2126
Új licitálós oldal
  • puntogo
    #1126
    hatosfoga: Bocs, privát.
  • hatosfogat
    #1125
    Puntogo: Korábban megbeszéltük, hogy futó aukcióról nem társalgunk itt, légyszi tartsuk ehhez magunkat. Köszi!
  • puntogo
    #1124
    Nekem8: Köszi
  • puntogo
    #1123
    Nekem8 megtalált,akkor most megvesszük mind a ketten.
  • pintyesz
    #1122
    Nah...
    Régóta még nem követem,a yoodli működését,de szerintem rekord gyanús a "megtett licitek" összege az Apple IPAD cuccnál :)
    "ief" barátunk jó mélyen belenyult a pénztárcájába...
    Megtett licitek *: 157200 Ft plusz még a feltornázott 28112 Ft XD
    Részvétem....
  • puntogo
    #1121
    Szia gateye!Elolvastam, mi a kérdés, hogy mi a játékos neved??
    Meg írtam privátba.
    Ha még van kérdésed privátba írd.
    Üdv: puntogo
  • gateye
    #1120
    Puntogo: csak ha van kedved visszaolvasni : #860, #865
    Üdv :)
  • gateye
    #1119
    Kedves Yoodli !
    Az új hw "örömére" máris összeakadt a Pana fényképező aukciója a Bosch turmixgépével... :)
    És a dupla kreditek is megmaradtak...

    Hajrá szoftveresek, még ne pihenjetek...
  • puntogo
    #1118
    Kedves Yoodli! Azt hiszem mindenki nevében mondhatom,
    hogy ez meg nyugtató számunkra, hogy van tájékoztatás részetekről.
    Azt hiszem ez számunkra is, és számotokra is igen fontos,
    hogy legyen köztünk kommunikáció.
    A dupla kredit még nem szűnt meg, ma is láttam többször is.
    Ezt csak jelezném.
    Üdv: puntogo
  • Yoodli
    #1117
    Kedves Fórumosok!

    A múlt héten sikerült átállnunk egy új hw architektúrára, aminek az eredményeként (elvileg) jóval gyorsabb lett az oldal működése, elérhetősége és néhány hiba így remélhetőleg ritkábban (vagy soha nem) fordul majd elő.
    A bejelentkezési, kódolási problémák már múlt héten javítva lettek ami az átállással voltak összefüggésben (ha ennek ellenére valakinél még van ilyen gond, akkor azt jelezze). A rendszerből történő kiléptetési időt megemeltük 30 percre (bár ez már eddig is magasan volt, A normál értékhez képest).

    A duplazárás problémájának megoldása sajnos egy nagyvállalati rendszer lefejlesztésével ér fel, de az utóbbi időszakban ilyennek is jóval ritkábban találkozhattatok, mert sokat dolgoztak ezen a fejleszők. Ennek a 100%-os kiküszöbölése nem egyszerű feladat (olyan, mintha egy tized másodperc alatt akarna valaki egyszerre megenni-meginni egy teljes reggelit, miközben mondjuk a gyerekek (teljesen kiszámíthatalan módon) próbálnának vele beszélgetni, sakkozni, és popsit töröltetni). Ennek ellenére azon vagyunk hogy ez is teljesen megoldódjon, mint ahogy a kisebb-nagyobb javítások, kérések is. Megértéseteket ezúton is köszönjük!

    Üdv,
    Yoodli
    U.i nagyon köszönjük az elismerő szavakat is!
  • Nzoltan02
    #1116
    Jaja, ez igaz...Egyébként tök rendesek voltak, kiszállították ma, ugyhogy végülis át tudtam venni a cuccot és a garancialap is le van pecsételve :)
    Így tovább Yoodli ;)
  • hatosfogat
    #1115
    Igen, eddig én is így csináltam, de ez csak addig működött, amíg a yoodli szállított, és volt a futárnál pecsét. Amióta a Royal-S... szállít - aki független futárcég - ez az opció nem él sajnos. :(
  • Nzoltan02
    #1114
    Köszi a tanácsot hatosfogat!
    Egyébként ilyen problémám nekem is volt, hogy a garancialapot nem pecsételték le, csak ha külön kértem. Volt, amiben lepecsételték, volt amiben nem...hát nem tudom. Szerintem mikor átveszed, szolj, h pecsételjék le. Én így szoktam.
  • hatosfogat
    #1113
    Szerintem a futárcéggel vedd fel a kapcsolatot. Egy ideje a Royal-S....t szállítja a nyereményeiket, akik valóban előző nap küldenek sms-t, hogy másnap hozzák a terméket. Velem is előfordult már, hogy nem ért ide aznap, mint kiderült azért, mert nem kapták meg időben a csomagot. Ezért én ha sms-t kapok, akkor a kiszállítás reggelén felhívom őket, és leegyeztetem, hogy biztosan jönnek-e. Egyébként nagyon készségesek, rugalmasak.

