391

Lara Croft and the Guardian of Light
  • gfreak
    #231
    pontosan...ha nem akarok elmebajt kapni le kell cserélnem a DualAction-t egy Chillstream-re..attól függetlenül hogy a kontrollernek semmi baja, kézreáll, kényelmes..ehh...ez a két kontrolleres dolog meg egyszerűen röhejes tényleg..ennyire nem hajlandóak rendesen portolni?
  • DarkSector
    #230
    nem.
    valszeg emuval talán megoldható, de nem a kontroller az igazi hátbaszúrás.

    hanem az hogy minek 2 kontroller, ha az eggyiknek ott a bill+egér????

    beszarok.
    bemész veszel a boltban egy 2 analog karos joy-t, és semmihez nem jó, egy játékot nem tudok mondani, amivel rendessen működne a jobb kar, nem értem az egészet, és ez az x360 megjelenése előtt már ien szar volt, akkor se ment a jobb kar már. Észbontó ez az egész téma.
  • gfreak
    #229
    tele a tököm a rohadvány x360 kontrollerekkel..mi a büdös francért kell ezt erőltetni minden játékban??? próbáltad a nem x360 analógiájú kontrollert mondjuk vmi emuval megtámogatni?
  • DarkSector
    #228
    HUH bíbelődtem kicsit itt a coop-al.
    eléggé szörnyű a dolog.

    Először is, 1 JOY-al nem megy!!!!!

    Ha van 2 Joy-od, abból is az egyik x360 vagy legalábbis x360 kompatibillis joy legyen!!!!!!!!

    mert az a baj hogy mindkét karakternek joy-t lehet csak beállítani, és az első karaktert lehet bill+egérrel irányítani, de csakis!!!miután egy joy-t bedugtunk neki!!!

    vagyis.
    Kell egy sima kontroller, és egy x360 kompatibillis.
    1. lépésnek dugjuk be mindkettőt (x360 wireless-nél nem dugunk :D)
    2. állítsátok be a nem x360 kompatibillis joy-t az első karakternek (itt a jobb analog nem megy), az X360 kompatibillis joy-t a 2.karakternek a Help&Options/Controls alatt!!!
    3. ezután lépjetek be a játékba és igaz hogy az első playernek bedugott kontrollerrel nem tudtok célozni, DE A BILL+EGÉRRE UGYANÚGY IRÁNYÍTHATÓ LESZ A KARAKTER.
    És uyge a 2.játékos meg nyomja az x360 kompatibillis joyal!!!

    ez így kurvagáz, és nem értem meg miért nem lehet normálisan megoldani végre a jobb analóg kart, elvégre nem most jött ki az első analóg karos joy pc-ez, de úgynézki szarnak rá.
  • Prince23
    #227
    PC, PSN Launch trailer
  • DarkSector
    #226
    igazság szerint van még 2 függőleges rublika, vagyis elméletileg 4 üres hely. :)
  • Prince23
    #225
    A menü felépítése elég biztató, hiszen még 2 rublika hiányos. valszeg egy lesz az Online Coop-nak, meg egy a DLC-knek.
    Bővülni fog ez. Ruha dlc-ékkel stb.
  • DarkSector
    #224
    Ha meg valakit érdekel a mentés, akkor a játék könyvtárában van egy mappában:

    "playername_swarm" nevű mappa, a playername=a ti nevetek
  • Attelee
    #223
    Minden világos!
    Köszi!
  • DarkSector
    #222
    :D
  • gfreak
    #221
    zsivány, köszi xD akkor este hentfesztivált csapunk cimborával ;)
  • DarkSector
    #220
    jah vagy 2 joy.
  • gfreak
    #219
    coop pörög úgy hogy csak egy kontroller van, a másik játékos bill+egér?
  • DarkSector
    #218
    Offline coop van.
    Hamachin nem megy, mert csak offline.
    amúgy igen úgy volt hogy 28.-án jön az online coop ami x360-ból kimaradt, a ps3 és pc megjelenéssel együtt jön, vagyis x360-ra lett volna egy update.
    De elcsúsztatták, és minden platformon egyelőre offline coop van.

    lesz update, de nem tudni mikor.

