2126
Új licitálós oldal
  • puntogo
    #1046
    Helló mindenkinek! Kedves NAGY TESTVÉR! Azt hiszem szinte mindent le írtak az előttem szólok.Én írtam nektek hogy a rendszeretek ki dobot, hogy nem válaszoltok egy ilyen történetre az nem fair. Mióta itt licitálok (4 hónapja ) volt problémátok elég, ha valaki én megértettem, sőt ezért kaptam hideget meleget. Amit nem értek, miért vettétek le a megveszem gombot??? Ezzel vonzottátok ide a játékosok többségét, mert a remény meg volt, hogy olcsóbb lesz a termék, ha mégsem akkor leüti az ember. Pénzemért így vagy úgy, de meg volt a termék.Van itt pár ember aki több száz ezret el licitált ( én is ) itt az oldalatokon. De én is csak arra jutottam mint hatosfogat, inkább kihagyom a liciteket, mert így pénzkidobásnak tartom és szerintem az összes nagy licitáló akik húzó játékosok, így fognak gondolkodni. Nekem a dupla kreditek miatt például egy ft sem írtatok jóvá. Én azt javaslom írjátok ki hogy teszt üzem mód, és addig míg a rendszer nem megy legalább úgy mint 2 hónappal ezelőtt, bár akkor sem volt tökéletes, de a mostaninál jobban működőt, ne lehessen tételre licitálni.Bár ez a hatosfogat asztala, én nem értek hozzá hogy kivitelezhető vagy sem, de valami ilyet tudnék elképzelni hogy rendeződjenek a sorok. Üdv: Puntogo
  • gateye
    #1045
    Ha még gyorsítanak, a licitek véget fognak érni, mielőtt elkezdődnének :))
  • gateye
    #1044
    A jogi eszmecserébe nem szálltam be, ahhoz nem értek. Azt azonban tudom, hogy pl a (hivatalos) játékautomaták programkódját (persze nem a visszafejtett forráskódot) az engedélyezéshez le kell adni a SZF.-nek. Gondolom azért (is), hogy ha később komoly jogvita keletkezne, akkor ellenőrizni tudják, hogy a gép epromjában az engedélyezett program van-e. A mindenféle plombálásokról nem is beszélve. Kvázi (elvileg) kizárt, hogy később csak úgy az üzemeltető módosítgathassa a szoftvert, pl. hogy több maradjon a játékgépben... És ha nem volt rendesen letesztelve - előzőleg! - a szoftver, akkor lehet kérni új engedélyeket, stb, stb.
    Szóval engem (is) aggaszt, hogy szinte naponta újabb és újabb hibákat produkál a rendszer (a régiek mellett !), a licitek egyre inkább "összekeverednek", és a "javítgatások, gyorsítgatások" - úgy tűnik - csak tovább rontanak a helyzeten... :(
  • hatosfogat
    #1043
    10$, igazad van, tényleg volt egy egész jól működő rendszer (kivéve a dupla liciteket). Ez a káosz 2-3 napja van csak. Reméljük az informatikusoknak hosszú hétvégéjük lesz, és hétfőre egy frissen vasalt, atombiztos licitmotor fogadja a látogatókat. :)
  • hatosfogat
    #1042
    Ez LOL. :) Úgy néz ki, az újabb, gyorsabb szerverekre a licit algoritmus sem volt felkészülve, és rendszeresen legyorsulja önmagát. :) :)
  • hatosfogat
    #1041
    Hogy legyen jó hír is, tegnap megkaptam az egyik nyereményemet, és az imént kaptam sms-t a futárcégtől, hogy hétfőn is fog érkezni, mégpedig az egyik lejárt határidejű a kettő közül. Éljen.:) Már csak egy maradt, remélem azt is sikerül beszerezni mihamarabb.

