81
  • Justil
    #41
    figy, nekem a SZTE-hez van szerencsém, elvileg jó hely, gyakorlatilag meg megváltás lesz, ha végre otthagyhatom...
  • uniu
    #40
    "A magas amerikai adókat kikerülhetem azáltal, hogy a vállalkozást Svájcban jegyeztetem be." Ha az amerikai adók magasak akkor nálunk mi van ? (vannak amcsi bejegyzésű offshore cégek is)
  • willard
    #39
    Teljesen mindegy, hogy van-e értelme, vagy nincs. A webes szolgáltatások nagy részének nincs semmi értelme, mégis sok pénzt hoznak. Ez is hozhat sok pénzt, a fiú meg megvalósítja az álmai és még keres is vele. Respect a srácnak, a nyavajgós kommentek meg tényleg magukért beszélnek...
  • Cat 02 #38
    Orosz panel ? Heti 25 euros zsebpénzzel ?
  • szombi
    #37
    csak épp te ne mondtad volna!
    menj inkább előadásra, mert antiszociális maradsz!
  • Molnibalage
    #36
    Ó, én szegény BMEs...
  • szombi
    #35
    na igen a suli meg a szocializáció...

    Ezért van a sok kretén az utcán? Amint kikerülnek a suliból, csak kint tudnak balhézni!

    A neten lógás sokkal értelmesebb elfoglaltságot jelent, mint a suli.
    A sok barom meg áltatja magát hogy húúú de antiszoc, kocka, csak nem veszik észre hogy a saját életük el van b*szva.
    Söprögessenek a saját házuk táján!

    A net ma már közelebb hozza a világot, az embereket egymáshoz, jobban mint hinnétek!
    Lefogadom, 10 év múlva a net a szocializáció legfontosabb színterévé válik!
  • Justil
    #34
    a suli márpedig időpazarlás, ha valamiben, hát ebben egyetértek a sráccal...
  • MaXiMkA
    #33
    Sztem is jó a csávó feje, az ötlet, meg mindent, de én biztos, h közönséges életet élnék ezután is, suli, egyetem, valami munkahely, persze főnökként. Amúgy azt gondolom, h ezáltal sikeresel elszarta az életét. A nett nem helyettesítheti a sulit, mert a suli nagy előnye a beépülés a társadalomba, sokan vagytok, összeszoktok és NEM időpazarlás. Wikipédia ? Ki mondta, h ott nem hazudnak ? A netten annyi szemét van, hogy nem hiszitek el. Én megmaradok ott, hogyha sok pénzem lenne meg híres is lennék, akkor sem hagynám ott a sulit, a szüleim, barátaim, de még a városom sem. Majd ha felnöttem, akkor majd kezdek valamit a pénzzel, addig üljön csak a bankba, nekem tök mindegy. :)
  • Molnibalage
    #32
    Ki az a "sok" magyar gyerek?
  • phoenix1
    #31
    A technikai háttér biztos ér annyit amennyit, de így amennyit az ember lát belőle elég gagyi.
  • Mcsiv
    #30
    gratula, mert gratula hogy véghez tudta vinni a történetet. Tudom, technikai szempontból nem egy nagy dolog, ráadásul nem webkamerás verzióban létezik is a történet, ezer meg 1 embernek van jó ötlete, ő véghez vitte. Bár így első szemlátomást kicsit elszálltnak tűnik a gyerek (nem adom el, mert milyen jó lesz nekem/nem járok suliba/céget szeretnék az usa-ban, most azonnal).
    Adok neki fél évet hogy leüljön a csend ekörül az egész körül, aztán bánni fogja hogy nem adta el;)
  • kvp
    #29
    Ez a rendszer kb. olyan mint amikor valaki egy szorakozohelyen veletlenszeruen kezd el emberekkel beszelgetni. Az egyetlen gond, hogy jelen esetben a szorakozohely a teljes internet es senki nem tartja kint az orulteket. Egy erdekes kiserletnek mindenesetre jo, meghozza arra, hogy mennyi esely van arra, hogy a vilag tetszoleges reszerol szarmazo ket embernek legyen barmilyen kozos temaja vagy mondanivaloja a masiknak vagy akar kepes legyen kommunikalni. Ahogy bovul a felhasznaloi kor, ugy lesz egyre kevesbe hasznalhato barmire is.

    Azok, akik egy ismeretlen szorakozohelyen nem szoktak ismeretlen emberekkel leallni beszelgetni semmilyen hasznat nem fogjak latni, bar nem is nekik keszult. Az sg-n legalabb van egy-egy adott tema amihez hozza lehet szolni. Erdekes kiserlet lenne, ha az osszes sg.hu-s tema helyett lenne egy hatalmas forum, akkor mive valna az egesz.
  • skiryo
    #28
    mire jó az oldal?
  • Renátó1985
    #27
    a hsz-ek 85% gratuláció a többi sem irigykedő vagy sértő

