2126
Új licitálós oldal
  • szatimiki
    #1246
    Sziasztok!
    Nekem ma sikerült lenyomoznom egy telefonszámot, felhívtam s megadtak egy másik email címet ahol érdeklődhetek a fix áron megvásárolni kivánt termékről.
    Ha jelentkeznek írok............
  • bub01
    #1245
    Nem reagálnak semmire sem jelenleg (legalábbis több ismerős jelezte). Lehet hogy kezdenek eltünni?
    Addig meg az oldal még megy esetleg majd elfelejtik kiszállítani a termékeket is?
    A megnyert dolgokat szállítják még???
  • ccyr
    #1244
    ...na jó...visszavonom, frissítettem a böngészőm oldalát, és most már normálisan látszik minden...csak másik licitek aktuális adatai jelentek meg a lezárt licit mellett...hogy hogyan, ne kérdezzétek...
  • ccyr
    #1243
    ...és közben váltakozik a megtett licit hol 26.000-re, hol 13.000re...és közben klikkelnek delikvensek rendületlenül...bazz...ez nagyon durva...a klikkek robotok?!??!!
  • ccyr
    #1242
    Ajjaj! Ez már kezd egy kisit kabarés lenni...
    Siemens mosó-szárítógép, lezárult 32.000 HUF-al, pestimre gratulálunk! Csakhogy közben fut az aukció!!!! Az ár meg nem megy fölfele! És állítólag egy csomóan klikkelnek! Jéééé....Nem vették észre, hogy az aukció lezárult, és belebutultak?!? Itt valami nagyon, nagyon bűzlik...!!!
  • puntogo
    #1241
    Kedves szatimiki!
    Azt úgy értettem, hogy semmi különleges harc
    nem folyt a jegyért,nem úgy mint nálam.

    Üdv: puntogo-ramszesz
  • 10S
    #1240
    Negatív. Bár lehet, hogy a személyi változások az egy szem ügyfélszolgálatos kirúgásában merültek ki.
    Ma elutazom, külföldön is nézem a maileket, de ha addig nem válaszolnak, amíg hazajövök, első utam a fogyasztóvédelemhez vezet majd, a második a jogbiztosítómhoz. :(
  • szatimiki
    #1239
    Sziasztok!
    Van itt a fórumozók között valaki akinek a Yoodli válaszol bármilyen kérdésre "Az ügyfélszolgálaton történtek személyi változások" óta ???
  • szatimiki
    #1238
    Kedves Puntogo-Ramszesz!
    Azt hogy érted, hogy a Sting nem kellett senkinek (1212 licit), míg a R&J-ra "csak" 696 licit érkezett.... bár ezt 6,37X áron tudta eladni a Yoodli, míg a Stinget csak 2,16X áron.
  • padret
    #1237
    kedves Puntogo,

    Nincs szándékomban senkivel sem keménykedni, nem az én stílusom.
    A kettönk közötti külnbségeket meg nincs értelme feszegetni, mert biztosan sok van, még ezen kívül is.
    Ha a lenti levelemmel megbántottalak, hidd el, nem volt szándékomban.
    Lezárásképpen, sok sikeres licitet kívánok neked, ezen a remek oldalon!

    Üdv.padret
  • padret
    #1236
    Kedves ccyr,
    Még mindíg lehet jegyet kapni, nézz utána a jegyeladásoknak.


  • puntogo
    #1235
    Szia nekem8!
    Köszi hogy írtál, így tiszta sor a dolog,
    bár én is meg sokan mások is tudtuk,
    hogy nem a kredited fogyott el.

    Üdv: puntogo
  • puntogo
    #1234
    Sziasztok!Kedves Szatimiki és Pádret!
    Bár nem hiszem hogy magyarázkodnom kéne,de
    ccyr jól látja a dolgot.
    Közel másfél éve tervezgetjük hogy el megyünk
    a párommal a darabot megnézni,de nem egyszerű
    jegyet szerezni.
    Itt egy adott lehetőség volt.
    Sajnálom hogy mindenkinek pont ez kellet volna.
    A sting nem kellet senkinek, pedig ha lett volna
    időm, meg próbáltam volna azt is,de biztos vagyok
    benne, akkor az is kellet volna mindenkinek.
    Mivel nem volt megveszem gomb, így ennyi lett a vége.
    Akik régebben itt vannak azok tudják, már nem megyek
    mindenre rá,csak amire szükségünk van.
    De ha tényleg kell, nem szoktam elengedni.
    Egyébként is aki látta hogy történt a licit menete
    az azt is tudja miért lett ennyi.
    Ezzel ezt le is zárnám.

