2126
Új licitálós oldal
  • ccyr
    #1286
    " Több mint 800 sikeres aukción vagyunk túl, a termékek ott vannak a nyerteseknél, ellenőrizhető. "

    Igazán érdekelne a hogyan...:) (jómagam egyébként valóban megkaptam a megnyert terméket, gond nélkül, no de azért ezt most íy önbevallásos alapon mondom, viszont sehogyan sem lehet leellenőrizni, hogy igazat mondok e vagy sem, mint ahogy a Te állításodat sem. Akkor meg nem kell leírni...)

    "küzdünk a nagykerekkel, ahol megnevezésükkel ellentétben nem tartanak kereskedelmi mennyiséget szinte semmiből, vagy eladják azt az x db-ot amit előre lekötöttünk…"

    Ez nagyon szép, csak a yoodlizók nem a nagykerekkel vannak szerződéses viszonyban. Ti vagytok a fővállalkozók, ha úgy tetszik, és mint ilyen, ti vagytok a fő felelősök a vásárlók/fogyasztók/yoodlizók/jóarcok felé, nem más. Ez még ezen a furcsa magyar vidéken is így van, egyenlőre, szerencsére.

    A levélből érződik az enyhe sértődöttség, hogy mennyit gürcöltök és csak kapjátok az ívet, de ha a magyar valóságra hivatkozol, akkor nosza, itt az alkalom példát mutatni, és megvalósítani, ami más, európaibbnak tartott országokban megvalósult: a Vendégnek/Vásárlónak MINDIG igaza van...
  • Proudie
    #1285
    Kedves Yoodli,

    Én a HP asztaliból kaptam vissza krediteket pontosan annyit, amennyit beletettem, ez rendben is volt, mégegyszer köszi a precízitást.
    Valóban nem említettem, hogy duplán írt jóvá bármit a rendszer, mivel követem az eseményeket, a befizetéseimet, a kreditjeimet és a jóváírásaitokat és nem láttam olyat, hogy duplázott volna, mert nem duplázott sehol semmit.
    Azt pedig le tudom követni, hogy mikor mennyi kreditem van és az állítgatásaitokat sem láttam. Tehát nekem olyan, mintha nem történt volna semmi, nem volt ilyen téren kreditmozgás. Pontosan annyi kreditem van most, amennyit számolok a 304 TS-ba tett kreditem nélkül. Tehát csak az hiányzik.
    Azon a bizonyos napon 2x vásároltam 230 kreditet 2 órán belül, erről tudok számlakivonatot is küldeni! Tehát nem 2x írt jóvá a rendszer, hanem 2x vásároltam és az nagy különbség.
    És természetesen erről nem kaptam levelet, hiszen az meg lenne.
    Gondolom, ezt el tudjátok újra küldeni, tehát kérem, küldjétek el újra, hogy valóban lássam, miről is beszélünk.
    Szeretném, ha ezt tisztáznánk, mert nem akarok félreértéseket és esetleges félremagyarázásokat sem. Mivel a rendszereteknek visszamenőleg tudnia kell a naplózást, kérem, hogy erről küldjetek valamit, mert ez nekem így nem kerek és kicsit átverve érzem magam!
    Nem követeltem és nem is fogok követelni soha olyat, ami nem jogos!!!
    Ja és most látom, hogy a TS-nál xavi utolsó licitje törölve lett, az aukció pedig nem. Tehát akkor azért nem kaptam vissza a kreditjeimet, mert nem töröltétek az aukciót, hanem belenyúltatok a lezárt licitekbe? Ilyet is lehet? Nahát… Mire nem jó az IT…
    Üdv,
    Proudie
  • bub01
    #1284
    Kedves Yoodli!

    A második alkalommal az aukciót nem törölték, hanem nyertest hirdettek, tehát saját ÁSZF-üknek sem tettek eleget az esetemben. A fogyasztóvédelmi vizsgálat pontos levelét nem szeretném idézni, de nem adtak igazat, hanem hatáskör hiányában továbbküldték azt máshova, és ők ezzel le kellett zárják, ismétlem nem igazat adtak, csak nincs semmi hatáskörük. Az APEH SZF vizsgálata pedig még nem zajlott le, az most következik. Ezt csak azért írom ide is le, hogy tiszta legyen a kép mindkét oldalról. Az oldal tényleg sokkal stabilabb lett az említett 2 aukció után, de az, hogy választ és magyarázatot a mai napig nem kaptam az előzőekre, az viszont tény.