    én is csatlakoznék a gratulálókhoz ügyes gyerek nagy ötlettel. de a sulit tényleg nem kellene hanyagolni azért az jól jöhet majd a nagy terveihez
  • skiryo
    #26
  • DjDano
    #25
    Látom a hozzászólok szépen lenyomatot adnak a magyar társadalom egészéről: Irigység és rosszidulat, hogy csak 2 jellemzőt említsek
  • pixx
    #24
    "így befektették a megtakarított 10 000 dollárjukat", ne mond már, hogy szüleidnek nincs megtakarított pénzed, vagy neked? Nem pont 10 ezer dollár, csak valamennyi, mondjuk 500-1000 dollár. Itt nem az összegen van a lényeg, mert ha csak 1000 dollárjuk lett volna, akkor is odaadták volna a gyereknek. A lényeg, hogy meglátták benne az üzletet, és ezért rászánták a családi kasszát erre.
    És int a példa mutatja jól tették.
    Amúgy mi a retek lehet ebben a népszerű, a chat tovább gondolása...vagy mégsem...
  • Tetsuo
    #23
    Nekem pont az ellenkezoje jutott eszembe.. szuleimnek soha nem volt 2milla amit pl nekem kolcsonozhettek volna es sok magyar csaladnal van hasonloan, gondolom.
    Oroszoknal foleg.. persze tisztaban vagyok vele, h van kozepreteg is es vannak gazdagok is, foleg Moszkvaban.. csak a cikk, olyan hetkoznapinak veszi, h egy orosz csalad ad 2millat a gyereknek, ha szuksege van ra.
  • Déta
    #22
    25 euro zsebpénz hetente...
    Eh... Én kétszer ennyiből élek. (Még egyetemista vagyok...)
  • Tower Guard
    #21
    7000 erősen kerekítve...
  • Tower Guard
    #20
    Jah szegény gyerek csak heti 25 eurot kap. A hátrányos helyzetű.
    Én örülnék ha hetente 7000 Ft-tal csak úgy megvágnának...
  • Tower Guard
    #19
    Ügyes a srác, de ennek a webkamerás dolognak semmi értelme. Véletlenszerűen elkezdek egy idegennel dumálni, miközben bámulja a hülye pofámat, meg én az övét, de azt sem tudjuk ki a másik... Aztán ahogy lentebb írták, vagy kefélnek, vagy a farkukat verik a másik oldalon, Vagy továbbkapcsol, vagy te továbbkapcsolsz...
    Esetleg úgy tudnám elképzelni hogy férfiak csajozni, nők pasizni akarnak, de kb 0 az esélye hogy mind2 fél pont magának megfelelő partnert talál, nah aztán meg majd össze is jönnének, vagy 1 éjszakára... áá

    Akár ki lehetne találni azt is, hogy mindenki megadja a telefonszámát, és bizonyos kisebb összegért véletlenszerűen összepárosít 2-t aztán lehet pofázni a másikkal. Külön országonként vagy nyelvenként osztályozva...
  • USAMEN POWER
    #18
    Azon filózok, hogy miért olyan felkapott hír ez a 21 -ik században. Az hogy valaki gazdag lesz ? Abból nekem mi a hasznom ?
  • coolbboy83
    #17
    Vedd meg!
  • Justil
    #16
    fel is kopna a srác álla, ha neked kellene eladnia, de megveszi helyetted más :)
  • USAMEN POWER
    #15
    Kúrva jó ez mit ne mondjak !! Első nekifutásra, egy bamba nigger képét néztem, második nekifutásra meg épp egy csávó vakarta a meztelen picsáját a kamerában ! Ráadásul mi ebben a találmány ?! Ennyi erővel beregelek a justin.tv -re és minőségben megkapom ugyanezt...
  • coolbboy83
    #14
    Ezt az oldalt kb eladni jó.....mert 2 sort nem lehet senkivel beszélni, mert vagy egy buzi veri a faszát, vagy kefélnek, vagy továb lép ő, vagy te......... ez egy kő faszság....pénzt nem adnék érte...
  • Chaosman88
    #13
    el is élnéd így 2-3 év alatt, aztán meg hoppon maradnál, mert ugye a pénzt eltapsoltad, és a "baráti" köröd 90% elhagyna ezután :)
    Annak van pénze aki megőrzi!
  • Justil
    #12
    "Én adnám el egyből az egészet, és bugati-val járnék be egyetemre, meg bulizni és csajozni"

    na ez aztán tartalmas...pff
  • Justil
    #11
    lehet, hogy orkok...
  • culas25hc
    #10
    Biztosan piszok gazdag lesz a csávó...de ez élet?? Nem jár suliba 17 évesen?? Barátok, barátnők, élmények??? Érdekes, hogy valakinek ez legyen az álma. Én adnám el egyből az egészet, és bugati-val járnék be egyetemre, meg bulizni és csajozni:D:D:D
    De hát mindenkinek más a boldogság. Számomra ez érdekesebb, mint, hogy ennyit meg annyit keresett.
  • Falconer
    #8
    Mert tré helyre jártál :D Amúgy meg kölcsönt is simán fel lehet ennyit venni. Nálunk már érettségi előtt is sok osztálytársamnak volt kocsija, a legtöbbnek ilyen vagy nagyobb értékben.
  • Pharaoh
    #7
    Sok? Mennyi? Nálunk senki nem kapott.
  • n3whous3
    #6
    Mostanában már az ilyen eszement ötletek tették gazdaggá az embereket :) VCsak gratulálni lehet neki.
  • Commandante
    #5
    Ja, amúgy meg amit egy 17 éves gyerek ke´t nap alatt összedob, azt a fakebook lefejleszteti 2 perc alatt...
  • Commandante
    #4
    Értelmes beszélgetés zajlik ám ott a képen. Ilyen értelmes dolgokra is csak a munkanélkülieknek van ideje...
  • Cat #3
    10e dollár baromira nem sok pénz, alig 2 millió forint. Sok magyar gyerek érettségire kap egy autót, az ennél drágább.

    Az orosz panelból is ki lehet emelkedni, csak egy ötlet kell.
  • Stiff
    #2
    Ügyes srác, megvan a magához való esze. Van még új a nap alatt, de kitartás kell hozzá, meg 10.000 dollár :D
  • noland
    #1
    Szép gyerek!
    Így elmehet majd fogszabályzásra.
    Majd ő lehet az orosz Steve Jobs. :)