    Kedves Pádret!
    Én nem akarok senkit riogatni,
    sőt, nem is akarok senki zsebébe turkálni
    simán színházba szerettem volna menni.
    Remélem meg kapom a jegyet, és megyünk is.
    Nem ennyiért szerettem volna, de nem én nyomtam fel az árát,
    én csak nem engedtem el.
    És ha most azt írnám hogy az lcd tv-nél is meg csinálom,
    azt mondanád milyen nagyképű bunkó.
    Tv ugyan van, de ha a családba kell valakinek egy lcd tv
    hidd el be fogok szállni,mint ahogy eddig is megtettem
    ha valamire szükségük volt.
    Szenvedélyről meg akkor beszélnék ha a napi öt termékből
    hármat el is vinnék.
    Tudod egy tv-re jobban sajnálom a pénz mint egy színházjegyre.
    Talán ez a különbség köztünk, és a keménykedést meg hagyom neked.

    Üdvözlettel:puntogo
  • ccyr
    #1233
    Mert lehet, hogy egyébként kurva nehéz jegyet kapni...
  • padret
    #1232
    Hát igen, vagy csak riogatni akarta a többi licitálót, hogy erre is képes.
    Csak 1 a kérdés, miért nem egy lcd tv-vel csinálta?? :)
    Akkor lett volna kemény!
  • szatimiki
    #1231
    Na ezt tényleg nem értem, bár Én sem vagyok egy rutinos játékos, de....
    Rómeó & Julia szinházjegy:
    Bolti ár: 11 800 Ft
    Aukciós ár: 5 568 Ft
    Megtett licitek *: 19 500 Ft !!!!!!!!!! (+5568 ft)
    Megtakarítás: 0 Ft
    vagy ilyen az igazi játékszenvedély???
  • ccyr
    #1230
    Ja, hogy valóban ne csak a negatívumokról írjunk: én is megkaptam a jóljártam - amúgy boltban nemolcsó - telefont kifogástalan állapotban.

    És mivel most nagyhirtelen elolvastam újra a szerződési meg egyéb feltételeket, benne vagyon ugye, hogy a lefagyott licitek újra lesznek indítva, kreditek jóváírva stb., bízzunk benne, hogy rövidesen így lesz. Nem a pénz a gáz, mert az ember ha belefog egy ilyen "játékba" akkor ismernie kell a buktatókat, illetve hogy valószínűleg nem egyszer nem kétszer bukni fog kisebb nagyobb összeget - ez benne van a pakliban.

    Viszont a kommunikáción legalább anyit javítani lehetne, hogy lenne az oldalon egy "Gépház üzen" rész, ahol legalább annyi megjelenne ilyenkor, hogy "problémát észleltük, orvoslásának nekiláttunk, kreditekkel ez és ez lesz" stb. Nem kell hogy konkrétan válaszoljanak mindenkinek egyenként, de legalább ennyit. Technikailag sem egy hűde megoldani, sőt.

    Azt is el tudom hinni, hogy az egész egy két-három-négyfős csapat, és a töküket is elhagyják éppen, node az elején befektetett sok munka később busásan megtérül (ha egy termék ára a licitben eléri a bolti ár 16%-át, akkor már a termék árának kétszeresét tolták be a T. felhasználók krediteken keresztül), és akkor illenék nem béta szoftververzióval nekifutni boltnak,vagy ha igen, gyalulni lefele a reklamációkat érdemben ld. pl. mint fentebb, plusz javítani, javítani, javítani éjféltől reggel 9-ig mindennap, mert így sok a bosszúság, meg elindul a feljelentősdi, ami senkinek sem hiányzik, oszt a végén ne adj ég egy bepipázott konzolhuszár mélylinuxer még dühében nekiáll hekkolni...is...

    Szóval hosszútávú gondolkodás, kisebb pillanatnyi haszon szerintem jobban megéri, mint fordítva.

    Nehogy legyen egy újabb Il Ferrónk...
  • 10S
    #1229
    Az eleje egy kicsit zavaros. Szóval, jártam úgy, hogy auto-n voltam, és egy klikkel megnyerte valaki a licitet, mikor még volt kreditem.

