1575
  • Kazuma92
    #1535
    Bocsánat, ezt nagyon elgépeltem :) Szóval nagyon akadozik a hang! A kép nem, de a hang igen.
  • Kazuma92
    #1534
    Sziasztok! :)
    A Ghost Recon Future Soldier-ben. Sokaknak volt ilyen problémája, de megoldás nincs, leírom miket csináltam eddig:
    - Legfrissebb patch
    - Kompatibilitás és rendszergazda futtatások
    - Mindenféle grafikai beállítás levétele
    - Legfrissebb directx és videodriver
    - Stereo-ra degradálni a hangzást (najó, alapból ezt használom)
    - Rossz minőségűre degradálni a hangzást
    - Feketeleves: A hangdriveremet nem tudom frissíteni. Hiába törlöm le, visszarakja saját magát. Ha feltelepítek újat, nem érzékeli, fentmarad a régi. Szerintem itt lehet a gond, hogy nem elég friss repegeűs a hangdriver, mivel 2010-es, a játék pedig 2012-es.

    A gépem megvan hozzá!
    Windows7-em van, és a kép nem akad, csak a hang.
    Valami tipp esetleg?
    Más játéknál eddigi tapasztalatom alapján nem csinált ilyet.
  • arty
    #1533
    Rájoinolni viszont legalább rálehetett a hostolóra :)

    GRFS-ben darksectorral pl játékban nem láttuk egymást (friendek voltunk), csomoszor törölni kellett a TELJES(!) friend listünket, h végre egyszercsak lássuk egymást. Nevetséges.
  • Shep
    #1532
    Hát én is csak éppen invelni abban sem tudtam.
  • arty
    #1531
    fc3al hibátlanul coopoztunk jópár napot, sok sok órán át :)
  • mester1987
    #1530
    Kérdezzétek őket, ők portolták PC-re: Ubisoft Ukrajne
  • Shep
    #1529
    Az összes ubis játék coopja egy szar. Én pl soha senkit nem tudtam invelni egyetlen játékukban sem coopra, úgy SCCT óta.
  • Ouzojoe
    #1528
    Sziasztok!
    Nem tudok továbbjutni ezen a helyen , nem adja be a következő pontot ...
    Russia - Airfield
  • Fpocok
    #1527
    Első nap még minden rendben volt. Megcsináltuk az első két küldit.
    Második nap...
    1. Havert inveltem, de amikor elfogadta, kilépett a játék neki hibaüzenet nélkül. Még háromszor.
    2. Ő invelt, de mivel nem volt meg a mentése, mentünk volna előröl. Sajnos, amikor játékba kerültünk, ő nem tudott mozogni. Én ott ugráltam a karakteremmel, de ő nem tudott csinálni semmit. És még háromszor.
    Harmadik nap...
    3. Beinvelem. Elindulunk. 4 perc után kb kidobb a játék valami hiba üzenettel.
    4. Visszamegyek játékba, de azt írja, hogy nincs netem... pedig volt.
    5. Háromszor újraindultam, mire "lett" netem, de akkor meg valami miatt nem ajánlotta fel az invite opciót, pedig írta, hogy online.

    Na kb ennyi.
  • tomsolo
    #1526
    sztem 19. hullám vége fele, kiköszönt a szerver :P
  • ratgab
    #1525
    Esetleg ha leírnád, hogy mi a problémád, talán tudnának rá a többiek valamit mondani. Ez így maximum a szedjél nyugtatót kategória.
  • tomsolo
    #1524
    Érdekes, hogy SP Blacklist sokkal stabilabb coopba, talán mert nem a románok keze van benne.
  • Shep
    #1523
    Ez igen. Gratulálok!
  • Fpocok
    #1522
    Ubisoft. A kurva retkes anyád, amiért kiadtak ezt a nagy rakás fost! NEM LEHET VELE JÁTSZANI!
  • a.carkey
    #1521
    Bizony, bizony! :)
  • arty
    #1520
    elinditanánk a játékot és játékon belül aktiválnánk a kulcsot ;)

