391

Lara Croft and the Guardian of Light
  • artschi2
    #191
    Haveromnál is kilépett a játék ugyanannál a résznél, nemtudni miért.

    Tegnap este az utolsó pályánál hagytam abba, szerintem végigjátszom még 1x, ha a végére értem. Jó kis játék ez :)
  • DarkSector
    #190
    nálam ment gond nélkül.
  • artschi2
    #189
    nálam az 1. pálya vége előtt kilépett, de újraindítva a játékot az utolsó mentéstől visszaadott és utána simán ment.
    Viszont a rendes hivatalos demó is kilépett ugyanott.
  • ricsa008
    #188
    és télleg kilép a theta verzió egy résznél?
  • DarkSector
    #187
    inditsd ujra, eltünni akkor szokott ha joy-al küldöd, ugy sokkal könnyebb
  • Kongy
    #186
    Nekem a 2. pályától kedve valamiért eltűnt a HUD. Tehát a célkereszt és Lara életereje. A célkeresztet csak a képernyő tetején látom, akkor is villog. Mi a fene van ezzel?
  • DarkSector
    #185
    nah azé mondom nem kell nyomvatartani semmien gombot. :)
  • artschi2
    #184
    kössssssssszzzzzzzzzzzzzzzzzz!
  • MerlinW
    #183
    Az meg a jobb klikk.
  • artschi2
    #182
    az az, a tigrisbukfencre gondoltam.
  • Árnyvadász
    #181
    Már nem kell. Ezt is sikerült megcsinálni. Most már elmenti.
  • DarkSector
    #180
    mivan? :D
    szerintem ien nincs. :) holmár? akkor mindent gond nélkül el lehetne érni a játékban, ugrás csak egy féle van tudtommal, a másik a tigrisbukfenc, amire ő gondol.
  • Tatyla
    #179
    röviden,tömören ez a játék kurva jó lett...
  • Árnyvadász
    #178
    Nem segítene valaki? A játék könyvtárában van egy neved_swarm mappa, ahová ment a játék. Most elvittem a negyedik pályáig. Kiléptem windowsba mert elég volt mára ennyi, majd vissza a játékba kiváncsiságból a mentések miatt és megint elölről kéne kezdenem. A legelejéről. Amúgy nagyon jó játék, de így nem okés.

  • artschi2
    #177
    köszi :)
  • rage
    #176
    Azt írta, ha tovább tartod nyomva az ugrás gombot, nagyobbat ugrik.
  • DarkSector
    #175
    jah nem néztem a gombkiosztást. azért mondom az elején a tutorialt nézd ott irja.
    biztos irja. én pc-n nyomom x360 kontrollerel, azért mondom hogy X gomb. :).
    bár tudom hogy ez neked nem segítség. :)
  • artschi2
    #174
    nem mondtam, pc-re kéne :(
  • DarkSector
    #173
    x360 kontrolleren az X gomb.
    de a tutorial mutatja azon a helyen ahol legeslegelőször megtámadnak a sárga gecik a videóban. csak én kikapcsoltam a tutorialt azért nem látod.
  • artschi2
    #172
    nem, csak vicceltem :)
    hogy a bánatba kell ilyen hosszú nagyokat ugrani?
  • Árnyvadász
    #171
    Tud valaki mentést küldeni?

    Megcsináltam az első pályát. Másodikba csak léptem kettőt, de ki kellett lépnem. Most ültem le, hogy folytatnám, erre megint elölről kezdi el. Ezt nem értem. Már legalább 4x megcsináltam az első pályát, de már kezd elegem lenni belőle.

    Valaki segítsen. Köszi.
  • Maxtreme
    #170
    Bazze ezek a lávás pályák enyhén szólva idegtépők
  • DarkSector
    #169
    Nesze. Remélem nem tekintitek majd SPOILER-ezésnek, úgyis lévén a demoban látottakról lesz szó a vidiben.
    Hátha ezekután kedvet kaptok a challange-ekhez:

    LC GoL Level 1: time limit challange 04:43
  • DarkSector
    #168
    bocsesz ez 5 perc volt.
    ez sok?