    Íme a másik oldal felől nézve a dolog.
  • Yoodli
    #1283
    Tisztelt Fórumozók!

    Mielőtt belekezdenénk:

    kedves Proudie, mint Te biztosan tudod, de nem említed, hogy befizettél egy adott összeget, majd azt duplán írta neked jóvá a rendszer az alapszoftverben kiderített hiba miatt. Így neked is tudnod kell, meg is írtuk neked, hogy nem a Touchsmart aukcióban tűntek el a kreditjeid csupán helyreállítottuk a TÉNYLEGES befizetésednek megfelelő kredit-egyenleget. Köszönjük objektivitásodat.
    Kedves Bub01, megértük a problémádat (nálad azt hiszem a két egymást követő esetben is hiba lépett fel az aukció lezárásakor), de amint azt talán a fórumból is kiolvashatod, nem mi kreáltuk szándékosan hibát (nem állhat érdekünkben), hanem valóban a (dupla-jóváírással is azonos) sw hiba okozott ilyen hibás aukciókat. Több mint 800 sikeres aukción vagyunk túl, a termékek ott vannak a nyerteseknél, ellenőrizhető. A hiba javítása (vagy az ok kiderítése) sajnos hónapokat vett igénybe, sok aukciót törölnünk kellett, de szerencsére úgy tűnik sikerült javítani (az elmúlt néhány hétben egyetlen aukciót se kellett törölnünk), és az oldallal se fordult elő mostanság, hogy ne működött volna akár csak másodpercekre se.
    A két story után csak annyit még, hogy mint ahogy a múltban, úgy a jövőben sem kívánunk foglalkozni az összeesküvés elméletekkel (nem küldjük ki a terméket, xy nem is valós személy, stb.), e helyett végezzük a dolgunkat, küzdünk a nagykerekkel, ahol megnevezésükkel ellentétben nem tartanak kereskedelmi mennyiséget szinte semmiből, vagy eladják azt az x db-ot amit előre lekötöttünk…
    Ez a mai magyar valóság, de kiváló tesztidőszak volt cégünknek, befektetőinknek.
    Túl vagyunk egy fogyasztóvédelmi vizsgálaton (javunkra döntöttek) és egy átfogó APEH ellenőrzésen (nem találtak szabálytalanságot).
    A konkurenseinkről is kerestünk elő fórumokat, de nem nagyon találtunk. Köszönjük a kitüntetett figyelmet…

    További szép napot mindenkinek,
    Üdv,
    Yoodli Kft
  • Proudie
    #1282
    Kedves Puntogo,
    Én abszolút nem sértődtem meg, hiszen számomra semmi sértő nincs a levelezésetekben, nem magamra ismertem rá. Csak mindig mosolygok az olyan helyzeteken, mint a mostani, hogy Te és Kalap véditek az oldalt, mások meg a másik végletekig elmenve szídják és meg akarják semmisíteni. Ahogy írod, mindenki úgy intézi a dolgait, ahogy tudja.
    Én nem rohangálnék feljelentgetni senkit, mert időm nincs rá és ahhoz már egy nagyobb összeget kéne kihúzzanak a zsebemből így, hogy hibás aukcióból nem kapok vissza kreditet, hogy a délelőttjeimet, délutánjaimat rendőrségen, APEH-ban, stb. helyeken töltsem. Persze ez lehet, hogy nem hiba, hiszen két nyertese van a TS-nak, de akkor csak egy magyarázatot kell adni, szerintem nem több, mint 3 sor. Várok. Várok, mert úgysem tehetek mást.
    Újfent meg kell jegyeznem, hogy még mindig tetszik az oldal, hiszen imádom az új ötleteket és ez nagyon ütős, király értékesítés-ösztönző szolgáltatás. A mai napig használom az oldalt, de kezdek csalódni, hiszen magamból kiindulva, hogy én hogyan bánok a vevőimmel, ugyanazt várom el magammal szemben is és itt nem azt a szolgáltatási színvonalat kapom sajnos.
    Üdv,
    Proudie
  • puntogo
    #1281
    Kedves Proudie!
    Nem értem miért is mondod hogy bár ki is ki
    lenne közösítve,szó sincs ilyenről meg nem is lehet.
    Én le írtam álláspontomat,sőt valahol még talán bubot
    is meg értem, és téged is.
    Csak sok módon lehet intézni dolgokat.
    Én csak arra próbáltam rá világítani,hogy türelmesebbeknek
    kell lennünk,talán többre megy vele az ember.
    Abban teljesen igazad van hogy ne korrekt ha nem válaszolnak.
    De mint írtam én is 10 nap után kaptam választ.
    De ha javasolhatnám, írd meg itt a pontosan a a gondodat, hátha itt hamarább kapsz választ.
    És én ezt, minden cinizmus nélkül írom neked.
    Remélem semmi sértőt nem találsz, rád nézve a mondataimban.

