2126
Új licitálós oldal
  • 10S
    #1406
    Azért a jókor jó helyen rád is érvényes, ha jól emlékszem. :)
  • simati84
    #1405
    az utalvány érdekes volt, vannak szemfülesek, akik jókor vannak jó helyen... A laptopra visszaétérve. A 15,4"-es Cd meghajtóval, kicsit gyengébb procival de 320Gb merevlemezzel és legális win 7-el 140 volt 3 hónapja... így ez egy pöttyet túl volt árazva...
  • 10S
    #1404
    Ezt nem is néztem, mondjuk ma már el lehet lenni cd-meghajtó nélkül, de laptopba azért nem hátrány, ha van. De manapság ennyiért nem szabad laptopot venni, ha kérsz 2-3 helyről árajánlatot, jóval olcsóbban utánad fogják dobni. Mindegy, azért lett volna az az ár, amiért szívesen elhozom, de amikor láttam, hogy hárman-négyen lassan már egyesével belerakják az árát, akkor mondtam, hogy ezt már max. csak figyelem.
    Grat Ezio-nak a mai utalványért, szép volt! Reméljük, nem törlik. :)
  • simati84
    #1403
    plána, hogy ennyit nem is ér a laptop. CD meghajtó sincs benne. Bár sokáig bírja az aksija...
  • 10S
    #1402
    Szia! Ha a robotgépre gondolsz, akkor igen, azt elszúrtam, ennél többet nem ért meg, és azt valószínűleg vinni kellett volna teljes árig. Amik kellenek - most szándékosan nem írok be terméket, de van, amit kinéztünk a haverommal, mivel ő tolt be egy nagyobb összeget -, azokra viszont rámegyünk, mert akár teljes áron is kell.
    Nem gondoltam, hogy kondi a laptop mellett ebbe is beszáll, de ezen legalább nyert valamicskét. A laptopra én is gondoltam, mert az is egy olyan dolog, ami kellene éppen, de ebbe a Dell-be őrültség beszállni szerintem, pláne, hogy a piros óriásban kamatmentes akció van...
  • szatimiki
    #1401
    Az mondtad kemény leszel.......
  • 10S
    #1400
    Érdekesen alakul ez a mai nap...
  • simati84
    #1399
    a türelem varrógépet terem :P
  • 10S
    #1398
    Köszönjük a tájékoztatást!
  • atonika
    #1397
    A "Türelem rózsát terem" bejött, 5perce kaptam az SMS-t a ROYAL-SPRINT-től, holnap érkezik a varrógép.
  • szatimiki
    #1396
    Köszönjük Yoodli!
    Kicsit megnyugodhatnak az aggódók :)
    Én nem vagyok ilyen szkeptikus, pl: Én a múlt héten kaptam meg egy kb 1 hónapja teljes áron megvett mosógépet, úgy hogy folyamatosan informáltak a megrendelésem állapotáról (köszönöm Tamás!)
    Én telefonon is elértem őket mikor aggódtam a termék hol-léte miatt.
    Viszont most nem tudom kiadni a számukat mert nem találom, de bárki lenyomozhatja (az internet világában nincsenek titkok) :)
  • YoodliHu
    #1395
    Kedves Felhasználók, Fórumozók!

    Az alábbi aukciók rendszerhiba miatt problémásan zárultak vagy esetlegesen futottak, ezért mai nappal töröltük őket. A krediteket természetesen már jováírtuk, megértéseteket köszönjük.

    LaCie 1TB médialejátszó
    Technisat digitális beltéri egység
    Nokia 5530 mobiltelefon
    Panasonic 82cm Full HD televízió

    Szállításról:

    Alapértelmezett szállítási időink 5-15 munkanap. Vannak esetek, amikor nem tartaható ez az intervallum, ezért megértéseteket kérjük. Nekünk is célunk, hogy felhasználóink maximálisan meg legyenek elégedve az oldallal és az adott szolgáltatásokkal.
    A vásárlási igényre megrendelt termékeknél előfordul, hogy a nagyker. nem jól pozícionálja a terméket és késik a kiszállítás, amit természetesen próbálunk sürgetni. A hibás termékeknél a garanciális csere megtörténik, de lehetséges, hogy nem áll raktárkészleten a cseretermék, így ennek is több nap a szállítási ideje.