    vagy az sok, hogy 1 évben van kb 3-4 játék, ami annyira érdekel hogy full kijátszom? :)
    akkor igen sokat, de ez a Lara is 5-6 vagy esetleg 7 nap, és napi 4-5 ora játék, utána vége.
  • artschi2
    #167
    túúúúúúl sokat ülsz gép előtt
  • DarkSector
    #166
    minnya belinkelem a videónmat.
    gyors próbából nyomtam minnyár az első mappon egy időlimitet, (amugy pc-n a második pályát kezdeném.)

    majd meglátjátok mien könnyű, ha már a vidimet megnézitek. Jó igaz ez csak az első map, de csuklóból 4:43 lett a 6:00 limit helyett!!! :)
  • Maxtreme
    #165
    Na hát én már azt at elején elhatároztam hogy az időlimitetket nem fogom megcsinálni. Minden mást igen, de azt tuti nem :)
  • Seth
    #164
    Kihagyom XD , nincs szükségem ideg összeomlásra
  • DarkSector
    #163
    vért fogsz izzadni.
    először végignyomod, 1x majd megpróbálod, szívsz majd sokat, azt hiszed hogy ien nincs nem lehet, akkor kezded megfigyelni a pályát, mi a fontos ahoz hogy továbbjus és ne menj felesleges utakra.
    majd még nyomod a mappot, probálsz futni egyfolytában és gyorsabban, még gyorsabban, és kb mire 10x leküdesz majdnem végig egy mappot, megjegyzed, és akkor talán sikerül.

    ha kimaxolod, az időlimiteket, 1hét remeteség vár rád, asszem nekemis több nap kellett hozzá.
    annyit segítek, hogy ha jót akarsz, ne fuss, hanem gurulj!

    és még 1 dolog. soha ne állj meg, nincs 2. lehetőség, ha pl ki kell később lönöd, nyitnod valamit, és elsőre nem sikerül átjutni az adott akadályon, RESTART.

    vérpisilés időlimit szempontból talán a végén a lávás map.
    mert ott az ellenséget is minnél hamarabb le kell nyomni, ami nem igazán egyszerű, és csak utána enged tovább a gép, ha a kis területen mindenki meghal.

    és ez csak 1 dolog. a 7-8 óra az csak annyi hogy elsőre lepörgeti az ember, a kimaxoláshogy türelemkell, és kb még 7-8 óra, persze nem nettó játékidő, hanem a próbálkozásokat tekintve.

    eleve a legeslegkevesebb amit egy mappon el kell töltened az 3x.
    1.végigmész először felszeded amit lehet.
    2.végigmész az uj cuccaiddal, és megszerzed amit addig nem tudtál
    3.végigmész idő alatt.

    és ezt akkor ha az időlimit elsőre megy, de tuti nem 3x fogtok 1 mapot megcsinálni. úgyhogy szavatosságra megvan a biztosíték.
  • Seth
    #162
    Te kimaxoltad. AZ időre menő chalangek nehezek? mert elég kevésnek tűnnek azok a megadott időhatárok
  • bon
    #161
    A THETA féle házi telepítős igen, nagy csapatos kiadás meg még nincs.
  • tenthrodil
    #160
    Tényleg csak 2,16gb a játék?
  • DarkSector
    #159
    még 4 van ezen kívül. :)
    motorbike a kedvencem.
  • D4v3
    #158
    Hi!
    Valaki coop-ot próbálta már hamachi-n, tunngle-n vagy akárhogy?
  • balee4
    #157
    Egész szép a grafika.
  • Maxtreme
    #156
    Nem. Új ruha
  • artschi2
    #155
    nagyobb mellek?
  • Maxtreme
    #154
    lol Mi a pöcs.. megbolondult a fórummotor vagy mi? :D Itt van simán paraszt módszerrel a link f*szom

    http://noob.hu/2010/09/25/lcgol_2010-09-25_13-49-43-39_0.jpg
  • Maxtreme
    #153
    hupsz a linkelés nem igazán jött össze.
    Szóval [URL=1.400.000 pont után [url="http://noob.hu/2010/09/25/lcgol_2010-09-25_13-49-43-39_0.jpg"]ez[/url] lesz az ajándék :)]ez[/URL]
  • Maxtreme
    #152
    1.400.000 pont után [url="http://noob.hu/2010/09/25/lcgol_2010-09-25_13-49-43-39_0.jpg"]ez[/url] lesz az ajándék :)