    üdv: puntogo
  • Proudie
    #1280
    Hű...
    Akkor most mindenki ki van közösítve? :)
    Semmi gond nincs azzal, ha vannak védők. De próbáljátok azért a másik oldalról is nézni a dolgot.
    Itt Bub-on kívül más nem akarja az oldal bezárását. De mondjátok meg, hogy miért nem várhatja el az ember, hogy egy k..va választ kapjon egy olyan cégtől, ahol százezreket költ el?
    Hmm?
    Ha én ezt tenném a vevőimmel, valszeg nem nagyon lenne olyan cég, aki pénzt költ el nálam.
    Vagy csak én várok el túl sokat?
  • kalap008
    #1279
    yes :)
  • puntogo
    #1278
    Szia kalap!
    Igen, itt a vége a lényeg.

    Üdv: p.
  • kalap008
    #1277
    szia Puntogo!

    a te bejegyzésedben is azt hiszem minden benne van, amit ma egészséges szellemü ember ezzel a játékkal kapcsolatban érez

    sajnos az internet megegedi az arctalanságot ezen a szinten igy mindenféle olyan elem aki máshol nem tudja kiélni egyéb sérelmeit az itt teljesiti ki magát tulajdonképpen az ő tragédiájukban ártatlan áldozatokon

    álljon itt még egy idézet, Te tudni fogod miért:

    24. vers

    A lábujjhegyre ágaskodó
    nem áll sokáig,
    a nagy léptekkel rohanó
    nem megy sokáig,
    a fénybe álló
    nem lesz fényes,
    a magát hirdető
    nem lesz hires,
    a magát dicsérő
    nem lesz dicső,
    a magát kináló
    nem lesz vezető.
    Ezek az út-on:
    rohadék, hulladék,
    utálkozva elkerülik,
    az út-on járó rá se lép
  • puntogo
    #1276
    Szia kalap008!
    Jól eltűntél.
    Ez jó, mert minden benne van.

    Üdv::puntogo
  • kalap008
    #1275
    ehun egy idézet,
    remélem mindenki érti, aki nem az találgassa
    üdv:
    Lao-ce
    Tao Te King
    64. vers:


    A nyugvót megőrizni könnyű,
    a keletkezőt formálni könnyű,
    a gyengét összetörni könnyű,
    a kicsinyeket szétszórni könnyű,
    a leendővel kezdeni könnyű,
    Terebélyes fa
    hajszál-gyökérből fejlődik,
    kilenc –emeletes torony
    kupac földből emelődik,
    A cselekvő elbukik,
    a szorongató veszít.
    Ezért a bölcs
    nem cselekszik és nem bukik,
    nem szorongat és nem veszít.
    Aki nagy –hamar eredményt akar,
    övé a kudarc;
    de aki előre gondol a végére,
    nem éri kudarc.
    Ezért a bölcs
    vágyik a vágytalanságra,
    nem sóvárog ritkaságra,
    csak a tudatlantól tanul,
    csak a közös út-on vonul,
    a természetes rendet követi
    s erőszakkal meg nem töri

