24
  • osszaki
    #24
    Azért ez nem így van. A két játék nem is összevethető. Megvan mindkettő eredetiben, so mondhatom h van rálátásom. Pl. BC2 single nálam 1 bughalmaz volt. A multija tetszik, de pl. a szerverek kedvencnek adása még macerás: játék közben nem tudod hozzáadni azt a szervert amin épp vagy, history nálam semmit ne nem mutat so... CoD pörög, BC meg a háborús élményre gyúr. Attól, h az egyik neked jobban tetszik, a másikat nem kell szarral dobálni. Ne játsz vele, ennyi...
  • Kerub
    #23
    Akit érdekel, itt van a story részletesebb (brutálisabb) verziója az Infinity Ward szemszögéből.

    HARDWiRED - West és Zampella vs. Activision!
  • Garrett27
    #22
    "egy csapat biztonsági ember jelent meg"

    Véresen komoly a játékipar, szinte ölni is képesek érte...
  • zseko
    #21
    A cod4 szvsz még elég játszható volt, multiban is játszottam párat, az 5 viszont egy rakás sz@r. Megyek előre, egy kapuban az ellen elrohan mellettem, beáll _mögém_ és elkezd lövöldözni, de nem rám, mert engem észre sem vesz... pff... lehet kicsit megnőtt az igényem a crysis után, de utálom a lineáris játékmenetet, mikor csak _egy_ útvonalon mehetek át az erdőn. Milyen dolog már ez.. A 6-os egész elfogatható lett, de tényleg rövid volt.
  • jaspercry
    #20
    ezek is frissítettek már egy párszor úgy 2 hetente 1x
    1.66-ról indult most 1.84 van de már lassan 3 hete
    :(
  • sathinel
    #19
    Counter Strike is steam. És mivel volt hogy hetente 3-4x frissítettek így tört játékkal hivatalos szerveren alig lehetett játszani. Vagy elérési gondok vannak a kinti szerverekre?
  • Zoliz
    #18
    Battlefield Bad Company 2 SOKKAL, DE SOKKAL jobbra sikerült mint ez az agyonhypolt sz@r...
  • kissssss
    #17
    itt nem a steamel van a gond.
  • jaspercry
    #16
    szerintem jó lenne a játék igaz én nem játszom singli játékot, csak multy-t.
    De annyira künnyü szerintem feltőrni,gondolok a 4-re csaló hegyek! játszhatatlan ,pedig az amúgy jó kis games.
    az 5-ben már javítottak 1 fokot rajta.
    Mw2 már 3 hónapja kinn van,de már szinte nincs olyan "szerver" amin ne lenne 1-2 kurva csíter!
    Ezzel steammel nagyon elcsezték nincs BP-s szerver...úgy hogy kapják be!
  • vasziszdasz
    #15
    Nekem kb. a 3. résztől volt elég, de nem is ez a lényeg, hanem hogy a kiadó elég kampósorrú és csak a langy hugyban való biztos evickélésben érdekelt, semmi újítás, semmi "kockázat".
  • Julius Caesar
    #14
    A COD számomra már így is szánalmas volt ezzel a mindne évben egy új rész taktikával. Inkább kétévente, de akkor jó legyen!
  • wednes
    #13
    Fantázia azért az talán még van, csak nem érvényesül. Állítólag az IW-nek az MW2 fejlesztéséhez se volt sok kedve. De belementek, mert utána szabad kezet kaptak volna saját ötletekhez új játékhoz. MW2 legyártva, de az Activision nem gondolta ám komolyan a szabadságot, mert neki szüksége van a COD futószalagra és emiatt lett balé. Így kirúgták a 2 IW fejest. Legalábbis ezt állítják ők.
  • Falconer
    #12
    A vásárló rétegnek pont ez kell, ezért jövedelmez ilyen jól. Változik a világ, hülyül el rendesen, erre van igény. Nem a fejlesztőket kell szidni ezért.

    Én régen Cod1-2 idejében szerettem a multit, de azóta borzalmas. Egyrészt a sok hülye vérpistike, másrészt meg a mindenféle légi támogatás az egészet használhatatlanná tette. Összevissza rohangálnak mint a mérgezett egér, és akkor küldik a szar helikoptereket meg bombázást... Elképesztő unalmas és egyhangú lett. Ki kéne szűrni a kézigránátokat, a csítereket, meg a légi vackokat, és máris egész jó lenne szvsz.
  • opeca
    #11
    Ebből is látszik, hogy mennyire üzlet már ez az egész. Nincs itt már semmi fantázia, csak a pénz a pénz.

    Ezek a kiadók meg olyanok mint a multik, "nem azt csinálod amit mondunk(?), akkor szevasz".

