138
A Comodo böngészője.
  • Möbiusz
    #98
    Nézd meg mondjuk itt >>: totalcar.hu
    Amint bejön az oldal kattints az első hírre.
    Akár erre is >> Tízéves a Totalcar: Ékes trochoid (de bármelyik másikra is lehet rádbízom)

    Mit tapasztalsz?
  • Airbus A380
    #97
    nekem teljesen jól viszi .... rákattintottam vagy 10 hírre.
  • Möbiusz
    #96
    Az, hogy miért kért restartot a Dragon, az engem is nagyon érdekelne. De nagyon nagyon.

    Miért szedtem le több gépről is ...?
    Én nem használom (nem érdekel csupán ezért) de azokon a gépeken, amikről leszedtem, olyan emberkék használták volna - és ezért tettem fel Nekik - akik többnyire csak a startlapot nyitják meg és a híreket olvassák na meg a legbiztonságosabb böngésző is állítólag.
    Mind a négy - különböző - gépen a megnyitott startlap után hosszú másodpercekig semmire sem lehetett rákattintani mert olyan volt mintha lefagyott volna a rendszer. Aztán meg ha már lehetett kattintgatni akkor meg a hírek megnyitásainál igen lassan töltődtek be az oldalak. Ez mind a négy egymástól független gépen látható/érezhető és bosszantó jelenség volt.
    Dragon helyett most használják a Firefoxot és a Chromot és azoknál nincs (nem is volt) ilyen hiba.
  • Airbus A380
    #95
    Azért ha már belekezdtél akkor elmondhatnád hogy miért szedted le :)


    Azt meg hogy mért kér restartot nem tudom biztos oka van.
  • Airbus A380
    #94
    Nekem DivX-es filmnél összeomlott amikor próbálgattam tegnap. Azóta nem hiszem hogy kijavították.
  • Möbiusz
    #93
    Sziasztok!

    Miért kér és kell is egy újraindítás amikor uninstallálom a Dragont? Másik böngészők eltávolításakor nincs ilyen.
    Az meg, hogy miért szedtem le (négy gépről is gyorsan) az meg ... nah de már mindegy. Már lenyugodtam.
  • Shep
    #92
    Egyébként az eddigiek alapján stabilabb az egész, nem omlik össze több flash alapú oldal esetén a shoclwave, némileg gyorsabb az oldal betöltődés is úgyhogy meg vagyok elégedve :)
  • Shep
    #91
    Ez alapján, jó Chromehoz is természetesen. Comodonál annyi az eltérés, hogy a Program Files-os könyvtárban vannak a bdic fileok


    If you can't wait then try this little nasty hack -> download the hungarian bdic file

    http://src.chromium.org/viewvc/chrome/trunk/deps/third_party/hunspell128/dictionaries/hu-HU-2-0.bdic

    to here c:\Documents and Settings\peter\Local Settings\Application
    Data\Google\Chrome\Application\Dictionaries\

    because now we can't choose 'Magyar' from the Spell-checker language combo -> we have
    to make a little hack. Rename the file to ro-RO-1-2.bdic then choose 'Romanian' from
    the combo box and BINGO.
  • Airbus A380
    #90
    hogyan????
  • Shep
    #89
    Na a helyesírás ellenőrzést is megcsináltam végre.
  • Airbus A380
    #88
    Hát a LasTPass elég népszerű sokaknak kellemetlen lesz...
  • Shep
    #87
    Hát az neked kellemetlen, engem meg szerencsére nem érint. Gondolom előbb utóbb azért az is jó lesz. Mindenesetre azért jól dolgoznak a srácok.
  • Airbus A380
    #86
    LastPass még mindig nem jó.....
  • Shep
    #85
    Hát kellene :)
  • Airbus A380
    #84
    A gugliba sehol nem találtam ilyen verziót de felrakok 1 Dragont és akkor elvileg frissülnie kell.
  • Shep
    #83
    Hát írtam ,hogy 4.0.1.6 -ra :) Hát szerintem ez nem béta mivel a normál verizó frissített erre, a bétát fel se raktam pont emiatt.
  • Airbus A380
    #82
    mennyíre ????


