2126
Új licitálós oldal
  • 10S
    #1806
    Tisztelt fórumozók!

    Ígéretemhez híven a tárgyalások lezárultával tájékoztatlak Benneteket:
    A mai nappal sikerült egy olyan megoldást véghezvinni, ami nyomán részemről le van zárva ez a történet.
    Természetesen nem fogom minden részletét itt megosztani, nem lenne korrekt, a nyilvánosságra csak annyi tartozik, hogy mindkét fél kötött kompromisszumokat. Az is természetes, hogy a jelenleg érvényes feltételekkel nekem nem éri meg tovább játszani, ezért elhagyom a Yoodlit (gondolom, nem fognak könnyeket hullatni utánam), és előbb-utóbb ezt a fórumot is.
    Ami publikus: A PayPal letiltás után törölték a számlámat, majd hosszas egyeztetés után sor került egy személyes találkozóra. Itt ők is előadták érveiket, gyanúikat, megfigyeléseiket (ezek egy része valamennyire megalapozott is lehetett, bár velem, és az általam többnyire csak részben ismert néhány játékossal kapcsolatban nem állta meg a helyét), én próbáltam meggyőzni őket, hogy egy algoritmus kiismerése talán még nem tekinthető csalásnak.
    A tárgyalások végén olyan megoldás született, ami révén egyik fél sem szenved veszteséget, igaz, nyereséget sem. Ezt a körülményekhez képest elfogadhatónak találom. Lehet, hogy hosszú pereskedés után ennél lényegesen többet ki lehetett volna hozni, de sajnos, Magyarországon jogi téren bármi, és annak ellenkezője is megtörténhet.
    Sajnos, a kommunikáció még mindig nem erősségük, ezért nem könnyű velük normális szintű kapcsolatba lépni, de aki hasonló cipőben jár, annak sok sikert és kitartást kívánok!
  • 10S
    #1805
    Szia

    Nem tudom, miért szólítasz meg így, ismeretlenül. Egyrészt az ilyen lépéseket nem tartom jónak megosztani egy ilyen, nyilvános fórumon, másrészt én sajnos eléggé szkeptikus vagyok a magyar hatóságokkal szemben. Egyébként nyugodj meg, tudtommal nem Te vagy az egyetlen, aki a GVH-hoz fordul...
  • puntogo
    #1804
    Szia Licitáló43!
    Én nem félek senkitől, és nem is ezt írtam, olvasd vissza.
    Te valószínű nem igazán értesz minket.
    Itt igyekszik mindenki a kompromisszumos megoldást meg keresni, mármint a játékosok (yoodliról nem tudom).
    Én nem siránkozom, csak egy gondolatot, elméletet, írtam le.
    Ha van is veszteségük, nem nekem kell siránkoznom, hanem a yoodlinak.
    Tudód részemről nem az lenne a fő cél, hogy a yoodlit hazavágjam, hanem a megegyezés.
    De mivel most nincs időm licitálni max hétvégén, egyezkedésre sem lenne időm.
    Így valószínű én másik alternatívát választanék.
    Tőlem is vettek el nyereményt
    és még sorolhatnám, hogy 9 hónap alatt mi minden volt. Mégis ha van időm licitállók.
    Pedig buktam én is nem keveset, de az is igaz hogy nyertem is nem keveset.
    És még az is elő fordulhat hogy jövő héttől csak néző leszek.

    Üdv Ezio!
    Nem tudom mire vélni Mágussal való problémádat.
    Ha valakinek, akkor nekem is lehetne gondom vele,
    mert velem is vetettek meg terméket, mégsem szóltam be neki,
    mert ez itt nem szokás.
    Gondolom, akkor mindenkivel van gondod, mert kevés emberrel nem ütköztél( velem is ).
    Úgy írtad, inkább elmebeteg vagy (nem sértegetni akarlak)
    de nekem papírrom is van róla.
    Nem hiszem, hogy bár ki is csórónak nézne, Max elcsodálkoztunk a tetteiden.
    Esetleg az, hogy komplett családok, vagy baráti körök játszanak,
    hát van ilyen.
    Remélem a nyereményeidet, ha elvennék, beírod a fórumba.
    Üdv: puntogo=ramszesz
  • kalap008
    #1803
    szia licitalo43, köszönöm, hogy engem is külön megszólitottál.
    az én egyenlegem is minuszos, de ahogy ezt már többször leirtam ez egy profitalapú gazdaság és itt nem én vagyok a vállalkozó...
    az meg hogy komplett kretén magyar hatóságokkal intéztessem az ügyeimet nem nagyon érdekel, nyertem is, meg is kaptam, vesztettem is, töröltek is, stb... NEM ÉRDEKEL!

