122
Demolition Campany
  • kitt2000
    #122
    Több képet itt találtok róla!

    képek
  • kitt2000
    #121
    BAU SIMULATOR 2012 DEMO:

    Innen tölthető:

    [URL=http://www.demonews.de/Spiele/Bau-Simulator-2012/Demos/]DEMO[/URL

    Játékról annyit:

    A homokbányába ki lehet próbálni az összes játékba szereplő gépet!
    A két markolót is ki lehet próbálni csak az a kavics kupac(szürke színű) felé kell menni és lent lesz a gödörnél!
    (a menü bal oldalon lévő jelzőtábláról indul el!)

    a fő küldetés a térképről indul el!

    1 része:

    Beszélni kell a építésszel majd a dömperrel el kell menni az építkezésre
    (oldalsó menüből az irányítás tovább gombra ott lesz a térkép hogy hova kell menni)
    Már ott lesz a kis markoló segítségével kell kiásni a piros négyzet alapot addig kell ásni amíg nem fogadja el a játék!

    2része:

    beszélni kell a építésszel majd a daru segítségével meg kell építeni egy beton táblákból álló garázs félét!(a kamionról leszedve)
    A daruzási sorrendbe haladva figyelni kell a sárga daru kampóra a betonokon!
    Ha kész akkor vége a küldetésnek!



  • kitt2000
    #120
    BAU Simulator 2012 Története:

    Részletes leírás

    Fogd a simító és habarcs cement és csúsznak a szerepet egy igazi építőmunkás. Az építkezés 2012-szimulátor van a lehetőséget, hogy minden lépést, amely szükséges az építési különböző épületek, maguk. Emelje az alapítvány egy kis garázs egy mini kotrógép, vagy öntse a betonfalak az új általános iskola a kerületben. Ülj a kormány mögött egy buldózer és tömörítés a terepet egy új parkoló és szállítás egy targonca raklap cserép webhelyére.

    Mindig is akartam vezetni teleszkópos daru vagy pótkocsi? Az építkezés Simulator 2012 jön létre egy hatalmas flotta hű valódi gépek. Vegye ki a kereke a kerekes rakodó helyét és útvonal csövek vagy szállítása anyagot a teherautó az épület helyén. A reális végrehajtását vezérlő meghökkent neked! Élvezze a valósághű 3D-s grafika - mind a környezet és a járművek, beleértve a személy-és cockpit hűségesen újra és animált.

    Csomagolja be a terv és tanulmányozza a különböző építkezéseken az épületben konténerekben, hogy kell szerkeszteni. A különböző küldetések vezetnek, hogy különböző helyeken a városban lakott terület, az ipari táj, vagy a kikötőben. Egyszerűen szeretnék tesztelni csak a gépeket? Ezután válasszuk ki a kavicsbányában, és irányítani a béke és nyomás nélkül az idő a járműveket. De vigyázz! Ne építsenek túl sok baleset, mert a gép szünet köszönhetően a realisztikus sérülés modell, és a javítások drágák.

    Szimulálása az építőiparban a valós szimulátor 2012 minden nap egy építkezésen.

    Jellemzők:

    Óriás-flotta járművek valós igaz
    -Sok különböző helyszíneken izgalmas küldetést szakaszok ábrázolják a mindennapi munka egy építkezésen, és hosszan tartó szórakozást
    Open-szerkezetek biztosítják a könnyű modding
    -A kavicsbányában, minden járművet lehet tesztelni a hangulat
    Szimpatikus, avatarok, és cutscenes egy erős azonosulás a feladattal
    Reális-károsodás modell (mind vizuálisan, mind technikailag)


    Gépigény

    Windows XP (SP3) / Vista / 7, 2 GHz-es processzor,
    Monitor minimális felbontás 1024x768,
    DirectX 9-kompatibilis grafikus kártya 256 MB VRAM, RAM: 1GB,
    Hely a merevlemezen: 800 MB

  • kitt2000
    #119
    BAU Simulator 2012

    Trailer videó:



  • kitt2000
    #118
    Egy hasonló BAU Simulator 2012 játék!

    Trailer videó:

    http://youtu.be/8J2d8mMX2TM

    Egy hosszabb videó!

    http://youtu.be/QbNwaT9SMu8


  • Shep
    #117
    Ennek próbáltam valami régebbi verzióját, gondolom az az előző része lehet, mert a grafikát leszámítva ugyanaz minden. Sajnos a realitástól néhány dologban igen messze áll, de bohóckodni éppen el lehet vele.
  • kitt2000
    #116
    Egy jó Videó!

    Fiat Hitachi Ex165!

    videó link

    Letölthető már!

