311
KMK - Közveszélyes munkakerülő Klub
  • Sadist
    #271
    Nem rendszerellenes, szimplán idióta.
  • joebacsi
    #270
    Ha esze van, akkor azt oktatja majd, hogyan kell jól megélni munka nélkül, havi ötezeré' :)
  • joebacsi
    #269
    Bezzeg te példát mutatsz és egyáltalán nem használod a cionista karvajtőke olyan boszorkányságait, mint például a számítógép.
  • joebacsi
    #268
    Demokráciában az a szép, hogy mindenkinek joga van éhenhalni :)
    Sajna fórumon nem túl kifizetődő világot megváltani, szar ez a rendszer :(
  • mosoporr
    #267
    Veszett ügy :(
    Csak rendszer ellenesnek titulálnak :) nem csoda hisz arra neveltek mindünket h dolgozzunk keményen és meg lesz annak a haszna, ez mekkora lol...meg csak nem a dolgozónak.
    Az igazság az h az ember tömegben nagyon hülye és a vezetés birkáknak néz minket.
    A szabadság az meg csak álom,elhitették veletek h azok vagytok,igazából a pénz tesz szabaddá ezt meg kell szerezni és nem adják könnyen átlag melóból nem fogsz hozzá jutni.

    Szolgák vagytok mind csak nem tudjátok,tiszt a kivételnek.
  • JagFater
    #266
    Ha te ilyen kibaszottul okos vagy és kurvára megy a szekér, mi a faszt foglalkozol mással, hogy mit csinál és miből él?

    Vagy mégsem megy és majd abba reménykedsz, hogy pár szerencsétlen istenbarma bedől neked és segítségképp elárulja a nagy titkot? :-D
    Ez a valószínűbb...
    Egy jól menő vállalkozás tulajdonosa nem, hogy itt segédkezne, meg toborozná a népet holmi topikba az sg-n, de még csak le sem szarná a fajtádat...

    Ha ennyire ráérsz és kurvára megy, segíts a beteg gyerekeken, vagy valami hasonló jót kéne cselekednek, nem itt baszni a rezet és fasságra uszítani a népet. De hát mindannyian tudjuk, hogy egy senki vagy, csak itt próbálsz valakinek látszani...

  • Frayer
    #265
    Nekem mindig bűzlenek az ilyen dolgok, amikor valaki csak úgy "önzetlenül" megoldást kínál, és gazdagságot ígérget. A kezedbe adja a megoldást, a milliókat, csak ki kell nyújtanod a kezed érte.
    Ilyen nincs. Ha így menne a dolog, mindenki milliárdos lenne, és kalap szart nem érne a pénz.

    Úgy gondolom, hogy mindenkinek magának kell megtalálnia az aranybányáját. Más nem fogja a kezedbe adni, csak mert olyan önzetlen, és nagylelkű. Ilyen ember nincsen, de olyanok vannak akik kihasználják mások hiszékenységét, naivitását.
    És olyan is van, hogy emberek próbálkoznak, és egyszercsak valami bejön, ráérez a dologra, és elkezd ömleni a pénz, és egyre több és több.
    Van ilyen kicsiben és nagyban is. De mindenféle képen saját magadnak kell megdolgoznod érte.
  • Dani1234
    #264
    http://melonet.mindenkilapja.hu/ nézd
  • Frayer
    #263
    Na.
    Visszatérve.

    Ki az aki szeretne csatlakozni a klubhoz?
    Ha nem termelsz másnak hasznot, vagy egyáltalán nem dolgozol automatikusan csatlakozol a klubhoz.

    A klub tagjai segíthetik egymást. Tanáccsal, buzdítással.
    Aztán megalakítjuk az anonim munkásemberek csoportját is, hogy segíthessünk rászoruló embertársainkon, sanyarú sorsukon a gyárakban, ahol állat módjára dolgoztatják őket.

    Minden embert le kell szoktatni a munkavégzésről.
    Ezt a legkönnyebben úgy lehet, hogy megszünteted azt a kényszerítő erőt amivel az üzletemberek, foglalkoztatók kényszerítik, hajszolják munkavégzésre a gyanútlan embereket. A szegénységet, azt, hogy az embereknek nincs tőkejövedelmük, nincs saját megtakarításuk.

