1575
  • orichalcos
    #415
    ÚJ jelszót kell kérni.


    A játék launcherjét meg csak akkor lehet letölteni ha állítasz be UK proxy-t.

    Utána azt már ki lehet kapcsolni és tölti is le a játékot.
  • mester1987
    #414
    Olvasd vissza. Igen arra, amivel ti is játszotok...
  • ajem kisa
    #413
    Lehet, hogy pc-re nem is lesz béta!? Úgy is csúszik 3 hetet a konzoloshoz képest!:(
    [URL=http://www.zavvi.com/elysium.search?search=ghost+recon+future+soldier]Innen is lehet rendelni "nem alapgémet"!:)[/URL]
  • mester1987
    #412
    értem, csak sehol sem tudom letölteni és a Uplaybe se enged be :S
  • orichalcos
    #411
    Milyen kiváltott kódod???


    Most csak a Ghost Recon Online-ra lehet kódot igényelni, ami egye teljesen más játék. Azzal játszunk már egy két napja. Más csapat is csinálja és csak Pc-n jelenik meg valamikor hónap végén.
  • mester1987
    #410
    Én bízom benne, hogy PC-re is jó lesz a kiváltott kódom. De majd írom.
  • ajem kisa
    #409
    Az onléine béta már megy, arra lehet menni azt írta nemrég valaki!:)
  • mester1987
    #408
    Azt pontosan hogy lehet megtekinteni majd?
  • orichalcos
    #407
    De azért az milyen már hogy konzolos kódokat osztogatnak pc-seket meg nem. :S
  • mester1987
    #406
    Arra gondolok igen a Multis BETA-ra :)
  • ajem kisa
    #405
    A future soldierhez nem osztanak még kódot, amid van most, az szerintem az online-hoz való!
  • mester1987
    #404
    Akkor várunk. Remélem a kód jó lesz majd hozzá, ha kijön :P
  • ajem kisa
    #403
  • Prince23
    #402
    Tuit élőszereplős lesz, mint anno a Future soldier debut trailere. (vagy a második trailere volt élőszereplős?)
  • ajem kisa
    #401
    Sőt ha van valakinek W9 nevű csatornája, akkor most csütörtökön 2részes rövidfilm is lesz a játékról (szerintem(!!!) olyan asszasszinkrides rövidfilm lesz)!
    Fészbukos képek...
  • Prince23
    #400
    Bejelentve a Signature Edition is
  • ajem kisa
    #399
    Ha ők írják, akkor csak igaz!?:)
  • orichalcos
    #398
    Kétlem hogy Pc-s shot, de ha mégis, akkor jól néz ki. :) Várom nagyon, addig meg elleszek az Online-al. :)
  • ajem kisa
    #397
    Remélem az tiszta, hogy a future soldier és az online az 2 különböző játék!?:)
  • mester1987
    #396
    Köcsög ez a Uplay. Nem mindig ismeri fel a jelszót. Ezt a faszságot
  • mester1987
    #395
    Akkor PC-re várós a BETA...
  • mester1987
    #394
    Uplay account is rendben van. Kérdés már csak az, hogy honnan lehet letölteni magát a játékot, hogy aktiváljuk a kódot
  • mester1987
    #393
    Próbálkozunk. Randomra adja ki a kulcsot, ha kiadja.
  • ajem kisa
    #392
    "Minimum hardware requirements:
    Supported Operating Systems: Windows XP (with Service Pack 3)/Windows Vista (with Service Pack 2)/ Windows 7 (with Service pack 1), both 32 bit & 64 bit versions
    Processor: Intel Pentium D 3.0 Ghz or AMD Athlon64 X2 4400+ 2.2GhzRAM: 1GB Windows XP / 2GB Windows Vista or Windows 7
    Video card: 256 MB DirectX-compliant, Shader 4.0-enabled video card
    DirectX: DirectX 9.0c
    DVD-ROM drive: DVD-ROM speed 4x, dual-layer drive
    Sound card: DirectX 9.0c - compliant sound card
    HDD space: 25 GB
    Recommended configuration:
    CPU: Intel Core2 Quad Q9450/ AMD Phenom II X4 940 or higher
    RAM: 2 GB Windows XP / 3 GB Windows Vista & 7
    Graphics Card: 1024 MB DirectX-compliant, Shader 4.0-enabled video card based on nVidia GeForce GTX 460 or AMD/ATi HD 5850 or better
    PC-re Június 15-én jelenik meg. Konzol verzió 3 héttel korábban Május 25-én érkezik."
  • ajem kisa
    #391
    Ez a pár oldal a future soldier-hez való, nem az online bétára!:)
    Ez pedig állítólag egy pc "képlövés"!
  • orichalcos
    #390
    2 napja játszunk a bétával.

