391

Lara Croft and the Guardian of Light
  • Prince23
    #311
    Nektek elindul a játék? (eredti)

    Kidob asztalra, kiadó, fejelsztő, pegi logó bejön, aztán kilép)

    Lehet h most jön hozzá a Coop DLC?
  • D4v3
    #310
    Leraksz a kéz alá egy bomb-ot, odaállsz mellé a golyóval, úgy hogy a hatósugarán kívül vagy még. Robbantasz egyet és gyorsan begurítod alá.
  • Shep
    #309
    Hát ez nem igaz, hiába tudom mit kellene csinálni a lent említett résznél egyszerűen nem bírom végrehajtani. Mi a trükk, mert a kurva golyók soha nem oda mennek ahova én akarom. Mentéseket amúgy hol tárolja a játék, mert ez a retek win7 is beszart.
  • Maxtreme
    #308
    Na az egy érdekes rész volt.. :) Ott én is agyaltam egy ideig mire rájöttem hogy wtf.. :)
  • Shep
    #307
    Tárgytalan.
  • Shep
    #306
    Hogy a bánatos frászkarikában lehet a 3 tetves szar golyót beállítani ,hogy a két tűgolyót köpködő szar ne lökje el őket?
  • Zomil
    #305
    öhm én csak simán kigránátvetöztem(vagy rakétevetöztem nem emlékszek) a golyot :D
  • rage
    #304
    Könnyebb volt utána a golyót átvinni a tűzön, mint ez az ugrálós rész nekem :-D
  • Shep
    #303
    Á nem tudtam ,hogy ugrás közben is lerakja a bombát :( Köszi szépen.
  • rage
    #302
    Könnyebb volt úgy, hogy amíg ugráltam, nem kellett foglalkozni a bomba ledobással :-)
  • artschi2
    #301
    nem mondod, annyira nem volt bonyolult :)
  • rage
    #300
    Ezt ketten csináltuk meg végül, mert nincs három kezem
    :-))
  • artschi2
    #299
    fel kell ugrani ugye előtte egy dárda segítségével gyorsan az oszlopra, majd ugrás közben dobod a bombát és robbantod.
  • artschi2
    #298
    nincs titok, amikor meghúzod a kart, rövid időre kinyílik a két palánk és UGRÁS KÖZBEN dobod a bombát a tűzbe, majd kirobbantod a golyót a tűzből.
  • Shep
    #297
    Na most elakadtam. Utolsó előtt pályán azt hiszem (vagy eggyel az előtt :)) megint golyózni kell és az egyik golyót mindenhonnan tűz veszi körül. Van egy kapcsoló amit ha meghúzok akkor annyit csinál ,hogy kétoldalt a golyó felett felnyit két palánkot, próbáltam onnan bombát ledobni, kigránátvetőzni, de mondanom sem kell ,hogy nem sikerült. Mi a titok?
  • Prince23
    #296
    Na bent a banner :D
  • artschi2
    #295
    bakker, elrontottam a linket, sry, jó link:

    achievement hunter
  • artschi2
    #294
    nekem 1x sikerült egy ilyet megcsinálni, szerintem véletlenül :)
    Ha nézel youtube-on videókat (vannak kifejezetten ilyen oldalak, amik azzal foglalkoznak, hogy a játékokbel achievement-eket hogy kell összegyűjteni, ún. achievement-hunter), pl. , akkor némi gyakorlással összejön a dolog.
  • xido
    #293
    én azért ezeknél a robbantsd a golyót a helyére a bónuszért dolgoknál elakadok és szentségelek percekig..nincs erre valami bevált trükk egy jó szög vagy felülről elkapni vagy ilyesmi?:)..most még nem izgat de majd kimaxolnám ám:)
  • Prince23
    #292
    Már szóltam modiknak.
  • artschi2
    #291
    Vagy inkább ez, kisebb felirattal?

  • artschi2
    #290
    Ez jobb, inkább innen:

  • artschi2
    #289
    inkább így:

  • artschi2
    #288
    ?

  • artschi2
    #287
    kéne egy képfeltöltő oldal, mert megcsináltam a bannert, csak a galériámba már nem fér...
  • DarkSector
    #286
    van logo is, de persze a felbontása egy cseppet a céltól nagyobb.
    már csak egy tag kellene, aki vágja a fotószerkesztést. :)

  • DarkSector
    #285
    Nah ez nagyobb csak logo kell rá. :)

  • DarkSector
    #284
    hát igen széthuzva felbontás az már túl gyenge lenne. :S
  • Prince23
    #283
    Ez jobb lenne bannernak, csak kicsi méret.

  • artschi2
    #282
    harc meg a fejtörők annyira nem is vészesek, én rengetegszer haltam meg azért, mert elbénáztam/elnéztem egy ugrást...
  • DarkSector
    #281
    De azért őszintén a kategóriából adódóan, hogy arcade cucc, és hogy izometrikus cucc, nem várhatunk olyan hc nehézséget, mint a NG2-ben például.
    Akinek van 1-2 év rutinja játékokban, valszeg alapvégigjátszást kevessebb elhalálozás mellett végig tudja vinni. Mert hamar rááll az ember azért a dolgokra.
  • Zomil
    #280
    medium-on nyomtam végig párszor meghaltam, hard-on gondolom nehezebb
  • DarkSector
    #279
    jah nem annyira nehéz, de azért főleg a végén nem 1x meghaltam azért.
    lehet még az eleje felé vagy a játékban.
    amúgy jah nem hc játék.
  • Shep
    #278
    Á hát a kimaxolás engem nem izgat, a gyűjtögetősdi nem az én világom. A könnyűt a harcra és a fejtörőkre értettem.
  • DarkSector
    #277
    14. nem könnyű, főleg nem kimaxolni.
  • Shep
    #276
    Hány pályás a game? Csak nekem tűnik túl könnyűnek?
  • DarkSector
    #275
    most csak mondtam valamit.
    számold ki a MW2-nél a DLC-kben kapsz 5 pályát, de a játék árának a felét kifizeted érte.
  • balee4
    #274
    A játék árának fele, hmm, akkor legalább a játékidő felét kéne hozniuk.
  • DarkSector
    #273
    ngyen lesz azt mondták, a dlc-k asszem azok lesznek 5-7 euro illetve 5-7 dollár.
  • Prince23
    #272
    A Coop amúgy amúgy ingyenes lesz? vagy fizetni kell érte 5 eurót?