    Egy problémám viszont van, és ezt a yoodli felé is jeleztem már. Rendszeresen elfelejtik lepecsételni a garancia lapot. Van, amikor a disztributor már ráüti a pecsétet, de sok terméknél teljesen üresen érkezik meg. Szerintem az van, hogy a legtöbb termék nem is kerül a yoodli raktáraiba, hanem direkt a nyertesnek küldetik a beszállítótól. Ez nem lenne gond, de akkor szólni kellene a beszállítónak (nagykereskedőnek, disztributornak), hogy a garancialevél lepecsételése az ő feladatuk.
  • 10S
    #1112
    Nem a Yoodli szállítja a termékeket, hanem egy külső futárcég. Mellesleg nagyon korrektek, nekem is telefonáltak, amikor hozták a cuccot, első szóra elhozta a munkahelyemre (mondjuk nem BP.), kb 15 perc múlva. Szóval, én róluk csak jót tudok mondani.
  • Nzoltan02
    #1111
    Hello Mindenki!

    Csak egy személyes tapasztalatot szeretnék megosztani veletek. 8-án, azaz kedden kaptam egy sms-t a yoodlitól, hogy az általam rendelt cuccot várhatóan holnap, azaz 9-én, reggel 8 és d.u. 2 óra között fogják kiszállítani, ami mellesleg elég tág időintervallum, de ezzel még nincs is semmi gond. Gondoltam, ok, akkor itthon ülök egész nap, várom, hogy kihozzák. Hiába...sehol senki.
    Erre ma(10-én) 13:15-kor rezeg a telefon, hív a yoodli, mellesleg épp a vizsgám közepén, így nem tudtam felvenni, de gondolom, a ház előtt várt.
    Csak annyi a lényege a dolognak, hogy amiatt, hogy adminisztrációs szempontból tök szervezetlen az egész cég, pórul járt Ő is az üzemanyag ktg miatt, meg én is, mert vártam rá 9-én egész nap és ma sem tudtam átvenni a terméket. Gondolom, megint sok-sok e-mail-es egyeztetés után, majd jövő héten kiszállítják.
    Ha belegondolok, mi lenne, ha dolgoznék és emiatt elúszott vna egy nap szabim.............. :S
    Ezúton is szeretném kihangsúlyozni, hogy ezek ellenére sincs semmi problémám a yoodlival, korrektek, készségesek, csak egy picikét még szervezetlenek, úgy érzem.
    Reméljük kialakul egy rendszer, sok sikert kívánok Nekik.
    üdv:Nzoltan
  • Nzoltan02
    #1110
    Na... le is szedték az xboxot...
  • hatosfogat
    #1109
    Szerintem az ékezetes neveket nem jeleníti meg jól a rendszer. Vagy az ékezetes karaktereket tárolja rosszul, vagy a megjelenítés hibás. A hiba ráadásul egy kisebb és egy nagyonn hibaként is manifesztálódik. :) Amikor frissíted a lapot és a szerverről töltődik le a licit történet, akkor egy négyzetet ír ki az ékezetes karakterek helyén, később pedig, amikor a javascript frissíti már a listát, akkor az teljesen berosál az ékezetes karakterektől, és null-t és társait írja ki. :)