    fordította : Weöres Sándor

  • puntogo
    #1274
    Sziasztok kedves yoodlizók!
    Látom megint forr a levegő.
    Kedves Bub01!
    Leszögezném előre,nem azért írok neked hogy, meg bántsalak, vagy észt osszak,saját véleményem írom meg.
    Sajnálttal olvastam a leírtakat, hogy egy bosszú hadjáratba kezdték. Hatosfogattal és Szatamikivel egyet értek.
    Nem azért mert sokat használom az oldalt. Sőt mostanában egyre kevesebbet idő hiány miatt,meg az is hozzá tartozik az igazsághoz, hp termékek össze omlása miatt
    én is pipa volta,kétszer másfél napom oda lett, bár senki nem mondta hogy ennyi időt szánjak rá saját döntés volt. Meg ugye, teret kapjanak az ifjú titánok. Mert szerintük, én nekem8 meg a hasonlok miatt mennek fel az árak.
    Biztos vagyok benne hogy sok időd elment a yoodlira, de híd el nem csak neked. Tudom ez nem vigasztal. Azt hiszem, én magamról tényleg elmondhatom sok ideig csak figyeltem a yoodlit. Vagyunk itt egy páran, akik nem kevés időt, és pénzt, töltöttünk,illetve költöttük itt el. Szerintem nem te vagy az első közöttünk, aki jogilag sértve érzi magát. Én is éreztem így,de mindig hosszan, át gondoltam a dolgot, hogy mivel mit érek el, és mennyi időm, illetve évem menne rá. Arra jutottam eddig,(ami lehet hogy egyszer meg változhat) hogy inkább játszom, és igyekszem minél több terméket meg nyerni, így kárpótolva magam. Én neked is ezt tanácsoltam volna. Lehet, hogy most bele kezdtél egy soha véget nem érő történetbe, ami lehet hogy úgy zárul ahogy te szeretnéd,de lehet hogy nem, és akár mi legyen a történet vége, hány embernek tettél jót, vagy rosszat a végén. Én saját magamból, ki indulva, úgy gondolom a yoodli tulaj (vagy tulajok), valószínűnek tartom, azért számítanak problémás helyzetekre, és meg van rá a személy, vagy személyek akik ezeket nekik meg oldják. Ez egy aránylag új cég, szerinted az Apeh mit talál náluk? Ha az adó áfa, be fizetve, mert szerintem erre odafigyelnek, max találnak valami apróságot, amiért esetleg kapnak valami pénzbírságot.
    Mehetsz tovább, jogi helyekre, csak a végén ne hogy a fagyi vissza nyaljon, és téged is perbe fogjanak, bár én nem értek ehhez, de hasonlóról már hallottam.
    Össze foglalva: sok türelmet, kitartást, és pénzt kívánok neked, mert itt kicsiny országunkban ezekre nagy szükség van.

    Üdv : puntogo=ramszesz


    Más téma:
    Hp Pavilonra én is vissza kaptam a krediteket. Egyébként aki emlékszik a SPÁR utalványokra, egy levelet írtam a yoodlinak és itt a fórumba,
    kérdeztem rá a Nagy Testvértől hogy ott mi történt, és itt kaptam azt a választ hogy vizsgálják.
    Kb 10-12 nap múlva kaptam egy levelet hogy vissza adták a kreditet és nincs nyertes, és később újra felteszik.
    Az tény, az információ áramlásnál, a lajhár hozzájuk képest kapkodó ideg-beteg, de azért lassan is de talán működik.
    Az is igaz, hogy most viszont a kiszállítás,flottul megy.
    Én közel 7 hónapja hogy itt vagyok,sok rossz dologgal problémával találkoztam,
    de azt is láttam hogy törekednek a problémák ki küszöbölésére a yoodlisok, mert azt ők is tudják, hogy ez a saját érdekük.
    Itt a nekem8 problémája is,azt is lassan de meg oldották.
    Ja igen a termékek vásárlása, én is reklamáltam árak, választék stb.
    Azt a választ kaptam, mielőtt az előzetesbe be kerülne a termék, már meg rendelik a márka kereskedőtől hogy mire a licitre kerül a sor,
    meg érkezzen a termék, sokszor eleve onnan késve érkezik a megrendelt termék.Ezen idő alatt, van hogy a márka kereskedő közli a yoodlisokkal, el fogyót,közben le álltak a gyártással,kivonták a forgalomból stb.
    Nem védeni akarom a yoodlit, de erről viszont ők tényleg nem tehetnek. De ilyen eset is sok volt régen, most már egyre ritkább ez is.
    A lényeg a lényegben,voltak hibák és vannak is, de remélem egyre kevesebb lesz,és egyszer csak nem is lesz, és minden hibátlan lesz,
    mert mindkét fél érdeke ez lenne, reményeim szerint.
    Csak még egy gondolat, morog,morog mindenki, tisztelet a kivételnek, de azért csak csak látom a morgóknak is a nevét egy egy licitnél.
    Mert azt már mindenki tudja, nyerni lehet, egész jó áron, és ki is szállítják.
    Szerintem itt a fórumba nincs is olyan aki ne nyert volna, és ez nem minden hol így működik.
    Aki, ki szeretné forgat a szavaimat, vagy provokálni szeretne, ne tegye, mert nem leszek vevő rá.