    Undorító.
  • strogg
    #10
    Hááááát az összes COD-ot végigtoltam. Én oltári ww2 fun vagyok, így a MW1-2 -öt kölcsönkaptam egyí játékra. Nos a véleményem a következő. Sokan kritizálják, de én szerintem a COD csapat a ww2 témájú világban van otthon, ott tud nagyot alkotni, ezek a legjobb munkáik. Én maradnék a kaptafánál. A COD world at war pl nagyon jól sikerült, de főleg a japán front miatt. Pl: az évekig tartó japánok elleni háború a mai napig nincsen rendesen feldolgozva. (tipp a fejlesztőknek:) De rendkívül sok történés volt a háborúban, ahol még lehetne nagyon sokat alkotni szvsz. Az MW 1 jó volt, de számomra "egyszerjátszható", az MW2-t meg gyorsan kivégeztem (k. rövid is), de már így is alig vártam a végét.
    A COD sorozat-ot az utóbbi időben a Hype tartja fenn, mert szvsz fokozatosan vesztett a hangulatából is.
    Az én kis ranglistámon.
    - COD1:united offense
    - COD2
    - COD5
    - COD1

    A többi már azt sem érdemli meg, hogy megemlítsem :D
    -COD3 hááát nem jó
    - MW1: sosem hittem, hgigy van még lejjebb
    -MW2: de mégis csak van mélypont....

    Hozzáteszem: ww2 fun vagyok, tehát kissé szubjektív a dolog. Jah, és a mai napig gyűlölöm a multiplayert.... A játék nekem egyéni szórakozást, és kikapcsolódást nyújt. Nem akarok megfeszülni, idegeskedni ügyesek playerek, ne adj isten cheaterek miatt. Leülök, a saját ritmusomban játszom, akkor állok fel kajálni amikor nekem jólesik, akkor mentek amikor jólesik, stb.... (ezrt nem multizok)
    A rajongásom újabb tárgya egyéábként nem cod, hanem a fallout3. Nah azt egyszer végigtoltam, és annyira megragadott a világ, hogy újrakezdtem, és hónapok óta bolyongók a wastelanden. Messiásként várom az f4 -et, ahol azt igérik a készítők, hogy valóban végtelen lesz a játék, és avégtelenségig bolyonghatok :)))))))))))
  • krajcsovszkig
    #9
    Engem is csak az érdekelt benne, de mivel ilyen rövid és ennyire le.szarták, ezért nem vettem meg...
  • skiryo
    #8
    Sokan szarnak a multira, de a single miatt meg a legigényesebb FPS-ek közé tartozik. A rövidsége miatt megy a használtpiacra...
  • gabeone
    #7
    Megvettem, megbántam. Hosszú távon nem nyújt újdonságot, dlc-t nem adnak ki. Nem ezt a játékot érdemes megvenni..
  • Skyline
    #6
    A helyes megfogalmazás: Történelmi sikerszemét.:)
    Nem volt olyan játék még ami a megjelenés után ellepte volna ennyire a használt játék piacot.
    A pc verzió az IWNET-el egyenesen kudarc. A cheaterek ellen semmi védelem nincs (Nem a VAC sem,eddig jó ha 100 embert lebanoltak összesen),a játékot pedig tipikusan tizenéves hülyegyerekeknek fejlesztették akiknek a skill az 5 méteres késelésben és a norecoil fegyverek használatában merül ki.
    Az IW fórumon nem sok jót szoltak a készítőkhöz,arról is néma kuss van,hogy miközben a szépen agyonlefizetett hírdetésekben agyonajnározzák a játékot addig a játékosok szavazatai alapján az MW2 egy erős 6-os a 10ből.
    Az MW2 volt számomra az utolsó COD amit megvettem,ennek a sorozatnak lőttek,az 5. résszel elindult egy lejtőn,a 6. rész pedig mégjobban levitte a sorozat színvonalát.
  • TothLaci
    #4
    ha a felettes azt mondja...
    ...hát akkor azt kell tenni, amit a felettes mond.
    Érthető Activision lépése, de nem korrekt. De hát ez nem a TotoVision :D
  • jaspercry
    #3
    Cod nem rossz,csak a multy tele van rohadt csalókkal!(pöcsér vettem meg 10.000-ért!)
    4-ben is ,az 5 ben is,és most w2-ben is :(
    70-es rangig elvittem 70óra alatt,de kezdekm megunni!
    ezért
    hack
  • Ruley
    #2
    Szerintem a majom nem szörny, hanem vadállat. A "beast" ugyebár mindkettőt jelentheti.

    Nem baj, majd legközelebb...
  • #1
    Képeket elszúrtátok...