    Apropó, kiszállítás. Nem nagy ügy, de ha már ott van, akkor kedves Yoodli had kérjem azt, hogy a nyeremények oldalon a státusz mezőt tartsátok kicsit aktualizáltabban. A jelenlegi állapotában ugyanis semmi értelme, mert van olyan nyereményem, amit hetek óta megkaptam, és még mindig kiszállítás alatti a státusza, korábban pedig volt olyan, hogy a terméknek se híre se hamva, de az oldalon már kiszállítva, teljesítve lett az állapota. :)
  • gateye
    #1040
    Hát igen érdekes ez is. Hozzátenném, hogy a lap szerint mtamas 38200Ft-ot licitált el, nyilván valaki/valakik ellen, akik legalább ugyanennyit rátettek, az minimum kb 80eFt ( vagyis 800 kredit), tehát a licit elvileg sem zárulhatna 6400 Ft alatt...
  • 10S
    #1039
    Amúgy a TV oldalán gyongyos a nyertes, nem a veszprémi illetőségű hölgy (kiadhatók ilyen adatok a nyertesekről?).

    Szóval, szerintem az lenne a korrekt, hogy ha most egy ideig - amíg tartanak a hibák - állna a dolog, és a felhasználó visszakérhetné a befizetett krediteket, a hiba első jelentkezéséig visszamenőleg.
  • 10S
    #1038
    Nana! Azért volt egy - viszonylag - jól működő rendszer. Persze, voltak apróbb hibák. Én azért - bár nem vagyok informatikus - úgy gondolnám, hogy a változtatásokat először tesztelni kell, mielőtt élesítik, és átemelik a rendszerbe.
    A Windows példa annyira nem jó, mert ott az ember nem kockáztatja a pénzét. Persze, minden meghibásodhat, elromolhat, lehet hibás, de akkor nem veszed meg. Itt nem arról van szó, hogy nem veszel meg egy hibás szoftvert, hanem arról, hogy egy - viszonylag - jól működő oldalra befizetsz valamennyi - vissza nem kapható! - pénzt, aztán az oldal nem működik.
    Be is b...na, ha egyszer csak közölné akármelyik bank, hogy bocs, de meghibásodott a rendszer, kétszer vonunk le minden kártyás fizetést, rosszul számoljuk a kamatadót, de semmi gond, ez a Windows-nál is előfordul x év alatt y informatikussal. :(
  • atonika
    #1037
    Majdnem 4órát futott az aktív licit, óránként 1920Ft-al nő a licitár,
    4x1920 =4016.
  • atonika
    #1036
    A Telefon is 7000 felett zárult, mostmeg 4016Ft lett a záró licitára
  • hatosfogat
    #1035
    Kedves Yoodli, egyik oldalról ezek mind elfogadható érvek. Megértem, és elfogadom, én is informatikus vagyok, tudom, hogy mennyi munkával és bajjal jár egy ilyen rendszer kifejlesztése és üzemeltetése.

    De az éremnek másik oldala is van. Licit közben lekerül a megvásárlom gomb, licit után(!) megváltozik a terméknek mind az ára, mint a liciált ár, a licitek keresztbe tesznek egymásnak/váratlanul lezáródnak, a rendszer duplán, sőt triplán vonja a licitálók kreditjeit, bejelenkezési gondok vannak, a rendszer licit közben(!) kilépteti a felhasználót, aki így elbukja a licitet, stb... Ki lesz az, aki egy ilyen állapotú rendszerbe majd beletolja a kreditjeit? Akárki is lesz, annak sok a felesleges pénze...
  • hatosfogat
    #1034
    Hát emberek aki a mostani helyzetben licitál, az magára vessen...

    Kíváncsi leszek, hogy néhány nap múlva hányan és mennyit fognak ilyen körülmények között licitálni...
  • Yoodli
    #1033
    Bármilyen hihetetlen, "lorann" egy veszprémi illetőségű hölgy, aki rendesen végignyomta az epilátort, ami rendesen le is zárult. Mivel az illető egyszer sem licitált a TV-re (amit az a licitek számából is látható), nyilván nem vitte el a TV-t, de azt még vizsgáljuk, hogy milyen hiba folytán került át a neve a TV-re.
    A TV (vélhetően a Kika aukciója) törölve lesz, és újraindítjuk és későbbi időpontban, remélhetőleg addigra a hibát kijavítja. A kreditjeit nyilván mindenkinek visszaadjuk.
    A Microsoft 20 év alatt, 10.000 fejlesztővel olyanra tudta fejleszteni a Windowst, amilyen. És még fizetünk is érte. Nyilván nekünk se 10.000 fejlesztő, se 20 év nem fog kelleni a még meglévő sw hibák kijavítására, de még egy kis türelmet kérünk mindenkitől.