    A második feléhez: Az igazsághoz azért az is hozzátartozik, hogy itt most adott termékről van szó, a többi hiba nélkül kifogástalan állapotban érkezett. A legutóbbi nagyjából másfél hét után, lepecsételt (!) garancialevéllel - postán.
  • 10S
    #1228
    Akkor te még jól jártál. Én is voltam így, mondjuk kisebb összeggel, kávéfőzőnél. A második levélre már nem is válaszoltak, kb 2-3000 Ft-om volt benne. Közben megint megreklamáltam egy távcsövet: Használtan kaptam meg. Több helyen ki volt kopva (tengelyek, fogaskerekek), a nagy dobozon belül több kis doboz üres, törött csavarok stb. Gondoltam, hogy ha 3 munkanapon belül válaszolnak, nem verem nagydobra, elintézzük az ügyet (kicserélik, vagy valahogyan kárpótolnak), de mivel nem tették, így felírom. Egy nyavalyás válaszra nem méltatnak! Most kb három hétig külföldön leszek, ha addig nem rendeződik le a dolog, én is megyek a Fogyasztóvédelemhez. Nálam - szerencsére - nincsen nagy összegről szó, de azért hülyének ne nézzenek már... Amit újként hirdetnek, az legyen is új! Az is lehet, hogy nem rajtuk múlik, ők újként veszik meg, a partner meg szállít, amit szállít, de akkor legalább írjanak annyit, hogy vették a reklamálást, intézkednek. :(
  • stpete
    #1227
    Sziasztok mindenki! Régen jártam erre.
    Csak látom felmerült a nevem ezért írok nektek tájékoztatásul.
    A HP asztali gépre volt autolicitem mégis lezárt az aukció. Írtam nekik, és másnap visszaadták a kreditjeimet, szóval ugyan az volt a helyzet szerintem mint most a Pavilion laptopnál. Az egész redszerük haldoklik. Nem véletlenül nem licitálgatok, a majden 4 hete megnyert mosogatógépet mind a mai napig nem kaptam meg! Több levelet írtam, finomat is meg feháborodottat. Semmi válasz. Most eldöntöttem, hogy pénteken elmegyek a rendőrségre meg a fogyasztóvédelemhez és feljelentést teszek ellenük. Ja és végleg elfelejtem ezt a céget. Nem olyan régen kezdtem, úgy áprilisban, majdnem 1.5 millióval gazdagítottam őket ezen idő alatt, de egy kiQrt levelet nem tudnak küldeni, hogy te hülye ne várd a nyereményedet, mert még meg sem vettük amit árulunk, vagy valami más... Azért nektek több sikert kívánok!
    Üdvözlettel nekem8
  • ccyr
    #1226
    " © hatosfogat

    Áhh, szerintem a mai Pavilion licit is hibásan zárult. Kizárt, hogy 4 auto is egyszerre hagyja abba... "

    Bizony. Jómagam is benne voltam ebben a licitben, és van még kreditem bőven, automatán, és lezárult klikkel...
    Szóval valami gebasz van, az biztos. Már megírtam a levelet, kicsit se vagyok ideg...kíváncsi leszek a válaszra
  • szatimiki
    #1225
    Szerintem is, mivel hosszasan le volt "fagyva" 1 mp-nél a Navigációval egyszerre. A HP lezárt miután feléledt, a Navigáció tovább halad.....
  • hatosfogat
    #1224
    Áhh, szerintem a mai Pavilion licit is hibásan zárult. Kizárt, hogy 4 auto is egyszerre hagyja abba...
  • Proudie
    #1223
    Én még mindig nem kaptam vissza a krediteket a TS-ból :( Válasz meg aztán pláne sehol!
  • 10S
    #1222
    Időpont Licitáló Típus
    Ma, 13:43:41 Frimmelly klikk
    Ma, 13:43:30 zolii123 klikk
    Ma, 13:43:19 megelly klikk
    2010-07-08 21:04:25 zfarkas klikk

    Ez se semmi. :) Vajon Frimmelly megkapja a terméket, vagy törlik az aukciót? Mondjuk csak 4 "embernek" van benne 1-1 százasa, úgyhogy szegény Yoodlinak ez elég nagy veszteség. :)
  • hatosfogat
    #1221
    Korábban már megírtam a yoodli usernevemet, ha visszalapozol, ott is megtalálod. ;)
  • 10S
    #1220
    Hát, ahogy elnézem, egy hét alatt - amíg nem voltam gépközelben - zajlott az élet... :)
    A hatóságoknak könnyű dolguk van, nagyon könnyen kikérhetik a licitálók adatait, megnézhetik, minden termék kiment-e, minden elköltött kredit után befizették-e az ÁFÁ-t stb. Ráadásul egy ilyen fórumot végigolvasva a licitáló oldalak élete, stratégiája nyitott könyv...
  • szatimiki
    #1219
    Nem egészen. Próbáltam a PSP-vel kapcsolatban elmondottakból kitalálni milyen néven Yoodlizol, s nem sokan raktak 30 auto-t..... A megnyert aukcióidból gondoltam (de lehet tulkombináltam :))
  • Proudie
    #1218
    Nos, a HP asztali licitjét törölték. Erre már visszajött a kreditem. Ezek szerint valóban hibás volt. A Touchsmartét még nem írták jóvá. De hát türelem rózsát terem.
  • hatosfogat
    #1217
    Ha arra gondolsz, hogy az egyik legrégebbi licitáló, akkor nem egészen, én csak március vége felé akadtam a yoodlira, és vannak bőven olyanok akik már február eleje óta rendszeresen licitálnak. :)

