2126
Új licitálós oldal
  • simati84
    #1366
    ma is volt egy kis bibi a yoodli háza táján, nevezetesen az 1 terrás média lejátszó és a nokia telefon párosa. Ugyanis a média lejátszó neve helyett a nokia telefon szerepel, és olyan nyerte a licitet, aki nem is licitált... Kérdés hogy padret-nek ennyi volt az auto licitje, vagy elhasalt alatta a rendszer. Ha valakinek lesz infója a témáról, akkor örömmel venném.

    Üdv: simati
  • simati84
    #1365
    Szia puntogo!

    A TV hatalmas mázli volt, nem gondoltam volna hogy összejön. Most meg árulhatom a régi (2,5 hónapos) TV-met, vagy amit most nyertem. Amúgy már 2 hónapja próbálkozok a yoodlin, ez volt a második sikerem, az első lacsimi néven volt, egy Sony fejhallgató, az is egy kredittel. Ezen kívül meg csak vesztés volt, nem kicsi. Benéztem egy nem megvásárolható hűtőt, amire 30-58 ezerig autóztam, de végül 60ért ment el, és a Nokia X6 is, bár azt teljes áron vettem meg.
  • 10S
    #1364
    Hát, a végén nekem is az lett (szerencsére minimális), pedig rá volt tolva 1000 kredit. Azon múlott, hogy a srác, akivel ezt toltam, nem tudott klikkelni, mert valószínűleg kijelentkeztette a Yoodli. Klikkelt ugyan, de nem érzékelte a rendszer. Úgyhogy most 1-2 termékre keményen rá fogunk menni.
  • 10S
    #1363
    Az elejétől jegyzem, ki mennyit tolt bele. Ezt szerintem már nem fogják hagyni, megveszik telibe.
  • padret
    #1362
    Hát igen, van aki már a 3.órája van a ringben, lesz bukta sokaknak... :(
  • 10S
    #1361
    Ezt a tévét nem kevesen fogják teljes áron megvenni...
  • puntogo
    #1360
    IGAZÍTÁS

    Igen bocsánat simati84, 10s-nek igaza van,
    így jár aki gyorsan és felületesen olvas idő
    hiány miatt.
    Köszi 10s.

    Szép estét mindenkinek.
    puntogo
  • 10S
    #1359
    Írta, hogy még vonalban is maradsz. :) Nekem is tetszett. Szép estét!
  • puntogo
    #1358
    Szia simati84!
    Köszönöm a gratulációt,amiket írtál tetszik,frappáns, jó,
    de ki hagytad, hogy mind ezek közepette még haza is tudok telefonálni.

    Ez most véletlenül így jött össze,
    mivel most nincs időm napi szinten licitálgatni.
    De azért a te tv liciteden nem tudom űberelni.
    Kicsit furcsálltam is mert még nem láttam a neved
    se itt se a yoodlin,pedig én az elmúlt
    7 hónap alatt sok névvel találkoztam már itt.

    Üdv:: puntogo
  • 10S
    #1357
    Az Ipad-ért viszont ölik egymást, ennek nem lesz jó vége. :)
  • 10S
    #1356
    Ramszesz nagyon ügyes.
  • simati84
    #1355
    Úgy tűnik, hogy ramszesz kerékpározás közben is vonalban marad, és még a pontos időt is tudni fogja. Ma nagyon ráérzett a dolgokra, potom pénzből elég nagyot akasztott. Grat érte...
  • 10S
    #1354
    :) Azért a Spar utalvány óta eléggé szopóágon vagyok... Azért - azt hiszem - te is tudod, hogy a két eset nem egy és ugyanaz. :)
  • szatimiki
    #1353
    Üdv Gateye!
    Itt a fórumozók között is van egy pár akinek már sikerült egy klikkel nyernie. Erről 10$ is tudna beszélni:)
  • 10S
    #1352
    Lényegében mindegy, nekem elcseszte a dolgot. Ma pedig megint a nevető harmadik járt jól...
  • hatosfogat
    #1351
    A másik kettőnél valószínűleg korábban nyilvánította számukra megnyertnek a licitet a rendszer. Korábban jártam én is így az egyik HP laptoppal, ott engem nyilvánított nyertesnek, majd egyszer csak ment tovább a licit. Végül valaki megnyerte, de már egy rossz licitet nyert meg. A krediteket visszatérítették később.
  • 10S
    #1350
    Na, annyival okosabb vagyok, hogy állítólag azért törölték, mert rajtam kívül még ketten "megnyerték" az utalványt. Hogy ki az a másik kettő, arról gőzöm sincsen, és hogy akkor miért csak engem ír még most is nyertesnek, hol írja a másik kettőt? És még számtalan kérdés jutott eszembe, most egyelőre itt tartunk. :(
  • 10S
    #1349
    Köszönöm a választ, én is így emlékszem. Mindenesetre lementettem a képernyőképeket, várom a Yoodli válaszát a túlterheltség és egyéb probléma részleteiről (nonszensz, hogy uborkaszezonban, amikor egyetlen aukció megy élesben (hiszen a Pana gép lezárult már) túlterheltségről beszéljenek, amikor más esetben 5-6 aukció végjátékát vezénylik le egyszerre). Nem hiszem, hogy az ilyen esetek az oldal megbízhatóságát hirdetnék...
  • gateye
    #1348
    Szia 10S!
    Amennyire én láttam, a Spar utalvány - úgy tűnt - teljesen rendben lezárult (éppen gép előtt voltam).
    Azonban ez a lezáródás teljesen megbolondította a Pana fényképező licitjét, és rögtön az is lezáródott - hibásan !(ilyen eset már korábban is volt). A Pana lapjára ráfrissítve ez egyértelműen látszott(a megnevezés átíródott Spar utalványra, más nyertest írt ki a liciteknél mint a lezárt aukcióknál, stb).
    Azonban ez - szerintem - nem érintette visszafele a Spar utalványt.Most már persze ezen események nem látszanak a lapokon (például az sem, hogy szinte egyszerre zárult a két aukció, kik és mikor tettek utoljára liciteket, stb).
    Nem emlékszem, hogy hasonló esetben - korábban - törölték volna mindkét aukciót, inkább sokszor még a hibás aukció is ott "díszelgett" a lezárt aukciók között sokáig (talán még most is lehetne találni ilyet...)
    Szóval tényleg érdekes a Yoodli mostani reakciója.