  • Nzoltan02
    #1032
    Mellesleg ennek a lorannak szívesen elkérném a személyiét, ha értitek, mire gondolok...
  • Nzoltan02
    #1031
    Szerintem is botrányos, ami a yoodlival történik.
    Megveszem gomb, 3kredit levonás, hibásan zárul le stb. Ez a KIKA-s ez már tényleg kiveri a biztosítékot...
    Ha így folytatják, szerintem jó pár felhasználót el fognak veszíteni...
  • atonika
    #1030
    Ez sem a bizalom megőrzése irányába hat, hogy a Samsung TV-t (LE40C550F1WXXH)is megnyerte a cég magának. A Frulira kezd hajazni ez a tendencia. Először levesszük aukció közben a megveszem gombot, aztán botlicit nyeri a terméket.
  • gateye
    #1029
    Ha tovább "javítanak" a szoftveren, lassan használhatatlan lesz...

    :))
  • gateye
    #1028
    Ezt az "LCD-epilátort" is elvitte a robot 0Ft licitért:
    http://www.yoodli.hu/auctions/view/780

    :))
  • gateye
    #1027
    Akkor még egy-két "érdekesség" a kép alapján:
    - hogyan lehet egy 30eFt-os utalvány bolti ára 35efT (most is ez látszik a lezárt aukcióknál)
    - a licit lezárultának időpontja nem változott,
    - az utolsó 10 licitáló sorrende/ideje sem...

    Marketing szempontból viszont milyen jól néz ki, hogy a "megtakarítás" majdnem 30efT !

    :))
  • 10S
    #1026
    Talán a két összeg között nem volt igazi licit, tehát reklamálni sem nagyon fog senki.
  • 10S
    #1025
    Csak egy feltételezés: Gondolom úgy, hogy nem oszt-nem szoroz, akkor meg miért szerepeljen 72400 Ft licitbevétel, ha lehet 49600 Ft is. :)
    Vagy rendszerhiba.
    Sosem tudjuk meg.
  • atonika
    #1024
    Nem is a termék ára a lényeg, hanem hogy az 5792Ft záró licitárból hogyan lett 3968Ft
  • 10S
    #1023
    Szerintem a Kika esetében mindegy a termék ára. :)
    A 3 levonást pedig utólag visszaadják. Mondjuk akkor kínos tud lenni, ha valakinek menetközben emiatt elfogy a kreditje, és amíg utánatölt, valaki leüti.
  • gateye
    #1022
    Üdv mindenkinek !
    És ehhez mit szóltok :
    Először ezt látom :

    Aztán később ráfrissítve ezt :


    Most akkor mennyi is a termék ára ??
    (bocs, kissé le kellett kicsinyítenem, hogy beférjek a 20kB-ba)

    Én is úgy látom, a "szoftverhibák" csak szaporodnak...

    viszont mindig okoznak meglepetést (és témát) :)

    - azért a 3 kredit levonása már tényleg durva, még akkor is ha ezzel nyert -
  • atonika
    #1021
    Tripla vagy semmi!
  • 10S
    #1020
    Hehe, most éppen hármasával von a gyorsabb szoftver.
  • 10S
    #1019
    :P
  • atonika
    #1018
    Úgy látom a light-osabb kérdésekre még csak-csak érkezik válasz, úgyanígy kellene a kényesebbekre is.
  • Yoodli
    #1017
    Aki a licitet megnyerte minden esetben előnyt élvez a plusz vásárlásokkal szemben.

    Puntogo, az automata licitáló dupla levonása problémájáról tudunk, bár nagyon ritkán fordult elő, és ha valakinél ilyen van, ott természetesen utólag is intézkedünk. Mindemellett a hiba okát keresik a fejlesztők, és remélhetőleg 1-2 napon belül megoldódik, mert tudjuk melyik frissítésnél került bele.

    A bejelentkezés reméljük már mindenkinél hibátlanul működik, és a gyorsabb működést is lassan látni fogjátok, ami egyébként több, eddigi dologra is megoldást fog jelenteni.
  • hatosfogat
    #1016
    Ilyent programhiba nem okoz. :) Egyértelműen levették ezt az opciót, nem csak ennél a terméknél, hanem jópár másik értékesebb terméknél is. Ahhoz képest, hogy a yoodli éppen azzal hirdeti magát különbözőnek a többinél, hogy meg is vásárolhatod a terméket, ez elég szomorú dolog. Öt napja futó, éppen licit alatt álló terméknél meg már több, mint szomorú...

