391

Lara Croft and the Guardian of Light
  • balee4
    #271
    Ah szuper, ezer köszönet.
  • DarkSector
    #270
    jah okés, csak fura volt a kép, meg a szöveg is. akkor no problem ez olcsóbb így. :)
  • Csokis
    #269
    De, az.
  • DarkSector
    #268
    te biztos vagy ebben hogy ez joy meg recevier!!!!

    mert szerintem ez a neve alapján nem úgy tűnik!!!
  • Csokis
    #267
    Inkább innen vedd! Szállítással együtt és olcsóbb lesz (11653HUF).
  • DarkSector
    #266
    jah énis pc-hez ajánlom. :P
  • balee4
    #265
    Géphez akarom, nem konzolhoz, köszi, ez baromi jó áron van. Sztem a jövő héten rendelek is egyet.
  • DarkSector
    #264
    Ha a többiek megengedik ezt a csepp kis reklámot, akkor én mindenkinek ezt erősen ajánlom, hogy szerezze be, ha egy kiváló wireless megoldást szeretne a gépéhez hosszútávra!!!

    X360 Wireless Controller + Recevier 11990+posta
  • DarkSector
    #263
    mármint a rendes x360 joy? de az az alap, a kábeles azt külön lehet kapni vagy régen lehet core-hoz még azt adták, de a géphez amit kap az ember az alapban wireless.

    énis így használom.
    ez mind okés, de ennek csak 1 hátulütője van hogy kell egy kis vevőegység hozzá, ami külön kb 5000-6000ft. persze a wireless joy-al együtt láttam már 12000-ért kb. (egy wireless joy+a vevő egység)

    mondjuk nekem akinek van konzol a vevő egység jelentett + kiadást.
    mindenképpen faszább mert nincs kábel. meg ugye erre mondhatnám azt hogy frankón ugyanazt érzem mintha az x-en játszanék, mert ugyanaz a joy, ugyanazok a játékbeni funkciók....csak az xbox menüje nincs.
    kúlabba dolog így az biztos.

    de az usb-s is jó csak azon kb 2m-es kábel van
  • balee4
    #262
    Én is akarok már venni xbox 360 kontrollert, nincs ilyenben vezeték nélküli változatban?
  • DarkSector
    #261
    majd kiderül :)

    nem emlékszem pontossan. de nemhiszem, ha az egy gépen játszható kópra gondolsz, mivel ugye korlátai vannak, itt izometrikusnál megoldhatóbb, de 3d-seknél nehezebb és az osztott képernyőt is már rég nem szeretik alkalmazni. :S
  • gfreak
    #260
    sztem logan örülni fog neki ;)

    mostanában jött még ki valami amit lehet offline coop játszani? mert haverral éjjel belelendültük ;)
  • DarkSector
    #259
    pedig csak vágás meg nyújtás csinálam egy képen. (az első melóm az szerintem szebb lett, de azt nem szeretné áthozni, azért gondoltam egy ienre, mert látom nem sokan csináltak eddig, gondoltam próbálkozok)
    de jah jóez. :)
    majd a gazdi eldönti, hogy kell-e, ha kell akkor is eldönti hogy csak ideiglenessen (amíg nem lesz másik jobb) vagy végleg.

    ha ez sem fog bejönni nem veszem zokon. :)
    csak próba
  • Solid Snake
    #258
    Ez biza jóféle
  • DarkSector
    #257
    látom az első kép nem tetszett hát még esetleg ez?

  • Maxtreme
    #256
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Na hogy én ott mennyit szívtam. Az elején még nem is, de a végén mikor azokat a "fényizéket" lövi mint az állat.. vááá :)
  • DarkSector
    #255
    igen. a rarból a mappát bemásolod az exe mellé.
    És még lesz egy playername.ini, vagy .txt nem tudom, azt nyisd meg és a régi nevedet töröld ki és írd be hogy "darkSector" és mentsd el.
  • gfreak
    #254
    Nekem meg mázlim van, a Logitech DA simán pörög rendesen, célozni is lehet, nincs felcserélve semmi, és emu sem kell..atom ;)