    és ez már végleges verzió ? vagy csak beta?
  • Shep
    #81
    Erre frissített most 4.0.1.6 pakolgatom is ráfele a cuccokat, így már tényleg csak a könyvjelző oldalsáv hiányzik ,de azt meg már megszoktam. :) A rókát megette a komodói sárkány :)
    Last passt nem tudom megnézni, mert nem használom. Bocsi.
  • Airbus A380
    #80
    neked hányas verzió van ?
  • Airbus A380
    #79
    Használsz LastPass-t ? Ha igen meg tudnád nézni hogy működik e már rendesen ? Amikor én használtam még nem ment.
  • Airbus A380
    #78
    amit belinkeltem neked az egyébként már a 4-esre épül.
  • Shep
    #77
    Na frankó lehet rá pakolni a cuccokat. :)
  • Airbus A380
    #76
    Én is opcsiztam kicsit de nekem meg az online filmek nem mennek vele.
  • Shep
    #75
    Hohó, most jelzett a sárkány, hogy újabb verzió van, remélem ez már a 4-re épülő verzió.

    Kicsi off. Megnéztem az új operát, hát elég gyors lett az is, de a digisport.hu-s élő adás még mindig nem megy vele az indulási idő viszont már közelít a Dragonéhoz.
  • Airbus A380
    #74
    erősen bug-os.


    legalábbis amikor használtam az volt.
  • Shep
    #73
    Kösz. Azért meglesem :)
  • Airbus A380
    #72
    innen


    de hangsúlyoznám hogy béta.



  • Shep
    #71
    Honnan lehet leszedni a betat?
  • Airbus A380
    #70
    passz most van kint valami béta az már elvileg a 4-es mert lehet rá pakolni. De még igencsak béta...
  • Shep
    #69
    Nincs valami infó arról ,hogy mikor lesz váltás a chrome 4-re?
  • Airbus A380
    #68
    Nektek működik a lastpass a bétába ?
  • Airbus A380
    #67
    Szerintem csak sima de a hivatalos fórumon nem írják ?
  • benkoszabi
    #66
    ma nálam updatelt a Dragon. Ez vajon már a 4-es motor? Vagy csak egy sima update?
  • Shep
    #65
    Azt hiszem felejtős, mert már kódban valaó írkálásról is beszélnek.
  • Dzsini
    #64
    http://kocka.blog.hu/2009/11/23/re_a_google_valaszol
  • Airbus A380
    #63
    Vagy jól használni a nyelvünket.
  • Dzsini
    #62
    itt írnak a bdic-é konvertálásról (meg a magyar Chromium szótárról) - nézd végig, hátha jó valamire
  • Shep
    #61
    Az a gond, hogy comodoban bdic kiterjesztésű a szótár, amit le lehet tölteni meg nem. Belenéztem és a fájl szerkezet is más.
  • Dzsini
    #60
    Az Opera egyszerűen beépítette a HunSpell helyesírás ellenőrzőt, és azzal együtt jártak a "hivatalos" szótárcsomagok... mivel a Chromium is a HunSpell-t használja, így egy mozdulat lenne a több nyelv letölthetővé tétele.

    Addig is le kell tölteni innen a magyar szótárfile-t, és rájönni, hogy hol tárolja a Dragon (Chrome, stb.) a szótárt, és gyorsan felülírni a magyarral.
  • Airbus A380
    #59
    Az operába is azt hiszem csak a 9.5-től vagy a 10-től került be szóval nem adok sok esélyt rá hogy a Dragonosok éjt nappallá téve azon dolgoznak hogy legyen belőle HUN helyesírás néző :)