    Ha a fórumra gondolsz, akkor viszont igen, elég hamar ráakadtam erre az oldalra a yoodli után.
  • szatimiki
    #1216
    hatosfogat, ahogy elnézegetem ténykedésed Te vagy az egyik legrutinosabb harcos :)
  • szatimiki
    #1215
    én is láttam sajna, csak a végén már nem ért oda a licitem.....
  • hatosfogat
    #1214
    A mostani PSP licitnél is csinált olyant a rendszer, hogy utolsó pillanatban lökte be az auto-kat. Próbaképpen rátettem 30 kreditet miután elfogytak a "tudjukkik", hogy hátha nálam is csinálni fogja és akkor biztos a dolog. De most nem csinálta. (Lehet, hogy később előjött volna, de harmincnál többet nem akartam rátenni, ne én teszteljem már a rendszert a saját pénzemen...)
  • hatosfogat
    #1213
    A Touchsmart szinte biztos, hogy vissza lesz vonva, mert az láthatóan hibásan zárult. Nekem is jóváírtak már nem egy licitemet, és nem mindig 72 órán belül. Szerintem hétfő-keddnél előbb ezt sem fogják felülvzsgálni, ezért ez előtt nem számítanék visszatérítésre.

    A Pavilion nehezebb eset, mert nincs egyértelmű bizonyíték a hibára. Az csak akkor lesz, ha kiderül, hogy nekem8 és bosco13 közül valamelyiknek volt-e futó autolicitje, ezt pedig csak ők tudhatják. Csak abból lehet következtetni, hogy nem volt rendben a dolog, hogy az auto-k a végén teljesen rapszodikusan estek be, volt amikor 0mp-nél, márpedig azt egy perc alatt mindenki látja, hogy 4-5mp-el előtte szokta betenni őket a licit motor.

