1575
  • tutituti
    #375
  • mester1987
    #374
    MW2 ghosttal egyetértek, de a többi az meg nézpont kérdése. Mondjuk a Conviction-ben már nem a Splinter Cell-hez méltó volt az irányítás. Fura.
  • tutituti
    #373
    remélem hogy lesz,és majd costum mapokat is lehessen készíteni(moddolás)!
  • Muttley
    #372
    koppintások, amit észrevettem kapásból sorrendben

    - MW2 Ghost karaktere
    - Splinter Cell: conviction mozgásrendszer, célkijelölés stb.
    - MW3 afrikai küldetés
    - GeoW fedezékrendszer

    dehát a 'JÓ'-tól nem szégyen 'lopni' :)
    egy dologról nem beszélt: lesz-e OFFline coop?
  • Rage666
    #371
    A GameTeVe.hu is elkészítette az előzetest a játékkal kapcsolatosan videos formában.
  • sherlock1
    #370






  • tutituti
    #369
    Ghost Recon : Future Soldier - Believe in Ghosts #3
  • mester1987
    #368
    Hát vedd azt, hogy most finomítják már az AI-t és a játék nehézségét. PC-re meg késni fog úgyis.
  • Muttley
    #367
    ez eleinte nekem is fájt
    de aztán rájöttem, hogy ez akkor nagyon gáááz, ha DEBIL lesz az enemy AI
    ha lesz részükről csapatmozgás, taktika, fedezék, halálpontos lövések nehézségtől függően
    akkor a GRFS egy TPS Crysis lesz
    már pedig a Crysis az JÓÓÓÓÓÓÓÓ :)
  • ajem kisa
    #366
    Ámen!:)
  • sherlock1
    #365


  • arty
    #364
    viszont sokan lesznek ;)
  • mester1987
    #363
    Sok unrealizmus lesz benne az tuti...:)
  • LasDen #362
    oké, hogy szuperkatona vagyok...de ha a gonoszok AK-val lövöldöznek még mindig, akkor az olyan lesz mintha én óvódások ellen harcolnék....
  • mester1987
    #361
    Elvileg ez lenne a sztori...ha minden ilyen lesz, akkor tuti befutó lesz

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A Ghost Recon: Future Soldier 10-15 évvel a legutóbbi Advanced Warfighter eseményei után játszódik, mikor a Ghost csapatot azzal a feladattal bízzák meg, hogy semlegesítsenek egy ultranacionalista szervezetet, melynek sikerült elrabolnia az orosz elnököt.

    A feladat nem egyszerű, de szerencsére a csapat oldalán állnak a közeljövő hadviselésének legmodernebb vívmányai, melyek között láthatatlanná tévő álcaruhát, páncélozott robot segítőtársat, illetve egy lábra erősíthető, külső csontvázat találunk, amely amellett, hogy lehetővé teszi az eddiginél jóval több felszerelés cipelését, jelentősen változtat a megszokott játékmeneten is. A kiegészítővel ugyanis sokkal gyorsabban tudunk futni és magasabbra ugorhatunk, lényegében tehát igazi szuperkatonaként viselkedünk a harcmezőn, ám a csapatunkra még így is szükségünk van. A fejlesztők ezért a teljes kampány során biztosítanak számunkra egy négy fős kooperatív módot, melyben ugyan nem osztogathatunk parancsokat, de a különböző kasztoknak nagy szerep jut elsősorban a bónuszaiknak (a mesterlövészek szívverés érzékelőt, a kommandósok vállról indítható rakétákat, a felderítők pedig egy láthatatlanná tévő köpönyeget kapnak) köszönhetően, melyek megfelelő kihasználása kulcsfontosságú szerepet játszik.

    A program Xbox 360-as változata kinectes támogatással is fel lesz vértezve: fegyvereinket "kézzel" szerelhetjük szét és össze, továbbá a hangfelismerésnek hála szóban is adhatunk parancsokat.
  • Muttley
    #360
  • tutituti
    #359
    kimaradt hogy ez a podcast 2!
  • tutituti
    #358
  • Muttley
    #357
    alakul :)
  • Prince23
    #356
    A Technológia - VIDEÓ
  • Muttley
    #355
    MIT FIZETETT ubi ennek e a csávónak, h
    kiálljon és elmondja ezt

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    aki nem tudná, ez a csávó a fegyvervéleményezésben olyan, mint Jeremy Clarkson az autókban
  • ajem kisa
    #354
    Itt jobb a graf!
  • ajem kisa
    #353
    Jajjdeszupcsi...
  • Ulthane
    #352
    Elnézést, nem láttam, hogy lejjebb már szerepel. :-/

    Nekem nagyon bejön ez a videó, tuti vétel lesz ez a játék! :)
  • Ulthane
    #351
    Future Soldier trailer
  • DarkSector
    #350
    nézd meg!
  • ajem kisa
    #349
    A legtöbb szavazatot kapott hsz a videó alatt aggasztó! Vagy mi vagyunk megint lemaradva, vagy ők vannak nagyon!?:D
  • mester1987
    #348
    aha
  • DarkSector
    #347
    Igen 2-3 éve mikor bemutatták már tudhattuk hogy TPS lesz. :P
  • mester1987
    #346
    Eszerint akkor TPS.
  • Prince23
    #345
    Mármint az előző MW3+BF3 gameplay trailer volt borzalmas. GR-hez mérve a mércét természetesen
  • DarkSector
    #344
    Nah ebben a vidiben zsír a játék.
  • Muttley
    #343
    ???
  • Prince23
    #342
    Mien érdekes, itt már fullra bejövős a game. a gameplay meg borzalmas. ezmi?
  • Muttley
    #341
    na, ez már tecccccccc :)
  • grebber
    #340
    Már igazán megszokhatnád ez van!
    Amíg sok ember képes fizetni (márpedig mindig lesznek olyanok) egyetlen egy játékbeli + tárgyért vagy akármiért addig lesznek.
    Ott van most is a GCI ami alighogy kijött 11 euroért dobálják de már 34 euro értékű kieg van hozzá.
    De engem nem érint én biztos nem fizetek + tárgyakért!
  • ajem kisa
    #339
    Ki sem jött még, de már DLC-ről írnak!:D Vicc!
  • tutituti
    #338
  • mester1987
    #337
    Azt lehet tudni, hogy FPS vagy TPS lesz-e? Vagy keverik?
  • mester1987
    #336
    Kihagytam a Kinbg Kong-ot, ami azért elég ütős volt annak idején.