    DLC-kből 5 darab lesz október-december között.

    az első 3 dlc-ben új pályák lesznek, a második 2 dlc-ben pedig új játszható karakterek.
  • DarkSector
    #217
    lesz még1 golyós, ezek a leghosszabbak.
  • Csokis
    #216
    Offline coop, az van benne, online jön majd külön!
  • Seth
    #215
    Van coop menü a főmenüben menü, szóval szansos, hogy benne van
  • Attelee
    #214
    Azt tudom h Xbox360ra DLC formájában jön a Coop,de a PC-s verzionak mi köze hozzá?Gondolom mi nem kapunk DLC-t,tehát már benne kell h legyen,vagy tévedek?
    Még nincs fent a játék szoval nem tudom h néz ki a menü.
  • Prince23
    #213
    Még nincs coop, majd egy hét múlva válik elérhetővé.
  • Attelee
    #212
    Sziasztok!
    Virágbolti verzióval müködik a Coop multi Hamachin?
  • Zomil
    #211
    Végigvittem az elsö pályát nem rossz tetszik a játék :)
  • MerlinW
    #210
    Eddig a golyós pálya volt az egyetlen ami hosszabb és Larás volt:) Az tetszett.
  • Prince23
    #209
    Pont én is itt hagytam abba. nagyon rövid pálya volt ez :D
  • MerlinW
    #208
    No, elfektettem egy rexet:) Jó játék ez, de a coop-ra valahogy nem vagyok kíváncsi..
  • Csavez
    #207
    Főleg 3D.ben van ott!
  • Csavez
    #206
    Multi monitor ilyen, alapból széthúzza a két oldalsó monitort, mivel látószöghöz van igazítva.
  • DarkSector
    #205
    huh nem valami szép látvány olyan mintha széthúzná a képet.
  • Csavez
    #204
    1-2 kép multi monitorral.
    3D vision surrounddal jól müködik!


  • Prince23
    #203
    Ez nagyon jó játék, eddig 9.5 na mek folyt.
  • DarkSector
    #202
    az cumi.
    nemtuom még csak az első pályát csinyátam meg. :S meddig jutottál el? mert ha nem sokat mentél, elviszem odáig gyors és adok mentést.
  • levi1989
    #201
    mit kell csinálni ha kiírja h. nemtudja betölteni az autosavet v. micsodát?
  • DarkSector
    #200
    jah lebuktam :)
  • MerlinW
    #199
    Ahhoz, hogy játszhassunk.
  • bon
    #198
    Gondolom a steam-en történő megjelenéshez.
  • DarkSector
    #197
    mihez? :P
  • Prince23
    #196
    Nah még két óra :)
  • artschi2
    #195
    Steam:

    Pre-Purchase Lara Croft and the Guardian of Light. Buy before September 28th launch and receive a FREE copy of Tomb Raider Legend to play right away. Already own Legend? Give your extra copy to a friend!

    Vásárold meg előre szept 28. előtt és kapsz egy ingyé' TR:L-et amivel játszhatol is (ha jól értelmezem).

    A GoL-tal csak holnap du.-tól kezdve tudsz játszani.
  • Prince23
    #194
    Amúgy aki előzetesen tölti a Gol-t az ugye már játszhat a Legenddel is, viszont a GOL-t is előtölti? És akkor csak holnap délutántól tudnék azzal gammázni? vagy hogy i van ez?
  • Prince23
    #193
    Valaki Steamen előtölti már a játékot? vagy én vagyok ilyen hülye?
  • DarkSector
    #192
    hát maxold ki. :P jó rejtett cuccok vannak :P