    Első élmények:

    Jó a játék, van benne potenciál, de a sok kempelő csipától már most agygörcsöt kapok.A sok noob cseszik használni a fejlesztéseket meg a spéci cuccokat, és sírnak rínak chatben.

    Plusz egyik ismerős aki velünk játszik mindig, talált ma egy cheatert is. :S :(

    A játékot egyébként UK proxyval lehet a legkönnyebben beaktiválni, de egy ip-ről csak egy aktiválást fogad el.
  • Fox44
    #389
    Ghost Recon Online beta keys A Full Instructions az oldalon. Mindenképpen proxy-val (lehetőleg uk-s) regisztráljatok a ghostrecononline.uk.ubi.com-on, mert különben nem lehet beírni a beta key-t.
  • ajem kisa
    #388
    Fészbukosoknak van bétakulcs szerzésre lehetőség, keressétek a #377 hsz-ben levő oldalt, vagy a ghost recon france oldal-t, guggli leforditja a 2 kérdést, nem nehéz! Xbox360 és ps3-ra van tuti, pc szerintem talán késöbb!
  • ajem kisa
    #387
    Akkojóvanakko benéztem!:)
    Amúgy régebben írtam róla pár sort, akkor a fb oldalukon is sokan kérdezték (egy pár hete), hogy mikor lesz xy országban elérhető, de akkor még csak 2-3 országos béta volt, de ezt is jól eltolják, nemtudom mikor lesz teljes!? Jólenne az a játék, de nem egyedül kell menni szerintem, csapatjáték a hangsúly! Bár lehet kodosan is törni benne...bár:)
  • AnarchoiD
    #386
    Nezd mega linkelt kepem bal felso sarkat ;) Dehogynem lehet
  • ajem kisa
    #385
    Van egy indító ablak vagy mi a játék elött, ott kiszokta írni, hogy a szerver online vagy offline (asszem jobb alul), de ha még béta állapotban van, akkor nembiztos, hogy Magyarországról tudsz játszani!
  • szegim
    #384
    Heló!
    Az én problémám az lenne,hogy az online játékon szeretnék valahogy játszani ezen és már fel is jelentkeztem meg minden,el is startolt a béta, csak mégsem tudok játszani.pls valaki tud segíteni?
  • koschwarz
    #383
    Mivel bejelentették hogy MÈGIS lesz...
  • AnarchoiD
    #382
    Mivel GR:FS nemlesz pc-re ezert fura lenne ha pcn betaznanak ;)

    ezzelszemben mar megy a GRO betaja


  • ajem kisa
    #381
    Zsíír , erről kérdeztem itt az embereket, hogy megvan-e valakinek a splinter ghfs béta opcióval, de senki nemjelzett vissza!:S
  • Prince23
    #380
    Béta dátumozva, de egyelőre Xboxra
  • tutituti
    #379
  • tutituti
    #378
  • Cider
    #377
    Sziasztok!

    Nem rég elindítottuk Ghost Recon facebook oldalunkat, melyet egyértelműen a sorozat rajongóinak szántunk.
    A legújabb információkon túl az új résszel kapcsolatban, nyereményjátékok és egyéb kampányok várnak Titeket.

    És persze megismerhettek majd még több Ghost Recon játékost akikkel az online csatatereken is találkozhattok!
    Aki csatlakozna, annak erre tessék :) Ghost Recon Facebook oldal
  • zzeN
    #376