2126
Új licitálós oldal
  • atonika
    #726
    Inkább elküldöm privátban, leszürve a nevedre
  • kirol
    #725
    Hú, hát rizikós dolog.

    Pl.

    Megtakarítás
    Bolti ár: 99 990 Ft
    Aukciós ár: 10 008 Ft
    Megtett licitek *: 12 000 Ft
    Megtakarítás: 77 982 Ft

    Szóval Béla licitált 12k értékű kreditben és megveheti 10k-ért.
    Így összesen kifizet 22k+szállítást 100k helyett.

    Ez így jól néz ki. Mondjuk ha elhatározom, hogy a 100k értékű dologra rászánok max.60k-t és autolicitálok, akkor akár olcsón is nyerhetek, de lehet, hogy elmegy a 60k és ne mén nyerek.

    Hát ez utóbbi elég szívás. :(
  • puntogo
    #724
    Szia atonika. Rólam meg írnád mi jött, ki és meg írom hogy igaz vagy sem.
  • atonika
    #723
    Persze ne gondold hogy napokat töltöttem el vele. 19oldal lezárt aukció van, 19 oldalkijelölés,19Ctrl+c, meg Ctrl+v és mégegy átstuktúrálás makróval
  • atonika
    #722
    Mindenre rá lehet szűrni, meg következtetéseket levonni, milyen licitáron mennek el a cuccok a bolti árra vetítve, ki milyen vehemenciával licitált a nyereményeinél stb.
  • puntogo
    #721
    Kirol! Szerintem figyeld a meneteket egy pár hétig, és olvasd el a súgót.
  • kirol
    #720
    Én ma kattintottam erre az oldalra.

    Az mi, hogy egy 270.000 Ft-ot mosógép licitje lejár, és ekkor mindig felugrik 10 mp-et az idő, mert még mindig licitálnak, de félelmetes alacsony árral?
    10.664 Ft-ot állnak.
  • hatosfogat
    #719
    valaki = valami
  • hatosfogat
    #718
    Besz*rás. :) Minek gyűjtötted össze? Csak azt ne mondd, hogy valaki pszichológiai kísérletet végzel. :)
  • hatosfogat
    #717
    Nem is olyan fura ez, ha valakinek a szenvedélyévé válik. És akkor sem, ha bizniszt akar belőle csinálni, mert akkor nem arra megy ami kell neki, hanem arra, amire esélyt lát és úgy gondolja jól el tudja adni. Hogy aztán ez mennyire éri meg, az másik kérdés. Szerintem sokkal kevésbé, mint elsőre gondolná az ember.
  • atonika
    #716
    Ha érdekelne valakit az eddigi 470 lezárt aukció adatai exelbe gyűjtve, privátban elküldhetem.
  • puntogo
    #715
    Hatosfogat: Köszi a jó tanácsot, mint írtam én ilyen dolgokhoz nem nagyon értek és nem is akarok, arra van az informatikusunk. A fiamnak tetszett meg, én bizton állíthatom hogy nem olvastam bele az adatokba, ma este megkérdezem tőle, hogy ő elolvasta vagy sem, mert ezt neki nagyjából tudnia kéne szerintem ha heti 4-5 infó órája van. Vagy minek jár suliba? Köszönöm.
  • puntogo
    #714
    Én úgy emlékszem láttam már rboto automatán, sőt, biztos.
  • puntogo
    #713
    Hatosfogat: Jól gondoltad akkor, de azért fura hogy válogatás nélkül mindenre rá ugranak.Sőt főleg ahol megérzik hogy elvérzik valaki.Tegnap mikor elindultam kénytelen voltam belépni Androméda mellé, mert nem akartam hogy mire haza érek, ACER- lezáruljon, talán hagynom kellet volna. Így senkinek nem lett. De látom a Tesco utalvánnyal nem járt valami jól, még jó hogy nekem utalványok nem kellenek, előzőt jobban meg tudta nyerni. Ja és a Kántort hagytam még ki az is sunnyog, de nem megy bele nagy tétbe ha jól vettem észre, bár lehet hogy ezt is írtad.Bocs nem szenilis vagyok csak ma szét szórt.
  • puntogo
    #712
    Szia ANTIyoodli. Én úgy gondolom nem bánt itt már téged senki. Akkor te is abba hagyhatnád a csipkelődést, provokálást, mert én erre nem vagyok kíváncsi. És szerintem más sem. Ha már a véleményedet a yoodlival kapcsolatban le akarod írni, tedd meg, és ne személyeskedj.Kalap008 tett egy ígéretet Rena9-nek, tartsd magad te is ehhez.
  • hatosfogat
    #711
    Nem kérdezem meg, mert már írtam, hogy szerintem is élő játékos. :)

