2126
Új licitálós oldal
  • puntogo
    #646
    Bocs igaz, most hogy írod, kevertelek.
  • puntogo
    #645
    Én eltudom képzelni hogy úgy járt mint én, automatát túl állítottam, vagy benne van hogy csak azért is. Ezért írtam már, hogy több játékosságot kéne belevinni a licitekbe.
  • hatosfogat
    #644
    Szia nekem8! Na, a végén még minden rendszeres yoodli-zó összegyűlik itt. :) Gratula a touchsmarthoz, szép nyeredmény, jó áron! Ne szerénykedj, nem ez az első jó árú nyereményed, emlékszem volt egy komoly telefon is amit pár százasért vittél el. Emlékszem, mert lekéstem a licitjéről. :)

    Sonaj esetét én sem értem. Hacsak nem azt történt, hogy vakon berakott egy halom licitet, aztán nem tudott ott lenni végig.
  • stpete
    #643
    Puntogo, lepke nem voltam. gabe voltam meg zsuli. Szerintem nem baj ha 0-ról indulnak a licitek vannak olyanok akiknek sikerült pár tíz, száz forintból elvinni cuccokat.
  • puntogo
    #642
    Bocsi nekem8-nak írtam
  • stpete
    #641
    Kedves Proudie! Gratulálok! Happy Birthday to You!
  • puntogo
    #640
    Üdv: Én személy szerint örülök hogy írtál, ugyan úgy ahogy többiek örültek annak hogy én is megszólaltam.Az árakról nekem is az a véleményem hogy magas, de yoodli mentségére legyen mondva, itt van az a lehetőség ( megveszem most )ami más licit oldalon nincs. Igen láttam voltál te lepke is, meg még egyszer kétszer volt más is a neved. Engem nem zavart mert a lehetőség adva volt, te meg éltél vele.De ezt a kérdést hatosfogattal kibeszéltük, ezt a yoodlinak kellet rendbe tenni, ami meg is történt. Én még azt is javasolnám a YOODLISOKNAK hogy a licit ne nulláról induljon, inkább induljon értékének a 5 vagy 10 százalékról és botoknak nem kéne órákig egymással küzdeni.Mert ugye úgy sem szállnak be a visszatérő játékosok, meg akik már kicsit is jártasak az oldalon. Mit szóltok az ötlethez?
  • stpete
    #639
    Kiegészítésként a legelső levelemhez, nem tudtam a Yoodlis Nick nevemen beregisztrálni ide mert már foglalt volt :(
    nekem8
  • stpete
    #638
    szia!
    Pedig már gondolkodtam, hogy beszállok a DVD felvevőbe, de nem teszem :) sok sikert hozzá!
    Köszönöm a gratulációt, ez az egyedüli termék amit sikerült ár alatt meg vennem/nyernem.
    Sonajt is elragadthatta a játék szelleme... számomra is érthetetlen.
  • puntogo
    #637
    Kedves ANTIyoodli! Nem sértegetni akarlak,de kérdezném minek írogat az ember olyan dolgokról,amibe nem is vesz részt. Mert azt írtad, te nem játszol ha jól emlékszem.Akkor te nem FRULI alkalmazott vagy, csak simán a máltai szeretet szolgálatot képviseled itt?
  • Proudie
    #636
    Hello,
    Hát igen... Előbb utóbb mindenki rátalál a fórumra. Én is a héten akadtam rá. Gratulálok a HP-hoz, nagyon tuti cucc. Kb. ugyanannyit toltam bele én is, mint Te, de úgy voltam vele, hogy nem veszem meg teljes áron, hiszen azzal többet buknék, mint így buktam. Ha most vennék egyet olyan helyen, ahol normál áron adják (kb. 200e), fognék egy keveset.
    Azt vettem észre, hogy nem mindenesetben van szükség a termékekre, de néha nagyon nehéz ellenállni, mint pl. most a DVD-felvevőnél. Mivel ezt szülinapomra tervezem átadatni magamnak a családdal. Persze nem biztos, hogy Kissinger leáll, de az neki nagyon drága lesz :) Már így is a felső határt súrolgatja.
    Én ezt az egészet egy jó (drága) játéknak fogom fel, mivel nagyon tudja pörgetni az adrenalint, de ennyi. Mindig azt mondom, hogy jöjjünk ki 0-ra és akkor nincs gond. A szerencsejáték-függőségre hajlamosak óvatosan játsszanak, mert tényleg előhozza az emberből a "na majd most visszakeresem" érzést. Bár tudjuk, hogy ez nem szerencsejáték, de az érzés ott bújkál.
    További sikeres JÁTÉKOT kívánok mindenkinek.

