16
  • Tinman #16
    Ezekhez a címekhez??? Viccelsz?

    C64-re is volt a Golden Axe, kemény 1 MHz. De nem szemétkedek, legyen a Megadrive az alap. Mennyi is volt?

    CPU:7-8 Mhz?
    Ram: 64K
    Graf:64K vram, 320x224 felbontás, max 64 szín egyszerre.

    Tulajdonképpen ez egy Wii copy controllerrel ellátott Sega MD csak átdolgozott köntösben... KETTŐEZER-TÍZBEN!!!!!!!!

    Agyhúgykövet kaptam.
  • Tinman #15
    "melyek között ott lesznek olyan klasszikusok, mint a Golden Axe, az Ecco the Dolphin és a Sonic and Knuckles."

    Bexarok... a SEGA mást nem tud, csak minden létező platformon ezt a pár már mindenki által ismert, szakállas címeket nyomatni? Most meg kiadnak rá egy külön "konzolt".

    Erre a szánalmas szó nagyon kevés.
  • Tetsuo
    #14
    Felbontas? Grafproci? Memo?
  • wolruf
    #13
    Itt valami büdös. Az egyik képen csak egy olyan felirat van, hogy Official Sega Licensed product. Szerintem egyszerűen csak hagyták, hogy valaki egy cél emulátorral kiadjon néhány játékot. Nem hiszem, hogy ezt ők komolyan gondolták volna, mint "KONZOL". Ez egy amolyan kvarcjáték TV-n. PSP-re nekem is van Sega Arcade Collection, az kb. ugyanezt tudja. Szóval ez valahogy fura.
  • huanito
    #12
    Én örülök neki, még ha egy ilyen gyenge gépet is adnak ki. A rajta lévő játékok igazi klasszikusok ezért talán elég sok embert fog érdekelni ahhoz, hogy sikeres legyen. Talán, majd kiadnak később egy komolyabb gépet is.
  • JaSoN HuNTeR #11
    Eltudom képzelni micsoda játékélménye lehet :D
  • Kingfisher
    #10
    15 ezerért simán.
  • Indigo
    #9
    "20 játék 1 árán"

    Így is lehet nézni, kinek mi a fontos...

    Én ha már gyereknek ilyen jellegű cuccot adnék a kezébe, az inkább egy DS vagy egy Wii lenne. Ez így, bővítési lehetőség nélkül igencsak gyenge cucc. Ez persze magánvélemény, tőlem aztán lehet szeretni :P
  • #8
    Ha eladnak belőle 2 darabot akkor sokat mondtam
  • narumon
    #7
    ööö most igazából nem értem mi a gond. 20 játékot adnak 1 játék árán. 15e forint. Ennyiért más konzolhoz 1db játékot kapsz :o
    Szerintem egy ilyen ideális karácsonyi ajándék lenne pl kereszt fiamnak!
  • opeca
    #6
    Szerintem manapság már nem játszik ez a fix 20 játék és annyi.
  • FefeeX
    #5
    Golden Axe és Sonic miatt nálam tuti befutó, 15ért mindenképpen
  • Indigo
    #4
    Ja, tévéjátékok. Ami nekünk volt otthon, már ahhoz is lehetett venni játékkazettákat, és ez 15-20 évvel ezelőtt volt...
  • Indigo
    #3
    "további játékok válnak elérhetővé, ám ez úgy lesz lehetséges, hogy egy másik Zone gépet kell megvásárolni másik 20 játékkal."



    Totális kudarc és bukás. Kizárt dolog, hogy ilyen ostoba hozzáállással valamire is vigyék...
  • narumon
    #2
    Szerintem ötletnek nem rossz. Persze kiváncsi leszek itthon mennyibe kerül majd
  • Gaboca76
    #1
    Sajna ez bukás lesz!