    ahogy már javasoltam, úgy lenne jó ha a krediteket egy esetleges listából bármire le lehetne vásárolni, akkor ellőném a maradékot oszt jó éjcakát, de hogy én különböző hivatalokkal levelezzek, urambocsá megjelenjek, ne viccelj jobb dolgom is van annál, egyébként ha te ezzel ráérsz foglakozni, inkább ajánlom a greenpeace-t, a környezetért tényleg sürgősen tenni kellene valamit...

    ez a fórumozás is jópofa volt még mindenki a játék "lázában égett", de most már se füstje , se lángja, ahogy nézem mindenki szkeptikus csak viszi tovább a lendület, na ez nekem kifogyott

    üdv
  • licitalo43
    #1802
    Sziasztok!
    Úgy tűnik, hogy az #1792 alatti javaslatom iránt, hogy ugyanis a Yoodli tisztességtelen kereskedelmi gyakorlata elleni sértettek és panaszosok tegyenek bejelentést és ismertessék a licitálási anomáliákat a Gazdasági Versenyhivatalnál, csak hatosfogat mutatott némi érdeklődést. Ez a közöny elég szomorú, S10 csak panaszkodik, hatosfogat S10-re vár, puntogo meg a Nagy Testvér 'veszteségén' siránkozik és fél, hogy az 'berág', közben Ezio22, padret, bosco13 és magus(lehet, hogy ezek a Yooodli licitáló emberei vagy robotjai, ha nem elnézést) meg szívatnak és közben sorra nyerik a liciteket, melyből jól megélnek.
    Igy nem érhetjük el, hogy a GVH vizsgálata eredményeként egy tisztességes licitálási rendszer alakulhasson ki. Ezért írjátok meg a panaszaitokat a GVH-nak, és ne csak itt a fórumon sírjatok! Én a bejelentésemet megtettem!
  • hatosfogat
    #1801
    Atonika: Az információmban én megbízom. Többet nem mondok egyelőre, mert még mindig tartom magam ahhoz, hogy megvárom 10$ egyeztetésének sikerét, hátha összejön. Ha nem, akkor úgyis mindent részletesen el fogok mondani. Sok mindent itt, a többit pedig más fórumon...
  • 10S
    #1800
    Ezio: Üdv közöttünk, nagy ellenfél voltál. :) Az utolsó mondatodat azonban nem értem...
  • 10S
    #1799
    Sziasztok!

    Látom, zajlik az élet.
    Ami biztos: én már soha nem fogom a Yoodli-t használni. Sokáig elhittem, hogy lehet nyertes úgy valaki a Yoodlin, hogy használja az eszét. Bebizonyosodott, hogy ezt nem nyelik le, innentől kezdve viszont akár lottózhatnék is ennyi erővel.

    Ami a megoldást illeti: Egyelőre ígéret van, mondjuk az írásban. Bár a nyereményeim is írásban vannak, úgyhogy addig ez még ingatag. Pár napot én még várok. Jelen esetben én tartottam és tartom magamat az adott szavamhoz.
  • atonika
    #1798
    Az előbb csak no comment módban idéztem a Facebookról, de csak megkérdezném Hatosfogattól mennyire megbízható a hírforrásod, mert itt szó sincs arról, hogy nem szabad alcsón elvinni valamit.
  • atonika
    #1797
    Ajánld ismerőseidnek
    A Yoodli.hu egy licites oldal, melyen némi kitartással vadonatúj, értékes termékekhez lehet jutni hihetetlenül alacsony árakon!
    www.yoodli.hu
  • magus1
    #1796
    Hello Mindenki!
    Mostanában csak olvasgatom a fórumot, szerencsére akad más elfoglaltságom.
    Ezio22-t kérdezném, hogy nem értem mi a problémája velem. Az zavarja, hogy néhány termékre én is licitálok??
  • atonika
    #1795
    Szia hatosfogat!
    Nekem majd két hónapon belül az az egy nyert aukcióm volt, az is már öt hete. Ha ez is túl sok, akkor vajon mennyi számít elfogadhatónak?
  • hatosfogat
    #1794
    Szia licitalo43,

    Én mint írtam, megvárom, hogy 10$ mire jut. Most már pár napon belül biztos kiderül. Ha nem sikerül normális módon megegyezni, abban az esetben elindítom a jogi utat, utakat. Erről tudni fogtok, mert akkor fel fogom minden olyan felhasználóval venni a kapcsolatot, aki írt ide ugyanezzel a problémával (tömeges visszahívások), és el tudom érni.