    Ui.: Nem értem, hogy Sonajnak miért érte meg kb 5000 Ft-tal magasabb áron megvenni a kamerát, mintha leütötte volna időben, de remélem senki nem játszik úgy, hogy "azért is megmutatom" és nem hagyja a másikat "nyerni"!!!
    P.
  • stpete
    #635
    Sziasztok mindenki!
    Én mostanában akadtam erre a fórumra, vagyis hétfő óta próbáltam be regisztrálni,
    de csak ma sikerült egy másik e-mail címmel, mert valahogy nem szereti a citrommail-t a rendszer.
    Olvasgattam a hozzászólásokat, és én is használom a Yoodlit. Nyertem már több dolgot, van amit teljes
    áron vettem meg,
    van amiben benn maradt nem kevés pénzem, és szinte kivétel nélkül amit sikerült megnyertem elég
    sok pénzt kellett, hogy bele toljak, mondhatni olyan áron vettem meg amit megvehettem volna máshol is.
    Egyedüli kivétel a tegnap előtti nyereményem aminek igazán örülök, na az sem pár ezer forintból mint
    egyeseknek de hát a szerencse az már csak ilyen! Szerintem is a Yoodli "bolti" ár mércéje magas,
    de hát ezt tudtam már a licitek megtétele előtt. Az elején elég szkeptikus voltam, nem gondoltam,
    hogy valóban lehet nyerni bármit is, de pozitívan csalódtam. Amiket megnyertem mindig azt kaptam amire vártam, amit valóban hirdettek.
    Számlával , garanciával stb.
    Az elején volt némi vitám a Yoodlival mert az ASZF-ben nem volt egyértelműsítve egy "kapu", amit
    később kijavítottak, kicsit bosszús is voltam miatta, de alapjába véve nekem nincsenek rossz
    tapasztalataim. A nick nevemet a Yoodliban én is változtattam 2 x mire maradt a mostani,
    de soha nem más vagy valakire hasonlító névre. Én is észrevettem a lehetőséget és éltem vele,
    de nem megtévesztésből vagy rosszindulatból, hanem "babonából" gondoltam más névvel szerencsésebb
    lehetek :) Voltak számomra is érdekesnek tűnő dolgok amiket jeleztem a Yoodli felé
    de helyre tették
    a dolgot és logikusnak tűnő magyarázatot adtak. Mindenesetre jó volt olvasni itt
    olyanokról akikkel a licitek közben találkozik az ember és valós élő személyek!
    Mindenkinek sok sikert és még több nyereményt kívánok!
    nekem8
  • Rena9
    #634
    Anti: amikor azt mondod, hogy "nyugodtan bújj a saját magad által felépített hazugság mögé", akkor nem ismersz egy kicsit magadra is? Mert te sem tudod bizonyítani a yoodli "bűnösségét", mert szerintem nincs is, csak te állítod...
  • ANTIyoodli
    #633
    persze, persze. épp most végeztem a karbantartással. idióta!
    nyugodtan bújj a saját magad által felépített hazugság mögé. szép munka. grat. még "szerencse" hogy a poént sem érted... mit is lehet várni egy yoodli bérenctől...

    a fruliról lényegesen több írás (fikázás) van, igaz előbb is indult mint a yoodli.