    További sikeres licitálást kívánunk nektek!
  • betty81
    #1394
    Sziasztok!
    A 82-es Panasonic tv kreditjeit visszatérítik és újra indítják!
  • atonika
    #1393
    Még nem írtam nekik, mert igaziból kiszámolva még csak tegnap járt le a 15 munkanap. Csak azért szokatlan, mert a többi -nem túl sok-, nyert aukcióimnál mind megjött 1héten belül.
  • simati84
    #1392
    és felvetted velük a kapcsolatot, vagy arra se reagáltak?
  • atonika
    #1391
    Én augusztus 2-án nyertem meg egy varrógép licitjét, még semmi hír róla.
  • simati84
    #1390
    nekem csütörökön az ígérték, hogy a Sharp TV-t a mostani hét elején szállítják ki. Ha ma nem hozzák, akkor az már nem a hét eleje lesz ;) szóval remélem, hogy ma már a boldog tulajdonosa leszek.
  • hatosfogat
    #1389
    Sajnos hibás volt a licit, ilyenkor hiába írja ki, hogy megnyerted, valójában nem ez történt. (Ismerni kellene a licit motort, de gondolom valami olyan történik, hogy egy kiakadt processz teljesen leterheli a szervert, és emiatt a cron jobok "egymásba futnak". A későbbi elindul úgy, hogy még az előző nem végzett a licitek könyvelésével. Emiatt a későbbi nem látja lekönyvelve az előző licitet, így nyertest hírdet. Kicsivel később a korábbi cron jobb végül be tudja fejezni a licitek lekönyvelését, a licit megy tovább, de közben a másik cron már nyertest hirdetett, a licitálók meg szentségelnek.)

    Nincs mit tenni, meg kell várni, hogy a rendszergazda újraindítsa a szervert, majd pedig a korábbiak alapján két eset lehet: A licitet néhány óra szünettel onnan folytatják ahol állt, elvileg mindenkinek lehetőséget adva a csatlakozásra, a másik, hogy lezárják, érvénytelenítik, és jóváírják a krediteket. (Szerintem a második megoldás a jobb, mert az első csak vitákat szül utólag.)

    10$: Igen, nekem már többször térítettek vissza hibás licit után kreditet. (Nyertes és vesztes kreditet is.)
  • hatosfogat
    #1388
    Jól néznénk ki, ha egy restart-tól törlődnének az aukciók. :)

    A nyeremény kiszállítás hogy áll az utóbbi időben? Van olyan aki a napokban kapott nyereményt?
  • szatimiki
    #1387
    Ilyen probléma még nem igen volt, hogy egymás után 4 aukció is hibásan záruljon. Ha ma éjjal nem sikerül megjavítani, holnap is így fog menni a nap.
    Restartot nem tudnak csinálni, mert akkor az összes aukció törlődik.
  • 10S
    #1386
    Szerintem is. Nem ártana, ha az informatikusuk hazajönne a horvát tengerpartról, és csinálna egy restartot a szerveren. :P
  • szatimiki
    #1385
    Csak a mai nap a TV lesz a 4.termék amit törölni fognak.
  • atonika
    #1384
    Nem értem, aki még mindig licitál, az miben reménykedik?
    Amikor minden 10 másodperc végén van egy nyertes.
  • 10S
    #1383
    Ezt a tévét már elég sokan megnyerték, csak győzzék kiszállítani. :)
  • 10S
    #1382
    Most éppen imrecsek a tévé nyertese... :)
  • 10S
    #1381
    Ja, és az, hogy lementetted az oldalt, semmit nem jelent, a jelek szerint az sem, hogy ha van erről emailed, és még az oldalon is nyertesként szerepelsz (bár erről még várom a jogbiztosítóm állásfoglalását, de sajnos az ÁFSZ eléggé kacifántosan van megfogalmazva). Nekem is van jópár screenshot-om, furcsa dolgokról, nyertes liciteimről, mégsincs belőle termék.
  • 10S
    #1380
    Szia.
    Nem tudok biztatót mondani, jó esetben visszakapod a krediteket, amiket a tv-re tettél, de ezt sem tudja itt senki garantálni. :( Azért ha korrektek, visszakapod, bár én eddig csak olyankor kaptam vissza, amikor emailt is kaptam arról, hogy nyertem, és az oldalon is kint voltam (és vagyok ma is), mint nyertes, vagyis teljesen egyértelműen csak én számítottam nyertesnek.
    Más: Ilyen infót soha ne tegyél fel ide, hogy mennyi kreditet tettél fel, mert ez sokat elárulhat a stratégiádról.
    Szóval: szerintem szoftverhiba, a napokban már kezdett hülyén működni az oldal, lehet, hogy megint megpróbáltak valamit módosítani, ami nem jött össze teljesen, úgyhogy szerintem ezeket az aukciókat megint törölni kéne... Nekem is benne van jópár kreditem ilyenben, kíváncsi vagyok, jóváírják-e.
    Ja, én pedig a Nokia telefont nyertem meg legalább egyszer... :)
  • betty81
    #1379
    Sziasztok!