    Szerény véleményem szerint egyébként ez már túlment azon a határon, amit vissza lehetne csinálni ennyi érintettel. De ha már megígértem, akkor megvárom a választ, és csak aztán lépek. Egyébként szerintem nem a fogyasztóvédelem illetve a GVH lesz megfelelő fórum, hanem a rendőrség, mert a pénzünket/nyereményünket már úgysem látjuk, akkor meg felesleges pazarolni erre az időt. Egyeztettem "nem hivatalos formában" már róla, és az alapján bőségesen elég közvetett bizonyíték lesz a rendőrségi eljárás megindítására.

    Ezio: "Nem hivatalos forrásból" azt az információt kaptam, hogy a yoodli azt a stratégiát választotta, hogy akik szerintük túl sokat nyertek, vagy túl olcsón nyertek meg egy terméket, azt ezentúl egyszerűen visszadobják. Hogy mi számít olcsónak, vagy túl sok nyerésnek, azt ők döntik el... Megjegyzem, elképeszt, hogy egy cég, amelyik tudja magáról, hogy nagyon szürke zónában mozog, hogy lehet annyira "öntelt", hogy úgy lép meg ilyen lépéseket, hogy közben elzár minden kommunikációs csatornát az egyeztetésre, és azt várja, hogy ennek ne legyen következménye... (Számomra éppen ez az az ok, ami miatt mindenképpen lépni fogok, nem a pénz. Rendkívül felbosszantott ez a hozzáállás.)

    NZoltan02: Azért láttál licitálni, mert a bent ragadt kreditjeimből raktam fel 100-at egy termékre, majd megvettem. Le kell fogyasztanom a kreditjeimet, de ezen felül én már nem fogok licitálni.
  • Ezio
    #1793
    Halihó mindenkinek!

    Gondoltam meg osztok veletek egy apróságot, bár nem szokásom, ha már másokat is szívatnak.


    Kedves Felhasználónk,
    A Playstation 3 alapgép (250GB)+Killzone 2. játék aukciója túlterheltség, manipulálás és számítógépek közötti kommunikációs problémák következtében nem megfelelően folyt le minden résztvevőnél, ezért sajnálatos módon az aukciót kénytelenek vagyunk törölni.

    Üzleti alapelvünknek megfelelően igyekszünk kártalanítani Önt, hogy ne érje veszteség a technikai hiba miatt, ezért az aukcióra tett kreditjeit jóváírjuk az egyenlegén.

    Az érintett termék aukcióját hamarosan újraindítjuk, hogy immár bizonyosan gond nélkül lehessen licitálni rá.

    Köszönjük a türelmét és együttműködését, és reméljük, hogy eme kezdeti nehézségek után is felhasználónk marad és számos termékünkre tesz sikeres licitet, gazdagítva eddigi nyerteseink táborát.

    Üdvözlettel:
    Yoodli Support

    http://www.yoodli.hu
    [email protected]

    Gondolom többen láttátok az eseményt, nem kell részleteznem hogy történt
    a licit, és kikkel szemben.
    Gondolom a tegnapit is el veszik, mivel még olcsóbbra sikerül mint az előző.De azt meg ígérem be számolok a fejleményről.


    Magusnak, üzenem nem vagyok bolond inkább elme beteg, ha valaki pofátlan,és azt hiszi hogy a másik hülye, vagy csóró.De ez szólhat mindenkinek.


  • licitalo43
    #1792
    Sziasztok atonika, 10S, kalap008, puntogo, hatosfogat, bub01 és aki még érdekelt !