    na meg nálam azt írja hogy player1 xbox kontrollerrel van, de megy a coop is normálisan billentyuzettel, anélkül hogy tényleg lenne egy csatlakoztatva...
  • Prince23
    #253
    Na végigvittem, zseniális játék. 9.5/10
    A boss harc is fasza volt a végén.
  • levi1989
    #252
    köszi és ezt hova kell rakni?
    egyszerűen a játék mappájába?
  • DarkSector
    #251
    Parancsolj a mentésem. (annyi hogy az én nevemmel kell nyomnod, de ez talán meg is lehet változtatni valahol majd. :))
    benne van az első pálya időlimites végigvitelem, nem visszaélni vele. :)
  • DarkSector
    #250
    Igen én is sony fan vagyok csak nincs gépem.
    És régebben mondta haver hogy mien rossz a sony joy-nál hogy a 2 kar lent van.
    És hogy majd próbáljam ki (akkor még nem volt x360-om), hogy mennyivel kényelmessebb ha a bal analóg fent van.

    Tudni illik hogy 80-90%-ban mai játékoknál már szinte 100%-ossan a bal kart és a 4 gombot jobbra használod.

    Mikor még a PS1 megjelent a d-padot kellett használni, de manapság sokkal praktikussabb hogy fent van amit szinte végig kell használni, lent a d-pad és a jobb kar (sokszor kamera forgása).

    És mikor kijött az xbox, a ps2 után, már eleve ien megfontolásból oldották meg a kidolgozását a kontrollenél.
    Namármost ezekután énis így látom iszonyatfura hogy a ps joy-nál allul van a bal analog és helyette fent meg a d-pad, amit fegyverválasztás, illetve itemválasztásra használunk manapság.

    Ha lenne ps3-ra lóvém meg egy god3-ra leszarnám a joy-t, de ha csak a joy-t nézem be kell vallani hogy a kivitelezés jobb a x360-nál.
    Az a másik nagy ötlet, a középső X gomb, nah annál az elején lehidaltam, hogy azzal is lehet a gépet ki-be kapcsolni, egy egyszerűsített menüt is elő lehet hozni, illetve csak a kontrollert kikapcsolni stb.

    Az x360-nál 1 baj van, nekem a színe nem tetszik, a gépnek jól áll a fehér, illetve zöld (néha piros :P) ledek.
    De a színes gombok nem jötek be.
    dizájn szerint a ps joy szebb.

    de most ezzel is odapakolnak, nekem nagyon bejön a stílus.
    és külön ezüst-el kihangsúlyozták hogy igen it a d-pad-al csináltak valamit!!!
    ez saját izlés és vélemény.
  • DarkSector
    #249
    adok mentést.
  • levi1989
    #248
    igazából első pályáig mentem el lépcsőshöz 2szer szal nemsokat de elég aggasztó h. nem bírom elmenteni:D
  • Prince23
    #247
  • gfreak
    #246
    én sem hiányolom a színeket, most is hiába van 1-4-ig számozva, alapból a-nak, b-nek, stb. nevezem őket (jól összezavarva ezzel az összes konzolt nem szokott haveromat) xD

    különben ránézésre elég barátságos...nekem a ps kontrollerek is tetszenek, bár az elején fura volt valamiért..de már nem emlékszem mi volt a bajom vele ;)
  • DarkSector
    #245
    ha tetszik a konzolosból áthozhatod ami ott van.
    persze nem kötelező. :D
  • DarkSector
    #244
    valóban.
    én nem szoktam a színeket nézni. amúgy tudtommalha bekapcsolod más féle képpen világítanak.

    nekem pont ez tetszik benne, szeretem ha kevés színnel gazdálkodnak, szeretem az ezüst grafitszürke fehér és fekete árnyalatokat.
    már játékban ígyis úgy kell játszani, mint mikor kocsit vezetsz, nem nézel a váltóra ha váltasz.
    nekem ezzel nem lesz gondom.

    persze azt is megértem mint pl nekedis hogy fontossak voltak a színes gombok.
    de most pl pc-s joyon ígyis minden gomb fekete, csak bele van karcolva, hogy 1-2-3-4.