    Van itt még hiba bőven. Ezt is javíthatnák, de fontossági sorrenben a dupla kreditlevonás, a leállások és a bejelentkezési problémák ill. kidobódás után tenném. Engem személy szerint ez utóbbi bosszant a leginkább.
  • bub01
    #1108
    Bírtam várni, teljesen ma reggelig. :)
    Viszont egy két intézmény igen gyorsan reagál a beadványokra.
    Itt többet nem lehet írni mert a NAGY TESTVÉR figyel :).
  • pintyesz
    #1107
    Megínt egy újabb anomália :))
    null="f" vagy "d" vagy "soz"...?
    Aki figyelte az XBOX360 licitet 14:00 után,az láthatta,hogy váltakozott a licitálók névsora 15mp-enként.
    Össze-vissza mutatja.(lehet vissza kapjuk a krediteinket a végén?)
    Remélem nem én nyerem meg :))
    Biztos megállt a klíma a szerverszobában:)
  • puntogo
    #1106
    Szia pintyesz!
    Most már látom az xbox-nál. Értékelendő hogy a sg, is meg a yoodlin is ugyan az a neved.
    puntogo
  • puntogo
    #1105
    Kedves pintyesz! Látod csak ennyi kell, már is jobb a hangnem.Légy üdvözölve.
    Számomra minden licitáló egyforma, ők is azt szeretnék megvenni amit én és a többiek.
    Nem tudom miért mondod hogy lebecsülőm a magadfajta kis pontot.
    Én igenis mindent, és mindenkit értékelek, sőt elismerek, és ami fontos nem becsülök alá senkit.
    Én három négy hétig csak tanultam a yoodlit mire az első tételt megnyertem.
    Nem engem segítesz hozzá,mondom ezt azért mert ha nem én akkor más viszi el, de majd tapasztalod.
    Bocsánat játékos neved nem ismerem,így nem tudom mit vittem el előled.
    De mint írtad,"lehet ez egy társkereső fórum?"
    Nem ez egy licitálós oldal, ez erről szól.
    Tudom te a fórumra értetted.
    Itt szidalmazás nélkül, kulturáltan megbeszéljük a yoodlival kapcsolatos dolgokat problémákat.
    Van itt olyan játékos, biztos láttad már, csak1marad6,
    és ebben igaza van,
    ez erről szól,
    csak az az egy,
    azért változik.
    Statisztika az nagyon jó, az nekem is van,
    bár nem sokra megyek vele mert ide szerencse is kell.
    Ugyan így kezdtem én is. Javaslom, valami kicsivel kezdj, és híd el nyerni fogsz.
    Ami még fontos, vannak olyan licitálok akik ha kell a leütésig elmennek, ( néha én is ) ott te döntesz, hogy jól vagy rosszul a végén kiderül.
    Jó yoodlizást és sok nyereményt.Üdv: puntogo

  • pintyesz
    #1104
    Regelve vagyok a yoodli-n,kb. 1 hete.
    Többet olvastam,mint licitáltam,de tuti adtam bele pénzt egy-két cuccba amit végül te nyertél meg.
    Nem nyertem semmit ,még tapasztalatot sem :) (egyenlőre)
    Statisztikát is vezetek az aukciókról,valamennyire nyomon követve az eseményeket.
    Jobban is értékelhetnéd a magamfajta kis pontokat,mert mi segítünk hozzá a nagy nyereményekhez :))
  • puntogo
    #1103
    Szia bub01! Én akár hányszor írtam neki, 24 vagy 48 órába fértek bele a válasszal.
    De ha nem bírsz várni, akkor hajrá.
    De mintha azt írtad volna hogy már megtetted a feljelentést. Üdv puntogo





    Kedves pintyesz! Így elég családias.
    Most már csak jól csinálom, a kedvedért. p.
  • puntogo
    #1102
    Köszi a jó tanácsot.
    Csak nem magyar szakos vagy?
  • puntogo
    #1101
    Keves pintyesz! Ha vissza olvasod nem a személyidre vagyok kíváncsi.
    Volt itt már egy pár hozzá szolló aki ugyan nem licitált de nagyon értet a yoodlihoz.
    Simán csak arra lennék kíváncsi játszol, vagy játszottál a yoodlin, volt-e valami nyereményed.
    Összefoglalva: nem a lánykori neved érdekel,és nem is a nacionáléd.
    Csak az ami kapcsolódik a yoodlihoz.
    Nem a yoodlit védem, arra ha kell gondolom van emberük.
    Én személy szerin, ha valaki véleményt alkot a yoodliról, szeretem tudni mennyire ismeri ki magát rajta.
    Egy rendszert kritizálni nagyon könnyű, de felépíteni az a nehéz.
    Én sem azét írtam hogy megbántsalak.

    Üdv:puntogo
  • pintyesz
    #1100
    Ja még egy gondolat...
    A "válasz erre" gombal jobban követhetőek a párbeszédek,célszerű azt használni.Így még melegebb családi köteléket tud(tok)unk talán kialakítani.
  • pintyesz
    #1099
    Kedves puntogo!
    Én nem alkottam szabályt,nem is állt szándékomba,ha mégis ilyet tettem volna elnézést és kérem a yoodli-t még véletlenül se alkalmazzák,nehogy baj legyen.
    Személy szerint csak annak adtam hangot,hogy ekkora bevételű "cég" miért nem tud stabil,megbízható rendszert kiépíteni.Biztos van nálam elégedetlenebb tag is,mert én rendszerhiba miatt még nem szívtam meg egyik licitet sem.
    Azért meg ismét bocsánat,hogy nem mutatkoztam be,lehet ez egy társkereső fórum?:)
    Itt az sg-n olyan régen regeltem......lehet más lett a szokás azóta és be kell mutatkozni.
    Még is mit szeretnél tudni rólam?
    Személyit szkenneljek?Nem értem...:(
    Nem bántásból írtam ezeket,csak nem értem a kirohanásodat.
    A yoodli-t nem sztem nem kell védeni ha nincs takargatni valója.
  • hatosfogat
    #1098
    Bub: Azt szerintem nem fogod tudni elérni, hogy neked adják a terméket, mert hiba miatt záródott le. Próbáld meg ha gondolod, de szerintem csak az idődet vesztegeted.