    Én a Yoodli Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
    (8000 Székesfehérvár, Seregélyesi u. 113, Cégjegyzékszám: Fejér Megyei Bíróság 07-09-017320, Adószám: 14943469-2-07) ellen bejelentést tettem a Gazdasági Versenyhivatal(GVH) Fogyasztóvédelmi Irodájánál (1054.Bp.Alkotmány u. 5, Levélcím: 1245.Budapest 5. Pf. 1036) megtévesztő és tisztességtelen kereskedelmi gyakorlat folytatása ügyben.
    Ha igazán benneteket is bosszant a Yoodli megtévesztő és tisztességtelen eljárásai, valamit tenni is akartok valamit ti is ez ellen, nemcsak blogozgatni, töltsétek le a GHV honlapján a http://www.gvh.hu/domain2/files/modules/module25/5415DAD4A8DBAD19.doc
    címen található űrlapot, annak értelemszerű kitöltése és a konkrét esetetek részletezésével tegyetek bejelentést, küldjétek el postai úton a Gazdasági Versenyhivatal Fogyasztóvédelmi Irodája levélcímére (1245.Budapest 5. Pf. 1036).
    Ha többen teszünk bejelentést az űrlapon, akkor a GVH vizsgálatával elérhetjük, hogy egy tisztességes licitálási rendszer alakulhasson ki. Ha nem megfelelően töltitek ki az űrlapot, akkor a GVH csak panaszként kezeli az ügyet! Ha valaki nem vállalná valami miatt az arcát, az űrlapon lehetőség van arra, hogy beikszelje, hogy a személyes adatait harmadik félnek ne adják ki.
  • puntogo
    #1791
    Sziasztok!

    Most nem igazán tudok a yoodlizni, más irányú elfoglaltságaim miatt,
    de azért ha van egy kis időm figyelemmel kísérem a yoodlin történteket.
    Először is, homáron a cikk írója (yackyll)
    a yoodlival kapcsolatosan csak adja a butuskát.
    El kell olvasni, azon beírását is, ahol leírja, hogy mi történt
    vele, egy villámkár során, és hogy ki cseszet vele a biztosító.
    Nem a villám kár a lényeg szerintem, a kulcs szó a laptop,
    mind a két cikkben.
    Aki használja, a fejét rá jön, mire gondolok.
    Erről ennyit.

    Sajna úgy látom a Nagy Testvér berágott, amit tálán értek is meg nem is.
    Írom ezt azért, mert ha veszteségesek lettek az elmúlt nyári pangás után,
    Az persze egy vállalkozásnak nem tesz jót.
    Még azt is el tudom képzelni, hogy esetleg támadás érte a rendszerüket.
    De akkor erősebb tűzfalak kellenek, és ez nem a játékosok hibája.
    Az hogy nyáron, szinte mindenki a nyaralással volt el foglalva,
    és kevesen Játszottak, hát ez a holtszezon.
    Nálam is vannak pangási időszakok, főleg január február.
    Úgy láttam ez a yoodlinak a Julius, augusztus volt.
    Ha van is veszteség, szerintem azt nem lehet egy hónap alatt bepótolni,
    És nekem most egy picit úgy tűnik,
    hogy a Nagy Testvér ezt tűzte ki célul,
    Bár remélem, tévedek.
    Ugyan is hosszú távra gondolkodva, meg kell tartani a rendszeres vevőket,
    mert ha vevő van, bevétel is van,
    és ha ezek meg vannak, van fizetés.
    Természetes nem mindegy mennyi a bevétel.
    De ha túl gyorsan akarjuk a bevételt növelni, rövid idő alatt, elriasztják a vevőket,nem hogy a régieket,
    de még az ujjakat is.
    Mindig van, köztes út.
    Bocsi NEM oktató órát akarok tartani

    Kedves Nzoltán02, én nem adhatok tanácsot senkinek.
    Max az én álláspontomat tudom le írni.
    Én a héten biztos fogok licitálni,
    mert van amit ki néztem, akik itt az sg-n olvasták a hozzászólásaimat, tudják, hogy igyekszem pozitívan hozzá állnia dolgokhoz.
    Addig is, ha van időm benézni a yoodlira figyelem az eseményeket.
    Azt a Nagy Testvér is tudja, gondolom,
    hogy a Facebookon osztogatott kreditek
    nem számítanak bevételnek, tudom, hogy kedvcsináló,
    jó reklám, (de én még sorsoltatnék a Bocskorékkal is a Neonon)
    és jó ötletnek tartom én is, de ezek még nem hoznak nyereséget,
    de tálán hónapok múlva derül ki, hogy hány játékos marad meg tartósan a yoodlinál.
    Ami már biztos, mi már vagyunk egy jó páran, akik tartósan itt vagyunk,
    Hogy meddig? Szerintem, az függ a Nagy Testvértől is, igen csak.
    Remélem NZoltán érted a szavaimat.