  • kalap008
    #632
    Ó igen antiyoodli, nagyon gyerek duma, a fizudért Te szólj a Te főnökeid, ne mond, hogy magadtól csupa ráérő idődben fikázol vmit amit nem akarsz használni, még videót is felraktál róla a netre
    csal a fruli hazug banda...:)

  • ANTIyoodli
    #631
    kalap008: dejó már FRULI alkalmazott is vagyok. kérlek szólj már akkor nekik, hogy alkalmazottaknak fizetés is jár!

    én nem lejáratni akarom a yoodlit, csak elég sok furcsaság volt. manapság nem követem, néha feljövök ide és elolvasok pár hozzászólást. yoodlin nem licitáltam és valószínűleg nem is fogok.

    más terveim vannak...
  • 10S
    #630
    Ezzel IS. Ráadásul ez is valószínűleg egy bug, vagyis kiskapu.
    Este (zárás előtt) megyünk mindketten autoliciten, majd töröljük. Eszerint akié az utolsó licit, másnap reggel az viszi. (?)
  • hatosfogat
    #629
    Egyébként ezzel érdemes lenne kezdenie valamit a yoodlinak, mert elég hülyén néz ki, hogy nyolc órán keresztül ki van írva hogy szünetel, majd egyszercsak licitálási lehetőség nélkül lezáródik.
  • hatosfogat
    #628
    Jaja. Valószínűleg a két licitáló törölte az éjjel az autolicitjét, mert nem ért rá reggel.