    Persze nem adhatjuk oda mindenünket a másiknak, mert akkor meg nekünk nem lesz. De segíthetjük egymást tanácsokkal, igazságokkal.
    Aki meglátja a helyes irányt, egyszerűen csak oda mutathat, egy mozdulattal, hogy lássák a többiek is, aki meg akar, ráléphet.
    Egyéni választása szerint, aki akar élhet gazdagon, a munkavégzés terhe nélkül.
    Ez a klub azért van, hogy minél több embernek sikerüljön.
    Az ember nem a gyártulajdonosok és elit befektetők tulajdona, vagy rabszolgája.
    Segítsetek, hogy az ember az legyen aminek született. Szabadnak és függetlennek.
  • Frayer
    #262
    Felőlem mehetnek a kommunistázások, meg kapitalistázások, meg egyebek, de a napi, és belpolitikát ne hozzátok fel témának, mert ez is be lesz zárva mint az előző topikom.
    Legalább egy komolyabb témába vágó topikom had maradjon már meg.

    Egyébként meg semmi értelme izmusozni, ezek csak skatuják. Könnyen bele lehet rakni az embert bármelyikbe a sok közül, és mindegy milyen skatujába van az ember, ha bekerül egybe, máris gonosz, buta, hülye idióta, stb.

    Nézzétek magát az embert, mit szeretne adni a közösségnek.
    Ha például csökkenteni akarja a szakadékot gazdag és szegény között, ne azt mondjátok, hogy ő kommunista, és nem kérünk belőle.
    Nézzétek magát a szándékot, hogy mire irányulnak erőfeszítései.
    Szerintem nagyon is jó dolog lenne ha a sok millió szegény jobban élhetne azon az áron, hogy a gazdagoknak pár nappal többet kell spórolniuk az új gyémántberakásos kiaranyozott új ferráriukra.

    Nagyon is kívánatosnak tartom ezeket a törekvéseket, és nem mondom azt, hogy kommunista. Ezek az izmusok mind valamilyen ideológiának egy nagyon szélsőséges megnyilvánulásai. De a társadalom meg kevert, nem szélsőséges, középen gondolkozik.
  • mosoporr
    #261

    asszem e téren nincs lemaradásom és még a törihez is értek.
  • GregSB
    #260
    Nem, újabb NWO topic ahol Frayer nyomatja az idióta összeesküvés elméletét.
  • Mike
    #259
    csak kapjon mindenki ugyanannyit, meg a munkások vs tőkések, stb
  • Mike
    #258
    a legjobb hatásfokú tömörítés a törlés
  • Mike
    #257
    talán kicsit játszani kéne a transport tycoonnal, industrial giants-cel, sok mindenre rájönnétek
  • Willenbrock
    #256
    Részben szimpatikus a Jobbik programja,mindamellett a pártot vállalhatatlannak tartom.
  • Willenbrock
    #255
    Mármint mit nem felejtettem el?A populista nacionalistáknak való bedőlést?Vagy mire gondolsz?
  • Willenbrock
    #254
    Ez a 210-re ment.
  • Rundstedt17
    #253
    "Máskor meg ugrottál neki az elmaradott begyöpösödött komcsiknak."

    -Mikor?Most csak szánalmasnak tartom hogy nemzetinek gondolja magát miközben kommunista.Nem a kommunistákat vetem meg ha nem a kommunistaként gondolkozó komcsi utálókat.