    Még egy gondolat, szerintem a kommunikációt felejtsétek el, mert eddig legalább
    ide, igaz ritkán, de beírtak, és most ide sem.

    Atonika, szar érzés lehet,sajnálatos hogy veled is történt ilyen.
    Na megyek dolgozni.

    Üdv mindenkinek szép napot:: puntogo=ramszesz

  • atonika
    #1790
    10S! igazad van, mert akkor az olyan mint az, hogy ha bukó lapot húztál, tartsd meg, ha nyerőt, akkor húzzál újat. Előbb-utóbb csak elveszíted a pénzed (kreditjeid).
  • 10S
    #1789
    Hát, az azért annyira nem jó, ha az ember a bukott licitek kreditjeit elveszíti, a megnyert licitek kreditjeit pedig visszakapja. :(
  • Nzoltan02
    #1788
    Használtat? :S:S
    Ez elég fura... én már perelnék...
    Egyébként sokan panaszkodtok, mégis mindenki licitál továbbra is.
    Moonwhite? Puntogo? Ti is visszajöttetek...
    Akkor most érdemes licitálni a yoodli.hu-n vagy sem? Segítsetek!
  • Vacak80
    #1787
    Lehet jobb is, így legalább a krediteket visszakaptad.
    Én is nyertem egy telefont annak is szép története van lassan:
    - először is használtat küldtek ki
    - Visszacserélték rüpke 2 hét alatt, de egy másik típusra, nem amire licitáltam, mondván az közben elfogyott.
    - Most meg kiderült hogy független helyett küldtek nekem egy kártyafüggő telefont, és vigyem én el valami szervízbe ahol majd cserélnek rajta szoftvert.
    Nagyon jó, mert már többe kerül mint amennyiért sikerült megvennem, ráadásul eltelt több mint egy hónap és használni még mindig nem tudom.
  • atonika
    #1786
    Sziasztok licittársak!
    Gondoltam megosztom veletek, hogy aug 25-én megnyertem egy fényképező licitjét elég szerencsésen 1400Ft kredittel.(előtte is buktam, meg azóta is csak buktam).Egy hete rákérdeztem a Facebookon, nem túl hosszú-e már a csúszás a szállításban? A következő megnyugtató választ kaptam:
    "yoodli.hu keresni fog Téged a support, akadt némi gondunk a nagykerrel a termék szállítását illetően (nem volt raktáron), de már látszik a fény az alagút végén, hamarosan jelentkezünk. :)"

    Ma tényleg jelenkezett a support:
    A Panasonic fényképezőgép (DMC-TZ8EP-K) aukciója túlterheltség, manipulálás és számítógépek közötti kommunikációs problémák következtében nem megfelelően folyt le minden résztvevőnél, ezért sajnálatos módon az aukciót kénytelenek vagyunk törölni.

    Pedig úgy örültem neki, mikor összejött.
  • 10S
    #1785
    Akkor jó. Megnyugtattál... ;)
  • atonika
    #1784
    Az az aukció még nem indult be élesben, csak szeptember 29. 12:26-kor fog.

  • papi08
    #1783
    Ugye ez most komoly??!! 16Ft-ért 66CM-es LCD TV?! Aztaborzalmas...:D
  • puntogo
    #1782
    Sziasztok!
    Most hogy csak hétvégén tudok leülni a yoodlit
    figyelni volt egy két érdekes dolog amit észre vettem,
    amit látta igen csak furcsa dolgok voltak számomra,
    ( tv, 100,kredit) (meg még pár játékos).

    Valaki le írná a homár blogon, be író posztoló nevét?
    Nem vagyok biztos benne, jackyll néven írt be?
    Üdv: puntogo
  • szatimiki
    #1781
    Gondolom mire gondolsz , de elméletileg a kezdőlapon megoldható.....
  • 10S
    #1780
    NAgyon ügyes Gyuffanto user. 2 mp különbséggel (nagyjából egyszerre) licitált két termékre, klikkel... Hogy csinálja?
  • 10S
    #1779
    Gondolod, nekem van kedvem bármi ilyesmivel is foglalkozni, amikor szinte ki sem látszom a munkából?!
    A hét elején én is kicsit beteg lettem, szerencsére orrduguláson és némi arcüregi fájdalmon kívül nem volt más gond.
    Ha lesz valami, jelentkezem!
  • hatosfogat
    #1778
    Nagyon laikusok, de gondoltam megosztom, ha már ráakadtam.