    (Az nem lehet indok, hogy félnek, hogy nem tudják beszerezni, mert ez a TV éppenséggel idei modell, akármennyit lehet rendelni belőle szükség esetén.)
  • atonika
    #1015
    T. Yoodli
    Az is átállási anomália hogy egy több napja futó élő aukciónl az utolsó napra eltűnik a megveszem gomb, ami még az éjjel is kinnt volt a most futó Samsung 100cm 100Hz FULL HD LCD TV-nél. Mert szándékosan nem lenne fair play aukció közben megváltoztatni a feltételeket.
  • 10S
    #1014
    Yoodli-man! Ezt írod:

    "Valamint amikor elindul egy aukció, akkor már előtte megrendeljük az aukciós árut, de a Megvásárolom opcióval sokszor további 2-3-dbra érkezik rendelés, viszont az országban esetleg csak az az 1 tétel van, amit aukcióra bocsátottunk."

    Ilyenkor ki kapja meg az aukció elindításakor már nálatok lévő cuccot és kinek kell megvárnia a következő konténert? Aki liciten nyerte, azé az elsőbbség, vagy esetleg véletlenszerű a dolog?
  • puntogo
    #1013
    Kedves Nagy Testvér! Mindenki nevében írhatom köszönjük a tájékoztatást.Ez megint, félreértések elkerülését előzte meg.Ezért tartjuk fontosnak a gyors válaszokat. Remélem azt is olvastátok tegnap hogy jártam. Erre írtam is nektek, és várom a választ. Üdvözlettel:: ramszesz.
  • 10S
    #1012
    Szerintem írj nekik, vissza fogják adni az így elvesztett krediteket. Ilyen téren szerintem korrektek.
  • Yoodli
    #1011
    Kedves Yoodlisok!

    Tegnap egy komoly technikai átállást végeztünk el a rendszeren (plusz gépeket helyeztünk üzembe) az oldal gyorsabb, még stabilabb elérhetőségének érdekében. Mivel az u.n. DNS server átállás eltarthat (a Internet szolgáltatótól függően) 1-2 napig is, az átmeneti időszakban egy kis türelmet kérünk, ha esetleg csak többedik próbálkozásra sikerül bejelentkezni. Az átállás után várhatóan egy gyorsabb elérésű oldalt vehettek birtokba.

    Köszönjük megértéseteket,

    Yoodli Kft
  • puntogo
    #1010
    hatosfogat. Azt hiszem az ördögöt festetted a falra. Nagy nehezen bejelentkeztem, még el is kezdtem a licitet a laptopra rutinból.Megy a licitem, gondoltam megnézem mennyi ment bele, de hiányzik a kocka, sőt akkor veszem észre a megveszem gomb is.Persze kilépek mert akkor pihentetek, a megveszem gomb hiánya miatt.Gondoltam megnézem addig a többi tétel,hogy onnan is eltűntek-e a piros gombok vagy sem.Van ahol megvan van ahol nincs.Na mindegy vissza megyek a laptopra. Nézem figyelek hogy ha lejár valamelyiknek az automatája vissza szállok.Így is volt barna555-nek lejárt az automatája 3-2 klikkelnék, erre azt írja ki nekem bejelentkezni.Míg nézelődtem addig ki léptetett a rendszerből.És így végig néztem hogy az orrom előtt lezárult a samsung laptop. Én nem tudom mit csináltak ma az oldallal, de az biztos ami eddig hibátlanul vagy jól üzemelt, most már az sem hibátlan, ellet egyszerűen szarva. p.
  • hatosfogat
    #1009
    Közben kiderült, hogy a bejelentkezési problémám általános, nem csak egy böngészőre igaz. Akármelyiket próbálom, mindegyikben csak többszöri próbálkozásre enged be. Háát, amit kéne nem sikerült javítani, helyébe viszont jött újabb...

    Remélem, ha már egyszer be van az ember jelentkezve, akkor licit közben nem fog kidobni...
  • 10S
    #1008
    ... nem oldották meg.
  • puntogo
    #1007
    Szia hatosfogat! Most akartam belépni és mondhatnám azt, hogy majd nem ugyan ez volt, de 4 próbára sikerült. P.