1575
  • Evogordon
    #1255
    Tolti le a jatek az uj updatet..
  • arty
    #1254
    nem :)) reflexből írtam, mert az esetek 99%-ban "full" az update...

    nem jött be, sry ;)
  • Evin
    #1253
    Biztos ez? Csak mert az első javítás vagy 400MB, az 1.03 nincs 100MB.
  • arty
    #1252
    utolsót
  • Evogordon
    #1251
    Hi
    Miutan feltelepitettem a jatekot feszeretnem rakni az 1.3as patch-et az lenne a kerdesem h szukseges az elozo patcheket is felrakni vagy csak a legutolsot.
  • scottish
    #1250
    Sziasztok.

    Megőrjít a játék. :) PC-n játszanék billentyű+egér komboval, a téli regés silent talon küldi végénél járok/tam.
    A detonátor élesítve, rohanunk kifelé a bázisról, amikor jön a helikopter meg pár baka. Igazából megnéztem a video végigjátszást, aminél kidobnak pár senzort és átváltanak a warhound-ra. Gondolom konzolon ez működik is, de a gyári gépkönyv egy szót nem ír, hogy arra mivel váltok át, így az ott tétlenkedik. Van kontrollerem, de néha simán összeakad az egérrel, ilyenkor az elsődleges fegyver lő, mint a veszedelem, és hiába nyomkodom a gombot, nem tudom irányítani. Amúgy nem is jelzi, hogy most azt kellene használni.

    Billentyűről mivel lehet előhívni a warhound irányítást? valamint itt miért nem sikerül, akármit is nyomkodok?

    Köszi
  • skatebab
    #1249
    én 08.13 at olvastam
  • zolka82hun
    #1248
    Sziasztok
    Nekem megvan eredetiben a játék viszont a coop módban soha senkit nem látok online hiába van felvéve a barát listára 4 ember is, van valaki akinek esetleg működik ?A Battlefield 3 coop módja tökéletesen működik csak ezzel nem jön össze semmi, mit kell még beállítani?
    Köszi előre is a segítséget.
  • mester1987
    #1247
    08. 09.
  • skatebab
    #1246
    így van végig külső nézetben látod a katonád/hál' istennek/,de célozhatsz tps vagy fps módban is.taktikázáson van a hangsúly.
  • Fpocok
    #1245
    TPS. De van iron sight a fegyvereknél, de alapjában véve TPS.
  • gsg16
    #1244
    Üdv!
    most készülök megvenni ezt a játékot,de ahogy látom a videókat róla,lenne egy kérdésem.ez nem FPS játék?
  • lydog
    #1243
    van valami magyar klán vagy magyarok csoportja? szivesen csatlakoznek hogy ne egyedul nyomuljak
    eGGmanka néven vagyok elérhető
  • skatebab
    #1242
    van infó az 1.4-es patch-ről? még e hónapra ígérték nem?
  • DarkSector
    #1241
    1.3-as peccsel érezhetően gyorsabb a játék.
  • Ticsy
    #1240
    Hi mindenkinek! Segítséget kérnék, nem dobozos verzió, Black box, setup.tmp hibát észlel ezért leáll. a 2. kérdés: Skidrovos ott meg kell várni míg frissíti és utána a többi dolgot? mert az offlinet nem adja be sehogy se csak frissít THX
  • Tostero
    #1239
    letöröltem a játékot, játékon kívüli okokból, most felraktam, belépek, kampány nevet kért, kampány mentések nincsenek, multi szintek maradtak,
    a kampányt nem menti online is? hogy lehet leszedni?
  • Fallingstar
    #1238
    Igazából GRO miatt indítottam az oldalt, de látom FS-nek sincs, úgyhogy bevettem a portfólióba:D
  • lydog
    #1237
    useR: eGGmanka
  • lydog
    #1236
    van valami magyar közösség is? szivesen csatlakoznek! eredetizek én is
  • Fallingstar
    #1235
    Sziasztok!

