1575
  • broman191
    #1055
    Tessék! :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    AmbientOcclusion True
    Antialiasing True
    DetailObjects High
    DirectX11 True
    Fullscreen True
    GammaCorrection 50
    GlobalIllumination High
    ImprovedPhysics True
    MotionBlur True
    ParallaxMapping True
    Resolution 1280x1024
    Shadows High
    Tesselation High
    TriDef3D False
    VSync True
    VolumetricLight High
  • lo9in
    #1054
    olyan aki win7en tolja ;)
  • lo9in
    #1053
    C:\Users\neved\Documents\Ubisoft\Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier\ és ebben a default.cfg tartalmát valaki bemásolná nekem van egy olyan sejtésem hogy hiányoznak dolgok és azért világos a játék
  • lo9in
    #1052
    amúgy én a win8at egy 14gb-s partícióra telepítettem mint anno a win7et is és telepítés után maradt mindig 6gb, hibernálás tiltás után persze +2gb pagefile és miután felraktam a kis programjaimat még mindig maradt 3 gb szóval nem tudom mi a fenét művel az akinek 25gbt zabál :D
  • lo9in
    #1051
    azt ugye tudod hogy nem így kell kinéznie, amúgy nálam is ilyen a látvány ez bizony windows 8 hiba vagy amd driver hiba
  • Palesz2
    #1050
    off/warez...
  • Shep
    #1049
    Gyorsabban boot-ol :) Egyébként én sem látom egyelőre semmi értelmét tele van olyan dolgokkal amik lehet, hogy jók de engem idegesítenek és nincs is rá szükségem.
  • Hecker007
    #1048
    hogy kötekedjek a win7-hez is van metro :D
    csak pl. van aki agyfaszt kap tőle, többek között én is, szép meg jó meg minden egy telefonon nem pedig egy pc-n
  • DarkSector
    #1047
    te igénytelen konzolos köcsög vagy tudtad ezt? :P
  • DarkSector
    #1046
    Ilyen kérdés nincs hogy miért éri meg jobban.

    Olyan van hogy BON-nak miért éri meg jobban?
    Neked miért éri meg jobban?
    Vagy nekem miért éri meg jobban?

    a 3 kérdés nem összekeverendő.
    Sok olyan funkció van pl a metro-ban is ami nekem tetszett, és nekem ha most nem is később win8-am lesz ...:)

    De nem állította senki hogy a win7 ezután már kuka. :)
  • Pretorian
    #1045
    Akkor sosem volt konzolom.
  • Evin
    #1044
    Csakhogy a C64, az egyik első, Personal Computer (PC) volt.
  • Pretorian
    #1043
    Baszki, ez egy jó játék lett.
    Mondjuk kicsit könnyű még a legnehezebb fokozaton is, de szórakoztató.
    Ghost Reconhoz nem sok köze van, de nekem bejön nagyon.

    Most jöhetnek a "mer' igénytelen konzolos köcsög vagy" kaliberű beszólások.
    Nem vagyok. Az utolsó konzolom a C64 volt.
  • bon
    #1042
    Pedig így szokot lenni az ütemezés, nem én találtam ki. Kora összel kész, akkor emgkaják a gyártók fejlesztők, majd novemberben a kereskedelmi forgalom. Nézd csak meg a Windows 7 fő dátumait, 2009 május RC (ez már kint van a Windows 8-ból is), június 22 az RTM elkészülte. Október végén meg már a kereskedelmi forgalomba is megjelent.
  • arty
    #1041
    perszepersze. sőt, már tavaly ilyenkor is készvolt, csak az ms visszatartja :))
  • bon
    #1040
    Pontosan így van, nem fontos a játék, majd játszok vele ha lesz hozzá patch. Ja és valóban főrendszernek is jó a Windows 8. 2-3 hónap és kész a rendszer (állítólag). Igaz kereskedelmi fogralomba még soká fog kerülni.
  • bon
    #1039
    Én nem írtam, hogy a Windows 7 nem stabil. Amúgy SSd nélkül is gyorsabb a rendszer, munkahelyen felraktam egy mezei 150ezer ft os dell gépre jól megy vele és driver is volt updaten keresztűl.
    Amúgy a tesztnek pont az a lényege, hogy használom és kipróbálom a programokat rajta.
  • Maxtreme
    #1038
    Mond meg nekem miben jobb a win8 (jelenleg), ami miatt érdemes lecserélni a kiforrott stabil win7-et amin gond nélkül megy minden, és nincsenek inkompatibilitási problémák.
  • DarkSector
    #1037
    Nem kell passzolni, csak érdekelne melyik részében van kevés energia. :)

    Amúgy meg több idő elment a MP3-ra ez nem vitás, és mégsem sikerült összerakniuk "semmit". :) Játékmenetre értem a semmit. :)
    Mert már elnézést de ehhez másnak 1 év simán elég, hogy ezt a gameplay-t összedobja és akkor még sokat is mondtam...:)