    10$: Megvárom mi lesz, aztán annak függvényében én is lépek. Hétvége óta az ágyat nyomom influenzásan, úgyhogy sok kedvem amúgy se lenne foglalkozni vele pár napig még.
  • 10S
    #1777
    Hát, elolvastam néhány kommentet, laikusok fújják a magukét. Persze, nem olvastam végig, nincs most arra energiám, de alig találtam normális, értékelhető hozzászólást.
  • 10S
    #1776
    Nem. Én általában tartom magamat az adott szóhoz. Amúgy szerintem sem jó post, azért én a szerzőnél talán jobban átlátom a témát szerintem. A kommenteket pedig még nem olvastam végig. Az utóbbi napokban / hetekben nem nagyon van ilyenekre időm (munka miatt).
    Ja, meg ott - most nézem - csak regisztrált felhasználók postolhatnak.

    Ami engem illet, végre tudtam érdemben tárgyalni valakivel a cégtől. Ha - a lehetőségekhez képest - korrekt módon rendeződik az ügyem, akkor a történetemet elteszem magamnak. Persze, szerintem a történtek már átléptek egy olyan határt, ahol 100%-ig megfelelő megoldás egyszerűen nem létezik, sajnos.
  • kalap008
    #1775
    elég gyenge ez a homár post, mielőtt irnék vmiről mint starblogger legalább megpróbálnám megérteni...

    a kommentek közt vannak jók, van egy hozzászoló, aki matematikailag bebizonyitja, hogy miért nem éri meg játszani a tisztának hit swoopon a yoodlival szemben, vagy te intézted homárt 10s?
  • 10S
    #1774
    Hmmm... Meglátjuk.
  • simati84
    #1773
    Sok homár azt sem tudja miről van szó :) Pedig ezzel tényleg lehet nyerni, csak mások, vagy a Yoodli kárára...
  • hatosfogat
    #1772
    http://homar.blog.hu/2010/09/21/tenyleg_hisz_valaki_ezekben_az_aukciokban?fullcommentlist=1#comments
  • 10S
    #1771
    Nemsokára kiderül, de én is bízom benne.
  • kalap008
    #1770
    köszi, puntogo

    10s, szerintem megoldják, a véleményem az, hogy valószinüleg betámadták a yoodli, de felfedezték, és áteshettek a ló túlsó oldalára igy azok sem jártak jól akik semmi stiklit nem csináltak,

    üdv
  • 10S
    #1769
    Szia, puntogo!

    Valami változás (illetve a változásra lehetőség, esély) van, de nem akarom elkiabálni, ezért majd ha végére jártam, írok róla, amennyit írhatok. A lezárás állítólag már régebben be volt tervezve. (Ez a hátránya a kommunikáció teljes hiányának: az ember már gyanakszik, összeesküvést gyárt, kételkedik minden téren...)
  • puntogo
    #1768
    Szia Kalap008!
    Kérdésedre konkrétan nem tudok, se igent, se nemet mondani.
    Egy biztos Androméda ott is játszik, csak ha jól emlékszem
    Androméda117 ként.
    Katze1963,Ema72,psycho2011,3three33,Treef,TheDuelMaster,Gooner500, skoda69,cman25,Oneplace,jessipeter,és még sokan mások.
    Ezek biztosak,és ami konkrét, a skoda69 jól nyomja,
    mert a de, at, és a com, is nyomja.
    Szerintem olimpikonnak készül.
    De a privát véleményem, a kérdésedre, ki olvasható, a leírtakból.

    Üdv:puntogo

    Mindenkinek jó hétvégét.
  • puntogo
    #1767
    Sziasztok!

    Szia 10s,
    Ahogy olvasom nem nagyon van változás, sajnálatos dolog ez
    az egész.Én most vettem észre hogy 20-án zárva a yoodli.
    Erre még nem volt példa, ezért én úgy gondolnám hogy ez is a vizsgálat
    egy része.Én ezen dolgokhoz nem értek, de ahogy olvastam,
    sok hétre vissza mentek a vizsgálatokban, tehát ez egy hosszú
    folyamatnak tűnik.
    De az is lehet hogy a németeknél is kicsit változott a swoopo,
    ezért feltételezem, hogy a yoodlinál is, nyitás után lesznek újdonságok,változások szerintem.
    Remélhetőleg jól zárul az ügyed, és rendeződnek a sorok hamarosan.
    Kitartást, és sok türelmet kívánók neked.

    Üdv: puntogo