    Üdv mindenkinek.: puntogo=ramszesz
  • Proudie
    #1273
    Kedves Szatmiki,
    Nekem a fő probléma az, hogy nem kapok választ. Nem a pénz a lényeg, vagy a kredit, hanem az, hogy kapjak egy pár soros levelet, hogy: "Kedves Proudie, nem áll módunkban jóváírni a kreditet, mert csak! Az aukció ugyan hibásan zárult, de ilyen esetben nem kap vissza senki semmit, mert fenntartjuk magunknak a jogot, hogy megtartsuk a kreditjeit, még ha hibás is az aukció."
    Tudom, kissé cinikus vagyok, de sem ilyet, sem hasonlót nem kaptam. Nekem ez is egy válasz lenne.
    Én sem szeretem, ha átvernek vagy inkább semmibe vesznek, hiszen én is elköltöttem már néhány százezrecskét, így jogosan elvárhatom, hogy legalább egy gagyi magyarázatot kapjak, nem?
    Én úgy gondolom, ha ez a cég legalább 2 személyes lenne, akkor működhetne jól is, de ha mindent egy ember akar végezni, akkor nagyon nehéz lesz a sorsuk, főleg így, hogy akár el is veszíthet játékosokat.
    Üdv,
    Proudie
  • szatimiki
    #1272
    Tisztelt Proudie!
    Először is leszögezném, hogy ,nem sértegetni akarlak vagy a Yoodlit védeni de vannak korábbról is más aukciók ahol más a nyertes az aukciós oldalon és más a főoldalon, de azok sem lettek törölve (pl grillsütö) Én is jobban örülnék ha visszakapnád a kreditjeidet, mert akkor Én is.
    A kommunikáció...... van még mit fejlődnie. Nem csak neked nem válaszol a "support" hanem pl. nekem sem a fix áron igényelt termékkel kapcsolatban.
    Tudtommal nyári szabadságolás miatt kicsit elmaradtak a kiszállítással, levelezéssel, termékfeltöltés,.. stb. s most elsősorban a megnyert termékek kiszállítására helyezték a fő hangsúlyt. Én biztos vagyok benne, hogy fognak válaszolni.......de abban már nem, hogy törölni fogják az aukciót. Hátha.......
  • Proudie
    #1271
    Ja bocs, a 2-es is valahol benne van, de az nem lett kiemelve :)
  • Proudie
    #1270
    Kedves Kalap008,
    Engedd meg, hogy részben én válaszoljak a hozzászólásodra.
    Két megközelítésből láttatnám az itteni helyzetet:
    1. Sajnos azt látom (ez az én véleményem), hogy az emberek, jelen esetben felhasználók, pozitívan állnak hozzá az oldalhoz. Tetszik nekik az értékesítési mód, a játék, a lehetőség, hiszen pénzt fizetnek be, hogy használhassák. De ezután nem elégedettek a dolgok menetével, számlázás, szállítás, hibás aukciók, kreditek jóváírása, kommunikáció, stb. Visszafordítva a kérdést: miért nem lehet valamit jól csinálni, úgy, hogy minden olajozottan működjön? Nem azt értem ezalatt, hogy az oldal soha ne hibásodjon meg, mert sajnos ilyen van, hanem a háttérmunkára gondolok.
    Úgy gonodolom, hogy mindenki próbálkozik, vállalkozást csinál, ügyeskedik, de lehet azt is jól csinálni, és most kiemelve az én példámat (hibás aukcióból nem kapom vissza a több mint 300 kreditemet), nem pedig sunnyogni, és nem válaszolni. Tudod nem szeretném, ha minden ok nélkül 30.000 Ft-tal meghúznának, mert azt nem viselem jól.
    Összegezve, ha valami jól működik, mint ahogy működhetne a Yoodli is jól, akkor nem lehet semmi gond, csak azokkal az emberekkel, akik pl. itt nem tudnak méltósággal veszíteni és idézve Téged: "mocskolódnak".
    Ha viszont nem jól mennek a dolgok, a játékosok fellázadnak!
    Ilyen is van, ahogy olvashattad is az előzőekben.
    Üdv,
    Proudie
  • kalap008
    #1269
    tisztelt fórumozók,
    nekem ez a játék tetszik, de a swoopo.co.uk még jobban egy unokatesóm nevében ott gyakrabban játszom ( Ő Londonban lakik, külföldre nem postáznak), vagy vásárolok, trendibb cuccok vannak, de lehet hogy a magyar piacra ez kell amit itt árulnak… persze itt is láttam szinte mindent, de az ottani nagyobb pénztárcához gondolom az a felsőbb kategóriás kínálat dukál.

