138
A Comodo böngészője.
  • Shep
    #58
    Hát elég szomorú :)
  • Airbus A380
    #57
    Szerintem idővel majd igen . De nem ez az égető problémájuk gyanítom :)
  • Shep
    #56
    Tud valaki arról valamit, hogy a helyesírás ellenőrző szótárai közé várható-e a magyar nyelvű bekerülése?
  • Airbus A380
    #55
    " Dragon a 3-as Chromera épül." még. de ehónapba váltanak a 4-re.


    Szerintetek a Chrome-ba integrált (szerintem) ötletes fordítót beteszik a Dragon-ba ?
  • Mardel
    #54
    Mert a Chrome csak a 4estől támogat kiegészítőket addig csak témát lehet változtatni, és a Dragon a 3-as Chromera épül. Viszont annyit nem változtattak rajta hogy ne legyen kompatibilis a chromeal.
  • benkoszabi
    #53
    A Dragon miért nem támogatja a Chrome kiegészítőit? Azért, mert a Dragon 3-as, a Chrome 4-es verziónál tart, vagy mert még nagyon friss a program, esetleg annyira átdolgozták a Chromium-ot, hogy az alap Chrome kiegjei soha nem is lesznek kompatibilisek vele? Tehát csak abban lehet bízni, hogy majd valaki külön készít a Dragon-hoz is?
  • Mardel
    #52
    Beállítások -->a motorháztető alatt fül-->letöltések helye

    De ha nem ez volt a kérdés akkor érthetőbben is feltehetnéd a kérdést.
  • Shep
    #51
    Nem mert átmentettem a fileokat a másik rendszerből :S
  • Airbus A380
    #50
    Nem kérdezi meg ?
  • Shep
    #49
    Hol tudom beállítani ,hogy hova mentse a file-okat. Új a rendszerem és most egyszerűen nem találom benne.
  • Airbus A380
    #48
    állítólag márciusba a 4-esre váltanak.



    Biztonsági kockázaton mit értesz ?
  • Dzsini
    #47
    A Chromiumra épül (ami a Chrome böngésző "Google-mentes" nyers változata, azon belül is a 3-as és nem a 4-es verzióra), így jelenleg nem támogatja a beépülőket (valószínűleg nem is fogja, mivel azok biztonsági kockázatot jelentenek), a skineket pedig többé-kevésbé (inkább kevésbé) igen.
  • benkoszabi
    #46
    Üdv. A Draon ugye a Chrome-ra épül. Ez azt jelenti, hogy az összes Chrome-hoz elérhető kiegészítőt meg stb-t támogatja a Dragon is, vagy mivel "belepiszkáltak", ezért a támogatottsága nem olyan jó?
  • Dzsini
    #45
    de - megfogod és visszarakod :)
  • Shep
    #44
    Valahogy sikerült lehúznom egy fület és az egy teljesen új ablakban nyílt meg, nem lehet valahogy vissza is rakni?
  • Airbus A380
    #43
    Nem mert ez a dolga hogy vigyázzon rád :)
  • Shep
    #42
    Nem lehet beállítani, hogy az ilyen lejárt tanusítványos, oldalakra ne kérdezzen rá mindig?
  • Airbus A380
    #41
    Nekem mikor milyen kedvem van most Krómmozok :)
  • Shep
    #40
    Hát most már úgy fest nekem is első a Dragon, de pl. egy reklám szűrő is jó lenne hozzá. Amúgy nekem fent van Explorer, Chrome, Opera, Fájer.
  • Airbus A380
    #39
    nekem most pl Chrome a tartalék a Dragon meg az elsődleges.
  • Airbus A380
    #38
    Én azt se tudom mi az segíteni ebbe nem tudok. De tanácsot adni igen nekem legalább 2 böngésző van a gépen hogyha a "fő" böngim valamit nem oldana meg akkor van tartlék .
  • Shep
    #37
    Azt vettem észre, hogy az xscores.com-on nem frissülnek az eredmények a sárkányt használva. Valakinek nincs valami ötlete erre, mert ez elég kellemetlen.
  • Airbus A380
    #36
    Igen

    nekem érezhetően belassul ez is meg belassult a Chrome is de 1 törlés megoldja. Sajnos még nem lehet neki elmondani hogy ne rögzitsen.

