90
A Farm Ville neveztű játék a Facebook on.
  • Areyn
    #90
    hali. szeretem a farmville-t de ha netán nem ismernétek itt egy másik eléggé elterjedt facebook játék : link
  • tenkenorman
    #89
    Hali. Kéne két szomszéd még hogy meglegyen a max terület. 100 fölött vagyok úgyhogy speckós ajándékokkal megtudom hálálni.
    írjon privit akit érdekel
  • akyyy
    #88
    nincs farmvillbe olyan greasemonkey script, amivel előre beállított barátokat jelöl ki, és azoknak küld gift-et? még mindig az a probléma, hogy sok idióta nem képes törölni az alkalmazást, fent van mint barát, de azért megkér rá hogy ne küldjek neki ajándékot.
  • akyyy
    #87
    Miért nem lehet beállítani ajándék küldésnél egy saját listát, saját nevekkel? hiába van ott hogy all friensd, farmville friensd és facebook friensd.
    farmvillefriensbe is van olyan aki soha nem is játszott a Fv-el, mégis ott a neve. meg nem akarok mindenkinek ajándékot küldeni, mert pl az illető megkérrt hogy ne küldjünk nkei felkérést :D oké, csak most válogasson a halál fasza annyi név közül hogy kinek küldhetek és kinek nem:S
  • tigeroo
    #86
    miért van az hogy ismerősöm nemtudja elfogadni tőlem a gifteket? elfogadja a facebook főoldalon és betölti neki a farmját
  • Tatyla
    #85
    én szerencsére hamar észrevettem ezt és kábé még mindig level 5 vagyok és ez nem hinném hogy változna...
  • tigeroo
    #84
    ez jó:) 1 baj van hogy közben minden faszság ablak feljön magától a farmvilleben... és akkor azokra kattintgat
  • tigeroo
    #83
    Farmville game card pin generator


    ilyen létezik?
  • akyyy
    #82
    ez sztem a legjobb :D
  • tigeroo
    #81
    http://apps.facebook.com/onthefarm/index.php?gifterror=notfound


    ezt miért írja ki ha küldök ismerősnek ajándékot?? accept gift-re rámegy ismerősöm és így tölti be a farmot simán nemtudja elfogadni !
  • akyyy
    #80
    méh királynő kéne, hogy tudok szerezni?
  • Firerock
    #79
    ezt elmagyaráznád?:D
  • Firerock
    #78
    ez mit jelent amúgy?mert írja nekem mindig de nemtudom mit kéen csinálni
    +megtuom változtatni a nevemet a játékban?MErt valamilyen úton módon Andrea néven futok
  • geo91
    #77
    egyik ismerősömnél harmadszorra sikerült csak az elfogadás. bugos fos. próbálkozni kell.
  • tigeroo
    #76
    értem. és ismerősöm miért nem látja a farmville szomszédjait akiket "elfogad"?
  • geo91
    #75
    passz
  • tigeroo
    #74
    és hogylehet resetelni a farmom?:D

    mert már töröltem/újrarktam az alkalmazást, de ugy nem jó
  • geo91
    #73
    mystery gift-ben vagy mystery egg-ben néha szokott lenni, vagy telepítsd fel a toolbart. (aztán ha a cash-t megkaptad letiltod. mondjuk nem tudom még él e az akció)
    én mindhárom módon szereztem már cash-t.
  • tigeroo
    #72
    farmville cash-t hogylehet szerezni?

    vásárláson kívül
  • byzhouse
    #71
    Értékelésekhez írjátok,hogy "Add me I'm daily player..." 2-3nap alatt szereztek 150ismerőst simán a játékban :)
  • toysoldier
    #70
    nekem mafia wars-ba kéne néhány tag
  • geo91
    #69
    akinek kéne szomszéd, (ahogy nekem is) írjon ide, aztán elküldöm a profilom linkjét pü-ben.
  • Stupid Peach
    #68
    huhúúú..eddig mindig a játékoknál keresgéltem, de így ok már, töröltem az összes fost, köszi:)
  • akyyy
    #67
    alkalmazásoknál.
  • Stupid Peach
    #66
    valaki tudja hogyan tudom törölni a facebookon a Farmville-t?
  • akyyy
    #65
    grat #53
  • takysoft
    #64
  • Littlepig13
    #63
    Nagyon szépen köszönöm:)
  • akyyy
    #62
    Egy kis segítség építkezéshez!
    Weathered Board (?padló?) :

    Clinging Vine (?vadszőlő?):

    Slate Tile (tetőcserép) :

    Aged Brick(tégla) :

    Paned Window (ablak) :
  • Littlepig13
    #61
    nagyon szépen köszi eletet mentenél vele ha tudnék mást is küldeni : D (barátnőmnek csak a másik kettő kell és igy nem tok segíteni)
  • akyyy
    #60
    mindenki csak kettőt küldhet, de egy kis trükkel küdlhető bármi, de majd megkeresem neked. de irj megint a topikba mert elfelejtkezem róla:D
  • Littlepig13
    #59
    Halee érdeklődni szeretnék h miért van az h csak két fle cuccot tudok küldeni maisonhoz a zöld bigyót meg a cserepet egyáltalán nem : S. sürgős lenne előre is köszi a helpet.
  • akyyy
    #58
  • Verseghy
    #57
    Csak a szomszédoktól lehet csirkét meg tehenet szerezni? Ezek olyan hülyék, hogyha küldök nekik giftben, akkor véletlen sem küldenének vissza egyet, hanem mystery boxot vagy kacsát baszdmeg.. ilyen nincs...:D
  • tenkenorman
    #56
    körbekerítheted
  • Bmx01
    #55
    a bárányokat be lehet rakni valami pajtába vagy hasonlóba ?
  • xxxpaulxxx
    #54
    XD
  • Rage47
    #53
  • ktomi22
    #52
    nade.. nekem a regi kell :P
  • tenkenorman
    #51
    bocs:D mobilról irtam és valahogy így jött össze:D újat.