    a régiek még emlékeznek rám (puntogo, hatosfogat pl.), sok ideje nem jártam itt ez nagyrészt elfoglaltságaimnak köszönhetően alakult így.
    A fórum egyre objektívebbé vált az utóbbi időben, bár a tudományos igényesség szintjét még nem közeliti meg…
    …továbbra is tartják magukat az összeesküvés elméletek, bár a fórum születésének idéjen keletkezett mémek, mint a ki sem küldik a terméket, számlát sem küldenek, puntogó nem lehet élő személy, stb. helyett ma már a cizelláltabb, óvatosabban megfogalmazottak vannak életben… de ez az élet minden területén ez van, a képlet nem áll össze, de a legtöbben közlik a megoldást… igaz puntogó
    majd elmúlnak ezek is aztán jönnek mások…

    azt mondja meg nekem valaki meg hogy Magyarországon miért nem lehet szimplán örülni valaminek, vagy használni valamit, miért kell itt a politikának, a magánembereknek mindent bemocskolniuk amihez hozzáérnek, miért nincs itt pozitív hozzáállás szinte semmi máshoz, mint a mocskolódáshoz és mutogatáshoz…???
    Puntogó, te egy gyakorlatias ember vagy, te talán tudsz vmit erről mondani, legalábbis van igazságérzeted, jó arányérzéked ha itt véded ezt a szórakozást, amit szeretsz…
    Sajnos a fórumnak (és vannak ennél rosszabbak is) a szelleme tükröződik az emberek mindennapi interakcióiban is… jómagam sokat éltem és vegyesen élek külföldön ( egyetem alatt 1 év Dánia, utána 6 hónap Anglia - London, majd Zürich, most Bécsben vagyok évi több hónapot) – nem úgy fogalmazok hogy külföldön, hanem úgy hogy ezeken a helyeken sem jobbak az emberek mint itt és megvan egymásról a véleményük, de a mindennapi interakciókat ez nem hatja át, az emberek megkímélik egymástól magukat, a véleményüktől másokat, igyekeznek jól tölteni a kiszabott időt…
    nem tudom az öngyilkosok és alkoholisták tekintetében top országnak tekintett Magyarországon mi romlott el, de vmi nagyon elromlott és én ezt sajnálom, nagyon, mert a gyermekkorom egy vidéki faluban telt ami nagyon jó volt igy vannak kedves emlékek, amik ide kötnek…
    Azonban ez van ebben az országban: vagy megszoksz, vagy megszöksz, én e szerint cselekszem…
    …de puntogóhoz hasonlóan az igazságérzetem nem hagyja ha vmit, vagy vkit fikciók alapján elítélnek. Szóval az életben csinálod vagy nem, elmész vagy maradsz, szájat jártatni felesleges, inkább mindenki örüljön az életnek.
    VILÁGBÉKE
  • Proudie
    #1268
    Szia Nekem8,
    Hááát... Az oldal tele van paradoxonnal:
    - Úgy tudom, hogy az aukció tárgyát előre beszerzik.
    - A levelezőrendszer most már műxik, de egy rohadt választ nem kapok a Touchsmartban ragadt több, mint 300 kreditemről, pedig a harmadik levelet küldtem azután, hogy a lev.rendszer működik. Furi.
    Nem tudom, hogy ez korrekt-e!
    Nem mondom, hogy a hozzáálás rossz a mosogatógéppel kapcsolatban, de nekem ezek ellentmondások az eddigi Yoodli megszólalásokkal szemben. És ez csak 2.
    Üdv,
    Proudie
  • stpete
    #1267
    Sziasztok!
    Én is információval szolgálhatok.
    Az AEG mosogatógép helyett amit megnyertem felajánlottak egy olcsóbb BOSCH-t , és még választhattam az oldalról a fennmaradt értékben árút. Az AEG-et már nem forgalmazzák. Még nem kaptam meg a cuccokat, de értesítettek, hogy hamarosnan érkezik. Tényleg valami változás történt. Ez korrekt, remélem így is marad.
    Üdv: nekem8
  • bub01
    #1266
    Hatosfogat: Neked teljesen igazad van. Ilyen szempontból tényleg sértődött vagyok, bár ezt nem érzelmi, hanem jogi útról megközelítve. A bosszúhadjárat ez persze igaz. A hatóságokkal való munka, meg megyek szépen sorban, van amelyik gyors, de nem sok hatásköre van, van lassabb hatáskörrel, és a leglassabb lesz a rendőrségi, de halad az is. Amennyi időt rászántam a licitekre, az oldal megismerésére, illetve a gépek statisztikájára annyi időnél többet nem vesz el ez sem. Mindenesetre, mától nem szólalok meg itt, ha nem leszek megszólítva :). Mindenkinek sok-sok nyereményt kívánva Bub.
  • ccyr
    #1265
    Ma kaptam választ a Yoodlitól a furcsán - hibásan - zárult HP Pavilion laptoppal kapcsolatban. Az elveszett krediteket visszaadták. Azt ígérték, hogy azt a licitet újraindítják.
    Mindenesetre válasz jött, és a minimálisan elvárható korrekció megtörtént.