    (A Pestimre is az szerintem is. Általában véve azok a játékosok akik rendszeresen autolicitálnak is, szerintem mind élő játékosok.)
  • hatosfogat
    #710
    Szia Puntogo. Nincs mit, sajnálom a történteket. De ha már így alakult, esetleg fontold meg, hogy nem ilyent licitálsz a gyerkőcnek. Ez a gép gyakorlatilag egy nettop erejű gép, olyan, mint pl. az itt is licitálható Samsung 10.1-es nettopok. Az az acer például amit mindketten licitáltunk - pontosabban megvettünk :) - jobb is erősebb is ennél. Szerintem ez a gép kimondottan csak irodai/adminisztratív használatra való. Otthonra szerintem jobban megéri egy nettop (pl. az említett Samsung), plusz egy monitor és billentyűzet/egér. Teljesítményben ugyanaz, alig drágább, de sokkal használhatóbb. Otthon csak rádugja a monitorra, billentyűzetre és úgy dolgozhat vele, mint ezzel az asztalival. De eközben mobil, a srác a hóna alá csaphatja, és viheti magával ahová akarja.

    (A PSP-t köszönöm, és értem. De PSP-ből egy is elég. Nem szeretünk pont ugyanazt ajándékozni, így a másik ajándék más lesz. Csak picit más, de más. :))
  • puntogo
    #709
    Szia nekem8.Semmi értesítést nem küldtek, én rá néztem, és tudtam rögtön hogy ezt elveszik.Ez nem az első lesz, már kezdem meg szokni.Pedig árban is így pont megfelelő lett volna mert 40ezernél tartottam.Mert én sem azért licitálok (bár szerintem senki sem) hogy mindent telibe vigyek el, csak ha muszáj.Valaki felvetette az Androméda nevet. Ehhez csak annyit fűznék hozzá hogy ö kezdet PinnkePanna néven játszani. Az biztos hogy élő játékos.Gondolom hogy hatosfogat, megkérdezed majd mire alapozom vagy hol a bizonyíték. De én nem akarok se bizonyítani se meggyőzni itt senkit mint már írtam. De egyébként még hozzá tehetném a Pestimrét is. Nem fantomok mint ahogy rólam is azt hitték sokan. Még azon sem lepődnék meg ha ezt olvassák megszólalnak.
  • puntogo
    #708
    Szia hatosfogat.Köszi az infót.Azért kicsi rossz érzés mert várhatok a következőre, és ezt a fiamnak akartam mert az ő gépe már klinikai halál szintjén van.Meg ugye, meg is ígértem neki ha 4.5 felet lesz a bizije akkor esetleg lesz csere. Lord of the Dance jó még mindig, csupa fiatalok akik nekem újnak számítanak. Németbe is meg Bécsbe is láttam de még az eredetit. Vannak új elemek, de a története a régi.Gratula u:öcsédhez kezd egyre ügyesebb lenni.Tudom hogy egyet értettem hogy nem beszélünk jövő belli licitről, de pspénk van. Értsd ahogy gondolod.
  • ANTIyoodli
    #707
    stpete, kalap008: bárcsak így lenne 5-ösöm a lottón. kalap 100%ra tudtam, hogy ez jön most hogy akkor a speeno.net dolgozója vagyok. de csak neked keresek még olyat ahol van ilyen funkció. remélem találok...

    nem akarok további értelmetlen vitát generálni, nagyon jókat mulatok azokon a hozzászólásokon amiket nekem címeztek :)

    abban is biztos vagyok, ha új ismeretlen emberek (akik eddig nem szóltak hozzá) és azt fogják mondani hogy csak a yoodli akkor az CSAKIS én lehetek.

    mindenesetre köszönöm ezeket a vidám perceket nektek!

