391

Lara Croft and the Guardian of Light
  • artschi2
    #351
    jah, frissült is a játék :)
  • Zomil
    #350
    pc-re is :)
  • Prince23
    #349
    PS3-on ma jött ki a coop

    Gondol PC-re majd csak nov 30. :S
  • DarkSector
    #348
    coop sirály lehet most probálni offline ha akarod. teljessen eltér a pálya felépítése a single-től.

    első DLC-t lemaxoltam boxon, azt is lehet coop-ba. de az első DLC 4 challange pályát tartalmaz.

    még 2 DLC lesz + pályákkal és 2 DLC új karakterekkel.
  • Majesty
    #347
    Sziasztok!
    Most vittem végig.Még egy csomo cucc nincs meg. Majd késöbb megszerzem.Szerintem jo játék.Coopra leszek nagyon kiváncsi meg az 5 dlcre.
  • DarkSector
    #346
    oks jo gémelést. :)
  • MrTwister
    #345
    Rendben köszi ezt nem is tudtam akkor kipróbáljuk:-)
  • DarkSector
    #344
    persze a bill+ egér csak első karakternek engedi, mégjozzá csak úgy ha bedugsz még egy joy-t nem kell hogy müködjön minden gomb, csak beállitod a szarabbik joy-t Player 1-nek és játékban meg a bill+egér lesz a Player 1.

    remélem jol irtam le, és nem kavartam meg, ha valami segítség még kell szólj.
  • DarkSector
    #343
    nem elég a bill+egér meg egy joy, de offline coop az már most is van mire vártok? :)
  • MrTwister
    #342
    Jöhetne már a Coop! Ezt most úgy kell elképzelni, hogy én nyomom kontrolleren(X360 gamepad), párom meg bill.+egér azt jó napot? Vagy 2 gamepad kell hozzá? Ja és szerintetek mi is megkapjuk hozzá az ingyenes DLC-t?
  • MrTwister
    #341
    Persze vagy jövőre! Pc-s vagyok steamen megvettem és már mióta várom jó ég!!!
  • Zomil
    #340
    Legalább már van hivatalos info, h mikor jön :)
  • Prince23
    #339
    27-én coop

    PC-re valószínű novemberben elsz :(
  • DarkSector
    #338
    megvettem, de nincs még coop multi. :)
    majd ha meglesz az update rádírok.
  • CroftManor
    #337
    te letöltötted boxra? Ha igen, majd coopozhatnánk
  • Prince23
    #336
    ez a coop jöhetne már
  • SzQk
    #335
    Ezt nem tudtam, köszi. :D
  • DarkSector
    #334
    jah. :)
    én mindig 1 élettel nyomom végig.
  • artschi2
    #333
    viszont ha meghalsz játék közben, akkor kőkemény pontlevonást kapsz.
  • badoer
    #332
    Értem köszönőm:)
  • DarkSector
    #331
    A pontokat gyüjteni úgy lehet, vagyis jobban halmozni, ha úgy mész végig, hogy nem ütnek meg 1x se, hiszen ha nem ütnek meg feltunningolhatod bal alsó sarokban a sárkánycsíkot, és erősebb lövésed lesz, és 2,5x asszem több pontot kapsz egy-egy ellenségért.
  • DarkSector
    #330
    De ment, ahhogy felszedsz valami extrát azonnal elmenti, vagy megcsinálsz valamit.
    Egyedül a pontokat irja jóvá a játékban a pályák végeztével, azt is csak akor ha többet szedsz össze 1 pálya alatt mint előtte.

    Nem úgy megy hogy összeadogatja, hanem pálya elején elindul, ha előtte 40000ponttal vitted végig, az adott pályát akkor most jóvá írja ha végzel a pályán 40001ponttal vagy többel.
  • badoer
    #329
    pályák közbe nem ment a játék csak a végén?
  • Danryu82
    #328
    Jó kis gamma ez, az 1x biztos.
  • MerlinW
    #327
    A "csávó" csak coop-ban van veled, a játékostársad irányítja, olyankor nem nálad van a dárda, hanem nála. Egyjátékos módban nálad a dárda, nincs "csávó".
  • Shep
    #326
    Haverodnak szóljál, hogy csalja elő!
  • SzQk
    #325
    Hali. Túljutottam az első pályán, de a csávó eltűnt(első pálya eleje óta egyedül vagyok, szóval egyedül vittem végig). Második pálya elején vagyok, de hol van ez az ürge? xD
  • DarkSector
    #324
    jah, én konkrétan arra gondolok, hogy:

    jobb kezem az egéren, a bal az AWSD-n. eddig oké.
    csak ki az az elvetemült barom aki nemhogy az alt és ctrl gombokat de a shift illetve a CAPSLOCK-ot is beteszi az irányitásba.

    az e-r-f-g-q-c még oké, mert a jobbra lévő gombok még oké, de baszomagecifaszt, miért kell capslock-shift-ctrl-alt, ráadásul van amelyiket nyomva is kell tartani, még tetejébe mozogni is az AWSD-vel, hát a faszomatleszoptam, és nembeszélve hogy az egérrel nagyon kényelmetlen a célkeresztet húzogatni, nagyobb akcióknál, vagy time-limitnél én tuti leszopnám magam.
  • Prince23
    #323
    Nekem sem volt semmi gond a billel, csak amikor a gömböket kellett irányítani a talapzatra, nekem az idegesített. Mert általában legurul onnan.
  • Shep
    #322
    Semmi nehézség nem volt benne, leszámítva pár a semmibe történő ugrást a precíziós mozgás hiányában, viszont cserébe pontos és gyors a célzás.
  • artschi2
    #321
    2x végigtoltam egér +billentyűzettel...
  • Danryu82
    #320
    Fullra de bejött a játék egyébként!
  • soo277
    #319
    Énis végigtoltam Egér-Billel!
    Pedig általában Box al nyomom!!
    de nem volt nehéz (cseppet sem)
  • Danryu82
    #318
    Na kijátszottam 1 nap alatt. Megszenvedtem vele, húh.
  • DarkSector
    #317
    Amúgy ma belementem a játékba, mert gyors havernak kellett segítenem, és mondom nem kapcsolom be a joy-t ez miatt.
    Hát bakker. le a kalappal aki ezt végigtólja egér meg bill-vel. Komolyan elismerésem.
    Annyira nem állnak kézre a gombok hogy vicc, de lehet én voltam béna.
  • artschi2
    #316
    majd lesznek DLC-k, amik talán kitolják a játékidőt.
  • Tatyla
    #315
    a végére értem,kellemes csalódás volt ez a játék kár hogy ilyen kis rövidke,mondjuk a fejtörők nem voltak túl nehezek...
  • Shep
    #314
    Hát ez hihetetlen, betöltöttem és elsőre sikerült. Fene se érti ezt.
  • Shep
    #313
    Hát ez az ezt csinálom, de nem gurítja elég gyorsan, próbáltam már azt is ,hogy robbantok és begránátozom a golyót, de úgy meg nem arra pördül :) Na próbálkozok még aztán majd lesz valami.
  • Klemice
    #312