1575
  • lalakov
    #455
    Azt lehet tudni, hogy lesz-e benne LAN?
  • mester1987
    #454
    Reméljük jön PC-re is a BETA.
  • ajem kisa
    #453
    Főleg az a legjobb, hogy aki megvette a konviksönt azzal a verzióval, azóta tuti, hogy eladta vagy feladta a várakozást, én is így vettem sza*éhu*yé apróhirdetésben a gémet amikor megtudtam, hogy jó lesz hozzá ennyi késés után is!:) Ami még a legjobb, hogy melózom az első héten "vidéken" és nemlesz nálam a konzol!:D
  • Muttley
    #452
    "A bétatesztelésbe csak az juthat be, aki annak idején megvette a Splinter Cell Convictiont"

    ez olyan, mintha van egy csajod és ha be akarsz jutni a bugyijába
    először meg kell b.szni az anyját
  • orichalcos
    #451
    Fontos hogy csak konzolosoknak lesz beta.
  • gosumofo
    #450
    hát a GRO egy nagy betűs SZAR JÁTÉK, remélem a future soldier nem ilyen förtelem lesz. de pc-n valószínűleg annak fog hatni.
  • mester1987
    #449
    A Ghost Recon: Future Soldier zártkörű multiplayer bétatesztelése egyébként április 19-én fog elindulni, s egészen május 2-ig fog tartani. A tesztelés során két, 12 játékosnak helyet adó játékmódot próbálhatunk ki: a Conflictban különböző feladatokat kell teljesítenie a csapatoknak, a Saboteurben pedig egy bombát kell megtalálni és felrobbantani az ellenfél bázisán.

    A bétatesztelésbe csak az juthat be, aki annak idején megvette a Splinter Cell Convictiont, vagy a GameStopnál előrendelte a Ghost Recon: Future Soldiert, illetve azok, akik aktív PlayStation Plus előfizetéssel rendelkeznek.

    További Ghost Recon hír, hogy játék megjelenése előtt egy, az előzményeket kitárgyaló rövidfilmet is kapunk az Oscar-díjas Logorama készítőitől. A címe: Tom Clancy's Ghost Recon: Alpha.
  • tutituti
    #448
    dettó.Kell a piacon az ilyen játék.Arma-hoz nincs gépem.És a csőmapshooterek után a taktika és lopakodás haverokkal nem lenne rossz.
  • orichalcos
    #447
    Pont emiatt gondolkodunk páran a megvételén.
  • tutituti
    #446
    Ha minden igaz, igen.
    Sőt szerintem főleg arra építenek
  • tomo05
    #445
    Üdv! Lesz a game-be coop?
  • tutituti
    #444
    androidra is.A tag-ekben benne van!
  • Prince23
    #443
    Mint valami titkos ügynök a mobillal XD
  • ajem kisa
    #442
    Almára van csak? Mehetnek hátra vokálba akkor! Pff
  • tutituti
    #441
  • ajem kisa
    #440
    Bocs, május 3.-án lesz!
  • mester1987
    #439
    :)
  • orichalcos
    #438
    Na Uraim látom megy itt egy kis kavarodás.

    Tisztázzunk egy két dolgot.

    Két Ghost Recon játékról beszélünk.

    Ghost Recon Online
    Ghost Recon Future Soldier

    Az előbbi csak pc-s online játék lesz, jelenleg zajlik a zárt bétája, ahova a CVG weboldalán lehet kulcsot igényelni. A gond az hogy hivatalosan csak a következő országokban lehet játszani a zárt bétával:

    "UK, France, Germany, Austria, Switzerland, Netherlands, Belgium, Luxembourg and the Nordic territories." USA-ban nem.

    Na ezt ugye meg lehet kerülni azzal hogy proxy-t vagy vpn-t használ az ember. (mi is proxy-t használtunk) Ezzel a zárt bétával a Ghost Recon Online megjelenéséig lehet játszani. (a játék teljesen ingyenes lesz, illetve lehet fizetni is érte)

    A másik játék amiről beszélünk:

    Ghost Recon Future Soldier

    Ez normális dobozos játék lesz(ergó meg kell venni boltban), mindhárom nagy gépre. (Xbox360,ps3,PC)

    PC-re is megjelenik, június 14.-én.

