1575
  • DarkSector
    #935
    kivéve x360 kompatibillis cuccok, mert azokat támogatja a játék.
  • z0ty4
    #934
    Ha van a gépre dugva joy - kormány vagy bármi azt húzd le.
  • palinho96
    #933
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1265836042&no=920]#920-ra valaki?[/URL]
  • mester1987
    #932
    Van szájzárad?
  • gosumofo
    #931
    egyébként én már mindent megpróbáltam hogy ne kelljen ide irogatnom
    és látod egy szaros büntetőpontom sincs már mióta..

  • gosumofo
    #930
    szerintem meg megdöbbennek hogy ők mekkora nyomorékok
  • Shep
    #929
    Az emberek azért írnak neked, mert nehéz megállni, hogy ne reagáljon valaki a sületlenségeidre és nem azért, mert olyan jó társaság vagy.
  • gosumofo
    #928
    nem magammal beszélgetek, úgyhogy van igény rám
  • Shep
    #927
    Pedig jobb lenne mindenkinek ha inkább a proságra gyúrnál és a trollkodást erőltetnéd.
  • gosumofo
    #926
    magamnak nyitottam :)
  • Seth
    #925
    Azért a Cod: BO 2-nek, Crysis 3-nak, Lost Planet 3-nak megnyitod a témát, mintha azok nem konzolos tucattermékek lennének. Bár biztos ezt is csak trollkodásból tetted
  • gosumofo
    #924
    sose mondtam hogy pro lennék, akkor nem is lehetne időm itt trollkodni. sajnos már nem tud 1 dolog lekötni 10-16 órára egy nap mint régen, fent van a gépen x darab 'pro' játék és azokban bohóckodok a magam szintjén, amilyen műfajhoz épp kedvem van

    csak a konzolos faszlámaság áll a legtávolabb tőlem a JÁTÉKOK világában, írtózom attól hogy ez a generáció mennyire rányomta a bélyegét minden megjelenő termékre, minden rosszabb lett azért mert az emberek képtelenek gondolkozni és csak állnak a sorban minden évben ugyanazért egyre többet fizetve
  • DarkSector
    #923
    Lehet játszani MP3 szintű grafikával csak éppen a játékmenet is annyi lesz majd mint ott. :)
  • arty
    #922
    az a gáz, hogy te még ezt az átlagot sem éred el. állandóan túljátszod a trollt, a prógémert, mintha attól lennél valaki :) próbálj belegondolni, hogy miért a JÁTÉK szót használjuk rájuk...
  • gosumofo
    #921
    ha nem lenne itt a szobámba, mivel játszanék MvC-t pl? vannak pro játékok konzolra is, csak itt az sg-n az átlag konzolos egy codos/ghostreconos fasz, így lehet általánosítani :)
  • palinho96
    #920
    miért nem tudok célozni?
    csak előre néz és kész. mozgatom az egeret, de semmi. csak a gombokra érzékel valamit...
  • Shep
    #919
    De te se :D
  • mester1987
    #918
    Jajj istenem ez az sg...ez az sg...sose változik :)
  • arty
    #917
    Tehát megmagyaráztad az infantilis idiótaságod, te vérhárdkórpécégamer
  • Shep
    #916
    Viszont most már kiderült, hogy csak feleslegesen kelted a feszültséget, közben meg ott hevernek a konzolok a szobában és minden szarral játszol aztán meg adod a progamert.
  • mester1987
    #915
    Mégis mit gondoltál ez egy YETi engine (és tényleg) xDDD
  • gosumofo
    #914
    no shit
    azon is játszottam végig először, csak a vásárlással kivártam mert nem a microsoftot, hanem a fejlesztőt akartam támogatni.

    attól hogy azon jelenik meg, még nem konzolos szar egy játék
    ez nem rendszer függő, hanem egy kifejezés egy bizonyos minőségre, a teljesen casual célközönségnek lebutított termékekre, ami okot ad arra hogy ha egy 'ember' azt használja, azt lenézzem és leugassam kedvem szerint
    pl. a windows 8 is egy konzolos szar oprendszer lesz
  • mester1987
    #913
    *mondjuk legalább irányításilag
  • mester1987
    #912
    Akinek az új rész nem tetszik és nem ismeri az előző részeket, az lessen pár pillantást e 2 videóra. Szerintem ezt is lehetett volna FPS-re szabdni és nem ilyen összedobott port-ba kiadni...amivel nem is lenne gond, ha saját interfésze lenne PC-n...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    GRAW2 XBOX



    GRAW2 PC

  • mester1987
    #911
    "Ha megpatch-eli"
  • mester1987
    #910
    Jól mondta a Zoli; technikailag olyan is...grafikailag meg olyan közepes.
  • Maxtreme
    #909
    Ha egyáltalán foglalkozik vele.
  • arty
    #908
    no akkor ezt se kell megvenni egy jóideig... (fél év, év, mire ubi megpeccseli "véglegesre"?
  • arty
    #907
    ebbe jól beletenyereltél balfaszkám, a limbo x360 exkluziv volt joideig :D
  • Maxtreme
    #906
    aha, hát baszik ez rá milyen cpu-d van:



    A proci unatkozik alatta, a vga meg majdnem kiég.
    Good work bubi
  • grebber
    #905
    Full HD ,csutka max minden, DX11 átlag 2x fps körül!



  • Maxtreme
    #904
    * textúrából álló ajtó.
  • Maxtreme
    #903
    Ez egy vicc.



    Hát ez a 256x256os textúrából ajtó biztos rettentő erőforrás igényes, mivel csak 21 fps-t képes magából kicsikarni a vas.

    Asszem ezzel ugyanaz lesz a helyzet mint anno a graw1-el..

  • Maxtreme
    #902
    Gyerekek kinél hogy megy ez az izé? Én szinte bármit állítok a grafikán, konstans 27-29 fps értéket kapok az elején.
    Cseppet elszartak valamit a srácok asszem.
  • mester1987
    #901
    A Ubisoft megint kimutatta a foga fehérjét PC-n.

    Jó játékot a többieknek és mindazoknak, kik nem PC-n játszották az előző részeket.
  • mester1987
    #900
    ...
  • V43 1105
    #899
    Az nagyon szép és jó hogy a grafikát ide oda szidod, no de a többi? Még nem próbáltam, de mindig is gyűlöltem ezt a JAJJ FÚJJ GRAFIKA MEG MENÜ TÉMÁT.. nem csak ebből áll ez a szájba baszott játék ..
  • mester1987
    #898
    TROLLL IDE, TROLLL ODA

    Ez egy förmedvény. 2006-ban ha csinálnak egy ilyet hasonló grafikával, akkor nézek, mitn jani, mert erősen hiánycikk PC-n a taktikai főleg TPS-ből...sőt.

    De megkapjuk 2012-ben egy 2008-as színvonalú összegányolt grafikában...már a menü egy hulladék. Nem tudom hova fejlődünk, de hogy a PC-s játékiparnak leáldozott az szent vagy csak én merültem ki a hobbiágban, de akkor már-már teljesen.

    "Szebb nyarat és felemelkedést a játékiparnak...:)"
  • gosumofo
    #897
    max payne 3, binding of isaac kieg., limbo
    ezeket vettem az elmúlt hónapban
    nem túl hardcore felhozatal. csak nem annyira konzolos szar felhozatal :)
  • arty
    #896
    Szánalmas kis troll vagy te :))