    Ez pozitív.
  • szatimiki
    #1264
    Kedves BUB01!
    Bocs ha megsértettelek volna, de sok sikert kívánok neked a bosszúhadjárathoz. Úgy látszik Neked még nem volt dolgod a hatóságokkal, rá fogsz jönni milyen lassan jár az igazság szekere..........
    Tudok olyan ügyről ami 6 éve még nem zárult le, de kitartást kívánok neked s több türelmet, mert szükséged lessz rá.
  • hatosfogat
    #1263
    Hát, az biztos, hogy rágyúrtak a kiszállításokra. Az utóbbi nyereményeimet olyan gyorsan kapom, hogy csak na. Már a 3 napja nyert bicaj is itt van nálam... Egy hónapja még minimum 1.5 hét, de inkább több volt az átfutás.

    Bub: Személyeskedés nélkül, tényleg úgy tűnsz az embernek, mint egy sértődött ember aki "bosszúhadjáratba" kezdett. Azok alapján amit itt elmondtál, nem érzem, hogy igazad lenne, de úgy vagyok vele, hogy ha van kifogásolható a cég tevékenységében, akkor mindegy a motiváció.
  • bub01
    #1262
    Kedves szatimiki!

    Tegnap voltam bent az APEH-nél tisztázni a dolgokat, nem hiányosság lesz ez. Átmegyünk személyeskedésbe "sántít a sztorid"? Milyen alapon mered te a tényeket kétségbe vonni????? Játszani ezen az oldalon, nem köszönöm, soha többet. De hidd el mindent elkövetek azért hogy bezárják, nem kevés energiát fektetek inkább ebbe, mint hogy még kétszer átverjenek.
  • szatimiki
    #1261
    Kedves bub01!
    Ha az APEH valamilyen hiányosságot találna akkor sem megy egyik napról a másikra az oldal megszüntetése. Fellebbezés ide-oda, esetleg bíróság is dönthet.......akár évek, ha .........
    Az illetékesek szerint sokat sántit a sztorid....
    Javaslom addig is játsz bátran, ne siránkozz :)
  • Proudie
    #1260
    Rég láttam ekkora robotharcot, mint a KTM-nél.
    Kissé érdektelenek a játékosok, nem?
  • 10S
    #1259
    Akkor lehet, hogy valami tényleg változik? Nekem a használtan kapott cuccot a hazaérkezésem után kicserélik újra.
  • szatimiki
    #1258
    Ma beszéltem (email) az illetékes elvtárssal s azt igérte, hogy ma este vagy holnap fog a termékfeltöltéssel foglalkozni, mert most elsősorban a termék kiszállítással foglalkoznak :) Bízzunk benne.......
  • Proudie
    #1257
    Akkor elküldöm harmadszor is a kérdésemet a Touchsmarttal kapcsolatban :) Most már biztos kapok választ, hiszen a rendszer működik.
  • ccyr
    #1256
    Nem tudom, jelent e valamit - ha mást nem, nyári szünetet, de - folyamatosan csökkennek a "Közelgő aukciók" menüpont alatt a közelgő aukciók...
    Egy hete még kb. 80 termék közelgett, most 50 körül, és nem változik a kínálat...
  • Yoodli
    #1255
    Kedves Felhasználók!