    (kalap008: keresem a további oldalakat, csak tudod az oldalkarbantartás sok időt vesz igénybe, és még a konkurenciaelemzést is én csinálom. arról nem is beszélve hogy közben én vagyok az egyik bot licitáló is... ehhe)
  • stpete
    #706
    Szia puntogo, néztem végig, de sajnos a finist pont elmulasztottam. Nyeremény értesítőt nem kaptál a yoodlitól? Elvileg te vagy a győztes, neked gratulálnak!
  • hatosfogat
    #705
    Szia Puntogo. Én nem néztem, de unokaöcsémmel beszéltem telefonon, szerinte valami gixer volt a licitben. A termék licitje egyszer csak teljesen "megbolondult", elromlott a neve (a terméké), majd hirtelen lezárult. Valószínűleg a rendszer bekeverte a mellette futó PSP licitjét (onnan jött a név és a nyertes neve). Szerencsétlen helyzet az biztos. Vígasztaljon, hogy ha igaz a hiba, akkor a licitet tulajdonképpen még nem nyerted meg.

    10S: Köszi, tudok róla, az öcsém felhívott utána. Biztosra ment, mert én "rendeltem", nem bukhatott rajta. :) De lesz még feladata, mert ikreknek lesz, így nem ajándékra, hanem ajándékokra szólt a "megrendelésem". Szóval csak nyugtával dícsérje a srác a napot. :) (Amúgy is, az érettségire koncentráljon, az fontosabb.)

    u.i.: Milyen volt a Lord of the Dance? Tartják a színvonalat?
  • puntogo
    #704
    atonika: Ezt amit le írtál alá tudom támasztani buktam rajta én is nem keveset talán 3 hete.
  • puntogo
    #703
    kalap008: Köszi az infót, nem ismertem ezeket majd ha lesz időm, bele nézek. De ahogy nézem, még azt sem tartom kizártnak, hogy mire eurónk lenne szétesik az unió. Megértelek ANTIyoodlival kapcsolatban, híd el engem nagyon sokat fikáztak, és minden voltam, de írtam neked azt nézd ki mondja. ÉN miattuk nem írtam, mert többre tartom magam, és nem megyek le a szintjükre. Ne hagyd magad provokálni. Üdv: puntogo
  • puntogo
    #702
    stpete : Te nézted?
  • puntogo
    #701
    Helló mindenkinek! Most értem haza a Lord of danceről. Nem tudom mi történt de azt már látom hogy megint elvették a nyereményem. Valaki követte az eseményeket,mert ez most megint szarul esik.Kéne némi info.Köszi: Puntogo
  • stpete
    #700
    Gratulálok az ACER-hez Puntogo, vagy sasanovits? Főleg, hogy 0-Ft ból vitted el :)
    na megint egy rendszerhiba!
    ezeket a hibákat nem értem!?! kicsit ciki yoodli nem?
  • 10S
    #699
    Gartulálok az öcsikédnek, megint jól licitált! ;)
    http://www.yoodli.hu/auctions/view/768 - ezzel meg mi van? Kint sasanovits a nyertes, bent puntogo, 0 licittel. :P
  • hatosfogat
    #698
    Szerintem ő egy valódi licitáló.
  • stpete
    #697
    Andromeda is gyanús nekem, mindig mindenbe belenyúl, sok pénzzel játszik, mégis sokszor feladja hmm
  • stpete
    #696
    ", hogy tévedett még ha burkoltan is , vagy még ha nem is tudja"
    bocsánat
  • stpete
    #695
    kalap008: Nem akarok békebíró lenni eddig sem szóltam bele a viaskodásokba, de most te provokálod ANTIyoodlit még ha viccesen is. Végre beismerte , hogy tévedett még ha buroltan is , vagy még ha nem tudja :)
    sippie: lehet, hogy igazad van de azért amit igazán akartam itt figyel a lakásban, és megvolt rá az esély, hogy olcsóbban is hozzájussak.
  • atonika
    #694
    Rég néztem már be ide, viszont visszaolvasva örülök, hogy kevés kivételtől eltekintve emberibbé váltak a hozzászólások pro és kontra. Aki még kételkedne a bot licitek létezésében, a jellemzőik a már korábbi hozzászólásokban leírtakon kívűl (mindig benyomnak egy bizonyos
    mennyiségű licitet, de soha nem nyernek, vagy ha mégis akkor átíródik 100Ft-ra a nyertes licitje), rendre az aktuális lejárati idő előtt 4mp-nél klikkelnek, és ha belép egy korai auto, mikor még a valós klikkelők nem szálltak harcba, akkor ezek a bot licitek mindig csak egyesével váltják az autot, soha nem klikkel kettő egyszerre. Ugye mikor már valós userek küzdenek egy autoval, akkor 3-4-5 is beszalad egyszerre, az utolsók néha már túl is az időn. hatosfogat, írtad a #647-ben és PUNTOGO is egyetértett, hogy jelen és elkövetkező aukcióról ne essen szó a fórumban, hát ez tényleg az adrenalin kergetés szempontjából izgalmasabbá teheti a játékot, viszont másik oldalról nézve, ha tudjuk hogy most nekem8, vagy bárki határozott döntése, hogy bolti árig elvisz valamit, azzal sokat spórolhatnának a többiek, na meg ő is. Igaz, az egydolláros árverés pszihológiai elemzésében is elhangzik, hogy soha nem esett meg az a legésszerűbb megegyezés két fél között, hogy had legyen az enyém két centért, és te is kapsz 48-at. No de botok ide vagy oda, tény hogy a Yoodlin lehet nyerni, ellentétben a frulival. Én is a magam kárán tanultam meg, mikor egyedül benyomtam egy termék árát frulimatával (auto) 6-7 velem szemben klikkelővel, és mikor elfogytam, csak egyetlen klikk jött rám és "mindenki" kiszállt. Nem véletlenül zárulnak ott rendre 1-2 ezer forinton a 2-3százeres TV-k licitjei. Ha esetleg néha felszalad, az azt jelenti, hogy akkor egy hozzám hasonló balek megint sokat bukott. Van ott egy blogra invitálás:"Olvassátok a nyerteseink képes beszámolóit!" És mi van a blogon? Hát semmi.(Ha semmi van, az már valami) Sok szerencsét mindenkinek!
  • kalap008
    #693
    ...és milyen poitivan áll hozzá vki, akkor biztos tévedtem te antika a speenonak dolgozol:)

