1575
  • Pretorian
    #775
    Próbáltad az új ginát te is látom ;)
    Most magyarázd már el nekem hogy hogyan nincs úgy, amikor a két szememmel látom hogy úgy van :)

    #769
    Kb. 2007 óta ugyanazok a játékok ömlenek az arcunkba folyamatosan.
    Nem velünk van a baj, és nem az öregedéssel. Csak egyszerűen ugyanazt kapjuk folyamatosan, és már hosszú ideje. Egy kezemen meg tudom számolni azokat a játékokat, amelyek az elmúlt 5 évben 20-25 óránál hosszabb ideig le tudtak kötni anélkül hogy egy pillanatra is meguntam volna őket.
  • Totti5
    #774
    Egy háborús játékban az akciók elmesélésben a COD az etalon. BF3 is másolni akarta, de nekik nem jött össze. GraW nem tudja másolni, mert más a játékmenet, viszont hogy dinamikusabb legyen belekerültek pörgős jelenetek és átvezetők. Ettől nem lesz CODos, viszont a hangulaton sokat dob.

    CODos az új Moha lesz. Na annak nehéz dolga lesz olyat mutatni, amit eddig x CODba ne láttunk volna.
  • DarkSector
    #773
    Mond azt barátom hogy nem így van, és akkor elnézést kérek, mutass 1 játékot, ahol ha nem tetszik az embereknek akkor nem hangzik el hogy konzolos vagy cod-os lett a játék...

    Persze tudni illik hogy az a játék álltalában sikeres lesz, hiszen mint a konzolok mint a cod siker, mondhat bárki bármit és ezt nem öncélúan mondom.
    Cod-okból fejenként adnak el több tíz millót, naná hogy sokan utánozzák a sikerét.
  • V43 1105
    #772
    Szerintem ezután a kommentje után elbúcsúzhat ettől a topiktól az illető .. úristen ..
  • DarkSector
    #771
    Bocs rosszul fogalmaztam.
    Nem az hogy nincs más lehetőség, ponthogy más a gond, ezek baromságok, csak úgy gondoltam hogy a sötétebbik oldalról ez a 2 berögzült duma hangzik el, tökmindegy mivel kapcsolatban ki és mire írja...

    Ezt látni mindenhol.
  • Seth
    #770

    "Ha valakinek nem tetszik egy játék, akkor 2 lehetőség van:

    Konzolos, vagy cod-os, nincs több lehetőség."


  • DarkSector
    #769
    Semmi gond a kritikákkal, de még egy olyan címet nem tudtak mondani ellenérvnek hogy ezt lehet másképpen is...csak a rinya megy.
    Én már ilyeneket el sem olvasok. :D

    Ha valakinek nem tetszik egy játék, akkor 2 lehetőség van:

    Konzolos, vagy cod-os, nincs több lehetőség.

    Valamint Vegyétek már észre hogy életetek eddigi éveiben korábban ezektől együgyübb játékokkal vertétek el az időt.
    Az változott mindössze hogy öregszetek.

    Én is így vagyok ezzel. Elsőnek azt hittem a játékok lettek gyengébbek (jó 1-2 gyengébb is lett), de közben sok játékból ugyanaz kijött csak szebb kivitelben mint régen és most valahogy még csak neki sem állok.
    Mert öregebb lettem és már nem köt le.

    De a mai fiatalok ugyanazt élik át mint mi régebbi időkben.
  • Totti5
    #768
    A fenébe inkább ne tettek volna semmi átvezetőt, mert az úgy hangulatosabb... semmi köze a CODhoz.
  • Pretorian
    #767
    Azért nem hittem volna hogy ilyen mértékben fogják a CoD-ot majmolni. Érdemes végignézni a videót, a favelás rész teljes egészében át lett mentve az MW2-ből (csak itt nem favela a favela ). Megvan az a rész amikor a redőnyt felemelik, az is amikor berongyol egy rakás enemy egy SUV-vel a tűzvonalba + a breaching is a slow mo-val. Kár érte, jó sorozat volt valaha.


  • zzeN
    #766
  • Prince23
    #765
    Szerintem ilyen felkészültséget ne várj egy olyan játéktól, amiben 1 év után halottak lesz a multi.
  • hunwhite
    #764
    Dedikált szervert lehet majd futtatni? :O Tudunk valamit a, hogy miféle játékmenetek vannak? Magyarországi szolgáltatók is adnak szervert? A GRAW2-nél egyiket sem tudtam rávenni, hogy toljunk dedikált szervert....
    Tehát érdekelne, hogy milyen játékmenetek vannak. Mik a feladatok? Mennyi map van? Valaki konzolos nem csinált videót ide?
  • hunwhite
    #763
    Pedig mi ( H_Team ) Multiban is taktikáztunk nagyon sokat :) Mármint a GRAW2-ben :) Szerintem ebben is megtudjuk oldani :) Sajnos egyre többen azt a véleményt hangoztatják, hogy nem veszik meg mert nagyon COD-os lett! Ami elképzelhető mert a gyártónak az olcsó tucattermék kell hisz a nyomik azt veszik meg....
  • Prince23
    #762
  • DarkSector
    #761
    Amúgy sokan ezt nem értik meg mikor a cod-ról van szó, hiába szebb pl a bf vagy hiába vannak benne járművek ha pl egy tagot ez messze nem érdekli...és neki a cod játékmenete és stílusa tetszik, akkor neki az a jobb.