    És nem azért kérdezlek hogy most akkor játszanod kell vele.
    Nem kell, csak kíváncsiság hogy melyik része ami neked kevés melót takar.
    És persze egyéni véleményed, tiszteletben tartom. Nincs vele gond. :)
  • DarkSector
    #1036
    Semmi baj a win8-al, csak megkérdezte hogy megy-e rajta, ha nem megy neki gondolom nem olyan fontos a játék, akkor majd játszik később vele.
    Szerintem nem csodálkozik ő, hanem mivel szinte minden játék megy win 8-on kivéve 1-2-őt, ezért csak érdeklődik. :P

    Főrendszerként a win8 bőven jó már most, mindösszesen néhány cím van játékokból ami nem megy, és mivel nem játékokból áll egy oprendszer használata, ezért igenis jó az. :)
    Max annak nem még aki sokat játszik és minden érdekli. :)
  • mester1987
    #1035
    Passzolom. Egyén dönti el :)
    De a MP3 több ideig is készült.
  • gosumofo
    #1034
    de az legális ingyen fél évig :)
  • Maxtreme
    #1033
    Miért, a win7 stabilitásával mi a baj?
    SSD-vel nyilván ez is oylan mint a villám, ja és ami nem elhanyagolható, vannak hozzá rendes hivatalos driverek.

    Tényleg nem fogom soha megérteni azt aki feltesz egy még kiadás előtti operációs rendszer fő os-nek, aztán csodálkozik rajt hogy ez meg az nem megy.
    Az hogy egy másik partíción van esetleg w7 mellett, arra azt mondom oks. Tesztelésre, ismerkedésre jók, de amúgy főrendszerként használni baromság szerintem.
  • barnasopiane
    #1032
    de isos nem jo mert telepitésnél mindig a yeti.big fájlok a hibásak és azért kéne csak azokat leszedni
  • bon
    #1031
    Szedd újra a játékot, mert a yet.big fájlok teszik ki a játék egy jelentős részét.
  • barnasopiane
    #1030
    yeti.big fájlokat honnan tudnám leszedni valaki segitsen legyen szives
  • mester1987
    #1029
    Jó persze 15 perc ből nem lehet leszűrni az egészet...trudom.
  • Shep
    #1028
    15-20 perc, nincs is több kérdésem :) Na de most legalább leírtad.
  • DarkSector
    #1027
    Bocs hogy ezt mondom, de ott van a MP3 belefektettek energiát, van 3-4 óra átvezető....:P
    meg 2-3 óra csőgameplay...:)

    Melyik részébe látsz kevesebb energiát? Csak kiváncsíságból kérdezem. :P
  • mester1987
    #1026
    Ennyi. Más érdekel, amibe tényleg fektetnek több energiát és az meglátszik is minőségileg is. Lényeg, hogy legyen valami ami megfog benne, ne összecsapott legyen, bár kételkedek abban, hogy rosszul fogy el...mivel hiánycikk...de az nem azt jelenti, hogy jó is :)

    Jó játékot mindenkinek!
  • mester1987
    #1025
    Shep, akkor leírom.

    -Nincs meg az a kiszolgáltatott hangulat, mint pl. a GRAW-ban...jobban átjött, hogy mégis miről van szó, egy katona bőrébe bújtunk, itt sajnos annyira nem is hasonlít rá.
    -A hangulat mellett nagyon sokat dobott, hogy realisztikus volt a nehézség, meg úgy az egész.
    -Nem voltak az átvezetők, amik ebben a GRFS-ben elég gyatrára sikerültek, de ez legyen a legkevesebb.

    A többit meg már páran kielemezték. Amúgy megjegyzem 15-20 percet ha játszottam vele...és már ekkor ezeket levettem.
  • Shep
    #1024
    Hát pedig ultimate :)
  • DarkSector
    #1023
    Igen?
    Azt hogy érted el? Mert szerintem nem Ultimate-el. :)

    Win 8 sem 25GB
  • Shep
    #1022
    16,5 giga nekem a win7
  • DarkSector
    #1021
    Win 7 se kevesebb.

    Mindkettő egyforma, kb...az az 1-2 gb az nem számít.
    40GB hely kell mindkettőnek ha még frissitéseket meg alap programokat is akarsz.
  • Zsoti90
    #1020
    Tényleg ekkora a gépigénye? nincs egy erős laptopom, de eddig a játékok 90%-val tudtam játszani, mégha nagyon lekellett is húzni a grafot, de ez minimumba is csak 10 fps-t ér el
  • kaposi1
    #1019
    9,6 GB (Black Box )
  • V43 1105
    #1018
    15 kereken..
  • Shep
    #1017
    Hát ott valami hiba van nekem 16
  • IgH
    #1016
    az egy dolog, de felrakva nálam 23.