    De a TV licitje így is rosszul futott le, mert volt egy gépi licit 12 másodperccel 8 után. A "licitálok" gombnak fél percig elérhetőnek kellett volna lennie, de egy pillanatra sem élt.
  • puntogo
    #627
    Nem tudtam gép előtt lenni, úton voltam. Nem tudom mi történt,pedig tegnap én is áldoztam a tv-re.Mire rá tudtam nézni lezárult. Pedig úgy láttam tegnap sokan voltak a Samsungra, ezért nem is szálltam vissza tegnap este.Én nem igazán értek a számítás technikához, de lehet hogy pont most fogyott le mind a két tételnél egy-egy játékos kreditje?
  • kalap008
    #626
    ...sajna mire tegnap éjjel leírtam addigra elvitték a HP gépet (nekem8), remélem lesz még arra gyűjtök
  • kalap008
    #625
    köszi puntogo, ezen a vonalon még művelődöm róla egy picit,
    láttam én is az anomáliát, úgy néz ki még mindig előjön vmi hiba, ami bosszantó mindenkinek, de még a windows sem tökéletes 20 - egynéhány év óta, és az egyik cégemnél használt monitoring rendszerből is gyakran jön elő vmi hiba (öt éve használjuk), ez azért nem olyan nagy tragédia, bár nálam még nem fordult elő hogy töröltek volna egy licitet, de ha vmi gebasz van úgy tudom visszaadják a crediteket
  • hatosfogat
    #624
    Hmm, érdekes dolog történt. A ma reggeli két aukció fogta magát és a szünet után csak úgy lezárult anélkül, hogy beélesedett volna. Pedig a Samsung TV-re a lista szerint 8 óra 12 másodperckor még volt egy proudie autolicit, azaz kb. fél percig minimum kellett volna futnia a licitnek... Nyilvánvaló rendszerhiba, kíváncsi leszek mi lesz a vége, reklamál-e valaki.
  • puntogo
    #623
    Az arany jó befektetés hosszú távra, de halott töke. Ha venni akarsz, drága,ha eladni akarsz olcsón akarják megvenni.Háborúban és nagy válságoknál tényleg nagyon jó mert gyorsan emelkedik az ára, de ugyan olyan gyorsan is tud zuhanni.Ha van felesleges pénz amit nem tud az ember befektetni sehova,akkor nagyon jó befektetés.
  • kalap008
    #622
    nem szálltam be a touchsmartba, de ha ne adj isten még holnap is megy, akkor elképzelhető...
    puntogonak örülök, hogy itt van a fórumon, így a sok hörgő le van szerelve kénytelen vmi értelmest írni, ha kritizálni szeretne vmit, egyébként puntogóval egyetértve én sem értem a yoodli konkurenciáján kívül kinek áll még érdekében az egyszerű lejáratás... hatosfogat hozzászólásain valóban el lehet gondolkodni;
    vki ért egyébként az aranyhoz, mekkora egy olyan 10g tömb, mert ahogy láttam száguld a tőzsdén az ára?
  • puntogo
    #621
    Némi igazság van a meglátásodban.Nem szándékoztam irányítani senkit. Csak arra gondoltam így is úgy is szerettem volna a tvt megnyerni, akkor ne verjük már fel az árat az egekig,mivel én tudtam hogy végig viszem jeleztem. Tudom erre azt mondod hogy bízzam a játékosra hogy licitál vagy sem, nem kell jelezni. Na itt van igazad mert magamnak is akartam spórolni.De még az is lehet, hogy tényleg másnak is spóroltam tíz vagy akár húszezret is.De mindegy, aminek tényleg örülök, hogy normális emberi hangon szóltok egymáshoz és hozzám is.És ez nekem nagyon tetszik, és így van is kedvem megosztani veletek a gondolataimat véleményem.
  • puntogo
    #620
    Én úgy érzem a HP touchsmart is meg a tv is drága lesz.Elég rég figyelem a liciteket és azt érzem hogy a nekem8 stílusa az Orkára illik ahogy játszik.Proudie meg hasonlít ikrisz32-re.
  • 10S
    #619
    Én is gondolkodtam a gépen, aktuális is lenne egy gépcsere már, de szerintem nem kevés kreditbe fájna...
  • kalap008
    #618
    azok a fránya kiskapuk, a törvényeket mindig igy alkotják meg, ha másként lenne a törvény megalkotóinak nem hozna hasznot, hiszen nem lehetnének kivételek...egyenlők és egyenlőbbek, amióta állam létezik ez igy is van.
    Egyébként a nickátirás lehetőségének megszüntetésével egyetértek. FRULI alkalmazott antiyoodlira itt már nem is reagáltok, puntogó bizonyitása az időpontokra támaszkodva valóban nem mutat összefüggést, de Ő legalább rájött a dologra, egyébként a véleményemet 582 számmal erről megirtam.
    A HP touchsmart érdekelt volna , de úgy látom túl sokakat vekem együtt, de ha még 21 óra után is megy lehet hogy beszállok üdv
  • hatosfogat
    #617
    Nem értettelek félre, hiszen élőben láttam, hogy történt. Tudom, hogy utána írtad a nevednek és nem át, de ez mindegy. Te is mondod, hogy az volt a szándékod, hogy ne ugorjanak rád. Ezt emberileg teljesen megértem, én is így érzek pontosan. De éppen ettől volt nem fair a dolog. A licitben egy fair mód van elkerülni azt, hogy ne ugorjanak rád: nem licitálni. Ez a fair. Ha egy kiskaput kihasználva másokat arra próbálsz "irányítani", hogy más ne licitáljon miközben te licitálsz, az nem az. Ezt reklamáltam, mégpedig névvel címmel a yoodli-nál, hiszen alapvetően az ő mulasztásuk miatt történhetett ez meg.