    Tetszik a gép hangja!
  • kitt2000
    #115
    Kűlföldi oldal
  • kitt2000
    #114


    Demolition Campany Magyar oldal!
  • kobi14
    #113
    Sztem én szeretni fogom a demoja is bejön.
  • kitt2000
    #112
    DEMO Videó!
    VIDEÓ
  • kobi14
    #111
    Thx a linket a demo is nagyon jó. csak rövid
  • kitt2000
    #110
    DEMO LETÖLTŐ LINK
    Megjelent a játék demoja letölthető a német.angol nyelven!!
  • SZilaJMaGGoT
    #109
    Ez egy rakás szar.
  • kitt2000
    #108
    Néhány film kocka képek!
    Képek:


  • kitt2000
    #107
    [URL=object width="640" height="385"><para<m name="movie" value="http://www.youtube.com/v/_I_IPdCPsDs&hl=hu_HU&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/_I_IPdCPsDs&hl=hu_HU&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>]videó[/URL]
  • Tomsteel
    #106
  • kitt2000
    #105
    Videó!!!
    JÁTÉK VIDEÓ BEMUTATÓ!!!
  • kitt2000
    #104
    Fejlesztik a honlapot felkerülnek a játékba használt gépek képei!
    honlap
  • kitt2000
    #103
    Új kép jelent meg!
  • 536134
    #102
    Baaaz mekkora ötlet! Csináljuk már meg!
  • nenus
    #101
    mondjátok már meg mi értelme van ezeknek a játékoknak? -.-"
    a következő már talicska szimulátor lesz vagy mi?
    vagy még ilyen utcasöprő szimulátort is el tudok képzelni valami ilyen bemutatással:
    -Valósághő grafika, és szemétmaradványok az úton
    -Rengeteg munkaeszköz, mellyek közül a legjobb a lapát + a söprű
    -4 nehézségi fokozat:Zöldfülű, Gyakorlott, Az utca királya, Józsibácsi

    már én ezt is kinézem a fejlesztőktöl
  • Piszkos  Fred
    #100
    Az normális, ha a szöveget amikor először olvastam, teljesen normálisnak tűnt?:DDD
    Igen, az alkohol.
  • kitt2000
    #99
    Elnézés a képért de kicsi volt és méretezni kelet azért ilyen!
    kép helye itt van!
  • kitt2000
    #98
    Találtam egy új képet a játékból!
  • kitt2000
    #97
    Külföldi oldalon már ára is van!
    Itt:
    megrendelö külföldön

    Doboz kép:


    Egy kis érdekesség:irányítás (nem a játékból van szemlélhetőnek tetem be!)
  • kitt2000
    #96
    Már használom a helyesírás ellenőrzőt !
    Csak nem találtam olyan böngészőt!
    De hála már használok ilyen hibát már nem követhetek el!
  • BMW320i
    #95
    Én ezt értem , de akkor nem kellene fórumot nyitni , ill. használhatná a helyesírási ellenőrzőt.Én viszont a fordításos írástól lettem kész.Sok mindenben vagyok zseni , de nem nyelvtanból és nem írnám le miben.
  • messiaso
    #94
    Leírom érthetően. Nem tehet arról, hogy nem tud helyesen írni, meg fogalmazni. De nem fejtem ki, hogy miért. Nem hinném, hogy ide tartozik.
  • BMW320i
    #93
    Te miről beszélsz?
    Ki szólt hozzád?
    Nem értelek.
  • messiaso
    #92
    Örültél, hogy találtál magadnál egy hülyébb embert? (Ami valljuk be elég nehéz feladat.)
  • messiaso
    #91
    TE NAGY NYELVTAN ZSENI VAGY! Lefogadom, hogy a földrajzi neveket egyiket sem tudod, hogy kell leírni, főleg i-képzővel. Gyerünk gyorsan keress rá nehogy beégj.
  • BMW320i
    #90
    "Beszéljétek meg egymás között ne a ezen a fórumon nem a játékra vonatkozik!
    Senki se szeretne büntető pont vagy kitiltást kapni ilyen szövegért!"
    Helyesen : Beszéljétek meg egymás között , ne ezen a fórumon.Nem a játékra vonatkozik!
    Senki sem szeretne bütető pontot vagy kitiltást kapni az ilyen szövegért!
    Veled az LS fórumon is volt gond.Nem is kevés.

    10 évesen nyitsz egy fórumot és oltod a népet.
  • robgros
    #89
    Ja és szerintem azért még tudunk magyarul, csak nem vagyunk nyelvészek. Én lehetőség szerint ügyelek a helyesírásra.
  • robgros
    #88
    Á, tudtam én, hogy valami poénkodás van a háttérben.
  • GregSB
    #87
    Megírtam angolul a szöveget, aztán ráeresztettem a Google Translate-et. Ez lett belőle ;)
  • messiaso
    #86
    Nem tűnik fel, hogy csak parodizál? Elég igénytelen módon.
  • pxxl
    #85
    mivan itt senki nem tud magyarul?
  • Nandris94
    #84
    de most már komolyan, én "legyárottam" egy képet magamban, ami kb abból áll h ezek a "lények" így ülnek a gép előtt ami 1 P2es szar, és így 2 ujjal gépelnek valami tök hosszút aztán entert nyomnak, tiszta büszkék és ha leszólják őket odaszólnak h biztos gyenge voltál valamiből teis... az lehet, DE NEM ENNYIRE... pedig én már 3.ban rég tudtam írni :|
  • angelslie
    #83