    a speenoval egy bibi van nem magyar garis a termék, a cég vhol külföldön van, jelen esetben szlovákiában, ahova semmilyen jogorvoslatért nem fordulhatsz ha mégis vmi gond lenne, a megveszem opció most került fel az oldalra és szintén nincs fóruma

    sippie is belső ember lehet ha tudja ki tartozik ide, vagy netán antika új avatarja
  • ANTIyoodli
    #692
    10S: "Mindenesetre egy dologban - a dizájnon kívül - mindenképpen ráver a Yoodli a konkurrenciára: Meg tudod venni a terméket, tehát a bukást minimalizálni tudod."

    ezt a funkciót már mások is használják. pl.:
    http://speeno.net/index.php?id=519

    (nem tudom ilyen az oldal, meg a licitek, de van ilyen funkció, hogy megveszem és a megtett licitek itt is levonódnak a fizetendő árból)
  • Sippie
    #691
    az a 4-5 ember általában 1 és ugyanaz, aki az oldallal valamilyen kapcsolatba hozható... hasznosabban is elköltheted azt a pénzt amit erre szánnál.
  • 10S
    #690
    A mai Acer gép leírásában mit jelenthet az "akár" és a "konfigurációnként eltérő" kifejezés? Ez sajnos egyáltalán nem pontos leírás.
  • kalap008
    #689
    kedves Rena én si pont ezt próbáltam elérni antikával, ha vki ír vmit azt támassza alá, ez az érvelés lényege, és akkor kialakul egy minőségi párbeszéd, lementem a szintjére és ennyi, ez már nem tetszik neki...
    a konkurenciaától jött - nyilvánvaló
    de befejezem , ezennel megigérem
    egyébként az oldalon lehet találni, s valóban kisebb arányban nagyon olcsón megvett cuccokat, de ha az arány fordított lenne, akkor az üzemeltetők gondolom már becsukták volna a boltot
    én azt javasolnám, hogy működjenek szimplán online áruházként is és ha vaki úgy dönt, hogy nem aukciózik vmilyen okból, akkor vmi diszkonttal az aukciós árhoz képest lehessen levásárolni a krediteket
  • hatosfogat
    #688
    Egyszer nyerni így szerencse. Többször nyerni bravúr. :)
  • hatosfogat
    #687
    Nem biztos. Ha nem lehetne megvenni akkor lehet, hogy sokan sokkal óvatosabban licitálnának, ami azt is jelentheti, hogy sokkal kevesebb licit megy egy termékre. De ezt tényleg csak statisztikák birtokában lehetne eldönteni.