1575
  • a.carkey
    #1415
    Kijött az új DLC - Raven Strike
  • a.carkey
    #1414
    ?
  • DarkSector
    #1413
    Ezt miért csinálod amúgy?
  • a.carkey
    #1412


  • a.carkey
    #1411


  • a.carkey
    #1410
    Plusz az apró a hadjáratból:


    stb.
  • a.carkey
    #1409
    Pár kedvenc kép:

  • arty
    #1408
    Jaértem! Egen, egy pisztoly még tényleg elfért volna.
  • a.carkey
    #1407
    Amikor valakit megöltél, vagy védtél, akkor ha volt nálad pisztoly, ha nem, azzal öltél. :) Na ezért hülyeség, hogy elfér két fegyver a hátadon, de a pistolytáskád végig üres, max. ott a pisztolyskin.
  • a.carkey
    #1406
    ANY :)
  • arty
    #1405
    gyalogolj egyszer menetfelszerelésben pár km-t, aztán ugyanezt mégegy sokkilós fegyóval :)

    jó így.
  • skatebab
    #1404
    ugyanaz? :D én mindig másokkal voltam gondolom függ hogy milyen típusú játékot játszol
  • a.carkey
    #1403
    Mikor érdemes ezzel multizni, hogy ne ugyanaz a három ember legyen online? :D
  • a.carkey
    #1402
    Szerintem nem lehet, ami iszonyat baromság, mert egy pillanat műve lenne.
  • skatebab
    #1401
    hogy lehet nevet változtatni hogy ne az uplay-es nevem legyen a játékban? s láttam hogy klán nevet is lehet írni a nevedhez?
    vegyetek fel: skatebab
  • a.carkey
    #1400
    A multiba tegnap kezdtem bele. Majd felveszlek, ha hazaérek. Elvileg beépített ingame mikro van, és működik, mert egész este ruszki pofázást hallgattam.

    Egy kérdés, lehet a meccs előtt csapatot váltani?

    Mit kell tenni hozzá?
  • Since
    #1399
    Igaz csak tegnap kezdtem el a játékot, de ha valakinek van kedve egy kis coophoz vagy multihoz vegyen fel FL-re. ID : baconjockey
  • a.carkey
    #1398
    Az a baj, hogy nincs szerver. Ugyanazokat az oroszokat látom vasárnap este mindenhol. :)
  • DarkSector
    #1397
    Hát foglaláshoz több ember kell és jó csapattársak és kis szerencse, a legjobb a camera, mert mutatja hogy merre vannak az ellenfelek.
    TPS nézzet azért nehéz, mert aki nem mozog elbujt, annélkül hogy kibujna körbe tud nézelődni.

    Felszerelésekből nekem sincs meg minden erősebb fegyverek stb...sokat számít.

    Snipernek a legjobb.
  • a.carkey
    #1396
    A felszereléseket vágom. Ezért is nem kezdtem bele a singli vége előtt. Persze azért egy spec nézet jól jönne, de eddig csak L8, és még pár menetet játszottam csak, szóval a fejlődés elfogadható. A pályákat sajnos nem vágom, meg sokszor nem tudok spawn pontot váltani, csak bele a közepébe, de gondolom előbb utóbb talán beindul a dolog.

    -Ha valamit védeni ill. foglalni kell, akkor elég egy ember, vagy többen gyorsabb?
    -Mivel érdemes kezdeni? Én a scoutot próbáltam, de eddig igazából nem jött be a ghost oldali scout. Mondjuk ukránok csinálták a játékot. :)
    -Singliben volt pár dolog ami bejött, itt picit jobban meg van kötve a kezem fegyverösszeszerelésben.
  • DarkSector
    #1395
    Semmi extra nincs benne csaló előfordulhat, de inkább az a baj hogy nem vagy a tps nézethez szokva, a benne lévő felszereléseket sem ismered még mi miben segít gondolom.

    MP3 multija gyökérség ehhez képest, ott mész-lősz.
  • a.carkey
    #1394
    Ez lett volna az első kérdésem. Szóval na bravo.

    A multi, mintha a Max Payne 3 multijával nyomnám. Elvileg ez taktika lenne, de ...

