1575
  • Maxtreme
    #975
  • gosumofo
    #974
    Én már nem tudom kikapcsolni, mert letöröltem.
  • Maxtreme
    #973
    hogy a játékról is essen szó.
    Akinek szarul megy (jelen) kapcsolja ki az Ambient Occlusiont. Ezt, és a tessalationt levettem minimumra (többi max) most vsync mellett 55-60 fps-el megy a cucc.

  • samsung123
    #972
    Ez a játék, mozgás közben iszonyat durván néz ki! Eszméletlen szép és kidolgozott a terep! Mozog él minden, a pályadesign hatalams pirospont, nagyon hangulatos, tényleg mintha ott lennék. VÉGRE nincs telenyomva átvezetőkkel!!! (MP3-ban nagyon feltudtam húzni emiatt magam.) Ahogy haladok előre egyre jobban tetszik!
  • Nathan66
    #971
    Valaki esetleg találkozott olyannal, hogy nem jelöli be az ellenséget a játék marker, mikor csapattal kell öldökölni?
  • arty
    #970
    szoktam gépelni kontrollerrel. sajtreszelővel re... olyan :(
  • gosumofo
    #969
    te is azt mondhatsz amit akarsz ha be bírod pötyögni a controlleren
  • arty
    #968
    tehát egy prohoz képest te is faszláma vagy... mondhatá rád egy hcgamer, hogy konzolos kis pöcs? :D
  • DarkSector
    #967
  • DarkSector
    #966
    Gosu is ugyanúgy megveszi a sok "szart" ahogy én is meg te is meg sok más ember...
    Nem kell ide ez az álszent duma, mert hánynom kell. :)

    Onnan esztek ahová szartok? Vagy mivel értesz egyet? :)
  • ozimak
    #965
    Hát mondjuk ebben qrvára egyet értek!
  • DarkSector
    #964
    Ugyanez a véleményem volt a beta demo-nál egyből...eléggé BF-es , vagyis arra hasonlít nagyon a látványvilág.

    Valamint Ha nem is fut dx11-el überrészletessen, az öszkép megvan és ez fontos....:P
  • Shep
    #963
    Bírom az ilyen 2 mondatos lehúzásaidat. De egyszer igazán kifejthetnéd mi nem jó szerinted, mert te is csak ilyen sírni tudok kategória vagy.
  • gosumofo
    #962
    se szerver, se lan nem lesz

    a ghost recon online viszont dedikált ubisoftos servereken fut majd, meg azzal a játékkal megjelenés után is fognak foglalkozni ha bejön az embereknek.
  • mester1987
    #961
    *Ja a hangok elég jók!
  • mester1987
    #960
    Ja a hangok elég jó!
  • samsung123
    #959
    Grafja szerintem bőven a jó kategóriába tartozik, sőtt nekem nagyon jó véleményem van róla! Nagyon szép szerintem, nekem kicsit a BF3 képéhez tudom hasonlítani, az fényefektek miatt. A hangok meg nagyon durvák!!! Nemtudom ki min játszik de 5.1 be átjön a gépfegyver ropogása:)
    Játékmenet elsőre bejön, aztán meglátjuk, de pozitív csalódás a játék idáig!
  • mester1987
    #958
    Sokat számít a technikai megoldás is egy játéknál szerintem.

    Ennél ez nem jött be!
  • DarkSector
    #957
    Jó de veled ért egyet...:D
  • DarkSector
    #956
    Azért ez idézőjeles ULTRA minőség....
    Szerintem sem hihetetlen.

    Csak mindenki ezt mondta...ezért gondoltam így fogalmazni...Karakterek valóban szépek. Én a környezettel nem voltam kielégítve meg az effektekkel.
  • Shep
    #955
    Hát de akkor ne nekem írjon, hanem neked :D
  • DarkSector
    #954
    Én. :)
    Csak ezzel a te véleményeddel értve egyet erősitette meg.
  • Shep
    #953
    Ki beszélt ultra minőségről?
  • jarlaxxe
    #952
    MP3 és az ultra minöség az két különbözö fogalom nem véletlenül nem veszi a kutya se azt a szarputtonyt.
  • Shep
    #951
    Hát nem tudom, én annyira nem ájultam el a MP-től bár annyira nem is a grafikát néztem. Viszont szerintem itt teljesen jó az összkép, persze nem minden textúra tű éles de annyira nem is vészes, pont elég. A sok megcsömörlött, mindent végigjátszok és semmit nem élvezek igazán játékost meg csak sajnálni tudom.
  • Fpocok
    #950
    A multira majd kiváncsi leszek... látok benne potenciált... persze csak PCre. Aztán még kitudja. Csak jöjjön valami videó (és ne szaros P2P legyen)
  • DarkSector
    #949
    Sok siró ember van általánosságban , nem csak itt.
    Miér ez, miért így, miért nem az, miért nem úgy.

    MP3 után a legtöbb játék sokaknak csúnyábbnak fog tűnni, ezt gyanítottam hogy így lesz, de ahol a 7 órából 6-ot játszani akarsz és nem fordítva ott előfordulhat hogy nem lesz Ultra minőség minden textúra, a látómezőben. :)
  • Shep
    #948
    Na belelestem és nem igazán értem a grafikát leszólókat. Teljesen rendben van a grafika, gépigénnyel sincsen különösebb a gondom és a játék sem olyan rossz (első rendes küldetés), persze másabb, mint a korábbi 2 rész de el kell fogadni ,hogy a piaci igényeket próbálják kiszolgálni. Senki nem próbálna cukros vizes kenyeret eladni ha nincs rá igény. Persze lehet, hogy később majd kiderül ,hogy nem jó játék de egyelőre nem így érzem.
  • Fpocok
    #947
    Ejj... ez kettőből kettő... kezdek fáradni :D
  • gosumofo
    #946
    nem, akkor nem lenne warez verzió megjelenés előtt.
  • Fpocok
    #945
    Jaaa... így már érthető.
    Amúgy STEAMes? Mármint CSAK STEAMES?
  • gosumofo
    #944
    jövő héten jelenik meg, majd akkor keress
    de ugyanolyan lesz mint konzolon csak szebb
  • Fpocok
    #943
    Nem találtam pcs multis gameplayt neten... valaki tud adni egyhez linket? Megnézném...
  • arty
    #942
    device managerben letilt
  • Fpocok
    #941
    Visszaszívom. Most tényleg másszak be a gép mögé, hogy kihúzzam azt a kurva gamepadot? Faszom.
  • Fpocok
    #940
    NA VÉGRE... nagyon régóta nem láttam olyan játékot, ahol alapból be van kapcsolva a felirat.
  • DarkSector
    #939
    Jah akkor elnézést. Az valóban hiba...
  • Majestic01
    #938
    Üdv!

    Mivel nem láttam warezos topicot, így felteszem itt a kérdésem. Black box-os verziót h indítom el? Állandóan logolni akar:S
  • Fpocok
    #937
    Jajj... ezt annyira utálom.
  • gosumofo
    #936
    olyan jól hogy be sincs kapcsolva a gamepad, de az interfacen az aktiválható dolgok fele billentyűként fele controlleres gombként van kirajzolva egyszerre :D