1575
  • skatebab
    #1495
    single igen az akad főleg az elején,de nekem dx11-el jobban fut és minden más minimumon van.
  • arty
    #1494
    felbontást, grafikát levetted rendesen?
    első pálya egyébként sokkal terhelőbb, mint lesz később!
  • mester1987
    #1493
    Újra kiadni, nem ebben a formában és minőségben.
  • Edyl
    #1492
    Most vettem meg a játékot, de iszonyatosan szaggat a laptopomon, pedig az ajánlott gépigény megvan. Ez egy Asus n56vz lenne, valamilyen megoldást tud valaki mondani?
  • skatebab
    #1491
    nekem nem volt bajom az új patch-el optimalizálás nem a legjobb neki még szerintem
  • simonl #1490
    Sikerült megoldanom az új patch utáni grafikai problémákat, gondoltam megosztom, hátha másnak segít.

    Tehát az 1.08 as patch után jöttek a bajok Windows 7 alatt.

    Megoldás: Windows 8 kell neki az új nVidia driverrel és vígan mehet rá az 1.08 patch.
    DX11 -ben majdnem max -on fut a játék egy laptopon.
  • Tcsm
    #1489
    ok
  • arty
    #1488
    van "jármű"... annyit elárulok, hogy négy lába van eme gépezetnek :D
  • Tcsm
    #1487
    ok értem csak láttam videót ahol mintha lett volna
  • skatebab
    #1486
    az csak battlefield-ekben van szinte sehol máshol
    ez taktikai csaptjátékos tps
  • Tcsm
    #1485
    még nem tudom,a járműveket hiányolom
  • skatebab
    #1484
    megveszed majd?
  • Tcsm
    #1483
    köszi
  • skatebab
    #1482
    példa

    előbb lemaradt e kép :)
    szóval ilyenek pl a választható dolgok
  • skatebab
    #1481
    persze mindre rámegy a kieg.,mindkettő alap játék csak deluxe az extra map/fegyver/ruházat ilyesmi.
    multi:van 50 szint xp-t kapsz of course fegyvereket meg szintek után oldhatsz fel,és mindig választani kell hogy épp melyik fegyvert vagy kiegészítőt akarod "kiváltani" pl: claymore vagy tüzes ammo,gépfegyver vagy sniper
    pl:


    jármű nincs csak uav drone ami irányítható azt hiszem ennyi
  • Tcsm
    #1480
    És még azt szeretném kérdezni milyen fejlett a játék multija?Van exp vagy valami ilyesmi vannak szintek és kitüntetések és elérhető fegyverek?Járműveket lehet benne vezetni?
  • Tcsm
    #1479
    Én sima standard kiadást szeretnék.De a deluxe se bajcsak arra is rámennek a kiegészítők?
  • skatebab
    #1478
    miért milyen kiadásút akarsz?
    én úgy tudom csak ezek vannak.
  • arty
    #1477
    sikerült átjutnom, végre haladok tovább :D
  • Tcsm
    #1476
    Nem tudjátok honnan lehet letölteni a future soldiert? (persze hivatalos oldalról,csak azért kérdezem mert az ubishop-on csak deluxe edition és signature edition van)?
  • skatebab
    #1475
    ilyet nem tudok hogy ki lehetne kapcsolni,max engeded neki addig a patch-ig amíg akarod aztán beállítod hogy offline módban induljon .multizni ugye mindig a legújabb patch szükséges :)
  • arty
    #1474
    nekem is elindul, de továbbra se tudok camo-val mozogni: ahogy mozdulok, eltünik a camo, észrevesznek, lelőnek. a deep fire küldetés pedig camo nélkül megcsinálhatatlan.

    ubisoft sux :(
  • simonl #1473
    Kísérleteztem pár dologgal, más egyéb driver -ekkel is próbálkoztam, de semmi eredmény, vagy kidob vmi. devices hibával vagy játszhatatlan, pixeles kép stb.
    Az új path előtt az aláírásomban lévő config -on maxon futott a játék.

    Van arra lehetőség, hogy újratelepítés után csak 1.07 -ig engedem az autopatch -et és utána ne legyen automatikus? Ki lehet ezt valahol kapcsolni?

    Köszönöm a türelmes válaszokat.
  • skatebab
    #1472
    nekem megy probléma nélkül,egy kicsit többet töltött mint annó de megy
  • simonl #1471
    Sziaszok, ma este gondoltam játszom egyet, autopatch feltette az 1.08 as javítást.
    Azóta nem indul a játék.
    Valakinek hasonló?
  • mester1987
    #1470
    Úgy rémlik van az egyjátékosban is plusz megtoldott pálya, de elég zavaros nekem.
  • Shep
    #1469
    Raven strikeban van 3 új single küldetés a többi csak multi meg guerilla.
  • TopGun
    #1468
    Ertem es single player modban ezek nem jatszhatoak? A Gerilla modot barmikor el lehet kezdeni? vagy van valami kovetelmenye?
  • skatebab
    #1467
    nektek is van "connection to server lost" multinál?
    állandóan kidob a főmenübe "waiting for players" felirat után :/
  • mester1987
    #1466
    És ezek mind a Guerilla módot bővitik 1-2 új vagy felhasznált pályával meg a multiba nyúl bele.
  • Shep
    #1465
    Raven Strike, Kyber Strike és Arctic Strike, ezek vannak PC-re
  • The Protector
    #1464
    Ha jól olvastam akkor csak az Arctic Strike jött pc-re a többi csak konzolra érkezett(kb 3db)
  • TopGun
    #1463
    Egyebkent hany DLC jott ki PC-re? mert nem talaltam erre vonatkozo egyertelmu informaciot sehol.
  • TopGun
    #1462
    Koszi, megcsinaltam 1.6-ig es szepen mukodik magyar felirattal egyutt.
  • The Protector
    #1461
    Igen.Ez esetben teljesen töröld le.Szépen lassan patcheld fel a kívánt verzióig.Ha nem eredeti akkor nézz körül h tuti jó-e a crack hozzá és nem okoz esetleges bugokat.
  • TopGun
    #1460
    Ok. ezt vagom, csak nekem az volt a bajom, hogy 1.7-es volt es nem mukodott, ezrt kerdeztem, de mar mindegy, uninstallaltam.
  • Evin
    #1459
    Ha a játékod pl 1.04-es, sorban mehet rá sorban a többi, de a sorrendtől nem tudsz eltérni.
  • TopGun
    #1458
    Akkor, ha jol ertem uninstallalni kell a jatekot, majd ujra felpatchelni?
  • The Protector
    #1457
    Akkor sajnos rosszul tudtam,de köszi a kiigazítást.

  • Shep
    #1456
    Hát nem így van sajnos, mindet fel kell neki egyesével pakolni.