    Konzolos béta most is zajlik ebből, hamarosan lehet nyerni ehhez facebook-on beta kulcsokat. (csak konzoloshoz, pc-s beta valszeg nem lesz, legalábbis semmi hír róla)

    Kéretik nem keverni a két játékot. :)
  • grebber
    #437
    Ghost recon Online-hoz kaptam!
  • Prince23
    #436
    De multi béta kizárólag konzolokon lesz
  • mijki
    #435
    PC-n is lesz Future Soldier
  • Prince23
    #434
    Ghost recon Online-hoz, vagy a Future Soldier multi bétához kaptál?
    utóbbi csak xboxon ás ps-en lesz
  • ajem kisa
    #433
    Nekem meg nemkell majd kulcs a boxra,mert szplinterem grfs bétás.
    Bár pc-re jobban érdekelne a graf miatt! Majd eljon az ideje annak a kulcsnak is. Mondjuk az fura, hogy usa only mikor fr ubi csinálja a fs-t nem? De!:)
    Kitudja már ebben a tomegben, hogy mi a tervuk?!ehhehh
  • grebber
    #432
    Mert a closed beta north america only. Tehát pl canadai proxyval probálkozz!
  • mijki
    #431
    Én is kaptam kulcsot, a hivatalos oldalon nem tudom beolvastatni amikor bejelentkezek, nekem nincs olyan ablak. Csakhogy, lehet azért nem engedi hogy beolvastassam a kódot, mert az országomnál Hungary van,nem pedig a CVG-n írt országok egyike?
  • grebber
    #430
    Most nézem IGN primeon kaptam pc-s closed béta kulcsot
  • mester1987
    #429
    OK. Facebookon írták, hogy még nincs PC-s Online BETA.
    Csak ez volt a kérdés. :)
  • mester1987
    #428
    Akkor azt hol tudom letölteni? Uplay-en be kell weben jelentkezni és ott vagy máshol?
  • orichalcos
    #427
    Csak Online-ból van.
  • mester1987
    #426
    OKKÉS. Szerencse, mert ne mszerette mvolna újragisztrálni, léyneg, hogy Ip alapján nekem mindig ugyanazt a kódot dobja ki. Szóval akkor aktiválni kell.

    PC-s verzsön akkor már "Online"-ból van vagy még várat magára?
  • orichalcos
    #425
    Magához a kód igényléshez nem kell proxy, csak az aktiválásához.
  • mester1987
    #424
    Igen, már megvan, proxyt se cseréltem...de megvan a kód.
  • orichalcos
    #423
    Mármint ezen?

    link

    Ha igen akkor nincs más hátra, szerezz egy UK proxyt,(ebben sajnos nem tudok segíteni, egy ip-ről csak egy reget fogad el)vagy vpn-t, majd frissítsd le http://ghostrecononline.uk.ubi.com/ oldalt és írd be a kódot, majd proxy/vpn kikapcs és töltsd le játékot.
  • mester1987
    #422
    #389
  • mester1987
    #421
    Regisztáltam ugyanazon a címen és regisztráltam az oldalra. 30 mp után kiadta a kódot.
  • orichalcos
    #420
    Honnan van kódod kezdjük azzal?
  • mester1987
    #419
    Na végre értjük egymást, oké.

    Ugyanezt megtettem, megvan a kód. Semmilyen proxy-t nem állítottam át, de kiadta a kódot. Kérdés, hogy PC-n játszol? :D
  • orichalcos
    #418
    Összezavarsz. :D

    Mi a Ghost Recon Online-al játszunk. És úgy csináltuk meg hogy igényeltünk kódot, regisztráltunk a http://ghostrecononline.uk.ubi.com/ oldalra, állítottunk be egy UK proxy-t, utána az előbbi oldalt lefrissítettük, beírtuk a kapott kódunkat, proxy-t kikapcsoltuk, majd az oldalról le lehetett tölteni egy launchert, amit indítva letöltődött a játék.
  • mester1987
    #417
    OKés, kössz.
  • mester1987
    #416
    Kértem, de nem fogadja el, mellesleg a Ubisoft Game Launcher se fogadta el régen, de votl változtatás, nem ez a fontos.

    Hol lehet letölteni az onlinet vagy PC-re még nincs?! :D