    Én ilyenkor, amikor ennyi probléma van egyébként leginkább attól tartok, hogy egyszer csak annyi lesz az egésznek, és leshetem a ki nem szállított nyereményeimet meg a bent ragadt kreditjeimet....
  • Proudie
    #1212
    Szia Szatmiki,
    Mindössze abból gondolom, hogy nincs valódi nyertese a TS-nek, hogy a lezárt aukciókba belépve Drzsuzsát látod nyertesként, de ha belelépsz és megnézed újra, xavi a nyertes. Itt most vagy xavi, vagy Drzsuzsa a nyertes, így mindketten igényt tarthatnának a gépre, de ilyen nincs, mivel egy aukciót csak egyvalaki vihet hivatalosan. A másik pedig, ahogy írtam, Drzsuzsa után nyomtam egy licitet, ami előfordulhatott volna, hogy az adatátvitel miatt esetleg nem érkezett be időben, de abban az esetben, hogy xavi licitje beérkezett, 10 másodperccel nőtt az idő, tehát evidens, hogy az enyémnek is be kellett volna érkeznie (megjegyzem: nálam nem volt hiba a netkapcsolattal. Ez tehát egy hibás aukció, amit ilyen esetben törölnek és az összes kreditet visszanyomják. Legalábbis eddig így volt. Kaptam vissza már így kreditet néhányszor, de sokkal gyorsabban, mint most.
    Sajnos visszajelzést nem kaptam még a levelemre, amit küldtem nekik, de remélhetőleg mielőbb lesz válasz.
    Ebből a megközelítésből lehet, hogy igazad van, hiszen a "sok kicsi sokra megy" elven nyerhet többet a cég. Több licit, magasabb eladási ár. Ez a látogatók számának növekedésével lehet egyenesen arányos. Csak hát a rendszer haldoklik...
    Én nem akarok rosszat a cégnek, sem magamnak. Azért játszom, mert élvezem ezt és szükségem van egy asztali gépre, mint a TS vagy Pavilion, így pedig izgalamasabb. Ilyen látható hibáknál azonban elvárom, hogy a kredit visszakerüljön, hiszen az aukció hibás volt. Eddig nem kellett írnom nekik, mert jött magától.
    A Pavilionnál semmi látható nyoma nincs a hibának, de ezért vagyok kíváncsi nekem8 tapasztalatára, hogy lássuk, tényleg nincs hiba és csak összeesküvés-elméleteket gyártunk vagy van hiba és akkor azt is törlik.
    Üdv,
    Proudie
  • szatimiki
    #1211
    Még valami: A Yoodlinak nem veszteség egy rutinos játékos elvesztése, sőt.... ha Nekem8 minden nap játszana nem mennének fel ilyen magas összegre az aukciók, gondolj bele. A kezdetekkor igen ritka volt, hogy a termék bolti árának a 3X-a is befolyik kreditekből, mostanában majdnem törvényszerű. És ez lehet a sok "ifjú titán"-nak köszönhető
  • szatimiki
    #1210
    Szia Proudie!
    Miből gondolod, hogy visszajár a Touchsmartból kredit? (nekem is van benne) kaptál valami jelzést a Yoodlitól, hogy vizsgálják az esetet?
    Nekem8 szerintem azért látható ritkábban, mert Ő csak saját részre licitál. Figyeljétek meg, hogy nem vesz két ugyanolyan terméket, mint sokan mások akik viszonteladók. A HP-ba is szerintem azért szállt be, mert ilyenje még nem volt....
  • Proudie
    #1209
    Kedves Puntogo,
    Nos, ez az igazi veszteség a Yoodlinak, ha az olyan játékosait veszíti el, mint Te vagy Nekem8. Őt is kevesebbszer látom, mint amikor én kezdtem. Bár mindig jönnek újak, ifjú titánok.
    Sajnálom, mert ígéretesnek indult az oldal, de valahogy a fejlesztések nem jönnek be.
    Bub01, Téged is megértelek, bár én lusta lennék rohangálni ilyen ügyekben. Mérgelődni nincs okom (inkább csalódott vagyok), hiszen csak magamat okolhatom, hogy a szemmel láthatóan egyre gyakrabban előforduló hibák ellenére is képes vagyok bizalmat szavazni a cégnek és befizetni súlyos pénzeket, hogy "okosan vásároljak" cserébe a semmiért.
    Mint említettem többször, én a kreditjeimet várom vissza, de sehol semmi egyelőre.
    Találgatni nem szeretnék, mert azért néha vannak megmagyarázhatatlan, véletlen egybeesések, de nagyon várom, hogy Nekem8 újra jelentkezzen és Ő mondja el nekünk, hogy hogyan is történt a végjáték. Kíváncsi lettem.
    Üdv,
    Proudie
  • puntogo
    #1208
    Kedves Proudie!
    Én sem azt 280 kreditet sajnálom,mert a játékosságunk azt
    hiszem egyezik,az általad le írtak alapján.
    Azt az időt amit itt el vesztegettem a semmire,
    Inkább mentem volna ki a strandra a fiaimmal.
    De délután ez lesz, most azért én is
    be fáradtam.
    Kétszer másfél napom úszott el,az egy dolog hogy itt bukok,
    de az itt töltött idő miatt más üzletről is le csúsztam.
    Ez aszt jelenti többszörösen bukok,és mint írtam ez mai világban luxus,ezért inkább strandolni megyek mert a jó idő mulandó,
    és meg várom míg a yoodlit üzembiztossá teszik, és nem csak fogorvost hívnak, hanem belgyógyászt és sebészt is.Talán a konzílium után,ha a beteget talpra állították.
    Ha meg nem, végleg ki szállok,és ha kell valami meg veszem a boltba.

    Üdv: puntogo
  • bub01
    #1207
    Ne nagyon mérgelődjetek, én már úgyis elindítottam a feljelentést, és a statisztikák is készülnek, amit még beadok a hatóságoknak kiegészítésként, hogy hogyan is működik ez az oldal. Meglátjuk azzal mit kezdenek, mert válaszolni azt nem akarnak, hiába írok nekik, pedig kivártam a 72 órát. Ha válaszra sem méltatnak, akkor helyettem küzdjenek a hatóságokkal. Igaz ez sem kerül kevésbe (ügyvéd sokat kért), de még mindig kevesebb mint amit itt elköltöttem, csaltak, nyertem, majd valami furcsa anomália folytán vesztettem.