    Egyébként a Sharp TV lezárultát figyelte valaki? (elég szokatlan és váratlan volt... és hogy valaki 1 klikkel megnyerje ??...)

  • szatimiki
    #1347
    Tisztelt Szee!
    Utalványokat posta, ezen kívül nekem már hozott a Royal-sprint, s ma egy másik cég mosógépet, nem volt sehol feltüntetve a nevük, A royal az korrektebb volt az Én csekély tapasztalatom szerint, mivel Ők előző napon Sms-ben értesítenek a várható érkezésről s nem is sokat tévedtek
  • 10S
    #1346
    Na, megint kezdődnek a "technikai problémák": A Spar utalványomat törölték "túlterheltség és számítógépek közötti kommunikációs problémák következtében nem megfelelően folyt le minden résztvevőnél" indokkal. Mivel ez egy elég tág kategória, bármit bele lehet magyarázni. Ha valakinek volt hasonló ügye, írja már fel, vagy vegye fel velem a kapcsolatot. Az a helyzet, hogy szerintem az aukció teljesen tiszta körülmények között zajlott, de ha valós a probléma, akkor azt nem árt adott esetben bizonyítaniuk. Mindenesetre rohadt dühös és elkeseredett vagyok...
  • szee
    #1345
    10S - Köszi !
  • 10S
    #1344
    Változó. Van, hogy a posta.
  • 10S
    #1343
    Nem biztos, hogy elfogyott, valószínűleg elérte azt az összeget, amivel már inkább megvette teljes áron. 24 kreditet szerintem mindenkinek megért volna, de ez már csak egy ilyen játék. :) Sosem tudhatod (maximum sok tapasztalattal), hogy ki milyen stílusban csinálja, mikor száll be, ki, meddig megy stb.
  • szee
    #1342
    Melyik futárcég szállít ?

    Köszönettel várom válaszotokat!
  • betty81
    #1341
    Hát ez volt az így járás tipikus esete-mármint,hogy tobiliga így járt.Yoodlior21 24kredittel vitte-hát ennyit még nekem is megért volna ki gondolta,hogy tobiligának lefogy az automatája-olyan kitartó volt.
  • 10S
    #1340
    Hát, nem tudom, ahogy nézem, már lassan teljes árnál tart...
  • betty81
    #1339
    Nem,nem én vagyok Tobiliga! De nagy fanatikus-az biztos,ki tudja hány 100ezsrért van neki kreditje,lehet nem szállok vele szembe,na meg úgy látom nagyon kell neki ez a mosogatógép! Akkor vigye!
  • 10S
    #1338
    Akkor megnyugodtam, hogy nem te vagy tobiliga. :) Ez a licit eléggé tanulságos lesz, azt hiszem. Vége lesz szerintem is hamarosan.
  • betty81
    #1337
    Sziasztok! Birtam a figyelést sőt még most is bírom-1500ft-al vagyok benne a licitbe nem gondolom,hogy ez nagy összeg lenne.Ha ti is figyelitek láthatjátok,hogy valóban vannak akik teljeses áron megveszik de az nem én vagyok!Egyébként kezdek fáradni ebbe a nézegetésbe,remélem nemsokára vége lessz!
  • 10S
    #1336
    Hát, akkor tényleg figyelnie kellett volna még egy kicsit. Mindegy, vesz egy mosogatógépet egy tizessel drágábban, de házhoz szállítva.
    Nem tudom, ki hogy van vele, én elég kispénzű ember vagyok, nekem megérte sokáig csak figyelni.
  • szatimiki
    #1335
    Név alapján igen.
  • 10S
    #1334
    Úgy gondolod, ő tolja bele a kisebb vagyont a mosogatógépbe?
  • szatimiki
    #1333
    Szia Betty81!
    Nem sokáig bírtad a figyelést........
  • 10S
    #1332
    Bár tudom, hogy tanácsot adni felelősség, de egyet még fogadj el tőlem: próbáld minél jobban megismerni a valódi felhasználókat: ki az, aki végigviszi a liciteket, ki az, aki óvatosabb, ki az, aki inkább csak próbálkozik stb. Persze, meglepetések vannak, de nagy csodák nincsenek - szerintem. :)
  • betty81
    #1331
    Sziasztok!
    Köszönöm mindenkinek a tanácsokat,hozzászólásokat-kezdőként sokat jelent minden tapasztalat,amit ti már átéltetek.Figyelem az aukciókat és próbálok okúlni!Úgy gondolom az elején nem szállok be a licitekbe mert pl az esti liciteknél ha lefektetem a gyerekeket és utánna visszaülök még mindig tart akkor felesleges az elejétől beletolni a pénzt.Átnéztem kategóriánként a megnyert termékek árát,próbálok majd azokhoz igazodni és a végén beszállni a licitbe.Mégegyszer köszönöm mindenkinek!
  • hatosfogat
    #1330
    Akkor lenne igazad, ha tényleg a teljes képet leírtad volna. De amit leírtál, az csak az igazság töredéke. Pontosabban nem is az igazságé, hanem a játéktapasztalattal megszerezhető információk töredéke. (Mert az igazságot ugye csak a yoodli tudja. ;)) Szóval, ha másnak nem, nekem vagy Puntogonak hidd el, hogy nem ilyen egyszerű a dolog ahogy leírtad. Ha odaülsz, elemzel, akkor te is látni fogod.