    Bizonyára észrevettétek, hogy néhány napra megszakadt a visszajelzés az ügyfélszolgálat részéről. Ezúton szeretnénk elnézéseteket kérni, ennek oka egy hibás levelező-program beállítás volt, a leveleket ugyan kiküldtük, de az sajnos nem jutott el a címzettekhez, amire csak napokkal később derült fény.
    Az ügyfélszolgálat erősítése érdekében átszervezésekre került sor az utóbbi hetekben. Megvitattuk, mik azok a dolgok, amiken változtatni vagy erősíteni kell. Szeretnénk, hogy a jövőben ügyfélkezelésünk pontosan és időszerű informálással zajlana. Ezekre történtek és történnek fejlesztések, amik mind a felhasználók, mind pedig a mi problémáink megoldását megkönnyítik.
    Levelezési szolgáltatásunkat is frissítettük. Átszervezésre került az információs felület is. Az oldalon hírdobozt hozunk létre (még fejlesztés alatt), amiben mindig friss rendszer és ügyfélhírek futnak majd, addig is a jelenleg használt Hírek menüpont üzemel. Itt szerezhetsz tudomást arról is, ha esetleg technikai szünet várható, vagy adott aukciók nyitási és/vagy zárási ideje megváltozott.
    Hírleveleinkben mostantól segítséget nyújtunk az oldal könnyedebb és célszerűbb használatához, ezért érdemes erre feliratkozni, olvasgatni és az oldalt többször böngészni.
    További sok sikert kívánunk az oldal használatához!

    Üdvözlettel:
    Yoodli Ügyfélszolgálat
  • 10S
    #1254
    Értem. Köszi az információt.
  • bub01
    #1253
    Úgy értem kaptam tegnap választ, amit a fogyasztóvédelemnek adtam be. Arra válaszolt tegnap az APEH ajánlott levélben.
  • 10S
    #1252
    Úgy értem, kitették a honlapra, vagy informális?
  • bub01
    #1251
    Forrás maga az APEH.
  • 10S
    #1250
    Szia.
    Forrás?
    Tegnap én is választ kaptam. Nem árt néha itt is megszellőztetni a dolgokat. Nem jutottam sokkal előrébb, de legalább válaszra méltattak.
  • szatimiki
    #1249
    na ehez mit szóltok: A Samsung Tv elérte az 1 Milliós bevételt és még nincs vége.... A hőség az oka vagy a pánik, hogy mindenki ellövi az összes kreditjét? Gondolok itt arra, hogy minden feltünően magas áron megy el mostanság.
    Ma az elmúlt két hét kérdéseire fél órán belül választ kaptam a Yoodlitól :)
  • bub01
    #1248
    Sziasztok!
    Mai információ, hogy a Yoodli ellen az APEH vizsgálatot kezdeményezett, irányított licit miatt.
    Az APEH SZEF pedig egyértelműen szerencsejátéknak minősítette az oldalt.
    Óvatosan a licitekkel, mert jelen állásfoglalás szerint nem fog sokáig működni, viszont semmiféle kártérítésre nem lesznek kötelezhetőek.
    Az illegális szerencsejátékban való részvétel esetén elvesztett összeg, még polgári peres úton sem hajtható be Magyarországon.
    Üdv.:Bub
  • puntogo
    #1247
    Szia bub01!
    Igen szállítanak, én tegnap kaptam meg a ktm.
    Ráadásul előtte kaptam smst,és nagyon korrekt modon
    tudtam egyeztetni velük.
    Én úgy érzem most a szállítással nincs gond.

    Üdv: puntogo