    Ezek az értékelések csak irányadó pontozások, hogy technikai szemszögből mennyit ér nagyjából...

    De egy játékosnak???
  • DarkSector
    #760
    Igen mert ez az élet igazsága, nem én találtam ki, nem is egy játékos média vagy egy tesztelő oldal, hanem ez az élet.
    Hiába adnak rá 4 pontot ha ebből a stílusból szinte nemhogy jobb de rosszabb sincs.
    Mert ilyen külső nézetes katonai hadviselős high-tech játék ot én nem tudok mondani.
    Akkor lehet mérni más lövöldéhez, de mikor a józska leül elé nem érdekli hogy van sci-fi robotos vagy gengszteres-öltönyis, vagy szörnyes lövölde ...ha nem érdekli...nbem? :)
  • The Protector
    #759
    ennél igazabbat senki sem írt még.
  • DarkSector
    #758
    Hát ezekeszerint megéri nekik...:D
  • Totti5
    #757
    "sok"

    6 db 7 pont
    3 db 7.5
    15 db 8-8.5
    6 db 9 pont

    Átlag kerek 8 pont.

  • arty
    #756
    mindegy mennyibe kerül az előállítása, ha annyira kevés a potenciális vásárlóréteg ... (dlc-t arányaiban nagyon kevesen vesznek az ÁTLAG játékhoz)
  • DarkSector
    #755
    "minden annyit ér, amennyire a játékos tartja"
  • grebber
    #754
    De sok oldal 70%ot adott neki.Szerintem nem is ér többet.
  • DarkSector
    #753
    Gondolod a DLC annyira drága mulatság? :)
    Amúgy meg itt pl volt előzetes beta, az már egy kezdetleges visszajelzést is jelenthet. :)
  • arty
    #752
    de ha már a játékon buknak, nem fognak feleslegesen dlc-t késziteni... hiszen ha a játék nem nyereséges, a dlc méginkább se lesz az

    kivéve ha aranyáron adják :))
  • DarkSector
    #751
    Tudom hogy érted, ere írtam én hogy ne eladásokhoz kössék ha lehet, mert attól még hogy 100 ember megveszi, lehet még DLC mert azt a 100 vagy ha nem 100 akkor 50 embert még érdekelheti a DLC...:D
  • arty
    #750
    ja, én biztos vagyok benne, hogy pár milla elmegy, szal eladásokkal nagy gond nem lesz szvsz - szal ugyértem, a magas eladások után gondolják azt, hogy van értelme még contentet gyártani
  • DarkSector
    #749
    Ne legyen úgy mert attól hogy kevceset adnak el még az a kevés ember lehet akar dlc-t.
    Lásd Alan Wake...:D
  • arty
    #748
    pedig az lenne fair, ha az eladások alapján gondolnák, hogy van értelme hozzá extra cuccokat készíteni és annak állnának MOST neki ...

    nekem csak annyi fontos, hogy single player content dlc NE legyen, más nemérdekel
  • DarkSector
    #747
    Kevered a szezont, nem mondtam ilyet hogy most készítik, félreolvastad a hsz-aimat. :)
  • Totti5
    #746
    De. Nem 7 ponton áll, hanem 8on.
  • mester1987
    #745
    Vazzee akkor el sem megyek :)
  • grebber
    #744
    Néztem az értékeléseket és a 70% os tippemmel nem löttem mellé.
  • Muttley
    #743
    Future Soldier:Confirmed Weapon list

    M82-t (a csávó ezzel lő a videoban) nem látom a listában :/
    vagy majd ez is DLC? :D
  • Muttley
    #742
    ez a fegyverbemutató lehetne jó,
    ha éles fegyvereket hoznának, de vlszleg
    vagy kivetítőn lesz mindez (video/ kép)
    vagy airsoft verziókat hoznak
    pfff :)

    #735: jól hangzik :)
  • mester1987
    #741
    Jön valaki a Launch partira?
  • Puhos
    #740
  • arty
    #739
    pff

    persze Darksector szerint ezt nyilván most készítik, nem kivágták a játékból :D
  • gosumofo
    #738
    metacritic 79%
  • Prince23
    #737
    Ezen a napon fog megjelenni PC-re.

    úgy tudom tovább késik a június 15-re tervezett GR
  • ajem kisa
    #736

    Ha nem jelenik meg...