    Én továbbra is azt tudom csak ajánlani, hogy maximum kis indulónak használja a tanácsot, és ha valóban nyerni akar, akkor legyen türelmes, és szánja rá önmaga az időt a tapasztalatszerzésre, különben úgy beleszaladhat egy teljes áron megvettem "tasliba", mint annak a rendje. És akkor még nem is járt nagyon rosszul...

    Persze mindettől amit leírtunk, még az is benne van a pakliban, hogy mázlija lesz és két kreditért elvisz egy százezres terméket. Ez ennyiben valóban szerencsejáték is. ;)
  • bub01
    #1329
    Ha automatán valakivel összeakaszkodik akkor csak pénz kell semmi más.
    Csak annyit akartam az egésszel elmondani, hogy nem csak emberek ellen kell küzdeni, és azt vegye figyelembe, ne kelljen erre külön tanulópénzt fizetnie feleslegesen. A tanácsokat meg ha tehetném visszavonnám, és ezzel az egyetlen mondattal kiváltanám, mert teljes mértékben igaz amit írtál. Sértődöttség már nincs bennem egyébként, az oldal teljesen jó a többihez képest, bár én használni nem fogom többet. :)
  • puntogo
    #1328
    Sziasztok!
    Ne térjünk el a tárgytól.Betty 81 Érdeklődött,se én se
    hatosfogat,se szatimiki nem tanácsot adtunk, hanem
    tájékoztatást adtunk.
    Talán azt tanácsnak lehet felfogni amit én is meg szatimiki
    is írtunk,két három hétig figyelje az eseményeket.
    Sőt hatosfogat még a licitálókról is tájékoztatta
    Betty 81.
    Míg bub01 tanáccsal látta el, ami részemről nem is
    jelent gondot, de bub01 mondataiban érződik a jogi
    sértődöttség.
    És így nem tud pártatlanul tájékoztatást adni.
    Pedig úgy emlékszem neki is volt nyereménye amit gondolom
    meg is kapott.
    Én úgy gondolom, hatosfogat írásában,és az én hozzászolásomat
    elolvassa,+ 2-3 heti figyeléssel bátran bele foghat Betty 81.


    Kedves bub01!
    Én és szerintem hatosfogat is azért írtuk a pénzt,pénzt, mert ha vissza olvasod Betty 81 levelét írta hogy pár termékre lenne szüksége
    az új házukba.Ami azt jelenti nekem hogy ha több terméket
    szeretne nyerni az nem fog menni 2-3 ezer forintból,
    annál azért több kell, tehát pénz,pénz,pénz.
    De egyébként olvasd el én mit írtam.
    Annyit még hozzá tennék,nem a yoodlisok miatt kell pénz,
    hanem ha automatán össze akaszkodik valakivel,
    akkor szerinted mi kell??

    Üdv?: puntogo
  • 10S
    #1327
    Ezt, ugye te sem írtad komolyan?! Lehet véleménye mindenkinek arról, hogy helyes-e bub01-nek itt ilyen nyíltan fórumozni, de hülyét azért ne játsszuk már! :)
    Az egészet egyébként nagyon korán tisztázni lehetne, ha valahogy bizonyítást nyernének a "gyanús" userektől befolyt összegek, vagy a nekik kiszállított "nyeremények".