    Még egyszer, nehogy félreérthető legyen: nem személyesen veled volt problémám, hanem a lehetőséggel. Akkor is, amikor valaki puntogoo álnéven licitál, és akkor is, amikor te hozzáírtál a nevedhez. Ez az én szememben ugyanaz, mert ugyanarra irányult: lehetőleg rávenni a másikat, hogy hagyjon fel a licittel. De tényleg spongyát rá. Szimpatikus, hogy idejöttél és elmondtad az álláspontodat, és az ilyesmit én nagyon respektálom.
  • puntogo
    #616
    Azt hiszem le írtam hogy történt. Bocs de ki kell szállnom mert jöttek hozzám.
  • puntogo
    #615
    Ha arra gondolsz, a telom hagyományos, sms-re tudom használni meg telefonálásra.
  • 10S
    #614
    Szerintem nem lejáratás volt, hanem annak kihasználása, hogy sokan úgy vannak a puntogo névvel, hogy ha meglátják, inkább kiszállnak, mert sokan tudják rólad, hogy nem csak a végéig (teljes árig) mész el, hanem annál tovább is. Na ez az, amit én sem értettem.
  • puntogo
    #613
    Azért mert én tartottam egy részét.
  • puntogo
    #612
    Látod ezekről nem is tudtam mind.Szerinted miért írtam az íp címet? Mert éreztem hogy ez nem más mint a nevem lejáratása, és valami másra is gyanakszom. De mindegy mert nem tudom én sem bizonyítani.Nem kell elhinni de én a névvel soha nem szórakoztam annál azért komolyabbnak tartom magam.
  • puntogo
    #611
    Kiskapukat be lehet zárni,és régebben írtam is, hagyatok időt a jodlisoknak és szép lassan ki javítják a hibákat, saját érdekük. Régen ha ilyet leírtam már belső ember volta. Na ezért nem szólaltam meg.
  • 10S
    #610
    Én hiszek neked, miért is ne hinnék? Viszont láttam olyat, hogy puntog0, puntogoo, pintogo, meg hasonló variációk, meg volt olyan is, amikor 2 puntogo licitált. :)
    Na, erről írtam korábban is, hogy ez nem nagyon fair dolog, hiszen a nevedért (nimbusz) te "dolgoztál" meg. :P

    Más: Értekezleten miért ne lehetne yoodli-zni? ;)
  • puntogo
    #609
    Még annyi tennék hozzá, kb 3-4 kértem a yoodlit hogy nevet ne lehessen átírni, nem örültem amikor felhív a barátom, hogy miért mondtam neki hogy értekezleten vagyok, amikor látja hogy valami dvd lejátszóra licitálok.Pedig net közelében sem voltam. De még egyszer ki hangsúlyoznám, a puntogo nevet soha én nem írtam át csak mögé írtam, pl: go pinkepanna és ezt vállalóm is.
  • puntogo
    #608
    Fogok írni, és válaszolok bár mire, amire tudom a választ, vagy sejtéseim vannak.Lehet hogy félre értettél, én soha nem írtam át a nevem csak mögé írtam. Az is azért volt mert gondoltam, ne járjak már úgy megint, hogy mindenki rám ugrik.De ha tovább licitált volna bár ki az sem lett volna gond, csak megint az történt volna mint a netbooknál,és gondolom te sem örülsz ha telibe kell elvinni a terméket. Valóban nem Terézanya vagyok,de hiszek benne. De ma zűrös napom van. De előre is köszönöm hogy nem fikázással fogadtátok hogy megszólaltam.Egyébként pont az említett nevek miatt írtam. Észre vettem hogy vannak kulturált emberek is. Egyébként 46 éves vagyok, és a fiam talált rá a yoodlira még január végén vagy február elején.Az első nyereményem időpontjából kiderül. Előtte két hétig csak néztem és figyeltem. Üdv: Puntogo
  • 10S
    #607
    Nem egy törvényt tesznek rosszá a kiskapuk - sajnos.
    Már írtam korábban, hogy ebben a "játékban" - mint a pókerben - egy tudatosan, jól felépített név fél siker. Vannak nevek, akikkel az ember nem száll harcba, mert vagy "gyanús" neki, vagy tudja, hogy ha kell, végigviszi a licitet, ami adott esetben nem célja a licitálónak (pl nekem). Vagy csak akkor száll be, ha mindenképpen meg akarja venni a dolgot. Ezért nem volt jó, hogy szabadon lehetett változtatni a nevet.