1575
  • Hecker007
    #1095
    Multit próbálta már valaki?
    Engem mindig ledob, kb másfél percig tudtam játszani:S
    Vagy ez csak azért van mert még magyar szerverek nem nagyon vannak?
  • johny85
    #1094
    én 11-nél tartok de nem találtam hibát tehát fölösleges a pecs,eddig.
    zsír game,hány pályás egyébként?
  • DarkSector
    #1093
    Én soha nem peccselek ha nincsen hiba...tök értelmetlen 1x játszom úgyis végig a játékot...max ha multiznék valamivel.
  • Shep
    #1092
    Én szerencsére még nem raktam fel, ezek után nem is fogom :)
  • DarkSector
    #1091
    Amúgy ez a peccs csak azoknak baj akik esztelenül peccselgetnek.

    Amúgy vicces egy helyzet,.
  • grebber
    #1090
    Az 1.2-es patch után több a gond, mint előtte volt
  • DarkSector
    #1089
    Ja az eredetinél lehet.
    Warez-nál meg kitudja.
  • Shep
    #1088
    Pedig a patchben javulást ígérnek fps ügyileg low és med spec gépeken.
  • broman191
    #1087
    Az első végigjátszás után rögtön kezdtem a másodikat, és élveztem, ilyen elvetemült cselekményt csak a Max Payne 3 tudott ezen kívül előhozni belőlem az idén... :)
  • DarkSector
    #1086
    Námal 20-30 FPS...oks akkor kelljen neki egy 35k-s VGA...nah az nagy összeg. :)
    És a CPU-m meg Ram nekem elég gyér a 20 K-s VGA-mhoz képest szóval...ahogy érzitek, nekem nem itt kezdődik az optimalizálatlanság.
  • Kaslerka #1085
    Próbáltátok a patchet? Nálam a feltétele után látványosan belassult a gém... Elég gáz.
  • grebber
    #1084
    Csutka maxhoz igen csak kell neki gép!
  • DarkSector
    #1083
    Nem gépigényes és nem is optimalizálatlan.
    Illetve hogy nem megy XP-n az nem hiba hanem ez így van rendjén a fejlődéssel jár, illetve hogy ott nincs dx10-10.1-11.
  • fearfan
    #1082
    Nekem teljesen jól működik,igaz,hogy gépigényes és optimalizálatlan,meg állítólag nem megy xp-n,de végül is 1280-ban megy rendesen.Én a 11.8-as drivert használom,mert nálam az működik a legjobban,bár ahogy látom a te vga-d 512-es,lehet,hogy ez sem tetszik ennek a játéknak,hiába bírná a magasabb részletességet.
  • vandor21
    #1081
    Best!!
  • vandor21
    #1080
    Ghost Recon Future Soldier- Noble Tempest (Soundtrack OST)
  • arty
    #1079
    patchet próbáltad?

    win7et amugy ujraraktad, tehát friss a windowsod?
  • DarkSector
    #1078
    Megoszlik a vélemény ....
    Ne kérdezz, nézd meg neten.
    Utána szedd le netről ÉS PRÓBÁLD KI!!!

    Ingyen van!

    Majd ha megtetszik.
    Azaza ha kicsit is megtetszik a single VEDD MEG mivel a multija szerintem kihagyhatatlan. Olyan kb mint a CoD - BF hogy a single egy körítés csak.
    Én a beta multival játszottam haverokkal. KB tudom mit mondok. :)
    De még ha csúnyán is hangzik warezban előtte gyors próbáld meg! (mivel demo nincs)
  • Solid Snake
    #1077
    Van aki szerint bejövős, van aki szerint felejtős. Choice is yours
    sztem. inkább bejövős.
  • Since
    #1076
    Nincsen kedvem visszaolvasni, ezért inkább kérdezek. Vélemények a játékról? Bejövős vagy felejtős?
  • formatuq
    #1075
    es igy lett egy jo taktikai jatekbol COD
  • cyberjedi
    #1074
    asszem a 3as gombbal, ami egyébként az alulra szerelt gránátvetőt, stb. kapcsolja ki/be.
  • janik
    #1073
    hali nekem annyi kérdésemm lenne hogy a BIPOD-ot hogyan kell letámasztani ?? Azaz mit kell nyomni hozzá. Előre is köxi.
  • lo9in
    #1072
    végigpróbáltam egy csomó drivert , nem értem miért ilyen szutyok már az oprendszerre se lehet fogni
  • lo9in
    #1071
    hát nálam már sosem fog így kinézni attól tartok , win7 catalyst 12.4 és csak félig javult meg win8hoz képest de még így is bilineáris a textúraszűrés és lehetetlen driverből is rákényszeríteni jobbra, a fák néhol fehérek egy rakás sz@r az egész végülis, és a semmiért volt nagyábból minden erőfeszítésem :(
  • fearfan
    #1070
    Saját
  • Palinko
    #1069
    meglett nagz neheyen, epic befejeyés.
  • grebber
    #1068
    Futni utána mint az atom!
  • Palinko
    #1067
    hogy lehet azt megcsinálni, mikor a 2 tábornokot kell még leszedni? egyik simán megvan, de a másik ellép.
  • lo9in
    #1066
    közben kipróbáltam a CP drivert azzal is ugyanúgy rossz
  • lo9in
    #1065
    rakd fel a directxet:

    http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=35

    ez egy web installer leszed mindent ami kell :)

    remélem amúgy nem xp-t használsz.
  • Buscemi
    #1064
    Sziasztok! A dxgi.dll nem található hibaüzenetet kapom indításkor. Mi lehet ez???
    Help pls!
    Köszi
  • lo9in
    #1063
    nekem tényleg nincs kedvem driverrel vacakolni főleg feleslegesen , tényleg sokaknak segítene ha valaki vállalná hogy kipróbálja a CP drivert , itt most nem csak rólam van szó :)
  • bon
    #1062
    Nekem a másik csapaté van meg, lehet beszerzem a másikat.
  • lo9in
    #1061
    launcher , jelszó beír (mindig mert nem jegyzi meg hiába jelölöm be) aztán log in majd kiírja hogy offline mód és azt nem bántom hanem rámegyek hogy play , ja és én blackbox változatot használom csak simán feltelepítettem és mindent bejelöltem telepítőben :)
  • bon
    #1060
    Nekem el se indul Windows 8-on. csak az Ubisoft launcher-ig jutok pontosabban a play gombig mindig csak azt kapom vissza. Nálad hogyan indult el?
  • lo9in
    #1059
    bocs hogy ennyit pattogok :D valaki nem nézné meg hogy a consumer preview driverrel jó e a grafika ? :)
  • arty
    #1058
    és ahogy telnek a hónapok, az x64 windows nagyon meghízik ...
  • Zsoti90
    #1057
    lo9in gondolomte 32 bites windwost használsz, ami jóval kevesebbet foglal mint a 64 bites, mert nekem is 15 giga a 64 bites windows pedig semmi extra nincs a gépen
  • lo9in
    #1056
    hát ez nem jött be , azért köszi :)