    (én így tettem)
  • Béluska74
    #1519
    Sziasztok! Kellene valaki hozzáértőbb segítsége. Megvettem GREENMANGAMING-en a GHOST RECON FUTURE SOLDIER kettő darab dlc-jét. Vásárláskor ki volt írva,hogy a letöltéshez kell a capsule a játékhoz meg az Uplay. Az alapjáték már megvan és az is Uplay-es. Kaptam kulcsokat,de az Uplay nem fogadja el őket. Mit tennétek a helyemben?
  • tomsolo
    #1518
    nope
  • chicco
    #1517
    Valakinek volt problémája a Drone irányításával??
  • arty
    #1516
    global illumination OFF
    és még esetleg dx11 effektek, tesszelácio, stb is

    ez elvileg a szaggatást megoldhatja...
  • Shep
    #1515
    Valamelyik graf beállítás csinálja ha jól emlékszem, próbáld meg ki be kapcsolgatni őket, míg rá nem jössz melyik az.
  • blackhard85
    #1514
    Szevasztok Megvettem a Ghost Recon Future Soldier játékot és feltelepítettem az összes patch-et. Sajnos elég kellemetlen problémáim adottak vele. Össze ment a kép és akad a hang a minimális rendszer követelmény simán meg van. Nem tudom hogy mi lehet a baj tudna valaki segíteni???
  • oriolus
    #1513
    Hellosztok! Ha van valaki, aki akarna camping-ben, vagy gerilla-ba nyomni, vegyen fel ismerősnek: oriolus80
    Üdv!
  • arty
    #1512
    de nekünk ebbe kéne szingli :))
  • Hecker007
    #1511
    Single lesz a SplinterCell-ben, meg ha jön úgy Rainbow6 majd abban, én személy szerint örülnék ennek a játéknak, de ha nem jön PC-re akkor felejtős, meg akkor is ha olyan fos lesz a multi része mint a GR:FS-nek.
  • AnuluWork #1510
    Ja, hogy ez full mmo! Ok.
  • grebber
    #1509
    Egy MMO-ba nem sok single-t szoktak rakni.
  • AnuluWork #1508
    Szerintem, mivel ez Clancy, lesz értelmes single kampánya is.
  • grebber
    #1507
    Oltári gáz hogy multis :(
    Nehogy egyszer legyen egy értelmes single game.
  • AnuluWork #1506
    Picit off:
  • skatebab
    #1505
    hm erről nem hallottam még...nekem akkor fut intellel ha kiegyensúlyozotton van a lapim.
  • arty
    #1504
    de van játék, ahol várni kell uj driverre, mert ezek ellenére is az intelen fut... nem tudom h a ghost recon is ilyen-e!
  • skatebab
    #1503
    Optimusnal be lehet allitani hogy melyik kartyat hasznalha kulon mibdegyik programhoz(csak hozza kell adni a listahoz az exe-t )globalis beallitasoknnal van ez
  • skatebab
    #1502
    Letoltheto de meg kell venni?
    Jobbam van optimalizalva mint az arma2? Mennyiert vetted meg?
  • arty
    #1501
    hja és legujabb nvidia driver legyen fent! (gondolom abban az optimus is a legjobb)
  • arty
    #1500
    nem lehet, hogy ez ilyen intel+nvidia (optimus, magától aktiválódik a geforce ha kell) megoldás?

    erről hallottam, hogy sok vele a gond, bugos, integrált vga-n indul a játék, nem az nvidián, stb
    esetleg olvass utána, ha van lelkierőd.... lehet van valami segédprogram is, ami kényszeriti h nvidián induljon, mittomén
  • Edyl
    #1499
    Próbálkoztam mindennel, hátha a későbbi pályákon már normálisan fog futni.
    Igen, még csak Alpha-ban van az Arma 3, de már így is letölthető és jóval a megjelenéskor lévő bolti ár alatt van.
  • skatebab
    #1498
    igen az a "legalacsonyabb",max még a vidi kártya beállításokkal tudsz okoskodni ill. az energia beállításoknál teljesítmény centrikusra kell tenni hogy maxon használja a cpu-t!
    de tény hogy ubi nem jól optimalizálta se ezt se a ghost recon online-t...

    Arma 3? az még csak alpha fázisban van nem? ősszel jelenik meg kb.
  • Edyl
    #1497
    Levettem mindent amennyire csak lehet, de 0-ra nem engedi rakni se a shadowot sem a dx11 alatt lévő opciókat se. Azért nem semmi hogy a Bf3 és Armed Assault 3 magas beállításokkal elfut ezen a gépen, viszont ez a játék minimumon is szaggat. :( Köszönöm a segítséget.
  • skatebab
    #1496
    ezt ne ezt ne adják ki újra .. annyit nem érne.. de remélem a köv. része normális lesz pc-re mind a multi mind az optimalizálás...