    Azért viszont reklamálni kellene - én fogok is -, hogy miért folytatódott a licit, miután hibásan leállt? Ha nem akarták újraindítani, akkor a folytatás helyes módja az lett volna, hogy felfüggesztik mondjuk 24 órára és kiértesítenek emailben minden érintettet aki addig licitált, hogy a licit eddig és eddig megállítva, és ekkor fog folytatódni. Enélkül azok a licitálók akik nem tudtak az újraindításról - én sem tudtam -, egyértelműen kárt szenvedtek.
  • bub01
    #1097
    NO comment már egyszer kibeszéltük.
  • leves82
    #1096
    SZIA bub01 szerintem az nem csalás ha a pénzed (kredited) visszakapod mért egy műszaki hiba történt a licit során, ha nem kapnád vissza akkor csalás lenne. és az ászf-ben is az van hogy ilyen esetekben visszakapod a pénzed és amikor regeltél te elfogadtad a szerződéses feltételeket amit ők be is tartanak. így szerintem sz@r lehet hogy nem a tiéd a nyeremény de ha te kaptad volna a többi X licitáló lehetne felháborodva hogy nem ez van az ászf-ben leírv.
  • bub01
    #1095
    Komoly, most is mint az előző esetben is, van képernyő mentésem. Úgyhogy bocs mindenkitől, de tényleg nem marad a jogi úton kívül más lehetőségem.
    Most pl. válaszra sem méltattak, hogy mi az oka, hogy ismét futott tovább a licit. Teljesen hiába írtam nekik.
  • Nzoltan02
    #1094
    Szia bub01!
    Hát bakker, ha ez most full komoly, akkor asszem egy időre inkább én is pihentetem a dolgot, nemrég regeltem újra, de egy ideig nem fizetek be többet, amíg helyre nem áll a rendszer, bár nekem személy szerint ehhez hasonló gondjaim nem voltak még.
  • bub01
    #1093
    Úgy is le fogják állítani, és újra fogják indítani, a krediteket meg visszaadni. Oka, hogy nekem kiírta még a leállás előtt, hogy megnyertem, tehát természetesen nem fogják ideadni, nem szokásuk, és ujraindítják az aukciót. Mindenesetre, én most tényleg feljelentettem őket, mert még a leállás előtt megnyertet írt ki 2 percig nem volt licit majd újraindult, és ez a második eset. Úgyhogy ma voltam feljelentést tenni ismeretlen tettes ellen csalás alapos gyanúja miatt. Látom ez most lehet műszaki hiba volt, de az előző is meg ez is, egy kicsit sok nekem. Úgyhogy a kifizetett krediteket gyorsan elkattingatom, és törlöm magam erről az oldalról.
  • puntogo
    #1092
    Az hogy megy a tv tovább szerintem nem igazságos.
  • hatosfogat
    #1091
    Igen, nekem ugyanez lenne a kérdésem, a TV-re licitálók reklamáljanak-e külön, vagy automatikus lesz a kreditek visszatérítése? Köszi.
  • puntogo
    #1090
    KÖSZI AZ INFORMÁCIÓT, NAGY TESTVÉR,ezzel elkerültétek az összeesküvés elmélet gyártását,mert estig biztos lett volna elég. Aki licitált a tv- re annak gondolom vissza adjátok a kreditét? ramszesz
  • Yoodli
    #1089
    Kedves Fórumozók!

    A ma dél körüli leállásnak sikerült megtalálni az okát, ami bár bizonyára nem tűnik túl logikusnak, de a Voxinfo (a fizetési megoldás-szállító cég) rendszerének leállása volt az oka. Sajnos egy függőség volt a rendszerben a fizetési rendszerhez, így noha ezen fizetési rendszerrel még nem lehet fizetni, de a Yoodli rövid időn belül elindul. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

    Nem csak a mi rendszerünkben lehetnek technikai problémák...

    Yoodli Kft

  • puntogo
    #1088
    Tudsz valamit, mert most kezdek nyugtalan lenni, de szerintem te is.
  • bub01
    #1087
    Nem azt mondtam, hogy jó lenne, dehogy lenne jó, azt írtam nem lepne meg....