes" vedelmi rendszert, mert ugyis van kint egy programozoz aki okosabb es feltori, mindez csak ido kerdese.
    asszem eddig a gta 4 birta a legtovabb (2 het azt hiszem)
  • lako
    #2
    Több mint ciki. Igy vedd meg az eredeti jatekot 9 ezer forintert... A poen pedig az, hogy mindezek kozben a warez valtozat gond nelkul ment :D
  • Zaraki Kenpachi
    #1
    Cikiiiiiiiii, nagyon cikiiii :D.

    Az állítólagos tökéletes rendszer 1 nap alatt lelőtte magát :D.

    Micsoda balhék lehetnek most az ubisoft forumokon :D