    Tőlem már jó ideje nem láthattál kommunistákat szidó posztot,persze ha visszakeresel fiatal koromra 1,5-2 évvel ezelőttre akkor igen,mivel akkor még áttudtak verni azok a populista nacionalisták,ezen a legtöbb fiatal átesik.Csak sajnos te úgy látom még 30 valahány évesen sem felejtetted el....
  • Willenbrock
    #252
    Nem gondoltad?Akkor örülök neki hogy erre ráébreszthettelek.Egyébként mutasd már meg hol mondtam olyat hogy vegyük el a gazdagoktól amilyük van?A 165. hsz-ban azt írtam támogatom a luxusadót ha az tényleg a vagyonos réteget érinti.Ez így is van,támogatom.Továbbá említettem az önkormányzati "ballasztoktól"való megszabadulást.Ezt is támogatom.Ezekről egyébként gyakran szó esik a médiában is ha figyeled,nem a saját elképzeléseim.A mi önkormányzatunk is tele van semmirekellő lógósokkal,még a felügyelő bizottságokat is felügyelik jó pénzekért,olyanok akik jó családba házasodtak.Ezt írtam le a 165.hsz-ben és fenntartom.Ha ez alapján kommunista vagyok akkor legyek.De jelzem hogy a multi ellenes és politikuselszámoltató program a Jobbiknál dominál.
  • Willenbrock
    #251
    Te mondod hogy az "ilyennel"(kösz) az a baj hogy identitászavaros?Látom más fórumon már megkaptad hogy változtasd Malinovszkijra vagy melyik ruszkira a nickedet,mert ott bőszen védted a szovjetet(II. világháborús fórum).Máskor meg ugrottál neki az elmaradott begyöpösödött komcsiknak.Mindezek után te mondod nekem hogy identitászavaros vagyok,nem érdekes?
  • Willenbrock
    #250
    Te sem vagy igazán képben mi a kommunizmus lényege mikor előjössz a kommunistázással.A kommunizmus fő tétele a tulajdonviszonyokról szól.Nevezetesen hogy a magántulajdont ott a köztulajdon váltja fel,a megtermelt javakból pedig mindenki egyformán részesedik.Sehol nem írtam olyat hogy államosítani kéne.A kommunista ideológia a a bérmunka megszüntetéséről is szólt,én sehol nem írtam hogy fel kell számolni a bérmunkát.Azt írtam hogy a bérezések nem állnak arányban egymással,hatalmas a társadalmi olló amit fel kell számolni.Ez hol kommunista?A Jobbik programját végigolvasva egy rakás tőkeellenes és gazdagsarcoló pontot találni,akkor ők is kommunisták?
    Manapság nincs sok értelme kategorizálni a politikai oldalakat mert mindkettő átvett a másiktól egy rakás programot.
  • mosoporr
    #249
    Te valahol elcsavarodtál :D
  • Sadist
    #248
    És ebből neked nem tűnik fel, hogy te azt akarod, hogy az emberek fizessék mások olcsó albiját?
  • Sadist
    #247
    Ugyanúgy, ahogy a tömörítő algoritmusoddal gigabájtokat egyetlen bitre tömörítesz?
  • mosoporr
    #246
    Ezt nem értem,én valami másra céloztam?
  • Frayer
    #245
    Komolyan elhiszem, hogy nem robbanna be.
    Mert eddig sem robbant be.
    Már meglévő, kifejlesztett technológiákat kellene összeilleszteni, nem kellene semmit sem feltalálni, csak egyszerűen legyártani a gépeket.
    Amit ha beindítasz, nem áll meg.
    De ez nem örökmozgó féleség. Egyszerűen addig működik, amíg van hőenergia a környezetében amiből táplálkozik. Tehát amíg nem hűl le a bolygó 0 K-re addig ki lehet vonni energiát a környezetből, és a gépek működnek, és termelik a megawattokat.
  • Frayer
    #244
    Abban a háztartásban ahol tulajdonrészem van, ott igen.
    Ahol lakok, abban meg nem nyúlhatok a lakás műszaki részéhez, mert nem az enyém.
  • Sadist
    #243
    1. Ő (ti) skatulyázzátok be vele saját magatokat.
    2. Kommunizmust már próbáltak páran csinálni, kevés sikerrel. A többségnek valamiért nem tetszett.
  • Sadist
    #242
    Csak egyetlen kérdés:
    Te már termeled otthon a kis háztartásodnak az ingyen energiát?
  • Sadist
    #241
    Az önkormányzatnak szerinted honnan van pénze? :) Igen, pontosan, a dolgozó emberekből.
  • Villanypásztor
    #240
    A fórummotor meg mondjon le, hogy nem lehet szerkeszteni utólag a hozzászólásokat :(
  • Villanypásztor
    #239
    " Régen használhatnánk már olyan hőerőgépeket, melyek 100% nál nagyobb termikus hatásfokkal üzemelnek, és üzemanyag nélkül működnek."