    nekem nagyon bejön ez a dizájn. :)
  • Prince23
    #243
    Valaki nem dobna össze egy SG szabályainak megfelelő (méret) Lara Croft GOL bannert?
  • Evin
    #242
    Számomra kicsit fura, hogy nem színesek a gombok. Nekem, mint új konzolosnak, sokat segít, hogy szín is van, nemcsak betű.
  • DarkSector
    #241
    Amúgy Amerikában November 9.-én dobják piacra ($65), mi meg csak Februárban kapjuk meg. Gecifaszba
  • DarkSector
    #240
    Ez már ránézésre komoly. :)
  • DarkSector
    #239
    jah több eszközt gyárt, csakhogy a játékokat a microsoft pénzeli és táncoltatja madzagon.
    nem a mennyiség a lényeg.
    Sok logitech joy van, de játékokban látod elvéreznek.

    amúgy minőségre nekem 1 joy-om van mióta megvettem a gépet (konzolt) még nem kellett újat vennem, se haveroknak (és igénybe).
    pl fps-eknél futni úgy kell hogy függőbe lenyomod a kart, és még ien állapotba navigálni.

    nem kell félteni őket, "egy tipust" (azért idézőjel mert van egy új csak még nem jött ki) raktak össze, de azt jól.
    amúgy én megveszem majd az újat, amiben az új D-PAD lesz, kiváncsi leszek mien lesz. :)
  • gfreak
    #238
    ja, nyócért már én is ms kontrollert vennék akkor persze ;)
  • gfreak
    #237
    nemtom, munkahelyemen vagyok jelenleg (azt nem volt pofám írni hogy dolgozom xD )

    a márkát ne feszegessük, azért perifériák terén a Logitech még mindig jobb mint az MS ;)

    este meglesem xinputtal én is..idáig nagyon kevés játék volt aminél nem működött és csak az xpadder segített(vagy az sem)
  • DarkSector
    #236
    jah bocs nem vettem észre amit a végén írtál jah ha 5000-ért találsz akkor oké.
    de ha drágább akkor viszont tartom a szavamat.

    neten viszont 8-11 ezer ft
  • DarkSector
    #235
    oks nem veszel boxot, akkor is 8-9ezer forintból az x-es kontrollert venném, mert az a 100%-os vétel, a chillstream nem 100%-os ezen az áron, logitech okés, a másik meg microsoft.

    szerinted meik a jobb márka, meg a nagyobb márka, ha már a márkáról beszélünk?? :)

    amúgy kövezzenek meg de az emulátorral (xinput 1_3) tökéletessen ugyanolyan szar. nem tudom használni a jobb kart a tesztben sem, meg a játékban sem.

    kint tesztben a gombok még a helyükön vannak, de a játékban már ugyanugy össze van keverve...
    én vagyok tuskó? vagy ez az xinput mégsem jó?
  • gfreak
    #234
    jah, majd este megnézem emuval...x360 kontrollert nem akarok venni mert a PS3 mellett döntöttem :D azért gondoltam chillstream-re, mert a logitech kontrollerek nálam eddig beváltak, és nem kell vele bszakodnom az x360 analógia miatt :D láttam egy ötösért itt kombathelyen pár hónapja, lehet megveszem (már ha az emu sem segít)
  • ricsa008
    #233
    a Theta verzió végigjátszható?
  • DarkSector
    #232
    eddig jobbat nem tudok mondani.
    max emulátorozol, de tudtommal az se igazán tökéletes.

    Ha már váltasz....NETÁN váltasz. NE chillstream-ot vegyél.

    Mert régebben itt ott olcsó volt, de mi a faxnak vennél Chillstream-ot, mikor azért a 8-9 ezerért már origi kábeles X360 kontrollert kapsz.
    És az nem csak x360 kompatibillis, hanem eleve már x360 joy (később a konzol-hoz is jó lesz, ha veszel).

    De ha emuval megy, ne szarakodj ezzel. Szuper játék a Lara, de ennyit nem érne meg a multija.
    Én single után multiban max annyit csinálok hogy acsikat majd valakivel megcsinálom, azt ennyi. A multi akkor jó, ha az elejétől 2-en csináljátok. a TimeLimitekben meg csak akadály 2 emberrel nyomni.