    Sajna, még nem ismerem a pályákat, próbálkozom, de sokszor nem kóser amit egyesek tudnak. Na mindegy. Adok neki esélyt, bele kell jönni, de kicsit mintha ezzel a résszel nem törődtek volna. Kidobják a DLCket, és kész?
  • skatebab
    #1393
    ja de én arról beszélek hogy csatlakozni sem tudok egy meccshez sem kb elveszti a kapcsolatot a szerverrel mielött belépnék a játékosok szobájába :/
  • gilaba
    #1392
    Semmi.Ha valaki kilép akkor host migration van sajnos.
  • skatebab
    #1391
    ennyi erővel jobb a ghost recon online és ingyenes is ill játék menet jobban tetszik+ a fegyver fejlesztés is
  • skatebab
    #1390
    akkor mi a megoldás erre? mert már hónapok óta levelezgetek a ubival ,adnak tanácsokat is, de írtam nekik hogy szerintem a hiba az Önök készülékükben van !
  • gilaba
    #1389
    Igen sajna mert dedikált szervere nincs.
  • skatebab
    #1388
    illetve nektek is van hogy sűrűn elveszti a szerverrel a kapcsolatot?!
  • grebber
    #1387
    Nagyon fosul fut! Ez is gazdagitja a "majd sok év múlva végre maxon játszom " mappámat!
  • skatebab
    #1386
    hali van valamilyen magyar klán?
    nálatok mennyi fps el fut a játék?
  • a.carkey
    #1385
    Ebben a játékban van pár hülyeség.

    Pl. miért ne vihetek magammal két "puskát" és egy pisztolyt? Átvezetőkben ha van nálam, ha nincs, van nála pisztoly. Meg különben is elfért volna, nem?

    Aztán vannak okosságai, mint pár challenge. Kb. olyan komolyak, mint az AC3ban a "üldözd, és öld meg fentről". Látszik, hogy UBI. Az ember - ha már lehetséges - és maga választja ki a fegyverzetét, akkor ne parancsolják már neki, hogy vigyél magaddal shotgunt, és azzal ölj 3 sec alatt 33at. (Túloztam, de kb. ez a lényeg.) Meg folyamatosan ölj meg 15öt sniperrel. Bravo. Én nem tudom miként számolja a 15öt, de nem bírtam a "folyamatosságot" produkálni, bármit is jelentsen ez az UBInál. Kb. olyan nevetséges, mint az ölj 15 különböző fegyverrel (14el tudtam, mert pont olyan puskát vittem magammal amit fel lehet szedni ládából is), vagy ölj meg 40 ember egy késsel.

    Egyébként jó, meg minden, csak zavaró.
  • grebber
    #1384
    Vettem 2-es pakkot mint sokan mások.Mivel elkurták az árazást így a pénzt visszaadták,de a 2gameet nem vették vissza.Én meg elküdtem őket DarkSectornak és magamnak a másik accountomra.Mire tisztázodott minden megkaptuk a serialokat :-) Tehát ingyen volt 2 db game.

    Így lett nagyon sok embernek ingyen vagy fillérekért Borderlands 2 is.
  • a.carkey
    #1383
    Ingyen. Ja. :)
  • Since
    #1382
    Köszönöm!
  • gilaba
    #1381
    itt
  • Béluska74
    #1380
    És merre van 3000-ért?
  • grebber
    #1379
    Az uplay exére jobbklikk tulajdonságok és a cél mezőt módosítod:

    "C:\..........\Ubisoft Game Launcher\Uplay.exe" -upc_uplay_id 53 leokézod índitod onlinra mész és beírod az adott game serialjat!

    53 az a Ghost Recon FS azonosítója!

    Itta többi ismert azonosító
  • Since
    #1378
    Lehet megköveztek de kicsit úgy érzem láma vagyok...
    Van egy cd kulcsom, de hogy a fenébe tudom az ubis accountomnál aktiválni?
  • grebber
    #1377
    Szerencsére a Digital Deluxot ingyen szórták a gamersgate-en!
  • a.carkey
    #1376
    Én 5kt adtam a Sinatureért, és végig erre vártam. Erre karácsony után ...