    A Ghost Recon Online Hungary oldalra keresek valakit aki szívesen írna a Future Soldierről:)

    Akit érdekel kérem írjon a [email protected] -ra

    www.ghostrecononline.hu
  • gilaba
    #1234
    Még nincs 1.4 patch.
  • Tostero
    #1233
    Nekem a játékon belül 1.2***-t ír ki (*=még néhány vmilyen szám)
    Szerintem nekem nem is patch-elte az 1.3-at, 1.4-et meg főleg nem, pedig úgy tudom már van az is.
  • Tostero
    #1232
    Én csak az utolsó néhány pályán látom sötétebbnek.

    Mást is sokszor kidob 'lost server'-rel? Be se lépek, már kidob. Ha belépek, vagy játék közben dob ki, vagy 1 meccs/pálya végéig és azután dob ki úgy.
  • Kaslerka #1231
    Srácok az 1.3 patch után másnak is teljesen más lett a játék "szine"?
    Eddig teljesen élénk volt, most meg nappal is sötét az ég.
  • lydog
    #1230
    Még mindig nem megy fasza. \m/
  • Frigyes54
    #1229
    hajra a forditonak
  • G4RY21
    #1228
    Offline módban még elindul.
  • G4RY21
    #1227
    Nincs mit.

    @lydog: Én sem tudok bejelentkezni. Ha jól láttam, akkor valamit leszedett indításkor, lehet, hogy az kavar be.
  • lydog
    #1226
    Vagy ellopták az accomat? :(
  • lydog
    #1225
    Nem lehet bejelentkezni?
  • Evin
    #1224
    Akkor jó. Köszi.
  • G4RY21
    #1223
    Én dobozosan vettem. Pár oldal az egész, igazából semmi különös nincs benne. Az irányítás, a terméktámogatás és a szerzői jogok vannak leírva csak.
  • Evin
    #1222
    Megvette valaki a játékot dobozos formában?
    Csak azért érdekelne, mert úgy látom magyar kézikönyv van hozzá, és jó lenne tudni, van-e benne bármi olyan, amit nem ártana követnie a fordításnak? Vagy csak egy lap, amire a legalapvetőbb dolgot vannak felvésve?
  • Tostero
    #1221
    van kedve vkinek együtt játszani guerilla módban, vagy co-op campaign-ben?
  • G4RY21
    #1220
    Sziasztok.
    Az miért van, hogy a patch-ek után nem tudom normálisan használn a régi mentésemet? Nem lehet küldetést sem választani, csak az elsőt és azt amelyiket utoljára, a patch előtt játszottam. Ráadásul a feloldott cuccaimat is elvette. Valakinek van valamilyen ötlete, megoldása?
  • Tostero
    #1219
    PC-n: multiban a TAB által előhozott térkép másnak is konzolos kinézetű? (kiírt, segítség gombok)
    a killcam vagy béna, vagy tényleg a tömör (átlőhetetlen) falakon át szednek le...
  • gilaba
    #1218
    Na végre itt az 1.3 patch.
  • kasa85
    #1217
    Sziasztok.
    Van egy kis gondom.
    A játékot felrakom,és hozzá minden kreálmányt,de amikor el indítom nem megy a awds balra,előre,jobbra,hátra menet.Egért forgatom ,de baszik reagálni rá a gugolás,sprint megy érdekes.
    Kontroller nincs bedugva,de virág verza oldalon sem láttam megoldást.
    Gondolom hiányos a fájl,mert a Kontrollerrel is ugyan ez a gebasz.
    Segítséget előre is köszönöm hátha volt valakinek ilyen problémája a játékkal.5x próbáltam fel le telepíteni,patch,vagy anélkül.
  • Hecker007
    #1216
    Sikerült megoldani, reinstall volt, de még így is nagyon bugos az egész, remélem az 1.3-as patch javít rajta, nekem van hogy játszok és akkor teljesen váratlanul kifagy az egész, meg azért még mindig előfordul a connection lost amit az esetek 60%-ban fagyás követ nállam :(
    Szomorú hogy ennyire nem foglalkoztak a PC-s verzióval, de konzolt venni nem fogok 1 játék miatt, főleg úgy hogy itt az erőmű :D