  • Shep
    #35
    Böngészési adatok törlésére gondolsz?
  • Airbus A380
    #34
    Néha nem árt űryteni az előzményeit atb. Mert megfogja 1 idő után én minden este szoktam törölni.
  • Airbus A380
    #33
    Szerintem az a pár dolog elhanyagolható. :)
  • Airbus A380
    #32
    Igen ezt én is észrevettem ha v alaki elé oda tolod az operát akkor valóban hú de frankó gyors meg minden aztán 2-3 folyamatos használat után szegénykém a belső sávból a leállóba kényszerül...
  • Möbiusz
    #31
    Nem csak gyorsabbnak tűnik. Az is. Én is használok Operát (még) de érezhetően gyorsabb a Dragon. Olyankor vehető észre igazán ez a sebességbeli különbség, ha huzamosabb (1-2 óra mondjuk) Opera használat után váltasz a CD-ra.
  • Shep
    #30
    Nekem is frissített. Hát az operát oda-vissza veri. Ez 2mp és már betöltött. Oldal betöltés is villámgyors. Az a pár apróság hiányzik nekem, de egyelőre beáldozom őket, mert a firefox lassúságát már meguntam, az opera meg nekem lassan tölti be az oldalakat.
  • Airbus A380
    #29
    Nálam ebbe a percbe frissült és még gyorsabb :)


    Bár elég érdekesen frissült elősször uninstalált valamit majd feltelepítettew a frissítést.
  • Airbus A380
    #28
    Ezeket szerintem pótolják :) idővel . De még maga a böngésző is új. A mácik fójumon 1 "benfentes" aszonta lesznek fejlesztések.


    Jó ez magába hordozza a Chrome (nálam!) szépségét de nem küldözget adatokat és nem omlik össze.


    Mellesleg nekem gyorsabbnak tűnik az operánál.
  • Shep
    #27
    Hát nekem bejön ez a böngésző, igaz könyvjelző oldalsáv nincs és mini alkalmazások sem (pedig jó lenne mindkettő), de gyors, mint a villám és stabilabb, mint a Chrome. Chrome nekem már többször jött a Jaj a Chrome működése leállt dumával. Ja meg egy magyar helyesírás ellenőrző sem ártana.
  • Airbus A380
    #26
    Nem talál hozzá tanúsítványt. Eddig nekem ilyen csak a Facebook-on volt de ott is figyelmeztetett hogy nincs tanusitvány akarok e tovább menni. Akarta,.... ennyí.
  • Mardel
    #25
    Olvastam valaki írását angolul.
    Hogy a Dragon megakadályozza a bejelentkezést egyes oldalaknál (pl. a tagged.com-nál blokkolja a bejelentkező boxot) és ezt nem lehet megkerülni.
    Szerinte ez a browser hasonlít egy malware működéséhez, túlságosan ellenőrzi milyen oldalakat nézhetünk meg.
  • Arkon
    #24
    Én történetesen a KIS-ben úgy állítottam be, a Saját védelmi zónában a Biztonságos futtatás( virtuális homokozót), hogy minden böngészőmet Chrome, FF, Opera ott nyissa meg és kilépéskor pedig törölje a Biztonságos futtatás adatait. Így alapból nincs rá gond.
  • Pares
    #23
    Firefox. Pont.
  • pxxl
    #22
    szintúgy
  • Narxis
    #21
    Tyűű még egy böngésző, ez kellett.... Szvsz egy sandboxie sokkal jobb.

    1. ingyenes
    2. azt a böngészőt használja vele az ember amelyiket csak akarja

    http://www.sandboxie.com
  • Dzsini
    #20
    biztonsági rendszerek terén elismert név a Comodo, azért is mondtam, hogy előreviszi a fejlődést, ha fennmarad és nem csak pár biztonságőrült fogja használni - főleg, ha sikerül összehangolni a TOR rendszerrel :)
  • Airbus A380
    #19
    Miért ne lehetne ? A Comodonak van nwve a tűzfal miatt ha jól tudom. Így meg verseny van és a nép meg választhat.