    Szóval legalább annyira értesz a hőtanhoz, mint a tömörítőalgoritmusokhoz. Zsír :D A

    zért vicces, hogy miközben a gazdaság nagy értőjének szerepét alakítod, komolyan elhiszed, hogy nem robbanna be pillanatok alatt a piacra egy a jelenlegieknél minden paraméterében jobb energiatermelési alternatíva, ha az valahol létezne. Az általad leírt örökmozgó meg jelenleg minimum egy Nobel-díjat, és elképzelhetetlen gazdagságot érne.
  • Villanypásztor
    #238
    "Kit érdekel mi a kommunizmus definíciója?"

    Na ezért pont ezért olyan szánalmas ma Magyarországon a politikai viták színvonala amilyen. A nagyhangúak olyan kifejezésekkel dobálóznak össze-vissza, amiknek nem csak hogy nem ismerik a jelentését, de igazából le is szarják azt...
  • mosoporr
    #237
    na jó ez már sok volt,de ebből tisztán látni h szükség lesz 1 újabb világégésre e felé tartunk.
  • mosoporr
    #236
    A tőkések,mert irigyek,reggel felkelnek és azt látják h a szomszédnak zöldebb a gyepe.
    és ami pénzt hoz azt nem kell bolygatni,nem érdekli őket kin vagy min gázolnak át.
    amég olaj van a földön ez nem fog változni,mintha az az övék lenne és nem közkincs,mi meg fizetünk érte...
    bár utána meg a vízzel fogják ugyan ezt eljátszani azt jön a levegő,mert valaki úgy érzi több joga van hozzá mint másnak...
  • Frayer
    #235
    Ebben a világban nagyon sokminden nagyon kis hatékonysággal működik, pazarló módon.
    De nem azért mert nem lehet jobban csinálni, hanem szándékosan történik ez.
    Például sok munkahelyen olyan dolgokat csinálnak, melyet egy másik munkahelyen lévő emberek csinálnak vissza, takarítanak el.
    Úgy is felfoghatjuk az egészet, hogy mondjuk A csapat minden reggel kimegy a határba és kiásnak egy bazi nagy árkot délután négyig.
    Majd 5 kor megérkezik B csapat, mely hajnalra visszatemeti az árkot.

    Amíg A csapat mindig azt találgatja, hogy ki az a rosszindulatú állat aki állandóan visszatemeti a munkájukat, és ezért nekik állandóan dolgozniuk kell.
    Addig B csapat szintén szitkozódik, és találgatják, hogy melyik állat ássa ki állandóan ezeket a gödröket.
    Ez megy globálisan, de annyira jól meg van szervezve, hogy sosem jövünk rá, hogy mi magunk, emberek vagyunk azok.

    Az energiatermelésben ugyan ez van. Már régen megtermelhetnénk az ingyen energiát. Régen használhatnánk már olyan hőerőgépeket, melyek 100% nál nagyobb termikus hatásfokkal üzemelnek, és üzemanyag nélkül működnek.
    Ugyanígy már régen használhatnák az üzemanyag tenyésztő reaktorokat, de mégsem tesszük. Miért?

    Egyszerűen nem akarunk hatékonyan élni, nem akarunk boldogulni, nem akarunk könnyebb, jobb, szabadidőben gazdag, boldogabb életet élni???
    Nemhinném.
    Akkor mégis mi az oka neki? Kik akarják, hogy ez mégis így legyen?
  • mosoporr
    #234
    Bár úgy lenne,de azért szerel a kívánság listán :D
  • Bandew
    #233
    Nem veszed észre, hogy ezzel a kategorizálással csak saját magadat csapod be? Kit érdekel mi a kommunizmus definíciója?
    Csak hogy megértsd mire gondolok:
    Megnézel egy ultra-brutál horrofilmet. Patakokban folyik a vér, belek, végtagok mindenfelé. A film első felében mondjuk elcsattan egy poén. Akkor az onnantól kezdve már vígjáték?
    Felőlem kommunistázhatjátok egymást, de azzal nem juttok sehova. Engem annyira nem izgat.
  • Bandew
    #232
    Nagyon rákattantatok erre a földművelésre.
    De ha már ennyire erőszakosak vagytok, akkor meg ne a gazdasági földművelést vegyétek alapul, ha saját élelem megtermeléséről beszélünk.
    És bizony, ott meg lehet védeni a termést!