    Mondjatok valami biztatót ezzel a tv-vel kapcsolatban,kb 6-szor már megnyertem aztán ujraindul-lementettem az oldalakat ahol én voltam a nyertes.Ja és még abban is kellene egy kis segítség,hogy 100kreditet tettem automatára de még mindig fent vagyok!?
  • 10S
    #1378
    Na, úgy látom, Betty is nyert egy tévét. Vagy mégsem? :(
  • padret
    #1377
    Sziasztok,

    Én arra leszek kiváncsi, hogy ez hogyan lesz kezelve.
    Újraindítás, javítás utáni első nyertes nyeri, stb.
    Azt hiszem, soha ennyi nyertes nem volt még ilyen rövid idő alatt..
  • puntogo
    #1376
    Sziasztok!
    Itt valami megint, el száll a rendszerben.
    Üdv: puntogo
  • 10S
    #1375
    Néha meg 2-3 mp után váltanak lezártra, persze, csak ha már benne van jó sok kredited. :P Murphy barátunk dolgozik. :)
  • 10S
    #1374
    Hááát, aki most beszáll... Megbízható, jó rendszer. Tényleg, volt már valakinek olyan, hogy vesztes licit után visszatérítettek?
  • simati84
    #1373
    szépen lassan ujraindulnak, de 1mp-en mnidenkit megvárnak a licitek ;)
  • simati84
    #1372
    Nagyon érdekes, most 3-4 aukció le is zárult, de úgy ,hogy eltűnt. Most ez van a weboldalon: "An internal server error occurred. Please try again later" Sajnos összeomlott a rendszer... :( reméljük ez a szállítást nem befolyásolja.
  • 10S
    #1371
    Ez a Nokia telefon szerintetek hányszor fog még lezáródni? Eddig hármat láttam két percen belül, az egyik én voltam. :)
  • simati84
    #1370
    Szia szee!

    Szerintem olyat nem fogsz kapni, mert senki se tudja. Bárhol nézel utána, csak e-mail címet találsz vagy postafiókot. Ha van is telefonszám, akkor nagyon bizalmasan kezelik.

    üdv: simati
  • szee
    #1369
    Üdv mindenkinek !

    Tudna valaki egy bíztos tel.számot adni a yoodli-hoz, mert igen sok kérdésem lenne ?

    Köszönettel.
  • padret
    #1368
    Sziasztok,
    jó lenne a yoodlira fogni, de azt gondolom, elszúrtam az autolicitet, sajnos alváshiány miatt "dekoncentrált" voltam tegnap. :(
    A média lejátszó nekem is furcsa volt, mert egyik pillatban még varzol-al boxoltunk a telefonért, majd hirtelen megnyerte a médialejátszót licit nélkül, beleklikkelve meg izmaella nyert 0 kredittel...
    Valami itt szerintem tényleg összeakadt, és talán(?) újra lesz indítva.

    üdv.padret
  • 10S
    #1367
    Szia. Tuti, hogy elhasalt, ma nem ez volt az első ilyen furcsaság. Egyébként már tegnap este is köhögött a rendszer, többektől hallottam, hogy a tévénél nem vette a licitet, kíváncsi vagyok, most is jóváírják-e a krediteket, vagy csak akkor, ha nem kapja meg az ember a nyereményt...